کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-11 ساعت 09:59)rezasadeghi نوشته:  همه این کارارو پارسالی ها هم کردند
نامه و تومار و اعتراض و...
اینجوری پیش بره سال دیگه اصلا از ایران انتخاب نمیکنن که اینجوری هم تو دردسر نیوفتن
خودشون گفتن که برنده شدن به معنای گرفتن ویزا نیست

ایمیلی که میزنیم ربطی به اعتراض و بحث وجدل پارسالی ها نداره. محترمانه شرایط رو گفتیم.فکر نکنم کسی با این ایمیل چه امسال چه سالهای بعد به دردسر بیوفته. برای من هم لاتاری تموم شد دیشب ولی ایمیلمون شاید تلنگری کوچک باشه و غیر ممکنی که فکر میکنیم ممکن بشه
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
من ایمیل رو زدم.مودبانه بود.. تورو خدا همه همکاری کنیم بلکه ایشاللا حل بشه.. تورو خدا هرکر میتونه زنگ بزنه کی سیسی شرایطمونو بگه درخاست کنه ازشون .خاهش میکنم
تشکر کنندگان: bia2mob ، p00ya2001 ، rbrb-2015
(2015-07-11 ساعت 10:40)AliReza.Sh نوشته:  منم مثه تک تک شما هنوز شوکه هستم و کم کم دارم حس میکنم چه اتفاقی افتاده.
جداً پیشنهاد میکنم از هرگونه حرکت انقلابی و خودجوشانه خودداری کنید.
همونطوری که الان برخی دوستان احتمال میدن کم کارنت کردن ماه آخر امسال به خاطر وقایع پارسال بوده و شلوغی بیش از حد سفارت ها، پس کاری نکنیم که تاریخ تکرار بشه.
من وقتی به این فکر میکنم که ممکنه حرکات اشتباه امروز ما برای دوستان مون تبعات داشته باشه سعی میکنم سنجیده تر عمل کنم. ممکنه دودش توی چشم خودمون هم بره!! آیه نازل نشده که دوباره قبولی نداشته باشیم.
به نظر من، الان تمام فکراتون رو بکنید، همه راهکارهارو کنار هم بذارید، ولی یکی دو روز که اونا هم تعطیل هستن به خودتون فرصت بدید تا اداپته بشید و بعد عمل کنید.
از همگی عذرخواهی میکنم.
و هرجا که هستید و هرجا که میرید موفق باشید.
من هنوز شوکه ام،برای همه غصه خوردم اما آقای علیرضا یکی از کسانی که خیلی براشون ناراحت م شمایید،همیشه از پست های مودبانه و پرامید و اطلاعات خوبتون لذت میبردم،آرزو میکنم هرجای دنیا که میرید یا ایران اگه میمونید حس شادی و خوش بختی داشته باشید.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، َalikh ، bahar101 ، bia2mob ، لطف اله ، p00ya2001 ، rbrb-2015 ، ebrahim1e
(2015-07-11 ساعت 11:42)Manamehr نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 10:40)AliReza.Sh نوشته:  منم مثه تک تک شما هنوز شوکه هستم و کم کم دارم حس میکنم چه اتفاقی افتاده.
جداً پیشنهاد میکنم از هرگونه حرکت انقلابی و خودجوشانه خودداری کنید.
همونطوری که الان برخی دوستان احتمال میدن کم کارنت کردن ماه آخر امسال به خاطر وقایع پارسال بوده و شلوغی بیش از حد سفارت ها، پس کاری نکنیم که تاریخ تکرار بشه.
من وقتی به این فکر میکنم که ممکنه حرکات اشتباه امروز ما برای دوستان مون تبعات داشته باشه سعی میکنم سنجیده تر عمل کنم. ممکنه دودش توی چشم خودمون هم بره!! آیه نازل نشده که دوباره قبولی نداشته باشیم.
به نظر من، الان تمام فکراتون رو بکنید، همه راهکارهارو کنار هم بذارید، ولی یکی دو روز که اونا هم تعطیل هستن به خودتون فرصت بدید تا اداپته بشید و بعد عمل کنید.
از همگی عذرخواهی میکنم.
و هرجا که هستید و هرجا که میرید موفق باشید.
من هنوز شوکه ام،برای همه غصه خوردم اما آقای علیرضا یکی از کسانی که خیلی براشون ناراحت م شمایید،همیشه از پست های مودبانه و پرامید و اطلاعات خوبتون لذت میبردم،آرزو میکنم هرجای دنیا که میرید یا ایران اگه میمونید حس شادی و خوش بختی داشته باشید.

لطف شما شامل حال بنده شده و از این بابت خیلی خوشحالم. Shy
مطمئنم همینطوره که شما میفرمائید و همدردیتون برای همه مون خیلی باارزشه.
راستی، تصویر آواتار شما همیشه برام جذاب بوده، فکر کنم بچه تون باشه، اگه اینطوره خدا حفظ ش کنه خیلی نازه. واسه تون بهترین ها رو آرزو دارم.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: َalikh ، bia2mob ، bahar101 ، لطف اله ، p00ya2001 ، Aghaman ، ebrahim1e ، Manamehr ، ARSAMNEW
آقا از همتون خواهش میکنم دست به حرکات اعتراضی انقلابی نزنین , میتونین مودبانه و محترمانه اعتراض کنین ولی از این کارهای حمله ای , احساسی , کمپینی خواهش میکنم راه نندازین مطمئن باشین هیچ سودی نداره که ضرر هم داره
لطفا چند روزی خویشنتداری کنین و اگه ایمیلی و نوشته ای هم میزنین صرفا به بیان مشکلات بپردازید کاملا محترمانه و در شان یک ایرانی
دست همتونم میبوسم
دوستان عزیز :
خرداد ماه به شوهرم و دخترم گفتم باید 3 تا شانس بیاریم
اول -اینکه شماره ما برای آگوست کارنت بشه
دوم -اول ماه آگوست به مصاحبه دعوت بشیم
سوم -به سربازی شوهرم گیر نده و اگر گیر داد تا آخر سپتامبر کلیر بشه
جالب اینکه اولی که تا 30شماره قبل از شماره ما بسته شد و بنابراین بقیه شانسها به هوا رفت .
++++تیر ماه دوباره گفتم شانس بیاریم
اول - اول سپتامبر مصاحبه داشته باشیم چون فکر می کردم کارنتی که روی شاخشه
دوم یک ضرب ویزا بگیریم
سوم - شانس بیارم اگر قراره ویزا نرسه ویا کلیر نشیم تا آخر سپتامبر اصلا کارنت هم نشیم که هم دو ماه دیگر اضطراب داشته باشیم هم 10میلیون هزینه کینم
در واقع ظاهرا سومین شانس نصیب ماشد .چی بگم
از خداوند متعال برای خودم و خانوادام و تمامی بازمانده ها از لاتاری 2015صبر جمیل خواستارم .
من پست گذاشتم غیب شد؟؟؟
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
به این قضیه می شه یه جور دیگه هم نگاه کرد فکر کنید باید حدود 10 میلیون یا بیشتر هزینه می کردید و آخر هم مثل ما که هنوز به مصاحبه نرفتیم استرس داشتید که کلا کرکره را بکشن پایین و بگن ویزا تموم شد...من ترجیح می دادم کلا کارنت نمی شدم تا اینکه برم مصاحبه و کلی وقت می ذاشتم و هزینه می کردم و آخرش هیچی. یه برنامه ی مسافرت توپ برای خودتون بچینید قطعا زندگی براتون بهترین ها را رقم زده.با فکر کردن و غصه خوردن چیزی عوض نمی شه.دقیقا اتفاق پارسال افتاد ولی به یه شکل دیگه.اعتراض هم هیچی را عوض نمی کنه.باور کنید ما هم به اندازه ی شما ناراحتیم.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
باورم نمیشه!!! پس سهمیه ایران چی میشه
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، salar5452
(2015-07-11 ساعت 13:05)sayat نوشته:  باورم نمیشه!!! پس سهمیه ایران چی میشه

لولو لطف كرد برد. اما من كه يه حسي دارم اينا سرشون به سنگ ميخوره ميان چنتا ديگه كارنت ميكنن. البته اصلا بيخيال شدم. از اولشم هيچي دست ما نبود ازين به بعدم نخواهد بود. الان تنها چيزي كه ميتونه همچي رو روشن كنه گذر زمان. تنها ازين بابت خوشحالم جز دوستاي نزديكم كسي از اين قضيه لاتري خبر نداره.ShyShy
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، salar5452 ، r.bazargan
دوستان عزیز تر از جانم
نمیدونم چه شد که ما همه همدیگر را پیدا کردیم ...
از فاصله های خیلی دور ....
از ته نسبتهای نداشته ....
انگار جایی نوشته بود که ما ها
باید کنار هم باشیم !!!
شدیم همدم
شدیم دوست
شدیم رفیق
اصلا شدیم جان شیرین
درست نشستیم روی طاقچه ی دل همدیگر ....
حرفهای شما یک جور خوبی دلنشین بود
دل برای نوشته هایتان ضعف میرفت
اصلا بودنتان شیرین بود
حالا که دیگر با ما نیستید ،
هی شما را مرور میکنیم و مدام
گوش به زنگ آمدنتان خواهیم ماند
خدا شما را از ما نگیرد
با ما باشید ............................. لطفا

علیرضای عزیزم
رضا صادقی مهربان
علی جان 7 ستاره
هریداس گرامی
زیبا سانست محترم
تابی 65 عزیز
استیون خوب
و تمام شمایی که ناراحتی اجازه نمیده اسمهایتان را به یاد بیاورم امیدوارم چنان لحظات خوشی را در زندگی تجربه کنید که لاتاری تنها خاطره ای جالب در زندگیتان باشد
فراموش نکنید که ما نه تنها به دوستی شما افتخار میکنیم که هنوز و به شدت بدان محتاجیم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
(2015-07-11 ساعت 10:20)soruosh نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 23:32)َalikh نوشته:  کسی میدونه جریانه اشتباه تو اعلام بولتن ۲۰۱۳ چی بوده ؟
از مدیران محترم هم میخام فعلا این تاپیک رو قفل نکنن

سلام ، من خودم بازمانده ۲۰۱۳ هستم و هم بازمانده آلان (۲۰۱۵) ، در ۲۰۱۳ بولتن ها مشکلی نداشت و از ماه آگوست بچه ها ALL شده بودند ، ولی در 20 سپتامبر سفارتها اعلام کردند که سهمیه ایرانیها پر شده و دیگر هیچ ویزایی صادر نمیشه و طبق اعلام خودشون به ایرانیها 3750 ویزا صادر کردند .

سلام متاسفم که دو بار با این وضعیت ناامید کننده روبرو شدید.
یک سوال به نظرتون احتمال اینکه بازمانده 2015 مثل من دوباره 2017 انتخاب بشه زیاده ؟ یا نه اتفاقیه ؟؟؟
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
(2015-07-11 ساعت 12:59)Memolk نوشته:  به این قضیه می شه یه جور دیگه هم نگاه کرد فکر کنید باید حدود ۱۰ میلیون یا بیشتر هزینه می کردید و آخر هم مثل ما که هنوز به مصاحبه نرفتیم استرس داشتید که کلا کرکره را بکشن پایین و بگن ویزا تموم شد...من ترجیح می دادم کلا کارنت نمی شدم تا اینکه برم مصاحبه و کلی وقت می ذاشتم و هزینه می کردم و آخرش هیچی. یه برنامه ی مسافرت توپ برای خودتون بچینید قطعا زندگی براتون بهترین ها را رقم زده.با فکر کردن و غصه خوردن چیزی عوض نمی شه.دقیقا اتفاق پارسال افتاد ولی به یه شکل دیگه.اعتراض هم هیچی را عوض نمی کنه.باور کنید ما هم به اندازه ی شما ناراحتیم.
منم با صحبت شما کاملا موافقم، به مصاحبه نرفتن خیلی خیلی بهتر از مصاحبه شدن و ویزا نگرفتن به بهانه های مختلفه، به تمام دوستانی که این اتفاق ناخوشایند براشون افتاده پیشنهاد میکنم 1 مدت دیگه 1 برنامه سفر چند روزه بچینن و هزینه ای که میخواستن برا اقامت پر استرس برا مصاحبه تو این سه کشور خرج کنن رو صرف یک سفر تفریحی با خیال راحت بکنند.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، الناز٢ ، Memolk ، َalikh ، bahar101 ، salar5452 ، rbrb-2015 ، sazami
(2015-07-11 ساعت 13:05)sayat نوشته:  باورم نمیشه!!! پس سهمیه ایران چی میشه
سهمیه ایران محفوظه

احتمالا کی سی سی بین اینکه دوباره یه سری ماه اخر دعوت کنه و کلیرنس بده و اینکه کلیرنسی ها رو کلیر کنه دومی رو انتخاب کرده!
این وسط میشه گفت منطقیه ولی به اونهایی که احتمال یه ضربی داشتن ظلم شدیدی شد.

ما الان حدود 1400 ویزا رو گرفتیم 850 نفر رو در حالت ap داریم و حدود 1000 نفر اماده مصاحبه .
اگر بخوان کار این ها رو راه بندازن سهمیه ایران براشون کافی هست و ویزا رو خواهند گرفت.
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، Memolk ، َalikh ، K.ONE ، areb1356 ، Aghaman ، bahar101 ، salar5452 ، hilda60 ، rbrb-2015 ، farrokh33 ، بابراس
خیلی ناراحت شدم.
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که آرزوی موفقیت براتون دارم.

داستان کوکاکولا شاید بیربط به این بحث نباشه. این داستان یک داستان واقعی است:
سالها پیش شرکت کوکاکولا برای رقابت با پپسی و با توجه به اینکه محققانش پیشنهاد میکردند کوکاکولا شیریرینی بیشتری داشته باشه و گازدارتر باشه اقدام به تغییر فرمول کوکاکولا زد. کمپین بزرگی علیه فرمول جدید در سراسر آمریکا راه افتاد از هنرمندا و سیاست مدارها و افراد عادی. حتی پرونده ای جدی هم در دادگاه باز شد که کوکاکولا برند ملی است و شما حق عوض کردنش رو نداشتی حتی اگر رییس کوکاکولا باشی. با توجه به این انتظارها برند کوکاکولا دوباره به فرمولاسیون قدیم خودش برگشت و باز هم اعتراضات متوقف نشد.
آیا وقتی کوکاکولا فرمول جدید رو معرفی کرده بود تحقیق نکرده بود که مزه ی بهتری داشته باشه و نظرسنجی انجام نداده بود؟ اتفاقا جواب مثبته و چند ده هزار نفر و میلیونها دلار صرف تحیق و توسعه و اطمینان از بهتر بودن مزه کوکاکولا انجام شده بود و همه مطمئن بودند که حقیقتا کوکاکولای جدید طعم بهتری داشت. پس چی شد که مردم اعتراضی به این شدت کردند و چی شد وقتی که دوباره به کوکاکولای قدیمی برگشتند اعتراضات متوقف نشد؟
جواب در ذات آدمها نهفته است. چیزهایی که در دسترس ما نیستند جذابترند. این جذابیت وقتی که قبلا این اشیاء (امکانات...) دست ما بودند و الان از ما گرفته شده اند شدید تر میشه. آمریکایی ها تا زمانی که کوکاکولای قدیمی رو میخوردند براشون اهمیت نداشت اما حالا حتی با اینکه کوکاکولای بهتری به اونها میدادند به خاطر اینکه اون کوکاکولای قدیمی رو نداشتند براشون اون طعم قدیمی جذابتر شد. حتی بعد که اعتراضشون به سمر نشست و به کوکاکولای قدیمی برگشتند چون طعم بهتر کوکاکولای جدید رو چشیده بودند و چون دیگه به کوکاکولای جدید دسترسی نداشتند باز هم اعتراض کردند. به اصطلاح خودمون هوایی شدند.

اصولا همه مهاجران هم هوایی میشن
ما هم از وقتی لاتاری برنده شدیم هوایی شدیم. از وقتی فهمیدیم که دنیایی با جذابیت وجود داره هوایی شدیم و اون رو خواستیم چون هنوز نداشتیم. وقتی که ویزا رو دیدیم خوشحال میشیم چون هنوز دو دنیا رو داریم ولی وقتی رفتیم اونجا یاد کوکاکولای قدیمی می افتیم و ناراحت میشیم که چرا اون ترافیک، اون محله قدیمی، گرونی دود و ... رو نداریم. اما اگر برگردیم کوکاکولای جدید رو از دست دادیم.
زندگی ما برای همیشه دو پاره شده و هیچوقت از زندگی خودمون راضی نیستیم و دنبال اون نیمه ای میگردیم که در دست نداریم صرفنظر از اینکه ممکنه بهتر باشه یا بدتر فقط همین که در دسترس نیست جذابتره.
با اینحال شما دوستان جامانده وضع بدتری از ما دارید. حالا که قطعا زندگی جدید در دسترستون نیست جذابیتش برای شما بینهایت میشه و حداقل بخشی اش کاذب.

علت از اینهمه آسمون و ریسمون بافتن این بود که به خودتون یاداوری کنید که بخشی از این مدینه فاضله پوشالی است شاید مرحم دردی بشه.
راههای دیگه رو امتحان کنید. الان کانادا با قوانین جدید و کمی پشتکار و رزومه مناسب امکان مهاجرت دارید. قبل از این به شخصه تحصیلی اقدام کردم و اگر امسال لاتاری نبودم دانشجویی آمریکا یا کانادا بودم .
راهها خیلی سخته میدونم اما غیر ممکن نیست.
به امید روزی که همه انسانها به اختیار و نه جبر روزگار زندگی کنند.
با عرض پوزش از پیش بینی های غلط و امید الکی بنده. واقعا از صمیم قلب شرمنده و پشیمونم که اشتباه و با اطلاعات ناکافی بولتن رو پیش بینی میکردم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان