کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-14 ساعت 21:04)houshym نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 17:10)ziba_sunset نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 15:52)houshym نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 14:27)tabatabaee نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 13:14)ziba_sunset نوشته:  منم دقیقا رو همین موضوع تمرکز کردم و منتظر جواب کی سی سی هستم اگر جوابشون همین اتمام ویزا باشه بعد موضوع تضییع حق اسیا رو سوال میکنیم

واقعا ممنون از پیگیریتون... ایشالا به جواب خوبی برسیم...

دوستان گرامی
نرخ پاسخ دهی کاربران در افریقا و اسیا به یک نسبت نیست در اسیا به دلیل اینکه نرخ پاسخدهی ایرانی ها و حتی نپالی ها بالاست بنابراین طبیعی است که در مقطع پایینتری متوقف شوند
برای اطلاع دوستان بد نیست بدانید که با اعلام 7650 کیس حدود 9120 کاندید ویزا وجود دارد( با کسر کلیه نفرات حذف شده و ....) بنابراین منطقی است که نفرات بیشتری را اعلام نکنند که اولا در حق نفرات قبلی که عمدتا به دلایل نامشخصی پروسه اداریشان طول کشیده است اجحاف نشود و در ثانی واقعا اتفاقات مشابه سال ۲۰۱۴ نیفتد.
دوست گرامی امسال اگه کلیه نفرات ویزا بگیرن ویزای اسیا به 8000 نفر نمیرسه کارنت شدن باقیمانده ایرانیها نه باعث اجحاف به نفرات قبلی بوده نه سهمیه کسی ضایع میشد. دلیل عمدش رفتار سال گذشته هموطنان گرامی در ماه اخر دم در سفارتهاس. نرخ پاسخگویی مصر هم بالاست اونا چرا این مشکل ندارن؟
دوست عزیز
طبق اخرین فایل سیمون مجموع تعداد کسانی که صادر شدن و تعداد کسانی که اماده مصاحبه هستن و تعداد کسانی که در حالت کلیرنس هستن 8724 نفر است مگر اینکه سیمون اشتباه کرده باشد.
رفتار سال قبل دوستان هم من خیلی اشتباه نمیدونم چونکه حداقل باعث شد این بلا امسال سر ما نیاید.
فایل سیمون درسته حدود هزار نفر از اول شروع پروسه لاتاری به مصاحبه نرفتن که شما از عدد 8700 کم کنی میشه 7700 احتمالا 200 نفر هم ap میمونن میشه 7500. در مورد سال گذشته هم من حرفم زدم و حرف جدیدی ندارم
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: farrokh33 ، behdadK
(2015-07-14 ساعت 12:40)َalikh نوشته:  
(2015-07-14 ساعت 09:00)rezasadeghi نوشته:  این دوستانی که ایمیل زدن جوابی نگرفتن ؟؟
به ایمیل من که جوابی ندادن هنوز تا ۳ روز کاری طول میکشه

به منم کسی هنوز جواب نداده
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: behdadK
دوستان عزیز کاری ازم برنمی آید ولی این متنو الان خوندم و احساس کردم جاش اینجاست :
برای خودت دعا کن که آرام باشی.
وقتی طوفان می آید، تو همچنان آرام باشی تا طوفان از آرامش تو آرام بگیرد.
برای خودت دعا کن تا صبور باشی؛
آنقدر صبور باشی تا بالاخره ابرهای سیاه آسمان کنار بروند و خورشید دوباره بتابد.
برای خودت دعا کن تا خورشید را بهتر بشناسی….
ﺯﻧﺪﮔﻲﻫﻴﭻﮔﺎﻩ ﺑﻪ ﺑﻦبست نمیرسد. کافیست چشم باز کنیم و راههای گشوده ی بیشماری را فرا روی خود ببینیم. خدا که باشد، هرمعجزه ای ممکن میگردد
ایمان داشته باش که قشنگترین عشق,
نگاه مهربان خداوند به بندگانش است
زندگی را به او بسپار….
و مطمئن باش
که تا وقتی پشتت به خدا گرم است
تمام هراس های دنیا،
خنده دار است….
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، ebrahim1e ، ziba_sunset ، bahar101 ، areb1356 ، styvan ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، behdadK ، sayat ، salar5452 ، hilda60 ، A_A ، mel ، آزاده_امین
اینم جوابی که به من دادن و کاملا محکم گفتن که دیگه شانسی نیست :
For September, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2015 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

AFRICA: 50,000

ASIA: 7,650 Except: Nepal 7,150

EUROPE: 43,050

NORTH AMERICA: 8

OCEANIA: 1,490

SOUTH AMERICA: 1,350

Your DV regional rank number is above the specified allocation cut-off number. September is the final month of the DV-2015 program year, and since your rank number never fell within the specified allocation cut-off, your case never became eligible to be scheduled for an interview.
(2015-07-15 ساعت 00:30)َalikh نوشته:  اینم جوابی که به من دادن و کاملا محکم گفتن که دیگه شانسی نیست :
For September, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-۲۰۱۵ applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

ASIA: ۷,650 Except: Nepal ۷,150

NORTH AMERICA: ۸

OCEANIA: ۱,490

SOUTH AMERICA: ۱,350

Your DV regional rank number is above the specified allocation cut-off number. September is the final month of the DV-۲۰۱۵ program year, and since your rank number never fell within the specified allocation cut-off, your case never became eligible to be scheduled for an interview.

یعنی این جواب تمام تلاش شون رو برای انتخاب کلماتی محکم و قطعی نشون میده. ممنون علی جان. Sad
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Aghaman ، behdadK ، َalikh ، bahar101 ، ریحانا ، salar5452
(2015-07-15 ساعت 00:34)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 00:30)َalikh نوشته:  اینم جوابی که به من دادن و کاملا محکم گفتن که دیگه شانسی نیست :
For September, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-۲۰۱۵ applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

Your DV regional rank number is above the specified allocation cut-off number. September is the final month of the DV-۲۰۱۵ program year, and since your rank number never fell within the specified allocation cut-off, your case never became eligible to be scheduled for an interview.

یعنی این جواب تمام تلاش شون رو برای انتخاب کلماتی محکم و قطعی نشون میده. ممنون علی جان. Sad

یرای منم همینو زدن SadSad
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: farrokh33 ، behdadK ، َalikh ، bahar101 ، رامشه ، ریحانا ، salar5452 ، hamed shayan
دوستان عزيزم. من افتخار آشنايي با بسياري از شما دوستان رو نداشتم چون كمي زودتر به مصاحبه دعوت شدم و از اين تاپيك رفتم. اما به رسم ادب بر خود واجب مي دونم كه نهايت تاسف و تاثر خودم رو خدمت يكايك شما هموطنانم اعلام كنم. اميدوارم تك تك شماها در لاتاري سال ٢٠١٧ شركت كنيد و بر اين تصميمتون مصمم باشيد و بار ديگر برنده شيد. هميشه از خدا براتون آرامش و تحمل و شكيبايي تون رو به خاطر اين مسئله مي خوام. انشالله كه بهترينها در انتظارتون باشه. التماس دعا
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

سلام ...درود بچه ها...دوستانی که از لاتاری 2015 جا موندند تو را خدا ناراحت نباشید شاید حکمتتون چیزی دیگست ..شاید خدا بهتر این لاتاری را واستون رغم زده ...کارای خدا همش باحکمت هستش شک نکید ..ولی یه چیزی بگم پسر خاله دوست من فکر کنم سال 2013 یا 2012 برنده شده وبه دلالیلی نمیدونم یا ریجکت شده یا به مصاحبه دعوت نشده ولی باز سال بعد تو لاتاری شرکت کرده و برنده شده و پارسال بهش ویزا دادند ...شما هم امید داشته باشید اشاله سال 2017 همتون که به مصاحبه دعوت نشدید برنده میشید وبا کیس پایین و ویزاتونو میگیرید ....تو حکمت خدا شک نکنید ...منم خودم برنده لاتاری 2016 هستم شماره کیسم هم 6300 هستش ...اصلا امید ندارم ولی به شما میگم امید داشته باشید و ایمان ...لاتاری فقط یه بخت آزمایی هست و بس .....من بهترینها را از خدا واستون خواستارم ......آمین
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: sayat ، hilda60 ، الناز٢ ، salar5452 ، Caspianman ، behdadK ، aa-tt ، farrokh33 ، mehr22
(2015-07-15 ساعت 10:27)لطف اله نوشته:  سلام ...درود بچه ها...دوستانی که از لاتاری ۲۰۱۵ جا موندند تو را خدا ناراحت نباشید شاید حکمتتون چیزی دیگست ..شاید خدا بهتر این لاتاری را واستون رغم زده ...کارای خدا همش باحکمت هستش شک نکید ..ولی یه چیزی بگم پسر خاله دوست من فکر کنم سال ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۲ برنده شده وبه دلالیلی نمیدونم یا ریجکت شده یا به مصاحبه دعوت نشده ولی باز سال بعد تو لاتاری شرکت کرده و برنده شده و پارسال بهش ویزا دادند ...شما هم امید داشته باشید اشاله سال 2017 همتون که به مصاحبه دعوت نشدید برنده میشید وبا کیس پایین و ویزاتونو میگیرید ....تو حکمت خدا شک نکنید ...منم خودم برنده لاتاری ۲۰۱۶ هستم شماره کیسم هم 6300 هستش ...اصلا امید ندارم ولی به شما میگم امید داشته باشید و ایمان ...لاتاری فقط یه بخت آزمایی هست و بس .....من بهترینها را از خدا واستون خواستارم ......آمین

لطف دارید ممنون. انشاا.. برای همه بهترینها رقم بخوره
تشکر کنندگان: الناز٢ ، styvan ، ARSAMNEW ، لطف اله ، salar5452 ، bia2mob ، mel ، behdadK ، lighthouse
(2015-07-15 ساعت 01:03)aa-tt نوشته:  
(2015-07-15 ساعت 00:34)AliReza.Sh نوشته:  

یرای منم همینو زدن SadSad

برای منم همینون زدن SadSadSadSad
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
برای منم همینو زدن..بچه ها من دیگه نابود شدم کلا.....
من هنوزم نمیفهمم چرا اینجوری شد؟! چرا خلاف جدول 10 سال اخیرشون عمل کردن؟! چرا جدا؟!
ربطی به مذاکرات داشت یعنی؟! ایران خاسته که جووناشونو نگیرن که از پیر شدن نسلشون جلوگیری کنه...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من واقعا باورم نمیشه هنوز!!!!!!!!!!! چیکار کنم؟!
تشکر کنندگان: Tabi65 ، behdadK ، salar5452
يعني واقعا تموم شد به اميد معجزه هم نباشيم؟؟؟!! اي خدا چه داستانيه آخه

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، behdadK ، salar5452
بجه ها توروخدا اینقدر غصه نخورین میدونم خیلی سخته ولی ایمان داشته باشین خدا خیلی مهربونتر از چیزیه که ما فکر میکنیم یعنی اینقدر خدا میتونه نا مهربون باشه که جواب دعای شمارو اینطوری بده هرگز هرگز اینجور نیست بهترینها در انتظارتونه این حرفام نه شعاره نه دل خوش کنی حرفای دلمه از اعماق وجوذم لحظه ای نیست که بهتون فکر نکنم شما موفق ترینین خدا خیلی هوای بنده های دل شکستشو داره
می شود لیخند را بر لب بغض کهن ترسیم کرد
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، behdadK ، bahar101 ، aa-tt ، farrokh33 ، lighthouse ، salar5452
(2015-07-15 ساعت 19:36)tabatabaee نوشته:  من هنوزم نمیفهمم چرا اینجوری شد؟! چرا خلاف جدول ۱۰ سال اخیرشون عمل کردن؟! چرا جدا؟!
ربطی به مذاکرات داشت یعنی؟! ایران خاسته که جووناشونو نگیرن که از پیر شدن نسلشون جلوگیری کنه...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من واقعا باورم نمیشه هنوز!!!!!!!!!!! چیکار کنم؟!

دوست عزیز اخه این چه حرفیه؟ اگر قرار بود به این دلیل باشه که ایرانو کات اف میزدن و بقیه اسیارو ادامه میدادن. لطفآ حرفهای بی اساس نزنید که بجز وارد کردن استرس به خودتون و سایرین هیچ نتیجه ای نداره.
در ضمن قبلا همین بلا سر افریقا اومد و امسال قرعه بنام اسیا افتاد. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان