کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-11 ساعت 10:20)soruosh نوشته:  
(2015-07-10 ساعت 23:32)َalikh نوشته:  کسی میدونه جریانه اشتباه تو اعلام بولتن ۲۰۱۳ چی بوده ؟
از مدیران محترم هم میخام فعلا این تاپیک رو قفل نکنن

سلام ، من خودم بازمانده ۲۰۱۳ هستم و هم بازمانده آلان (۲۰۱۵) ، در ۲۰۱۳ بولتن ها مشکلی نداشت و از ماه آگوست بچه ها ALL شده بودند ، ولی در 20 سپتامبر سفارتها اعلام کردند که سهمیه ایرانیها پر شده و دیگر هیچ ویزایی صادر نمیشه و طبق اعلام خودشون به ایرانیها 3750 ویزا صادر کردند .

بابا خدا صبرت بده یعنی تو دوباره شرکت می کنی و هردفعه ویزا بهت نمی رسه؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، رامشه ، Memolk ، Aghaman ، آزاده_امین ، bahar101 ، salar5452 ، َalikh ، Abdorrezaa
سلام به همه دوستان
من تا حالا زیاد افتخار نداشتم که در این فروم هم صحبت دوستان شوم، بیشتر خواننده پست های همراهان عزیز بودم، حالا که مشخص شده که اولین باز مانده های 2015 هستیم، می خواستم از همه مدیران، پیشکسوتان و سایر دوستانی که صادقانه و با تمام وجود به ما کمک کردند و احساسات ، تجربیات و تحلیلهای خود را به اشتراک گذاشتند، صمیمانه تشکر کنم، با تمام وجودم امیدوارم دوستانی که منتظر هستند به زودی پایانی خوش نصیبشان شود.
با آرزوی موفقیت برای همه آدمهایی که به دنبال تغییر هستند و با این مشکلات کوچیک ناامید نمی شوند.
CN: 84xx
من هم به نوبه خودم کمال همدردی رو با دوستانم ابراز میکنم،اما به نظر من کارنت نکردن بسیار منطقی تر و کم هزینه تر از بردن مردم به مصاحبه و تحمیل هزینه وزمان و پیچوندن با اتمام فیسکال یر لاتاری هست.پس دوستان خواهشا واقع بین باشید و احساسی با قضیه برخورد نکنید.من که ترجیح میدادم جای شما بودم تا جای اونایی که مصاحبه رفتن و قرار نیست هرگز کلیر بشن...
در مورد کمپین و ایمیل و اعتراض هم به نظرم ما ایرانی ها باید یاد بگیریم که به قانون هرچند که به ضرر ما باشه تمکین کنیم،و اینو بدونیم که تعداد زیادی از سایر کشورها و قاره ها هم به همین قانون که شاید از نظر ما ظالمانه باشه تمکین میکنند و این آخرین بولتن بود و پرونده لاتاری 2015 بسته شد...واقعیت رو باید پذیرفت.
به امید روزهای خوش برای تمامی دوستان عزیزم
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، hamid99 ، َalikh ، bia2mob ، usatravel ، ebrahim1e ، rbrb-2015 ، لطف اله
سلام .من نمی دونم چک کردن کارنت شدن چه جوریه؟SadSadSad
کیس نامبر : ** 2016AS2///افراد منظور در کیس :1 نفر ///تاریخ مشاهده قبولی: 12 می/// تاریخ ارسال فرم : 10 June ///محل مصاحبه :Ankara ///تاریخ کارنت شدن :12 August ///تاریخ دریافت نامه دوم :2 نوابر CoolCool مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
ضمن ابراز همدردی اگر موافق هستید با صدای امریکا (VOA) تماس بگیرید و از اونا بخواهید با سارا گرو تماس بگیرن و ازش توضیح بخوان چون اونا این کارو به راحتی می تونن بکن و شاید از سارا بتونن برای حضور در برنامشون دعوت بکنن !
شماره کیس نامبر: 7*2015AS46 ، تاریخ رویت قبولی: 1May 2014 ، تاریخ ارسال فرم ها : 30Aug2014 ، سفارت: ابوظبی ، تاریخ کارنت: Feb 2015 ، تاریخ مصاحبه: April 20 ، وضعیت ویزا : AP ، آپدیت ها : 21 و22 اپریل ، 19 می ، 1 جولای (همه اعضای کیس)، 24 جولای نفر اصلی ، 27 جولای (همه اعضای کیس)
27 جولای کلیر، ورود به آمریکا :2 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: Aliz12363 ، aa-tt ، hamid99 ، tabatabaee ، r.bazargan ، SAAM_60 ، َalikh ، ziba_sunset ، nimanoush
(2015-07-11 ساعت 13:54)behdadK نوشته:  خیلی ناراحت شدم.
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که آرزوی موفقیت براتون دارم.

داستان کوکاکولا شاید بیربط به این بحث نباشه. این داستان یک داستان واقعی است:
سالها پیش شرکت کوکاکولا برای رقابت با پپسی و با توجه به اینکه محققانش پیشنهاد میکردند کوکاکولا شیریرینی بیشتری داشته باشه و گازدارتر باشه اقدام به تغییر فرمول کوکاکولا زد. کمپین بزرگی علیه فرمول جدید در سراسر آمریکا راه افتاد از هنرمندا و سیاست مدارها و افراد عادی. حتی پرونده ای جدی هم در دادگاه باز شد که کوکاکولا برند ملی است و شما حق عوض کردنش رو نداشتی حتی اگر رییس کوکاکولا باشی. با توجه به این انتظارها برند کوکاکولا دوباره به فرمولاسیون قدیم خودش برگشت و باز هم اعتراضات متوقف نشد.
آیا وقتی کوکاکولا فرمول جدید رو معرفی کرده بود تحقیق نکرده بود که مزه ی بهتری داشته باشه و نظرسنجی انجام نداده بود؟ اتفاقا جواب مثبته و چند ده هزار نفر و میلیونها دلار صرف تحیق و توسعه و اطمینان از بهتر بودن مزه کوکاکولا انجام شده بود و همه مطمئن بودند که حقیقتا کوکاکولای جدید طعم بهتری داشت. پس چی شد که مردم اعتراضی به این شدت کردند و چی شد وقتی که دوباره به کوکاکولای قدیمی برگشتند اعتراضات متوقف نشد؟
جواب در ذات آدمها نهفته است. چیزهایی که در دسترس ما نیستند جذابترند. این جذابیت وقتی که قبلا این اشیاء (امکانات...) دست ما بودند و الان از ما گرفته شده اند شدید تر میشه. آمریکایی ها تا زمانی که کوکاکولای قدیمی رو میخوردند براشون اهمیت نداشت اما حالا حتی با اینکه کوکاکولای بهتری به اونها میدادند به خاطر اینکه اون کوکاکولای قدیمی رو نداشتند براشون اون طعم قدیمی جذابتر شد. حتی بعد که اعتراضشون به سمر نشست و به کوکاکولای قدیمی برگشتند چون طعم بهتر کوکاکولای جدید رو چشیده بودند و چون دیگه به کوکاکولای جدید دسترسی نداشتند باز هم اعتراض کردند. به اصطلاح خودمون هوایی شدند.

اصولا همه مهاجران هم هوایی میشن
ما هم از وقتی لاتاری برنده شدیم هوایی شدیم. از وقتی فهمیدیم که دنیایی با جذابیت وجود داره هوایی شدیم و اون رو خواستیم چون هنوز نداشتیم. وقتی که ویزا رو دیدیم خوشحال میشیم چون هنوز دو دنیا رو داریم ولی وقتی رفتیم اونجا یاد کوکاکولای قدیمی می افتیم و ناراحت میشیم که چرا اون ترافیک، اون محله قدیمی، گرونی دود و ... رو نداریم. اما اگر برگردیم کوکاکولای جدید رو از دست دادیم.
زندگی ما برای همیشه دو پاره شده و هیچوقت از زندگی خودمون راضی نیستیم و دنبال اون نیمه ای میگردیم که در دست نداریم صرفنظر از اینکه ممکنه بهتر باشه یا بدتر فقط همین که در دسترس نیست جذابتره.
با اینحال شما دوستان جامانده وضع بدتری از ما دارید. حالا که قطعا زندگی جدید در دسترستون نیست جذابیتش برای شما بینهایت میشه و حداقل بخشی اش کاذب.

علت از اینهمه آسمون و ریسمون بافتن این بود که به خودتون یاداوری کنید که بخشی از این مدینه فاضله پوشالی است شاید مرحم دردی بشه.
راههای دیگه رو امتحان کنید. الان کانادا با قوانین جدید و کمی پشتکار و رزومه مناسب امکان مهاجرت دارید. قبل از این به شخصه تحصیلی اقدام کردم و اگر امسال لاتاری نبودم دانشجویی آمریکا یا کانادا بودم .
راهها خیلی سخته میدونم اما غیر ممکن نیست.
به امید روزی که همه انسانها به اختیار و نه جبر روزگار زندگی کنند.
با عرض پوزش از پیش بینی های غلط و امید الکی بنده. واقعا از صمیم قلب شرمنده و پشیمونم که اشتباه و با اطلاعات ناکافی بولتن رو پیش بینی میکردم.

بهداد عزیز، ممنون از کامنت زیبا و بجات.
امروز همش منتظر شما بودم. با خودم میگفتم الان وقتشه که بهداد بیاد و یه کامنت جانانه بذاره در مورد اتفاقی که افتاده. مدام هم اکانت ت رو بی اجازه چک میکردم که کی آنلاین شدی و کجا پست گذاشتی!!

ممنون از اینکه هستی و ممنون از همه ی اطلاعاتی که بهمون دادی و کمک هایی که تا امروز کردی. محبت کردی و این محبتت از سر همه مون زیاده.
با شخصیت و پشتکاری که شما داری شک ندارم که هرجا باشی موفق خواهی بود.

راستی، تا این لحظه و با تحقیق کم البته، با توجه به شرایط کاری و زمینه کاری و ... انتخاب منم هیوستون بود. همشهری میشدیم که نشد متاسفانه. یه زوج هیوستونی کم شد. Wink

امیدوارم هرجا که هستی موفق باشی. به همراه خانواده ی محترم.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman ، آزاده_امین ، behdadK ، Memolk ، bahar101 ، M.d ، salar5452 ، لطف اله ، SAAM_60 ، َalikh ، amindv15 ، bia2mob ، rbrb-2015
(2015-07-11 ساعت 13:54)behdadK نوشته:  خیلی ناراحت شدم.
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که آرزوی موفقیت براتون دارم.

داستان کوکاکولا شاید بیربط به این بحث نباشه. این داستان یک داستان واقعی است:
سالها پیش شرکت کوکاکولا برای رقابت با پپسی و با توجه به اینکه محققانش پیشنهاد میکردند کوکاکولا شیریرینی بیشتری داشته باشه و گازدارتر باشه اقدام به تغییر فرمول کوکاکولا زد. کمپین بزرگی علیه فرمول جدید در سراسر آمریکا راه افتاد از هنرمندا و سیاست مدارها و افراد عادی. حتی پرونده ای جدی هم در دادگاه باز شد که کوکاکولا برند ملی است و شما حق عوض کردنش رو نداشتی حتی اگر رییس کوکاکولا باشی. با توجه به این انتظارها برند کوکاکولا دوباره به فرمولاسیون قدیم خودش برگشت و باز هم اعتراضات متوقف نشد.
آیا وقتی کوکاکولا فرمول جدید رو معرفی کرده بود تحقیق نکرده بود که مزه ی بهتری داشته باشه و نظرسنجی انجام نداده بود؟ اتفاقا جواب مثبته و چند ده هزار نفر و میلیونها دلار صرف تحیق و توسعه و اطمینان از بهتر بودن مزه کوکاکولا انجام شده بود و همه مطمئن بودند که حقیقتا کوکاکولای جدید طعم بهتری داشت. پس چی شد که مردم اعتراضی به این شدت کردند و چی شد وقتی که دوباره به کوکاکولای قدیمی برگشتند اعتراضات متوقف نشد؟
جواب در ذات آدمها نهفته است. چیزهایی که در دسترس ما نیستند جذابترند. این جذابیت وقتی که قبلا این اشیاء (امکانات...) دست ما بودند و الان از ما گرفته شده اند شدید تر میشه. آمریکایی ها تا زمانی که کوکاکولای قدیمی رو میخوردند براشون اهمیت نداشت اما حالا حتی با اینکه کوکاکولای بهتری به اونها میدادند به خاطر اینکه اون کوکاکولای قدیمی رو نداشتند براشون اون طعم قدیمی جذابتر شد. حتی بعد که اعتراضشون به سمر نشست و به کوکاکولای قدیمی برگشتند چون طعم بهتر کوکاکولای جدید رو چشیده بودند و چون دیگه به کوکاکولای جدید دسترسی نداشتند باز هم اعتراض کردند. به اصطلاح خودمون هوایی شدند.

اصولا همه مهاجران هم هوایی میشن
ما هم از وقتی لاتاری برنده شدیم هوایی شدیم. از وقتی فهمیدیم که دنیایی با جذابیت وجود داره هوایی شدیم و اون رو خواستیم چون هنوز نداشتیم. وقتی که ویزا رو دیدیم خوشحال میشیم چون هنوز دو دنیا رو داریم ولی وقتی رفتیم اونجا یاد کوکاکولای قدیمی می افتیم و ناراحت میشیم که چرا اون ترافیک، اون محله قدیمی، گرونی دود و ... رو نداریم. اما اگر برگردیم کوکاکولای جدید رو از دست دادیم.
زندگی ما برای همیشه دو پاره شده و هیچوقت از زندگی خودمون راضی نیستیم و دنبال اون نیمه ای میگردیم که در دست نداریم صرفنظر از اینکه ممکنه بهتر باشه یا بدتر فقط همین که در دسترس نیست جذابتره.
با اینحال شما دوستان جامانده وضع بدتری از ما دارید. حالا که قطعا زندگی جدید در دسترستون نیست جذابیتش برای شما بینهایت میشه و حداقل بخشی اش کاذب.

علت از اینهمه آسمون و ریسمون بافتن این بود که به خودتون یاداوری کنید که بخشی از این مدینه فاضله پوشالی است شاید مرحم دردی بشه.
راههای دیگه رو امتحان کنید. الان کانادا با قوانین جدید و کمی پشتکار و رزومه مناسب امکان مهاجرت دارید. قبل از این به شخصه تحصیلی اقدام کردم و اگر امسال لاتاری نبودم دانشجویی آمریکا یا کانادا بودم .
راهها خیلی سخته میدونم اما غیر ممکن نیست.
به امید روزی که همه انسانها به اختیار و نه جبر روزگار زندگی کنند.
با عرض پوزش از پیش بینی های غلط و امید الکی بنده. واقعا از صمیم قلب شرمنده و پشیمونم که اشتباه و با اطلاعات ناکافی بولتن رو پیش بینی میکردم.
عزیز زدی تو خال مشکل غالب ایرانیها برای مهاجرت زبان به ویژه آیلیس هست من خودم حداقل چهار سال خوندم تا به بالای 6 رسیدم
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، behdadK ، Aghaman ، Memolk ، bahar101 ، salar5452 ، r.bazargan ، hamid99 ، َalikh ، rbrb-2015
(2015-07-11 ساعت 11:49)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 11:42)Manamehr نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 10:40)AliReza.Sh نوشته:  منم مثه تک تک شما هنوز شوکه هستم و کم کم دارم حس میکنم چه اتفاقی افتاده.
جداً پیشنهاد میکنم از هرگونه حرکت انقلابی و خودجوشانه خودداری کنید.
همونطوری که الان برخی دوستان احتمال میدن کم کارنت کردن ماه آخر امسال به خاطر وقایع پارسال بوده و شلوغی بیش از حد سفارت ها، پس کاری نکنیم که تاریخ تکرار بشه.
من وقتی به این فکر میکنم که ممکنه حرکات اشتباه امروز ما برای دوستان مون تبعات داشته باشه سعی میکنم سنجیده تر عمل کنم. ممکنه دودش توی چشم خودمون هم بره!! آیه نازل نشده که دوباره قبولی نداشته باشیم.
به نظر من، الان تمام فکراتون رو بکنید، همه راهکارهارو کنار هم بذارید، ولی یکی دو روز که اونا هم تعطیل هستن به خودتون فرصت بدید تا اداپته بشید و بعد عمل کنید.
از همگی عذرخواهی میکنم.
و هرجا که هستید و هرجا که میرید موفق باشید.
من هنوز شوکه ام،برای همه غصه خوردم اما آقای علیرضا یکی از کسانی که خیلی براشون ناراحت م شمایید،همیشه از پست های مودبانه و پرامید و اطلاعات خوبتون لذت میبردم،آرزو میکنم هرجای دنیا که میرید یا ایران اگه میمونید حس شادی و خوش بختی داشته باشید.

لطف شما شامل حال بنده شده و از این بابت خیلی خوشحالم. Shy
مطمئنم همینطوره که شما میفرمائید و همدردیتون برای همه مون خیلی باارزشه.
راستی، تصویر آواتار شما همیشه برام جذاب بوده، فکر کنم بچه تون باشه، اگه اینطوره خدا حفظ ش کنه خیلی نازه. واسه تون بهترین ها رو آرزو دارم.

بله دخترمه تو سه ماهگی الان ۹ ماهشه
ممنونم از شما
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101 ، M.d ، AliReza.Sh ، salar5452 ، آزاده_امین ، َalikh ، hamed shayan
من خيلي كم ميومدم اينجا
اما الان نميتونم از اينجا دل بكنم و برم
نياز به هم دردي كساني دارم كه حالم را ميفهمن
واقعا حالم خيلي بده
تشکر کنندگان: لطف اله ، bahar101 ، r.bazargan ، salar5452 ، hamid99 ، َalikh ، amindv15 ، bia2mob ، heridas ، styvan ، rbrb-2015 ، aaraam
(2015-07-11 ساعت 13:50)رضا2015 نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 13:05)sayat نوشته:  باورم نمیشه!!! پس سهمیه ایران چی میشه
سهمیه ایران محفوظه

احتمالا کی سی سی بین اینکه دوباره یه سری ماه اخر دعوت کنه و کلیرنس بده و اینکه کلیرنسی ها رو کلیر کنه دومی رو انتخاب کرده!
این وسط میشه گفت منطقیه ولی به اونهایی که احتمال یه ضربی داشتن ظلم شدیدی شد.

ما الان حدود 1400 ویزا رو گرفتیم 850 نفر رو در حالت ap داریم و حدود 1000 نفر اماده مصاحبه .
اگر بخوان کار این ها رو راه بندازن سهمیه ایران براشون کافی هست و ویزا رو خواهند گرفت.
دوستان عزیز
به شخصه فکر میکنم کسانی که به خاطر سربازی یا کار کلیرنس میخورند و شماره پایین تری دارند حقشان بیشتر از کسانی است که سربازی ندارند و شرایط یک ضربی دارند دلیل هم اینکه دلایلی که سفارت برای بحث کلیرنس میزاره اصلا در اختیار کسانی که ثبت نام میکنند نبوده و نیست و البته واقعا دلیل منطقی نیست
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: لطف اله ، bahar101 ، salar5452 ، hamid99 ، Arshia2000 ، َalikh
(2015-07-11 ساعت 15:11)mohajermoj نوشته:  من خيلي كم ميومدم اينجا
واقعا حالم خيلي بده
داداش باید کنار بیای باهاش
میدونم سخته
شرایط هممون یکیه
شاید باورت نشه ولی دیگه دوس ندارم حتی یک ثانیه از عمرم رو پای این داستان خرج کنم .
همین امروز رفتم کارای فارغ التحصیلیمو انجام دادم و دفترچه اعزام خدمت گرفتم .
نمیدونم کی رو باید سرزنش کنم ، خودمو یا اونارو ....
یکسال با این رویا زندگی کردیم و حالا باید بزاریمش کنار .

دیگه باید :
سایت zillow رو که قیمت خونه هارو توش نگاه میکردم
سایتی که واسه خرید و فروش ماشین پیدا کرده بودم
سایت ceac
سایت simon
سایت dv lottery
رو از بوک مارک کامپیوترم در بیارم و برم پی زندگیم.....

به درک که نشد ولی عمرتو هدر نده
move on...
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
(2015-07-11 ساعت 15:30)rezasadeghi نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 15:11)mohajermoj نوشته:  من خيلي كم ميومدم اينجا
واقعا حالم خيلي بده
داداش باید کنار بیای باهاش
میدونم سخته
شرایط هممون یکیه
شاید باورت نشه ولی دیگه دوس ندارم حتی یک ثانیه از عمرم رو پای این داستان خرج کنم .
همین امروز رفتم کارای فارغ التحصیلیمو انجام دادم و دفترچه اعزام خدمت گرفتم .
نمیدونم کی رو باید سرزنش کنم ، خودمو یا اونارو ....
یکسال با این رویا زندگی کردیم و حالا باید بزاریمش کنار .

دیگه باید :
سایت zillow رو که قیمت خونه هارو توش نگاه میکردم
سایتی که واسه خرید و فروش ماشین پیدا کرده بودم
سایت ceac
سایت simon
سایت dv lottery
رو از بوک مارک کامپیوترم در بیارم و برم پی زندگیم.....

به درک که نشد ولی عمرتو هدر نده
move on...

داداش رضا واقعا نمیدونم چی بهت بگم
خیلی خیلی متاسفم، یادم نميره یک سال پیش بود پرسیدم کی وقت مصاحبه ما میشه، گفتی ایشالا با همدیگه ميريم مصاحبه،
فقط میتونم برات آرزوی موفقیت کنم و برای همه بچه‌ها،
ایشالا که بهترینها رو خودت واسه خودت میسازی و نه به امید شانس و ...
یا علی رفیق
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، r.bazargan ، salar5452 ، Memolk ، آزاده_امین ، َalikh ، bia2mob ، bahar101
واقعا" نمی دونم چی باید بگم
اگه جای دوستای گلم بودم حتما" خیلی حرص می خوردم
فقط از خدا موفقیت زیاد برای همه دوستای بازمونده می خوام طوری که هر روز بگن خدایا شکرت که ما موندیم
خدایا دری بستی مطمئنم هزاران در در کنارش باز می کنی
همه دوستامو خوشبخت و موفق کن
ببخشید اگه منم احتمال اشتباه دادم و فکر کردم این ماه آل کارنت می کنن
شرمندم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: r.bazargan ، AliReza.Sh ، salar5452 ، Memolk ، hamed shayan ، nimanoush ، bia2mob ، bahar101 ، َalikh
(2015-07-11 ساعت 14:10)ALIARAD نوشته:  دوستان سلام
ضمن ابراز همدردی اگر موافق هستید با صدای آمریکا (VOA) تماس بگیرید و از اونا بخواهید با سارا گرو تماس بگیرن و ازش توضیح بخوان چون اونا این کارو به راحتی می تونن بکن و شاید از سارا بتونن برای حضور در برنامشون دعوت بکنن !

سلام .به نظر منم فکر خیلی خوبیه..تورو به اعتقادادتون این کارو بکنین اگه میشهمن از پیشکسوتای این سایت درخاست میکنم التماس میکنم این کارو برای ما بکنین.. به خدا من همه ی زندگیمو گذاشتم !!!!!!!! دیشب زیر سرم بودم تا صبح..تورو خدا هرکی میتونه یه کاری بکنه
تشکر کنندگان: salar5452 ، َalikh ، heridas ، bia2mob ، bahar101
(2015-07-11 ساعت 15:54)tabatabaee نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 14:10)ALIARAD نوشته:  دوستان سلام
ضمن ابراز همدردی اگر موافق هستید با صدای آمریکا (VOA) تماس بگیرید و از اونا بخواهید با سارا گرو تماس بگیرن و ازش توضیح بخوان چون اونا این کارو به راحتی می تونن بکن و شاید از سارا بتونن برای حضور در برنامشون دعوت بکنن !

سلام .به نظر منم فکر خیلی خوبیه..تورو به اعتقادادتون این کارو بکنین اگه میشهمن از پیشکسوتای این سایت درخاست میکنم التماس میکنم این کارو برای ما بکنین.. به خدا من همه ی زندگیمو گذاشتم !!!!!!!! دیشب زیر سرم بودم تا صبح..تورو خدا هرکی میتونه یه کاری بکنه

آخه شما که هنوز به مصاحبه دعوت نشدید چرا همه ی زندگیتون را گذاشتید؟؟اون هم روی چیزی که مثل یه شرط بندی می مونه...دوست من لطفا به خودتون مسلط باشید...تقریبا هیچ کاری نمی شه کرد.Sad...باید پذیرفت همین.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، َalikh ، bia2mob ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان