کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-09-11 ساعت 08:29)saboteur نوشته:  A_A میگم چند میگیری مارو هم یجوری کارنت کنی؟:دی
شوخی کردم ولی خواستم رتبه بدم زد تو سرم سایت گفت بشین سرجات نمیتونی Sad
پیشبینیت واسه ماه بعد چیه؟
(2014-09-11 ساعت 08:41)رضا2015 نوشته:  کارنت کردن از ویژگی های بارز A_A بود Big Grin

کم کارنت کردن برای دسامبر از ویژگی های بارز KCC بود Big Grin Big Grin
فکر کنم کم کارنت کنن

آقا saboteur! چرا منتظر سرا کانترش رو 8 روز ست شده بود؟ دلیل خاصی داشت؟
الانم تمش خوشگله Smile
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، ریحانا ، saboteur
سلام به همه دوستان یکی می تونه بگه با این کیس نامبر من تقریبا کی کارنت می شم ؟ ممنون
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان:
(2014-09-08 ساعت 16:22)ostokhan نوشته:  فایل پی دی اف آشنایی با ایالات مختلف آمریکا رو که توسط من تهیه شده را میتونید از [color=#FF69B4] [size=large] این [url=آشنایی_با_ایالات__متحده.pdf]قسمت [/url] دانلود کنید و استفاده ببرید
.
تشکر کنندگان: Mahboy ، soruosh
(2014-09-11 ساعت 12:29)A_A نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 08:29)saboteur نوشته:  A_A میگم چند میگیری مارو هم یجوری کارنت کنی؟:دی
شوخی کردم ولی خواستم رتبه بدم زد تو سرم سایت گفت بشین سرجات نمیتونی Sad
پیشبینیت واسه ماه بعد چیه؟
(2014-09-11 ساعت 08:41)رضا2015 نوشته:  کارنت کردن از ویژگی های بارز A_A بود Big Grin

کم کارنت کردن برای دسامبر از ویژگی های بارز KCC بود Big Grin Big Grin
فکر کنم کم کارنت کنن

آقا saboteur! چرا منتظر سرا کانترش رو 8 روز ست شده بود؟ دلیل خاصی داشت؟
الانم تمش خوشگله Smile
آقا میگم بیا اونور انتظار برای مصاحبه پیش بینی بکن ببینیم کی میاد نامه ها
شاید فرجی شد
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: A_A
1- روال این چند ساله این بوده که هر سال یه بلایی بدتر از سال قبل سر بچه های ایران آوردند. 2012 کلی از قبولی ها به بهانه خطای سیستم قرعه کشی باطل شد و بیشتر اعلامی های جدید هم یا اصلا خبر نشدند که قرعه کشی تجدید شده یا شماره رهگیریشون رو گم کرده بودند. 2013 بعلت اعلام قبولی بیشتر از ظرفیت به خیلی ها ویزا نرسید.
2014 هم بجای 3500 تاحدود 2200 نفر (و نه 2200 کیس) ویزا گرفتند و مابقی رو دادند به کشورهای دیگه.
کلا سهمیه ایران "حداکثر" 3500 نفر (و نه 3500 کیس) هست و این "حداکثر" به معنی اینه که به هر دلیل ممکنه همین تعداد 3500 نفر رو هم تخصیص ندهند و به حداقل اکتفا کنند. از نظرشون این وسط چه بهتر که بجای یه ایرانی یه اروپایی بره!!
2- بهانه هاشون برای کلیرنس زدن به ایرانی ها زیاد شده (سربازی رفتن طرف ، شغل دولتی داشتن ، تخصص ها و رشته های خاص تحصیلی ، تدریس ، مسافرت های خارج کشور متعدد مخصوصا به بعضی کشورها مثل عراق و سو ریه، وابستگی خانوادگی با افراد نظامی و ...) . این بازی ها برای بقیه کشورها نیست و خاص ایرانی های بی نواست. (کیس هایی بودن که حتی معاف از خدمت بودن و بدون شغل دولتی و بی نصیب موندن و حتی خانم هایی که بی دلیل و به صلاحدید آفیسر مشمول اف بی آی چک شدن)
3- بر خلاف روال قانونی ، بچه های کلیرنس خورده رو بازی می دهند و علیرغم اینکه وعده می دهند که بعد از اتمام تحقیقات اسمشون رو در سایت سفارت اعلام میکنند اما عملا تا پایان طرح جر تعداد بسیار محدودی بقیه رو ماهها (حتی تا 11 ماه برای کیس دو رقمی هم دیدم) بلاتکلیف رها میکنند و در پاسخ به ایمیل ها هم وعده سر خرمن می دهند و آخر هم هیچ.
4- نمیشه گفت شانس کیس های پایین بیشتر از کیس های بالاست. همه چیز بستگی به این داره که موقع مصاحبه کلیرنس بخوری یا نه
5- بچه های سال های قبل هم اوایل کار قربون صدقه آمریکا می رفتند (مثل الان بعضیا) ولی وقتی بعد 1 سال و نیم استرس و هزینه جز بی برنامگی و تبعیض چیزی ندیدند زدند به سیم آخر و زمین و زمانو بد و بیراه می گند. امیدوارم شما تو اون شرایط همین ادب و آرامش الانو داشته باشی که بعیده!! (من با اینکه شانس آوردم و رفتنی شدم ولی حس اونا و استرس هاشونو درک میکنم)
6- حرف آخر اینکه خوشبینانه نگاه کنیم حدود 1000 تا کیس درهم (با افراد خونوادشون) از بین این چند هزار کیس عاقبت بخیر می شند (بماند که بعدش آمریکا دوام میارند یا مثل خیلی ها آواز دهل شنیدن براشون از دور خوش بود و برمیگردند) پس از الان همه سیب ها رو تو سبد لاتاری نزارین.
7- همه چیزو تو فرم ها ننویسین و همه چیزو تو مصاحبه نگین. ویزای دانشجویی یا کاری نیست که رزومه بهتر و دست پرتر به معنی شانس بیشتر باشه بلکه بالعکس شانستون رو کمتر می کنه.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، atlantis770 ، aghamilad ، Melon2015 ، soruosh ، L_haam
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوست عزیز جناب مهاجر من واقعا نمیدانم اینهمه اصرار شما و بعضی دوستان برای دادن انرژی منفی برای چیه. اینکه شما اینهمه جزئیات در مورد کلکهای دولت آمریکا برای ندادن ویزا از سال 2013 تا الان دارید برای من جالبه. آخر عزیز من دولت آمریکا چه نیازی داره که مثلا 5000 نفر اعلام بکنه و بعد به بهانه های مختلف جاهای دیگر را جایگزین کنه؟ عزیز من آمریکا با وطن عزیز ما فرق داره آنها بنا به نیازهای نژادی و جمعیتی خودشون مهاجر میگیرن. اگر هم نخواهند از کشوری بگیرند مثل همه ساله از یکسری کشورها لاتاری نمیگیرند. این حرف که نباید زندگی حال حاضرمون را با نگرانی ویزا خراب کنیم حرف کاملا صحیحیست ولی این به این معنی نیست که دستهای پشت پرده نمیگذارند ما برویم آمریکا. علتهای متعددی از جمله یکسری اشتباهات خودمان و احیانا در بعضی مواقع دروغهای خودمان و البته دیدگاه جهانی به کشور ما هم هست . البته من به شخصه این سیستم حال حاضر لاتاری را عاری از مشکل نمیدانم ولی مشکل داشتن یا نداشتنش را دولت آمریکا باید حل کند و البته این وسط گاهی بیش از یکسال از زندگی افراد هدر میشود ولی در هرصورت این موقعیت بسیار خوبی بوده و ما به یک ماراتن وارد شده ایم که البته شانس هم با ما یار بوده. پس بجای ایجاد توهم توطئه و موج منفی منتظر بمانیم و از خدا بخواهیم که اگر خیر و صلاح ما در رفتنه ردیفش کنه وگرنه مسیر طبیعی زندگیمونو طی کنیم
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
(2014-09-11 ساعت 18:52)Radwin نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
دوست عزیز جناب مهاجر من واقعا نمیدانم اینهمه اصرار شما و بعضی دوستان برای دادن انرژی منفی برای چیه. اینکه شما اینهمه جزئیات در مورد کلکهای دولت آمریکا برای ندادن ویزا از سال 2013 تا الان دارید برای من جالبه. آخر عزیز من دولت آمریکا چه نیازی داره که مثلا 5000 نفر اعلام بکنه و بعد به بهانه های مختلف جاهای دیگر را جایگزین کنه؟ عزیز من آمریکا با وطن عزیز ما فرق داره آنها بنا به نیازهای نژادی و جمعیتی خودشون مهاجر میگیرن. اگر هم نخواهند از کشوری بگیرند مثل همه ساله از یکسری کشورها لاتاری نمیگیرند. این حرف که نباید زندگی حال حاضرمون را با نگرانی ویزا خراب کنیم حرف کاملا صحیحیست ولی این به این معنی نیست که دستهای پشت پرده نمیگذارند ما برویم آمریکا. علتهای متعددی از جمله یکسری اشتباهات خودمان و احیانا در بعضی مواقع دروغهای خودمان و البته دیدگاه جهانی به کشور ما هم هست . البته من به شخصه این سیستم حال حاضر لاتاری را عاری از مشکل نمیدانم ولی مشکل داشتن یا نداشتنش را دولت آمریکا باید حل کند و البته این وسط گاهی بیش از یکسال از زندگی افراد هدر میشود ولی در هرصورت این موقعیت بسیار خوبی بوده و ما به یک ماراتن وارد شده ایم که البته شانس هم با ما یار بوده. پس بجای ایجاد توهم توطئه و موج منفی منتظر بمانیم و از خدا بخواهیم که اگر خیر و صلاح ما در رفتنه ردیفش کنه وگرنه مسیر طبیعی زندگیمونو طی کنیم
کاملا موافقم
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: Hagh81 ، atlantis770 ، kaamiran ، babak12 ، salar5452 ، A_A
(2014-09-11 ساعت 09:21)mendoosh نوشته:  آقا تا همه ی اکتبریا نرن مصاحبه، نوامبریا نمی رن؟ یا اصن حساب کتاب خاصی نداره؟ یعنی تا نامه ی همه ی کارنتای اکتبر نیاد برای نوامبریا نمیاد؟ الکی نشینیم منتظر؟

سلام
ببینید بستگی به تاریخ ارسال فرم و بررسی شدن اطلاعات و همچنین وضعیت سفارت ها داره.
مثلا کیس نامبر 200 الان فرمشو سابمیت کرده ولی کیس نامبر 2650در 20 می ثبت کرده فرمشو .در این وسط اطلاعات کیس 2650 بررسی شده و زودتر مصاحبه میره.این یه دلیل
دلیل دیگه هم وضعیت سفارت هاست که چه تعداد مراجعه کننده داشته باشند
مثلا فرض کنید دو کیس نامبر 1 و2 و هر دو فرما رو فرستادن و کیس یک سفارت انکار و کیس 2 سفارت ابوظبی باشه
یکی سفارت انکارا و دیگری سفارت ابوظبی
اگر فرض کنیم سفارت انکارا شلوغتر باشه که اینطوره مصاحبه کیس 2 زودتر میشه
تشکر کنندگان: mendoosh ، soruosh ، hamid1243
(2014-09-11 ساعت 07:37)houshym نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 02:28)hamid66 نوشته:  سلام، از دوستان با تجربه بگيد ما انشاا... ماه بعد كارنت ميشيم آيا؟ به نظرتون چقدر اعلام ميكنن؟

دوست عزیز به نظرم تا دو الی سه ماه اینده 500 تا 500 تا اعلام میکنن ( بر طبق امارهای سالهای قبل)

ممنون از شما
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: soruosh
آورین ... موافقم ...
این قرعه کشی لاتاری فقط یه شانسه که به افراد مختلف از سراسر دنیا با نژادهای مختلف، اون هم از طرف دولت ام ری کا داده میشه و از اولش هم میگن که به منزله دریافت ویزا نیست. پس نباید طلبکار دولت ا م ر ی ک ا یا هر چیز یا کس دیگه ای باشیم و فقط باید یک مسیری رو طی کنیم که ایشالا واسه همه شما با موفقیت باشه.
شاد زی مهر افزون
شماره کیس: 2015AS000004xxx / تاریخ روئت قبولی در سایت:2May / ارسال فرم ها: 31 May / سفارت: آنکارا ____ تغییر به ____ ابوظبی / کارنت: 9 Jan / تاریخ مصاحبه: March / همسر و فرزند یکضرب / خودم: AP آپدیت 20 مارچ، 24 جولای / کلییر: 26 جولای / مقصد: هیوستون
«خوشبختی و عشق را به بها دهند و نه بهانه!»
تشکر کنندگان: babak12 ، salar5452 ، HERMES7 ، Mahmood129 ، fa15 ، A_A ، ریحانا ، آلیس-1980
سلام من یه سوال دارم
شنیدم هرماه یه تعداد ویزا داره من کیسم **29 خورده ای هست و کارنت نشدم و احتمال زیاد نوامبر کارنت میشم و برای اوایل دسامبر میرم مصاحبه
سوال من اینکه اگر مثلا تا 3000 کارنت میکردند من اواخر نوامبر میرفتم مصاحبه ولی الان اوایل دسامبر میرم با توجه به اینکه شاید سهمیه ها ماهانه باشه ایا شانس کسی که اول ماه میلادی میره مصاحبه با کسی که اخر ماه میلادی میره مصاحبه یکی هست یا بیشتره؟
مرسی
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: A_A
(2014-09-12 ساعت 16:26)aghamilad نوشته:  سلام من یه سوال دارم
شنیدم هرماه یه تعداد ویزا داره من کیسم **29 خورده ای هست و کارنت نشدم و احتمال زیاد نوامبر کارنت میشم و برای اوایل دسامبر میرم مصاحبه
سوال من اینکه اگر مثلا تا 3000 کارنت میکردند من اواخر نوامبر میرفتم مصاحبه ولی الان اوایل دسامبر میرم با توجه به اینکه شاید سهمیه ها ماهانه باشه ایا شانس کسی که اول ماه میلادی میره مصاحبه با کسی که اخر ماه میلادی میره مصاحبه یکی هست یا بیشتره؟
مرسی

میلاجان معلوم نیست!!
ممکنه ویزای اون ماه تموم نشه و تا اخر برسه ممکنه نرسه ممکنه شما اول ماه بری ولی سهمیه اون ماه رو هنوز به حساب سفارت واریز نکرده باشن !!
عالمیه باباجون Tongue
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، rezasadeghi
سلام بچه ها ازتون یه خواهش دارم
لطفا این امضاهای خودتون را تکمیل کنید
اینطوری بهتر میتونیم به هم کمک کنیم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: atlantis770 ، نیلان ، babak12 ، A_A ، َalikh ، r.bazargan ، Rooz ، آلیس-1980 ، lighter ، salar5452
(2014-09-12 ساعت 17:32)aghamilad نوشته:  سلام بچه ها ازتون یه خواهش دارم
لطفا این امضاهای خودتون را تکمیل کنید
اینطوری بهتر میتونیم به هم کمک کنیم

اگر امضاهاتون رو گذاشتید خواهشا به صورت سطری بیاورید چون تعداد صفحات کمتر میشود
با تشکر بسیار
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، aghamilad ، ریحانا ، Rooz ، آلیس-1980 ، rezasadeghi ، kaamiran
سلام و عرض تبریک به همه دوستان تازه کارنت شده و مدیران زحمتکش سایت ، چند روزی نبودم خدمت دوستان عزیزم، آرزو میکنم نامه دوم همه دوستان کارنت شده تا 2950 زودتر بیاد و ما هم خوشحال بشیم .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، r.bazargan ، SAAM_60 ، Rooz ، alinima ، mfte.teacher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان