کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-12 ساعت 00:25)داود یو.اس نوشته:  دوستان الان چیزی که واسه آدم مطرح میشه اینه که چطور در سال ۲۰۱۴ تا 13350 بولتن اعلام کردند ولی ۲۰۱۵ تا 7650؟؟؟؟؟
ینی در ۲۰۱۵ کیس نامبر ایرانیه مثلا 12000 وجود نداشته ولی در ۲۰۱۴ وجود داشته؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرین کیس نامبر ایرانی در ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ رو کسی اطلاع داره چند بوده؟؟؟؟

توی 2015 طبق برآوردها و اظهار نظرها حدود 8600 آخرین شماره های بچه های ایران بوده.
در هر هال دیگه چه فرقی می کنه؟ Sad
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، p00ya2001 ، salar5452 ، bahar101 ، nimanoush
سلام دوستان
الان داشتم بولتنهای سالهای گذشته را چک میکردم به نکته جالبی رسیدم در سال 1995 در بولتن آخر حتی کمتر از امسال هم کارنت کرده اند و فقط 6692 کیس برای سپتامبر کارنت کردند
اینم لینکش
http://britsimonsays.com/historical-visa...n-numbers/
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، mel ، p00ya2001 ، salar5452 ، bahar101 ، hamed shayan
چند ساعت پیش از جریان بولتن خبردار شدم و اصلا باورم نمیشه واسه دوستای خوبمون اینجوری تموم بشه، بخدا آخر نامردیه، من وقتی تاپیک بولتن رو ترک کردم اینجا نوشتم که سختترین انتظار تو پروسه لاتاری مربوط به این تاپیکه، من 2-3ماه با تمام وجودم لمسش کردم و حتی الانم که به عقب نگاه میکنم و یادم میاد به روزایی که منتظر اعلام بولتن بودم حالم گرقته میشه، تو اون روزا reza sadeghi, ali kh, shahin ...همگی با ما بودن و الان با این بولتن آخر... Sad Sad
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
(2015-07-11 ساعت 23:55)bia2mob نوشته:  کیس نامبر من 8200 بود
سربازی معاف بود و هفت ساله کار شخصی دارم
واقعا در حق من و امثال که احتمال بود یه ضرب بگیریم ظلم شد، خودمو.اماده زندگی جدید کرده بودم نشد

سلام دوست عزیز شما حق دارید یک سال بیشتر برنامه ریزی کردید برای شروع یک زندگی جدید باز هم ادامه بدید حتما خدا یک چیز بهتر برای شما رقم زده است موفق باشید این یک واقعته و کاریش هم نمی توان کرد پس به فکر سلامتی خود باشید
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
دوستان وقتى اين صفحات اخر بولتن ويزا راخوندم اشكم جارى شد اميدوارم بچه هاى به جامانده از لاتارى در ديگر مراحل زندگيشون موفق باشند وخداوند مسير بهترى رادرزندگى اتى پيش رويشان قراردهد
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، AliReza.Sh ، p00ya2001 ، salar5452 ، لطف اله ، bia2mob ، bahar101 ، shahin2737 ، hamed shayan ، sadegh25 ، mel
وای من الان فهمیدم واقعا متاسف شدم اصلا تصورش هم برام سخته...خودمو میذارم جاتون میبینم جدا ازینکه ب خودت چی میگی جواب حرف دوستاتو چی میخوای بدی...من واقعا نمیدونم چی میشع سرنوشت ما 2016 ایا ولی مارو همدرد خودتون بدونید.از صمیم قلبم آرزوی موفقیت همتونو دارم
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
(2015-07-11 ساعت 15:40)mohammad_sepah نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 15:30)rezasadeghi نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 15:11)mohajermoj نوشته:  من خيلي كم ميومدم اينجا
اما الان نميتونم از اينجا دل بكنم و برم
نياز به هم دردي كساني دارم كه حالم را ميفهمن
واقعا حالم خيلي بده
داداش باید کنار بیای باهاش
میدونم سخته
شرایط هممون یکیه
شاید باورت نشه ولی دیگه دوس ندارم حتی یک ثانیه از عمرم رو پای این داستان خرج کنم .
همین امروز رفتم کارای فارغ التحصیلیمو انجام دادم و دفترچه اعزام خدمت گرفتم .
نمیدونم کی رو باید سرزنش کنم ، خودمو یا اونارو ....
یکسال با این رویا زندگی کردیم و حالا باید بزاریمش کنار .

دیگه باید :
سایت zillow رو که قیمت خونه هارو توش نگاه میکردم
سایتی که واسه خرید و فروش ماشین پیدا کرده بودم
سایت ceac
سایت simon
سایت dv lottery
رو از بوک مارک کامپیوترم در بیارم و برم پی زندگیم.....

به درک که نشد ولی عمرتو هدر نده
move on...

داداش رضا واقعا نمیدونم چی بهت بگم
خیلی خیلی متاسفم، یادم نميره یک سال پیش بود پرسیدم کی وقت مصاحبه ما میشه، گفتی ایشالا با همدیگه ميريم مصاحبه،
فقط میتونم برات آرزوی موفقیت کنم و برای همه بچه‌ها،
ایشالا که بهترینها رو خودت واسه خودت میسازی و نه به امید شانس و ...
یا علی رفیق
اره داداش ، قشنگ یادمه
شما ادب و محبتت واسه ما ثابت شده است
از ته دلم واست ارزوی بهترین هارو میکنم
خبرای خوبتو حتما به منم بده
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
بادرود به دوستان عزیزم
باور کنید خیلی از این قضیه ناراحت شدم طوریکه همسرم هم اینو ابراز کرد ، ولی با تقدیر نمیشه جنگید .همه چی برای ما از قبل توسط خدای بزرگ و مهربان برنامه ریزی شده .اگه به صلاحمون باشه اون کار انجام میشه و اگه نباشه زمین و زمانرو هم که به هم بدوزیم انجام نخواهد شد .پس از خداوند برای ادامه راهتون مدد بگیرید و با صلابت و امیدوار به آینده درخشان زندگیتون رو ادامه بدید . کوچیک همتونم هستم .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
همه اینا به کنار اون همه وقتی گذاشتم برای خونه پیدا کردن -
کار - کلی فرم کار پر کردم -
ارتباط با بچه های اونور برای کمک به من وقتی رسیدم -
دانشگاه
تحقیق محله ها
برنامه ربزی
همه وقتی که گذاشتم هدر رفت میفهمی هدددددددرررررررررررررررررر
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
سلام دوستان
ای کاش فردا شب ویزا بولتن بایک شماره قابل قبول 8650اعلام می شد .
هر چند این انتظار ویزا بولتن هم که تا روز 10جولای طول کشید برای ما خیلی سخت بود و لی اگر 13ماه اعلام می شد بااین شماره ارزششو داشت .
تشکر کنندگان: heridas ، behdadK ، p00ya2001 ، AliReza.Sh ، fati.d ، m.ghoreishi ، mcbehnam ، حاجی واشنگتن
دوستان عزیزم
خیلی ناراحت می شوم و غبته می خورم , وقتی می بینم شماره های **76دارن خودشون برای مصاحبه آماده می کنند و لی ما با شماره **76حتی از کارنت شدن هم محروم شدیم یعنی پروسه لاتاری ما از اکتبر 2014شروع شد تا دهم ماه جون 2015که یکبار ه همه چی تمام شد.
انگار تو دلم منتظره یک معجزه هستم .
تشکر کنندگان: fati.d ، behdadK ، حاجی واشنگتن
نمیدونم چرا هی الکی میام اینجا..طبق عادت این یکسال شاید!
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: behdadK ، aa-tt ، hamid99 ، آزاده_امین ، حاجی واشنگتن
بچه ها تورو خدا یه کاری بکنین.. به خدا من همه زندگیمو دادم ... نمیگم کمپین اعتراض راه بندازیم... ولی ازشون درخاست کنیم التماس کنیم مودبانه که تجدید نظر کنن... بابا اونام ادمن ومیفهمن حال ما رو... یکی از پیشکسوتان که انگلیسیش خوبه یه زنگ بزنه از طرف ماها درخاست تجدید نظر بده... یا ایمیل بده درخاست کنه... من التماس میکنم یکی این کارو بکنه... انقدر راحت فراموش نکنین.. من همه زندگیمو دادم...
تشکر کنندگان: behdadK ، َalikh ، heridas ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان