کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
دوستان خبر بسیار غم انگیزی بود و می دانم تا زمانی که خود فرد درگیر این قضیه نباشه, تاسف و تالم واقعی را نمی تواند درک کند. من راستش خود تا 8000 را پیش بینی کرده بودم ولی بخاطر دوستان از اظهار عقیده خودداری کردم. دوستان این چند صحفه را که مطالعه می کردم خواستم نکته ای را عرض نمایم که بعید می دانم تمامی افراد مصاحبه رفته نیز کلیر شوند (برخی دوستان دوباره شروع به تحلیل کرده که همه افراد به مصاحبه رفته کلیر خواهند شد). جالبه که تمامی این داستان ها طی این مدت که رئیس جمهور جدید ایران که قصد بهبود روابط با غرب را دارد, کلید می خورد.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
با اجازه یکم تغیرش دادم اگر مناسب نیست بگید.

To whom it may concern,

My name is…… and I have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2015, with the case number 2015ASXXXX.
I have informed that the final cut-off for the DV-2015 in September for Asia is 7650 . We, all Iranian selectees with case numbers higher than the cut-off number in the DV category, are deeply saddened and troubled by this heartbreaking situation, that, we will not be considered anymore for any further processing. I hope you could understand how hard this would be for me and other selectees that have passed more than a year with hope and excitement. In this regard, I would really appreciate if you kindly reconsider your final cut-off number or at least prepare a waiting list and invite us if any free appointment is appeared.

Sincerely Yours
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: ziba_sunset ، پرسپولیس6
(2015-07-10 ساعت 23:34)rezasadeghi نوشته:  رفقای گل
اینم داستان ما بود دیگه
یکسال و اندی درگیرش شدیم و اخرشم هیچی....

فقط حسرت یک چیز رو میخورم . اینکه کاش به هیشکی حتی پدر مادرم هم نمیگفتم .
همین امروز بود که داشتم پاس بابام رو نگاه میکردم که اعتبار داره واسه سفر یا نه .....
من به فاصله 60تا کیس کارنت نشدم
خیلی درد داره ....

بگذریم
از ته دلم واسه همتون ارزوی موفق میکنم
ایشالا که همتون زود کلیر میشید
از ته دلم میخوام که هیچ خانواده ای از هم جدا نشه .
امیدوارم بهترین ها منتظرتون باشه.

واسه اخرین بار امضایی که زیر همه ی پستام بود رو میزارم واسه کسایی که هنوز مصاحبه نرفتن:
--> به امید ویزای یکضزب<--

موفق باشید.

آقا رضا از صمیم قلب واستون ناراحت شدم
آدم وقتی خودش را میگذاره جای شماها میفهمه چقدر درد آوره آدم یکسال با کلی امید و آرزو روزاشو میگذرونه تا به آخره خط برسه و آخره خط به پوچی میرسه ناراحت میشه ما یکسال با حرفاتون و نوشته هاتون زندگی کردیم
شما خیلی انسان والایی هستی و مطمئنم حتما شرایط بهتری در زندگیت رقم خواهد خورد پس خودتون را زیاد ناراحت نکنید و یک چیز را هم بدونید که آخر راه ما خیلی سختتره چون باید کلی هزینه کنیم بریم مصاحبه و اگه آخرش بمون ویزا ندن مطمئن باشید واسمون شرایط سختتری هست
اما من بازم بگم خیلی واستون ناراحتم و مطمئنم نمیتونم شرایط شما دوستای خوبم را درک کنم
آروزوی موفقیت و سربلندی واستون میکنم واسه ما هم دعا کنید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-07-11 ساعت 02:21)styvan نوشته:  با اجازه یکم تغیرش دادم اگر مناسب نیست بگید.

To whom it may concern,

My name is…… and I have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year ۲۰۱۵, with the case number 2015ASXXXX.
I have informed that the final cut-off for the DV-۲۰۱۵ in September for Asia is 7650 . We, all Iranian selectees with case numbers higher than the cut-off number in the DV category, are deeply saddened and troubled by this heartbreaking situation, that, we will not be considered anymore for any further processing. I hope you could understand how hard this would be for me and other selectees that have passed more than a year with hope and excitement. In this regard, I would really appreciate if you kindly reconsider your final cut-off number or at least prepare a waiting list and invite us if any free appointment is appeared.

Sincerely Yours

پیشنهاد میدم دوستان همه بفرستن اینکه دیگه ویزا نیست بگن تموم شده و نمیشه کاریش کرد، امید الکی نمیدم ولی بازم میگم بهتر از غصه خوردنه
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: styvan ، لطف اله ، bia2mob ، salar5452 ، َalikh
الهی فدای تک تک دوستانی که بالای 7650 هستن بشم.هیچکس حس و حالتونو نمیفهمه مگر اینکه توی این موقعیت باشه.امیدوارم با این موضوع کنار بیاین.خیلی سخته میدونم.خیلی سخته.ولی زندگی رسمش همینه.با تک تک سلولهای بدنم امیدوارم و میخوام که این موضوع از سمت KCC برطرف شه.ای کاش از اول نگن آدم قبول شده تا اینکه آخرش بخواد اینجوری شه.نوشتن توی این لحظات سخت ترین کاره.واقعا نمیدونم بیش از این چی بنویسم.خواستم بگم فدای تک تکتون.همین.
(2015-07-11 ساعت 02:11)khalilkhah نوشته:  دوستان خبر بسیار غم انگیزی بود و می دانم تا زمانی که خود فرد درگیر این قضیه نباشه, تاسف و تالم واقعی را نمی تواند درک کند. من راستش خود تا 8000 را پیش بینی کرده بودم ولی بخاطر دوستان از اظهار عقیده خودداری کردم. دوستان این چند صحفه را که مطالعه می کردم خواستم نکته ای را عرض نمایم که بعید می دانم تمامی افراد مصاحبه رفته نیز کلیر شوند (برخی دوستان دوباره شروع به تحلیل کرده که همه افراد به مصاحبه رفته کلیر خواهند شد). جالبه که تمامی این داستان ها طی این مدت که رئیس جمهور جدید ایران که قصد بهبود روابط با غرب را دارد, کلید می خورد.

آرزو م این بود که تا 8600 کارنت کنن اما تا الان که ساعت 4 صبح هست بهت زده نشستم وبسیار ناراحت هستم نه فقط از بابت اینکه چرا به تعدادی از دوستانم ویزا نرسید بلکه بخاطر اینکه دوستان من حدود یکسال انتظار کشیدند و هزینه زیادی هم از پول و وقت پرداخت کردند ویکسال تو بلاتکلیفی به سر بردند ،اما از خدا میخواهم بهترین سرنوشت رو براتون رغم بزنه.
گر خداوند ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری.
و این گشایش به چیزی وابسته است [/size]که این خانم در این ویدیو توضیح میده

https://www.ted.com/talks/amy_purdy_livi...anguage=en

بهترین ها رو براتون آرزو دارم
lila
Smileشماره کیس :2015AS 000047xx تاریخ رویت قبولی :1 می
: آنکارا تعداد افراد :4 ارسال فرمهای سری اول :20 June
درخواست 16sep -: unlock، تاریخ reopen : بیست و دوم sep
کارنت شدن : 11,march
انتقال توسط kcc از آنکارا به ابوظبی
اول می--نصفه-نیمه -َAP--آپدیت ها 5 می همگی-ارسال ایمیل 31می--
آپدیت 1و2 جون همگی -3 جون نفرAP خورده ها-- 6 jun نفر اصلی
10 AUg همگی-----15 AUg نفر منتظر.16و18همگی(روز تحویل پاسپورت به سفارت)اما ابوظبی همچنان ماه جون گیر کرده واپ نمی شه

(2015-07-11 ساعت 02:21)styvan نوشته:  با اجازه یکم تغیرش دادم اگر مناسب نیست بگید.

To whom it may concern,

My name is…… and I have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year ۲۰۱۵, with the case number 2015ASXXXX.
I have informed that the final cut-off for the DV-۲۰۱۵ in September for Asia is 7650 . We, all Iranian selectees with case numbers higher than the cut-off number in the DV category, are deeply saddened and troubled by this heartbreaking situation, that, we will not be considered anymore for any further processing. I hope you could understand how hard this would be for me and other selectees that have passed more than a year with hope and excitement. In this regard, I would really appreciate if you kindly reconsider your final cut-off number or at least prepare a waiting list and invite us if any free appointment is appeared.

Sincerely Yours
ایا ایمیل شون اینه؟
VISABULLETIN@STATE.GOV
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: لطف اله
دوستان ايميل بزنيد شايد چاره ساز شد،نميدونم شايد اين نظر خنده دار باشه ولي من ميگم كه الان كه دكتر ظريف و جان كري تنگ ل همديگه هستند بياين تو صفحه فيس بوك دكتر ظريف شرح وقايع را بنويسيد و اينكه با جان كري صحبت كنه انشاالله كه ترتيب اثر داده بشه و درست بشه،چون يادمه چند وقت پيش اخبار در مورد مشكل دانشجوياي پزشكي ايراني در آمريكا ميگفت كه دكتر ظريف پس از تماس با جان كري مشكل را حل كرده بود،حتي تمامي دوستاني كه منتظر كلير شدن هستند هم انجام بدهند.(البته اگر از نگاه دكتر ظريف به عنوان دولت ،مهاجرت به آمريكا يا كشور ديگه واسه ايرانيان بدون اشكال باشه)
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: لطف اله ، bia2mob ، salar5452 ، SAAM_60
(2015-07-11 ساعت 05:21)M.d نوشته:  دوستان ايميل بزنيد شايد چاره ساز شد،نميدونم شايد اين نظر خنده دار باشه ولي من ميگم كه الان كه دكتر ظريف و جان كري تنگ ل همديگه هستند بياين تو صفحه فيس بوك دكتر ظريف شرح وقايع را بنويسيد و اينكه با جان كري صحبت كنه انشاالله كه ترتيب اثر داده بشه و درست بشه،چون يادمه چند وقت پيش اخبار در مورد مشكل دانشجوياي پزشكي ايراني در آمريكا ميگفت كه دكتر ظريف پس از تماس با جان كري مشكل را حل كرده بود،حتي تمامي دوستاني كه منتظر كلير شدن هستند هم انجام بدهند.(البته اگر از نگاه دكتر ظريف به عنوان دولت ،مهاجرت به آمريكا يا كشور ديگه واسه ايرانيان بدون اشكال باشه)

و باز هم فقط و فقط اميدتان و اميد همگي بايد به خدا باشه كه خودش همه چيز را درست كنه،اميدوارم خداي بزرگ بهترين ها را براي تك تك دوستان رقم بزنه
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: لطف اله ، ریحانا ، آزاده_امین
الان اون دوستمون كه دوست دار امريكا و سفارت بود مياد ميگه : "چيزى نشده كه، ميخواستن لطف كنن بهتون ويزا بدن كه خوب نشد. خدا رو شكر كنيد"
برادر بيا بنويس! بيا اينم توجيه كن!

❶کيس نامبر : 2015AS5### ❷تعداد افراد :۱ نفر ❸کنسولگری : Abudhabi❹تاریخ مصاحبه : May 03 ❺آپدیت ها: 4-5-6 می (+7 جون آپدیت ایمیل پیگیری)، 5 می (سایت سفارت)
تشکر کنندگان: SAAM_60
(2015-07-11 ساعت 01:21)bia2mob نوشته:  
[عکس: finished.png]
اولین امضا, بازمانده 2015!
اشکم در اومد! Sad
حالم بده!
سلام دوستان گلم،منم واقعا نمی دونم چی باید بگم،حتی یک لحظه هم فکر همچین فاجعه ای رو نمیکردم،حداقل تا ۸۰۰۰ تو بد بینانه ترین حالتش انتظار داشتیم،دوست عزیز تر از جونمم هم شمارش تقریبا ۲۰۰ تا بالاتر از بولتن اعلام شدست،کلی با هم نقشه کشیده بودیم تو امریکاچه کارهایی میتونیم انجام بدیم و واقعا یکسال سخت گذشته رو با هم بودیم،الان اصلا نمی دونم بهش چی میتونم بگم،امیدوارم خدای بزرگ به همتون کمک کنه و بتونین زودتر آرامشتون رو بدست بیارین،فدای همتون
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: ریحانا ، َalikh ، bahar101 ، bia2mob ، آزاده_امین
متن زیر رو بافرمت که اومده ایمیل کنید به KCCDV@state.gov
Surname:
Name:
Case Number:
Date of Birth: mm/dd/yy
Dear Sir/Madam,
I have been informed that the final cut-off for the DV-2015 in September for Asia is 7650 . We, all Iranian selected with case numbers higher than the cut-off number in the DV category, are deeply saddened and troubled by this heartbreaking situation, that, we will not be considered anymore for any further processing. I hope you could understand how hard this would be for me and others who have passed more than a year with hope and excitement. In this regard, I would really appreciate if you kindly reconsider your final cut-off number or at least prepare a waiting list and invite us if any free appointment takes place.
Yours faithfully,
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، heridas ، ریحانا ، َalikh ، AliReza.Sh
(2015-07-11 ساعت 08:57)ziba_sunset نوشته:  متن زیر رو بافرمت که اومده ایمیل کنید به KCCDV@state.gov
Surname:
Name:
Case Number:
Dear Sir/Madam,
I have been informed that the final cut-off for the DV-۲۰۱۵ in September for Asia is 7650 . We, all Iranian selected with case numbers higher than the cut-off number in the DV category, are deeply saddened and troubled by this heartbreaking situation, that, we will not be considered anymore for any further processing. I hope you could understand how hard this would be for me and others who have passed more than a year with hope and excitement. In this regard, I would really appreciate if you kindly reconsider your final cut-off number or at least prepare a waiting list and invite us if any free appointment takes place.
Yours faithfully,

دوستان خواهشا همه انجام بدین . و ایمیلو بفرستین شاید باز کنند.این ایمیل واسه یک سال صبر و شاید یک عمر زندگی باشه.خواهشا ایمیل کنید

(2015-07-11 ساعت 08:57)ziba_sunset نوشته:  متن زیر رو بافرمت که اومده ایمیل کنید به KCCDV@state.gov
Surname:
Name:
Case Number:
Dear Sir/Madam,
I have been informed that the final cut-off for the DV-۲۰۱۵ in September for Asia is 7650 . We, all Iranian selected with case numbers higher than the cut-off number in the DV category, are deeply saddened and troubled by this heartbreaking situation, that, we will not be considered anymore for any further processing. I hope you could understand how hard this would be for me and others who have passed more than a year with hope and excitement. In this regard, I would really appreciate if you kindly reconsider your final cut-off number or at least prepare a waiting list and invite us if any free appointment takes place.
Yours faithfully,

موضوع چی باشه ؟
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
(2015-07-11 ساعت 09:06)heridas نوشته:  
Surname:
Name:
Case Number:
Dear Sir/Madam,
Yours faithfully,

دوستان خواهشا همه انجام بدین . و ایمیلو بفرستین شاید باز کنند.این ایمیل واسه یک سال صبر و شاید یک عمر زندگی باشه.خواهشا ایمیل کنید

Surname:
Name:
Case Number:
Dear Sir/Madam,
Yours faithfully,

موضوع چی باشه ؟
cut-off number in the DV category
تشکر کنندگان: heridas ، bia2mob ، bahar101 ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان