کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
البته باید عرض کنم 2 تا از بولتنهای پارسال ساعت 11 شب تا 1 صبح به وقت ما آپدیت شدن....
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، mohammad_sepah ، behdadK ، A_A ، salar5452 ، ashkansoso65 ، atlantis770 ، r.bazargan ، sunn789
بیخودی شلوغش کردین...!
به زندگیتون بچسبید. همه چیز به وقتش اتفاق میوفته.

میبوسمتون Smile
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، fa15 ، L_haam ، ریحانا ، babak12 ، rezasadeghi ، miyu
مُردم بس كه سايتو رفرش كردم
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: A_A ، m.ghoreishi ، babak12 ، salar5452 ، sunn789
(2014-09-08 ساعت 23:57)sara mohajer نوشته:  مُردم بس كه سايتو رفرش كردم
دیگه رفت تا فردا 6 به بعد [emoji57]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A ، m.ghoreishi ، babak12
(2014-09-08 ساعت 23:57)sara mohajer نوشته:  مُردم بس كه سايتو رفرش كردم

منم همينطور، احتمالا رفت برا فردا ؛)
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-09-08 ساعت 09:06)takin2015 نوشته:  من دوست دارم تا 4600 کارنت شه [emoji6] اما خوب آرزوی منه، اما اگر منطقی نگاه کنم تا 3000 کارنت میشه.

منم همینطور Smile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: babak12 ، salar5452 ، k1_m_1358 ، A_A
این روزها چقدر کلید F5 کاربرد دارد...فکرکنم تا چندماه دیگر باید کیبورد را عوض کنم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: sunn789 ، milad.nas ، babak12 ، rezasadeghi ، r.bazargan ، atlantis770 ، A_A
(2014-09-09 ساعت 09:22)ریحانا نوشته:  این روزها چقدر کلید F5 کاربرد دارد...فکرکنم تا چندماه دیگر باید کیبورد را عوض کنم.

تازه من رو گوشی خودم ، گوشی همسرم ، کامپیوتر خونه ، اداره ، بیچاره ها نزدیکشون که میشم خودشون میرن توی سایت بولتنBig Grin
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: ریحانا ، babak12 ، rezasadeghi ، aaraam ، atlantis770 ، A_A ، SAAM_60
شما همون پیج مانیتور را که رضا جان معرفی کرد استفاده کنید. بنده قبلش هم از رفرش مانکی استفاده میکردم اما پنج دقیقه یکبار چشمم به مانیتور بود. از اون موقع که معرفی کرده فقط گوشم گیره. البته لازم به یاداوری نیست که الان در کی سی سی همه خوابن و از 6 دوباره باید شروع کنید. جالب ميشه این دفعه برای اولین باز 14 ام بولتن بیرون بدن!! فکر کنم اون موقع باید استعفا بنویسم. راستی خدمت دوستانی که گفته بودند از لاتاری 2015 بگم و اینکه چه کار کنیم و چه نکنیم به روی چشم. الان به دلایلی نباید این بحث رو باز کتم. در اولین فرصت مناسب میگم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، HERMES7 ، A_A ، babak12 ، salar5452
(2014-09-09 ساعت 11:30)behdadK نوشته:  شما همون پیج مانیتور را که رضا جان معرفی کرد استفاده کنید. بنده قبلش هم از رفرش مانکی استفاده میکردم اما پنج دقیقه یکبار چشمم به مانیتور بود. از اون موقع که معرفی کرده فقط گوشم گیره. البته لازم به یاداوری نیست که الان در کی سی سی همه خوابن و از 6 دوباره باید شروع کنید. جالب ميشه این دفعه برای اولین باز 14 ام بولتن بیرون بدن!! فکر کنم اون موقع باید استعفا بنویسم. راستی خدمت دوستانی که گفته بودند از لاتاری 2015 بگم و اینکه چه کار کنیم و چه نکنیم به روی چشم. الان به دلایلی نباید این بحث رو باز کتم. در اولین فرصت مناسب میگم

لینکشو لطفا می گذارید-ممنون میشم
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، salar5452
سلام

احتمالا رضا عزیز منظورشون یک Extension هست که روی مرورگر گوگل کروم نصب میشه و آخرین تغییرات ها را نشون میده

از این لینک میتونید دریافت و نصب کنید روی مرورگر کروم .

پیروز باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، salar5452
(2014-09-09 ساعت 11:45)Mahmood129 نوشته:  سلام

احتمالا رضا عزیز منظورشون یک Extension هست که روی مرورگر گوگل کروم نصب میشه و آخرین تغییرات ها را نشون میده

از این لینک میتونید دریافت و نصب کنید روی مرورگر کروم .

پیروز باشید

بله دقیقا ممنون از مدیران محترم Smile
تشکر کنندگان: A_A ، Mahmood129 ، babak12
اقای بهداد عزیز
من یه سوال پیش اومده برام. شما که چند وقت پیش نوشتین خوب نیست که زیاد زیاد کارنت بشیم چون اسیاییهای دیگه که ap نمیخورن بیشتریا و ویزاهارو پر میکنن، مگه هر کشور سهم 7% ای نداره؟ پس چجوری اونا سهم بچه های ایرانو میگیرن؟ متوجه نمیشم...
اینو 2014 ایها هم مطرح کرده بودن که باز به نظر من درست نیومد طبق این ایمیلی که برا بچه های 2014 اومده و چیزی که خودم تو سایتشون خوندم...> سهمیه 7% هر کشور
We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application. This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.

The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203© of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-09 ساعت 12:43)yekta2015 نوشته:  اقای بهداد عزیز
من یه سوال پیش اومده برام. شما که چند وقت پیش نوشتین خوب نیست که زیاد زیاد کارنت بشیم چون اسیاییهای دیگه که ap نمیخورن بیشتریا و ویزاهارو پر میکنن، مگه هر کشور سهم 7% ای نداره؟ پس چجوری اونا سهم بچه های ایرانو میگیرن؟ متوجه نمیشم...
اینو 2014 ایها هم مطرح کرده بودن که باز به نظر من درست نیومد طبق این ایمیلی که برا بچه های 2014 اومده و چیزی که خودم تو سایتشون خوندم...> سهمیه 7% هر کشور
We regret to inform you that we are unable to approve your diversity visa application. This year, DV applicants worldwide have had a higher than expected qualification rate, which means that the diversity visa numerical limits have been reached earlier than expected. Unfortunately, this means that there are no more diversity visa numbers available to applicants with pending cases.

The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203[emoji767] of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs

هر كشور بيشتر از ٧٪ نميگيره. ولي ممكنه كمتر بگيره

كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: aaraam ، نیلان ، SAAM_60
(2014-09-09 ساعت 12:45)sara mohajer نوشته:  
(2014-09-09 ساعت 12:43)yekta2015 نوشته:  اقای بهداد عزیز

The congressionally mandated Diversity Immigrant Visa Program (DV) makes available up to 55,000 diversity visas each year, drawn from random selection among all entries to persons who meet strict eligibility requirements from countries with low rates of immigration to the United States. DVs are apportioned among six geographic regions using regional limits determined by United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) according to a formula specified in Section 203[emoji767] of the U.S. Immigration and Nationality Act (INA). Within each region, no single country may receive more than seven percent (or 3,500 DVs) of the available 50,000 DVs

هر كشور بيشتر از ٧٪ نميگيره. ولي ممكنه كمتر بگيره

اینو میدونم. اونا مازم نیستن هر 3500 تا ویزارو بدن ولی فکر نمیکنم ربطیم به پر شدن تعداد ویزاهای ایران توسط بقیه کشورهای اسیایی داشته باشه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان