کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-10-04 ساعت 17:14)saboteur نوشته:  
(2014-10-04 ساعت 17:06)aghamilad نوشته:  اقا مدیر که جدیدا خوش اخلاق هم شدی (بهداد) لطفا بیا یه نظر بده ببینیم کی از حالت کامینگ سون در میاد؟
بهداد که خوش اخلاقه همیشه بیچاره
درمورد سوالت هم بهداد دقیقتر میدونه ولی حدودا اواخر هفته ی دوم هر ماه فکر کنم میاد

همسر عزیز بیشتر فکر کن و زمانی که آقا بهداد کمی خشن بود رو به یاد بیارBig Grin
شوخی میکنم البته آقا بهداد همیشه خوش اخلاق هستند.حالا ین اواخر یکم بیشتر Big Grin
من هم میگم یا نهم این ماه کارنتیها اعلام میشه یا پانزدهم Rolleyes
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، ARSAMNEW ، behdadK ، saboteur ، aghamilad ، آزاده_امین ، ashkansoso65
بچه ها من می گم چهارشنبه 8 اکتبر اگه اون روز نشه دوشنبه هفته بعدش مصادف با 13 اکتبر حالا ببین کی گفتم ..........
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، babak12 ، L_haam ، HERMES7 ، آزاده_امین ، ashkansoso65 ، Memolk
(2014-10-04 ساعت 08:19)rezasadeghi نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 23:09)behjat نوشته:  من محل مصاحبه رو ارمنستان انتخاب کردم و امیدوارم که مشکلاتی که برای دوستان 2014 پیش آمد برای ما اتفاق نیفته وقتی سفرنامه های دوستان قبل را که ارمنستان رفتند را میخوانم اصلا حس بدی ندارم اللخصوص که با این وضع که همه میرن آنکارا شاید نوبت ما خلوتتر باشه و زودتر ویزا بگیریم پس با امید پیش به سوی ارمنستان برای شما دوست عزیز هم آرزوی موفقیت در سایر مراحل زندگی میکنم با امید پیش میریم اگر نشد هم هرچی خواست خدا باشد میپذیریم.
به نظر من امسال ارمنستان بهترین سفارت میشه
تجربه ثابت که وقتی که یک سال نتایج بد داری ، سال دیگه سعی به جبران میکنی
ارمنستان هم همینه ، 2014 خیلی بد بود و خیلی افراد به خاطر همین موضوع سفارتو عوض کردن ولی به نظرم امسال ارمنستان بیشترین آمار ویزا رو میگیره

-->به امید ویزای یکضرب <--
سلام دوست عزیز منم امیدوارم که اینطور باشه ولی بعضی چیز ها هست که شما ها نمیدونید و اون هم اینه که میزان سهمیه ویزا ها رو یه جای دیگه هست که مشخص میکنه و میزان ویزاها هر ماهه قابل تغییر هست پس زیاد دلخوش نباشید ، بله احتمال شما هم هست ممکنه بهتر بشه ولی چشم من آب نمیخوره Tongue پیشنهاد من این هست که اگر یک ضربی هستید برید اونجا.
تشکر کنندگان: rezasadeghi
من که میگم واسه نوامبر تا 3400 کارنت میشه ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: babak12 ، آزاده_امین ، A_A ، ashkansoso65 ، َalikh
من میگم 3500
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، A_A
دلمون خوش بود که امسال زیاد زیاد کارنت می کنند ولی چه فایده که هنوز نامه دوم بعضی از دوستان نیامده و پروسه با سرعت پیش نمی رود البته شاید درعوض پروسه کلیرنس دوستان کوتاه تر باشه. بهرحال نباید اشتباهات سالهای قبل را مجددا تکرارکنند پس حتما دلیل منطقی پشت این قضیه تاخیر در نامه دوم هاست.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، fakhredin ، rezasadeghi ، Memolk
(2014-10-04 ساعت 08:13)نیلان نوشته:  سلام دوستان
کسی یه فایل جدولی از روند کارنت شدن شماره های ۲۰۱۴ داره؟
اگه دارید لطفا بیاین و آپلود کنین
ممنون
به امید ویزاهای یک ضرب و مهم تر از اون موفقیت در آمریکا برای همه
سلام
اولین صفحه همین تاپیک میتونین ببینین این جدولو
CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان: A_A
دوستان
برای تست خواستم یک شماره رو چک کنم در سایت سیس مثلا 2015as00000001 ولی کیس نامبر رو نمیشناسه کسی میدونه دلیلش چیه؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 15:18)houshym نوشته:  دوستان
برای تست خواستم یک شماره رو چک کنم در سایت سیس مثلا 2015as00000001 ولی کیس نامبر رو نمیشناسه کسی میدونه دلیلش چیه؟
ظاهرا سیس هنوز پرونده ها رو نمیشناسه!
تشکر کنندگان: A_A
دوستان
در فایل سیز که معمولا گذاشته میشه موقعیت ready یعنی چی
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 16:14)houshym نوشته:  دوستان

یعنی فایل شما آماده مصاحبه است.الان کیس شما رو میشناسه؟ چه شماره کیسی رو زدین که ready نشون میده؟
تشکر کنندگان: miyu ، A_A
(2014-10-06 ساعت 16:16)رضا2015 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 16:14)houshym نوشته:  دوستان

یعنی فایل شما آماده مصاحبه است.الان کیس شما رو میشناسه؟ چه شماره کیسی رو زدین که ready نشون میده؟

من فکر می کنم منظورش اینه که شرایط ویزا برای متقاضی هست و در صورت وجود ویزا نامبر قابلیت ایشو شدن را دارد
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 15:18)houshym نوشته:  دوستان
کیس رو بدون 4تا صفر وسطش بزنید.
فعلا میتونید مال بچه های 2014 رو امتحان کنید.

-->به امید ویزای یکضرب <-
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ریحانا ، soruosh
آقا سایت سیز چیه ؟ چی کار می کنه ؟ آدرسشو به ما هم بدین
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
(2014-10-06 ساعت 23:17)heridas نوشته:  آقا سایت سیز چیه ؟ چی کار می کنه ؟ آدرسشو به ما هم بدین
اولین پست کلیرنس 2015 مطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: saboteur ، A_A ، rezasadeghi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان