کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-13 ساعت 14:17)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 14:15)styvan نوشته:  من كه عجيب ته دلم ميگه يه تغييري ميدن. سعي ميكنم بش فك نكنم اما باز ميام اينجا ببينم اتفاقي نيوفتاده... اگه معجزه اي شد چندتا لايك دارم ?

ما هم که دائم الآنلاینیم ... Cool
والا منم عقلم میگه دیگه خبری نمیشه ولی دلم میگه 800-900 تا دیگه کارنت میکنن CoolCoolCoolCool
(2015-07-11 ساعت 17:39)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 17:02)Hamraaz Jng نوشته:  من بعد از چند روز اومدمو چک کردم و متوجه شدم چی شده . :|
یعنی الان ۱ ساعته که زبونم بند اومده ، و وقتی خودمو میزارم جای دوستانی که الان تو این شرایط هستن هیچی نمی تونم بگم Sad
واقعا از ته دلم ناراحت شدم Sad(
امیدوارم یه راه بهتر از این براتون پیش میاد یا اینکه کی سی سی اصلاح کنه این رقمو .
متاسفم واقعن ... Sad
بنده شخصا به شما تبریک میگم چون با شماری ای که داری واقعا شانس مجدد بهت رو کرده. خیلی خوشحالم از اینکه با داشتن این شماره از 650 رد نکردی.
ممنون واقعا ، دقیقا همینطور ، منم می تونستم الان جزو این گروه از دوستان باشم ، وقتی بهش فک می کنم واقعن میبینم که سخته و ناراحت کننده واقعن Sad ، حالا ما بریم ببینیم چی میشه ، هر چی به صلاح ایشالا ، این پروسه از اول تا آخرش لاتاری و بس .
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، َalikh ، Memolk ، hamed shayan ، farrokh33 ، bahar101 ، behdadK
منم هر ساعت میام اینجا رو چک میکنم به امید اینکه از شما حبر جدید و امیدوارکننده ای بشنوم.هنوز دلم روشنه که شاید تغببراتی تو کارنتی ها انجام بشه.امروز اولین روز کاری اوناس.امیدوارم ایمیل دوستان و خودم باعث تغییراتی تو کارنتی ها بشه.
امید شرط زندگیست.با امید باشید و به فکر روز های سبز اینده.
همون 1٪ هم میتونه 100٪ بشه
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، salar5452 ، bahar101 ، m.ghoreishi ، َalikh ، Memolk ، ARSAMNEW ، hamid99 ، farrokh33 ، behdadK ، ریحانا
(2015-07-13 ساعت 14:51)Hamraaz Jng نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 17:39)Abdorrezaa نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 17:02)Hamraaz Jng نوشته:  من بعد از چند روز اومدمو چک کردم و متوجه شدم چی شده . :|
یعنی الان ۱ ساعته که زبونم بند اومده ، و وقتی خودمو میزارم جای دوستانی که الان تو این شرایط هستن هیچی نمی تونم بگم Sad
واقعا از ته دلم ناراحت شدم Sad(
امیدوارم یه راه بهتر از این براتون پیش میاد یا اینکه کی سی سی اصلاح کنه این رقمو .
متاسفم واقعن ... Sad
بنده شخصا به شما تبریک میگم چون با شماری ای که داری واقعا شانس مجدد بهت رو کرده. خیلی خوشحالم از اینکه با داشتن این شماره از 650 رد نکردی.
ممنون واقعا ، دقیقا همینطور ، منم می تونستم الان جزو این گروه از دوستان باشم ، وقتی بهش فک می کنم واقعن میبینم که سخته و ناراحت کننده واقعن Sad ، حالا ما بریم ببینیم چی میشه ، هر چی به صلاح ایشالا ، این پروسه از اول تا آخرش لاتاری و بس .
شرایط منم همین طوره یعنی با اختلاف بسیار کم واسه آگوست کارنت شدیم . واقعا گاهی آدم به قسمت و تقدیر معتقد می شه
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، m.ghoreishi ، َalikh ، Memolk ، bia2mob ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، behdadK ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، salar5452
شاید ساده ترین و غیرریاضی ترین تعریف برای اپسیلون این باشه:
کمترین مقدار ممکن در علم ریاضی ... نزدیک ترین عدد به صفر را اپسیلون گویند ...

این رو گفتم که بگم امـــــــــید حتی اگه خیلی خیلی کم هم باشه ولی وجودش انکارنشدنیه و انسانها خیلی وقت پیش برای محاسبه ش هم نماد به وجود اوردن.

امید داشته باشید، کمی غیرواقع بین و خوشبین باشید. ولی برنامه های موازی رو جداً دنبال کنید.

دیدن تصاویر زیر که از نمادهای قدیمی ε هستن هم خالی از لطف نیست. (منبع: ویکی پدیا)

[عکس: bu9d8qdt6mdnjo9qrj7w.jpg]
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
(2015-07-13 ساعت 14:34)َalikh نوشته:  
(2015-07-13 ساعت 14:15)styvan نوشته:  من كه عجيب ته دلم ميگه يه تغييري ميدن. سعي ميكنم بش فك نكنم اما باز ميام اينجا ببينم اتفاقي نيوفتاده... اگه معجزه اي شد چندتا لايك دارم ?

والا منم عقلم میگه دیگه خبری نمیشه ولی دلم میگه 800-900 تا دیگه کارنت میکنن CoolCoolCoolCool
دل خوش سیری چند؟ من که همین جا از همه شما عزیزان خداحافظی میکنم.انشاله تاپیک2017 . اگر کسی خدای ناکرده از من دلخوری داره و یا رتبه بدهکارم لطفا بگه .قربان تک تک تون .
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

(2015-07-13 ساعت 16:33)shahin2737 نوشته:  

دل خوش سیری چند؟ من که همین جا از همه شما عزیزان خداحافظی میکنم.انشاله تاپیک2017 . اگر کسی خدای ناکرده از من دلخوری داره و یا رتبه بدهکارم لطفا بگه .قربان تک تک تون .
دل قوی دار شاهین جان .............
بازمانده ها این داستان رو شاید شنیده باشید خوندنشو توصیه میکنم

پیر مرد روستا زاده ای بود که یک پسر و یک اسب داشت. روزی اسب پیرمرد فرار کرد، همه همسایه ها برای دلداری به خانه پیر مرد آمدند و گفتند:عجب شانس بدی آوردی که اسبت فرارکرد!

روستا زاده پیر جواب داد: از کجا میدانید که این از خوش شانسی من بوده یا از بد شانسی ام؟ همسایه ها با تعجب جواب دادن: خوب معلومه که این از بد شانسیه!

هنوز یک هفته از این ماجرا نگذشته بود که اسب پیر مرد به همراه بیست اسب وحشی به خانه برگشت. این بار همسایه ها برای تبریک نزد پیرمرد آمدند: عجب اقبال بلندی داشتی که اسبت به همراه بیست اسب دیگر به خانه بر گشت!

پیر مرد بار دیگر در جواب گفت: از کجا میدانید که این از خوش شانسی من بوده یا از بد شانسی ام؟ فردای آن روز پسر پیرمرد در میان اسب های وحشی، زمین خورد و پایش شکست. همسایه ها بار دیگر آمدند: عجب شانس بدی! وکشاورز پیر گفت: از کجا میدانید که این از خوش شانسی من بوده یا از بد شانسی ام؟ وچند تا از همسایه ها با عصبانیت گفتند: خب معلومه که از بد شانسیه تو بوده پیرمرد کودن!

چند روز بعد نیروهای دولتی برای سربازگیری از راه رسیدند و تمام جوانان سالم را برای جنگ در سرزمینی دوردست با خود بردند. پسر کشاورز پیر به خاطر پای شکسته اش از اعزام، معاف شد.

همسایه ها بار دیگر برای تبریک به خانه پیرمرد رفتند: عجب شانسی آوردی که پسرت معاف شد! و کشاورز پیر گفت: از کجا میدانید که...؟
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
بازم از همه دوستان که تو این یک سال به همدیگه کمک کردن ممنونم . همه موفق باشین
شماره کیس:2015AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی:2014 , May 15
کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: 2014 , August 15
کارنت شدن کیس: -
مصاحبه: -
دریافت کلیرنس: -
دریافت ویزا: -
ورود به آمریکا: -
دریافت گرین کارت: -
جمع تقریبی هزینه‌ها: 14.000 تومان بابت تزریق واکسن هپاتیت , 360.000 تومان ترجمه مدارک
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، ebrahim1e ، HERMES7 ، bahar101 ، Memolk ، behdadK ، ریحانا ، َalikh ، salar5452 ، nimanoush
(2015-07-13 ساعت 16:33)shahin2737 نوشته:  

در نومیدی بسی امید است ...... پایان شب سیه سپید است .یادمان باشد هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد که هرگز انتظارش را نداشته ایم چه خوب وچه بد . مروری کنیم به حوادثی که اتفاق افتاده اند .به زلزله ای که بعد از چند هفته ویا حتی چند ماه شخصی را از زیر خروارها خاک زنده بیرون آورده اند.به هواپیمایی که سقوط میکند وفقط یک نفر زنده میماندو...... هنوز حدود 80 روز به پایان لاتاری 2015 باقی مانده نباید ناامید شد هر آن ممکن است اتفاق خوشایندی بیفتد حتی اگر احتمال آن یک هزارم در صد باشد .انسان به امید زنده است .همیشه شاد باشید
تشکر کنندگان: Aghaman ، rezasadeghi ، AliReza.Sh ، HERMES7 ، bahar101 ، Memolk ، hilda60 ، m.ghoreishi ، behdadK ، ریحانا ، َalikh ، salar5452
سلام خدمت دوستان
سوال من اینه یعنی هیچ اعلامی وایمیلی نیومده و قضاوتها فقط روی اعداد اعلام شده روی بولتن هستش؟؟؟؟ یا جایی رسماً اعلام کرده از 7650 به بالا دیگه مصاحبه نمیشن و من خبر ندارم لطفاً راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101 ، ریحانا ، َalikh ، salar5452 ، farrokh33
نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پير دگرباره جوان خواهد شد

ارغوان جام عقيقي به سمن خواهد داد
چشم نرگس به شقايق نگران خواهد شد

اين تطاول که کشيد از غم هجران بلبل
تا سراپرده گل نعره زنان خواهد شد

گر ز مسجد به خرابات شدم خرده مگير
مجلس وعظ دراز است و زمان خواهد شد

اي دل ار عشرت امروز به فردا فکني
مايه نقد بقا را که ضمان خواهد شد

ماه شعبان منه از دست قدح کاين خورشيد
از نظر تا شب عيد رمضان خواهد شد

گل عزيز است غنيمت شمريدش صحبت
که به باغ آمد از اين راه و از آن خواهد شد

مطربا مجلس انس است غزل خوان و سرود
چند گويي که چنين رفت و چنان خواهد شد

حافظ از بهر تو آمد سوي اقليم وجود
قدمي نه به وداعش که روان خواهد شد

آرزوي سلامتي و موفقيتهاي بهتر و بيشتر براي تمام كساني كه نتونستن به مراد دلشون برسن ولي مطمئناً خوشبختي در انتظار همه ما انسانها هست پس پيش به سوي بهترينهايي كه در دسترس ما هست

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان: areb1356 ، behdadK ، bahar101 ، ریحانا ، َalikh ، salar5452 ، hamed shayan ، farrokh33
(2015-07-14 ساعت 00:24)Caspianman نوشته:  سلام خدمت دوستان
سوال من اینه یعنی هیچ اعلامی وایمیلی نیومده و قضاوتها فقط روی اعداد اعلام شده روی بولتن هستش؟؟؟؟ یا جایی رسماً اعلام کرده از 7650 به بالا دیگه مصاحبه نمیشن و من خبر ندارم لطفاً راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
قرار نیست ایمیل بیاد که.
شما تشریف می برین به این آدرس :
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html
بولتن کارنتیهای Aug 2015 را مشاهده می کنین. توی جدول بخش C عدد نهایی کارنتیهای آسیا 7650 اعلام شده.
کارنتی ماه بعد برای Sep 2015 هستش که توی جدول بخش C اون بولتن اولین سری کارنتیهای سال 2016 اعلام خواهد شد.
وسلام.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، behdadK ، bahar101 ، َalikh ، salar5452 ، حاجی واشنگتن ، farrokh33
(2015-07-11 ساعت 13:54)behdadK نوشته:  خیلی ناراحت شدم.
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که آرزوی موفقیت براتون دارم.

داستان کوکاکولا شاید بیربط به این بحث نباشه. این داستان یک داستان واقعی است:
سالها پیش شرکت کوکاکولا برای رقابت با پپسی و با توجه به اینکه محققانش پیشنهاد میکردند کوکاکولا شیریرینی بیشتری داشته باشه و گازدارتر باشه اقدام به تغییر فرمول کوکاکولا زد. کمپین بزرگی علیه فرمول جدید در سراسر آمریکا راه افتاد از هنرمندا و سیاست مدارها و افراد عادی. حتی پرونده ای جدی هم در دادگاه باز شد که کوکاکولا برند ملی است و شما حق عوض کردنش رو نداشتی حتی اگر رییس کوکاکولا باشی. با توجه به این انتظارها برند کوکاکولا دوباره به فرمولاسیون قدیم خودش برگشت و باز هم اعتراضات متوقف نشد.
آیا وقتی کوکاکولا فرمول جدید رو معرفی کرده بود تحقیق نکرده بود که مزه ی بهتری داشته باشه و نظرسنجی انجام نداده بود؟ اتفاقا جواب مثبته و چند ده هزار نفر و میلیونها دلار صرف تحیق و توسعه و اطمینان از بهتر بودن مزه کوکاکولا انجام شده بود و همه مطمئن بودند که حقیقتا کوکاکولای جدید طعم بهتری داشت. پس چی شد که مردم اعتراضی به این شدت کردند و چی شد وقتی که دوباره به کوکاکولای قدیمی برگشتند اعتراضات متوقف نشد؟
جواب در ذات آدمها نهفته است. چیزهایی که در دسترس ما نیستند جذابترند. این جذابیت وقتی که قبلا این اشیاء (امکانات...) دست ما بودند و الان از ما گرفته شده اند شدید تر میشه. آمریکایی ها تا زمانی که کوکاکولای قدیمی رو میخوردند براشون اهمیت نداشت اما حالا حتی با اینکه کوکاکولای بهتری به اونها میدادند به خاطر اینکه اون کوکاکولای قدیمی رو نداشتند براشون اون طعم قدیمی جذابتر شد. حتی بعد که اعتراضشون به سمر نشست و به کوکاکولای قدیمی برگشتند چون طعم بهتر کوکاکولای جدید رو چشیده بودند و چون دیگه به کوکاکولای جدید دسترسی نداشتند باز هم اعتراض کردند. به اصطلاح خودمون هوایی شدند.

اصولا همه مهاجران هم هوایی میشن
ما هم از وقتی لاتاری برنده شدیم هوایی شدیم. از وقتی فهمیدیم که دنیایی با جذابیت وجود داره هوایی شدیم و اون رو خواستیم چون هنوز نداشتیم. وقتی که ویزا رو دیدیم خوشحال میشیم چون هنوز دو دنیا رو داریم ولی وقتی رفتیم اونجا یاد کوکاکولای قدیمی می افتیم و ناراحت میشیم که چرا اون ترافیک، اون محله قدیمی، گرونی دود و ... رو نداریم. اما اگر برگردیم کوکاکولای جدید رو از دست دادیم.
زندگی ما برای همیشه دو پاره شده و هیچوقت از زندگی خودمون راضی نیستیم و دنبال اون نیمه ای میگردیم که در دست نداریم صرفنظر از اینکه ممکنه بهتر باشه یا بدتر فقط همین که در دسترس نیست جذابتره.
با اینحال شما دوستان جامانده وضع بدتری از ما دارید. حالا که قطعا زندگی جدید در دسترستون نیست جذابیتش برای شما بینهایت میشه و حداقل بخشی اش کاذب.

علت از اینهمه آسمون و ریسمون بافتن این بود که به خودتون یاداوری کنید که بخشی از این مدینه فاضله پوشالی است شاید مرحم دردی بشه.
راههای دیگه رو امتحان کنید. الان کانادا با قوانین جدید و کمی پشتکار و رزومه مناسب امکان مهاجرت دارید. قبل از این به شخصه تحصیلی اقدام کردم و اگر امسال لاتاری نبودم دانشجویی آمریکا یا کانادا بودم .
راهها خیلی سخته میدونم اما غیر ممکن نیست.
به امید روزی که همه انسانها به اختیار و نه جبر روزگار زندگی کنند.
با عرض پوزش از پیش بینی های غلط و امید الکی بنده. واقعا از صمیم قلب شرمنده و پشیمونم که اشتباه و با اطلاعات ناکافی بولتن رو پیش بینی میکردم.

با نظرتون كاملا موافقم ، ممنون از متن و تحليل خوبتون Sad(
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101 ، ریحانا ، Arshia2000 ، َalikh ، salar5452 ، hesam427 ، farrokh33
این دوستانی که ایمیل زدن جوابی نگرفتن ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: behdadK ، AliReza.Sh ، bahar101 ، ریحانا ، salar5452 ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان