کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-10-06 ساعت 23:17)heridas نوشته:  آقا سایت سیز چیه ؟ چی کار می کنه ؟ آدرسشو به ما هم بدین

فعلا به کارتون نمیاد اگه خدای نکرده بعد مصاحبه کلیرنس بخوری برای چک کردن وضعیت پرونده ازش میتونین استفاده کنین
اینم آدرسش : https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS000053XX | سفارت : آنکارا | تعداد افراد کیس : 3 نفر |رویت قبولی : May 1 | فرستادن مدارک : June 12 | تاریخ کارنت : 14 April | نامه دوم : April 24| مصاحبه : June 3 | وضعیت مصاحبه : AP SadSad آپدیت ها : 3 ، 8 ، 9 June کل کیس | June 12 نفر اول و دوم | 7 July فقط نفر دوم | 6 آگوست شبانه نفر اصلی | 8 و 11 آگوست به خاطر ایمیل پیگیری | 13 آگوست شبانه نفر اصلی | 14 آگوست کل کیس و تبدیل / به or | دریافت ایمیل کلیر شدن 18 آگوست|صدور ویزا : 24 آگوست | دریافت ویزا از پست : 25 آگوست
تشکر کنندگان:
اینبار تا 3300 کارنت میشن من از طالع ستاره ها دیدم Smile))
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، sunn789
دو شنبه 13 اکتبر thanksgiving هست همه جا تعطیله اگه سری جدید رو تا جمعه اعلام نکنن میره برای سه شنبه
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: A_A
(2014-10-07 ساعت 23:06)mel نوشته:  دو شنبه 13 اکتبر thanksgiving هست همه جا تعطیله اگه سری جدید رو تا جمعه اعلام نکنن میره برای سه شنبه
احتمال 99.9 درصد اعلام میکنند دوست عزیز نگران نباش و به احتمال زیاد پنجشنبه 9 اکتبر اعلام میشه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: sunn789 ، babak12 ، A_A ، behdadK ، rezasadeghi ، r.bazargan ، HERMES7 ، salar5452
[font=Tahoma]حدس میزنم عدد کارنت بین 3100 تا 3300 باشه Big GrinCool[/font]
تشکر کنندگان: َalikh ، rezasadeghi ، babak12
لطفاً دوستان با تجربه که سالهای قبل در جریان کارنت ها بودن بگن احتمال داره تا چه CN کارنت بشه برای این ماه؟

ممنون
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان:
(2014-10-08 ساعت 00:00)aghamilad نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 23:06)mel نوشته:  دو شنبه 13 اکتبر thanksgiving هست همه جا تعطیله اگه سری جدید رو تا جمعه اعلام نکنن میره برای سه شنبه
احتمال 99.9 درصد اعلام میکنند دوست عزیز نگران نباش و به احتمال زیاد پنجشنبه 9 اکتبر اعلام میشه

دوشنبه ١٣ أكتوبر Columbus day هست نهthanksgiving!
تشکر کنندگان:
سلام
من نامه ی دومم اومده ولی سایت سیس هنوز می زنه invalid case number. علتش چی می تونه باشه؟ برا شما هم همینه؟ پیگیری کنم به نظرتون؟
شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان:
کلا سیس هنوز هیچ کیسی از 2015 رو نمیشناسه. پارسال فکر کنم اواخر دسامبر بود که شناخت
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: mendoosh ، HERMES7 ، babak12
امروزم که از کامینگ سون در نیومد [emoji34]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: ofr
(2014-10-08 ساعت 19:42)aidaz نوشته:  امروزم که از کامینگ سون در نیومد [emoji34]

اره ولی همون پیشبینی که کردم میشه میگی نه نگاه کن
ایشالله فردا 9 اکتبر ساعت 6.30 میاد و منم میشم معاون اقا بهداد و اقا بابکBig Grin
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
من از طرف بابک قول نداده بودم ها! شما میشی معاون بنده در امور پیشگویی:دی بابک در امور مشاوره معاون میپذیره
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، aghamilad ، A_A ، rezasadeghi
3100 [emoji57]
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، A_A
[عکس: el5xcsip7dtsxaselno6.gif][عکس: yfn42vhb25nmcxf0icna.jpg]

؟؟؟؟ چند می شود؟ Big Grin
[عکس: xkk1xjnlvj7fo1oanwet.gif]
تشکر کنندگان: babak12 ، miyu ، m.ghoreishi ، A_A ، rezasadeghi ، ashkansoso65
تا 3500 پیش بینی می کنم
شایدم بیشتر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، aghamilad ، miyu ، bugbear ، m.ghoreishi ، A_A ، shahin2737 ، ashkansoso65 ، سوین

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان