کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
من از برنده های 2016 هستم با شماره بالا الان که این وضعیت کارنت شدنو دیدم واقعا از ته قلبم ناراحت شدم یک سال و نیم انتظار و آخرش ... بازم به نظرم بهتر از این بود که با کلی استرس میرفتین مصاحبه و پشت صف ap میموندین.واقعا مسخره است
تشکر کنندگان: M.d ، m.ghoreishi ، salar5452 ، nazi56
(2015-07-10 ساعت 21:07)rezasadeghi نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 21:03)heridas نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 20:59)rezasadeghi نوشته:  من الان زنگ زدم
عدد رو تایید کرد .
گفت که بالاتر هم نمیره

جدی میگی ؟ حالا چی کار کنم.جی بگم ب خانوادم

من وقتی بولتن رو دیدم داد زدم تو خونه
مامانم اومد بالا سرم
وقتی عدد رو دیدم از تو شکستم گفتم اشتباه شده مامان هنوز اعلام نکردن .
ای وای من ......
تلفن ک سی سی رو بده رضا جان
تل
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان:
دوستان هنوز شاید یک شانس کوچیک دیگه داشته باشیم.یک بار دیکه برای ماه سپتامبر اعلام میکنند.شاید اونجا زیاد کنند.برید سال ۲۰۱۴ رو تو سایت ببینید
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 20:59)aa-tt نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 20:47)رضا۲۰۱۵ نوشته:  والا چي بگم كي سي سي امسال اينقدر مشكل داشت كه نگو
من فكر كنم تصميم گرفتن مشكل نامه دوم رو كه توي سري اخر پيش اومد رو درست كنن اساسي
يكم نگران شدم اول به دوستان بالاي 7650 نميدونم چي بگم اميدوارم واقعا اشتباه كرده باشن چون قبلا هم سوتي داده بودن
نگراني دوم من اينه كن ويزاي اسيا رو تقسيم كنن دوباره به افريقا و اروپا
بايد فايل سيس سال پيش و امسال رو ببينم كه مصر چند تا ويزا برداشته كه الان كات اف رو برداشتن .
امشب خيلي خودتون رو ناراحت نكنيد ،
يا علي
عذر می خوام که اینو می گم ( منظورم فقط به شخص شما نیست )
گفتن جملات امیدوار کننده و دلگرمی های واهی و بی اساس از چندین ماه پیش تا همین لحظه , مهریانی نیست , جنایته !
قرار نيست سر كسي رو گول بماليم
اشتباه همه جا ممكنه حالا با اين تماسي كه دوستان گرفتن ديگه قطعيه داستان
من از اول به كسي اميد واهي ندادم و فقط احتمالات رو دادم!
اين لاتاريه ! اول تا اخرش معلوم نيس!
من جز كساني بودم كه اخراي ٢٠١٤ رو لمس كردم و ٣ ماه اخر رو هر روز تاپيك كليرنسشون بودم معني اميد و جنايت رو هم خيلي بهتر از شما بلدم.
يه جمله اي يكي از بچه هاي ٢٠١٤ تو امضاش نوشته به گوشم اويزون كردم!
"به چيز هاي شانسي دل خوش نكنيد".

يا علي
(2015-07-10 ساعت 21:37)sasachi نوشته:  من از برنده های ۲۰۱۶ هستم با شماره بالا الان که این وضعیت کارنت شدنو دیدم واقعا از ته قلبم ناراحت شدم یک سال و نیم انتظار و آخرش ... بازم به نظرم بهتر از این بود که با کلی استرس میرفتین مصاحبه و پشت صف ap میموندین.واقعا مسخره است
شما 2016 ها هر چه سریعتر فرم 260 را بفرستید گویا تو کارنت شدن تاثیر داره
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، salar5452
(1970-01-01 ساعت 04:32)heridasه6548232' نوشته:  دوستان هنوز شاید یک شانس کوچیک دیگه داشته باشیم.یک بار دیکه برای ماه سپتامبر اعلام میکنند.شاید اونجا زیاد کنند.برید سال ۲۰۱۴ رو تو سایت ببینید

نه اون ميشه سري اول ٢٠١٦!!
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، حاجی واشنگتن ، salar5452
فعلا فقط میشه اظهار همدردی کرد و دیگر هیچ
تمام آمارها نشان میداد که اگر تا 7600 هم کارنت میکردن باز هم ویزا زیاد میومد و سهمیه ایران و آسیا تموم نمیشد ولی متاسفانه ...
شاید اگر یکی دو روز از این داستان بگذرد بهتر بشه فهمید که واقعا چی شده ، ولی الان شاید هیچ کدام از ما که کیسهای پایینتری داشتیم نتوانیم حجم اندوه و ناراحتی دوستان را بفهمیم
شاید باید امیدوار باشیم اشتباه شده ،
شاید باید امیدوار باشیم همه ی شما دوستان در ادامه ی زندگی موفق تر باشید ، شاید .....
به هر حال هیچ چیزی فعلا از اندوه شما نمیکاهد
شاید فقط زمان باید به کمک همه ی ما بیاید
تنها آرزویم سلامتی و تندرستی برای شما و امید به موفقیتهای پیاپی آتی است انشالله
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
(2015-07-10 ساعت 21:40)heridas نوشته:  دوستان هنوز شاید یک شانس کوچیک دیگه داشته باشیم.یک بار دیکه برای ماه سپتامبر اعلام میکنند.شاید اونجا زیاد کنند.برید سال ۲۰۱۴ رو تو سایت ببینید
انشاالله که همینطور میشه،شاید به خاطر اتفاقات 2014 نمیخوان به مشکل بخورند الان اینطور اعلام کردند
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
2015 : سال سیاه و تاریخی لاتاری ! گند زدن با این برنامه امسالشون !
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان: saboteur ، ARSAMNEW ، حاجی واشنگتن ، salar5452
(2015-07-10 ساعت 21:41)M.d نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 21:37)sasachi نوشته:  من از برنده های ۲۰۱۶ هستم با شماره بالا الان که این وضعیت کارنت شدنو دیدم واقعا از ته قلبم ناراحت شدم یک سال و نیم انتظار و آخرش ... بازم به نظرم بهتر از این بود که با کلی استرس میرفتین مصاحبه و پشت صف ap میموندین.واقعا مسخره است
شما ۲۰۱۶ ها هر چه سریعتر فرم 260 را بفرستید گویا تو کارنت شدن تاثیر داره

2016 های بالای 7000 نباید امید زیادی داشته باشن و فکر کنن که اصن قبول نشدن.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، salar5452
بچه ها خدا بهتون صبر بده ببخشید اینجوری حرف میزنم خودمو دارم جای تک تکتون میزارم سخته خیلی سخته خیلی زیاد............
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: babisondes ، Memolk ، bahar101 ، ARSAMNEW ، salar5452
دوستان فکر کنم بهتر باشه نامه اولی رو قاب کنبم و بزنیم به دیوار و تو رزومتون بیارید ک ما قبول شدیم .
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
(2015-07-10 ساعت 21:53)heridas نوشته:  دوستان فکر کنم بهتر باشه نامه اولی رو قاب کنبم و بزنیم به دیوار و تو رزومتون بیارید ک ما قبول شدیم .

SadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Memolk
از دوستان کسی دیگه زنگ نزد ببینه چه خبره <؟ واقعیت داره یا نه ؟؟
تشکر کنندگان: Memolk
(2015-07-10 ساعت 21:03)Shaft نوشته:  AliReza.sh دوست من ، نميدونم چي بگم ولي از صميم قلب آرزو دارم هر چي خيره براي شما باشه، اميدوارم كه بتوني با اين مساله كنار بياي داداش گلم كه حتما ميتوني

Shaft عزیز، دوست گل من، واقعاً ممنون از همدردیت. این مساله خیلی خیلی واسم ارزش داره. هفته اینده حتماً میبینمتون.

یادم میاد خیلی وقت پیش مطلبی میخوندم در مورد مراحل پس از شنیدن خبر بد. راستش دقیق یادم نیست که بخوام نقل قول کنم فقط چیزایی که یادمه رو میگم.

مرحله اول شوک هست.
خب این مرحله رو منم بعد از دیدن عدد بولتن تجربه کردم. واقعاً شوک خیلی خیلی بزرگی بود. با اینکه من مدام به خانمم میگفتم که ما نباید به این موضوع دل خوش کنیم و دراومدن لاتاری همون قدر که شادمون کرده میتونه ناراحت مون کنه ولی اعتراف میکنم هیچ وقت فکر نمیکردم که انقدر روی من تاثیرگذار باشه.
خب این مرحله با یه دوش آب از سر بنده گذشت!!

مرحله بعد واسه بعضی ها انکاره.
این همون چیزیه که باعث میشه درصد کمی انتهای مغزم حس کنم که شاید اشتباهی شده باشه یا مشکلی باشه یا استثنایی باشه و ...
با رضای عزیزمون صحبت کردم، ایشون خاطرش هست که سال 2013 یک بار بولتن اشتباه اعلام شده بوده و بعد تصحیح شده. خب اینم شاید احتمالش حتی زیر 1 درصد باشه ولی امیدوارکننده نیست واسه من یکی. باید پذیرفت. مضاف بر این که rezasadeghi عزیزمون هم تلفنی با KCC صحبت کردن و عدد تأئید شده.

مرحله بعد پذیرش هست.
خب دیگه باید بپذیریم که خوب یا بد همینه و ما چاره ای جز پذیرش نداریم و این موضوعیه که از کنترل ما خارجه متاسفانه!!

مرحله آخر هم من اسمش رو میذارم بازگشت به Plan B . Wink
خب فکر کنم که چه چیزایی باید تغییر کنه.
اولین مورد اینه که به خانم عزیزم که متاسفانه الان ازم دوره بگم چه اتفاقی افتاده. این خیلی سخته. Sad
دومیش اینه که خوب فکر کنم و تغییراتی در زندگیم بدم.
Plan های مهاجرت دیگه ای که پیش از اومدن لاتاری توی زندگیم داشتم رو دوباره شروع کنم و جدی باشم در موردشون.
خیلی کارا هست که باید انجام بدم. یکی ش هم گذاشتن سفرنامه م هست که واسه همیشه نصفه نیمه موند!! Cool

خب، از Aghaman عزیز که با تماس تلفنی ش همدردی صمیمانه خودش رو ابراز کرد جداً تشکر میکنم و به نگاه و بینش شون آفرین میگم. ایشون خیلی انسان وارسته و مثبت اندیشی هستن و مدام نکاتی رو یاداور میشن که باعث میشه نیمه پر لیوان همش جلوتون چشمک بزنه. ممنون دوست خوبم.

در نهایت اینکه دوستی خیلی چیز باارزشیه و ...

الان دیگه مغزم کار نمیکنه، ببخشید. همینا هم نمیدونم چقدرش رو درست تایپ کردم و چقدرش چرت و پرته.

موفق باشید و شااااااد.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: HERMES7 ، َalikh ، m.ghoreishi ، hamid99 ، fa15 ، aa-tt ، Manamehr ، rbrb-2015 ، الناز٢ ، Memolk ، bahar101 ، Shaft ، areb1356 ، bia2mob ، M.d ، مهدی هژ ، salar5452 ، Haghighat ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان