کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2014-10-01 ساعت 23:02)miyu نوشته:  جون مادرتون يكم رقمو بالاتر ببرين??تا 3450 انشالله اعلام ميكنن

سلام فامیل عزیز.شما با ما نسبتی دارید؟WinkBig Grin

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

تشکر کنندگان: A_A ، rezasadeghi ، behdadK ، ashkansoso65 ، miyu ، shahin2737 ، L_haam ، babak12 ، Mahmood129 ، HERMES7
سلام دوستان
کسی یه فایل جدولی از روند کارنت شدن شماره های ۲۰۱۴ داره؟
اگه دارید لطفا بیاین و آپلود کنین
ممنون
به امید ویزاهای یک ضرب و مهم تر از اون موفقیت در امریکا برای همه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، ریحانا
(2014-10-03 ساعت 23:09)behjat نوشته:  من محل مصاحبه رو ارمنستان انتخاب کردم و امیدوارم که مشکلاتی که برای دوستان 2014 پیش آمد برای ما اتفاق نیفته وقتی سفرنامه های دوستان قبل را که ارمنستان رفتند را میخوانم اصلا حس بدی ندارم اللخصوص که با این وضع که همه میرن آنکارا شاید نوبت ما خلوتتر باشه و زودتر ویزا بگیریم پس با امید پیش به سوی ارمنستان برای شما دوست عزیز هم آرزوی موفقیت در سایر مراحل زندگی میکنم با امید پیش میریم اگر نشد هم هرچی خواست خدا باشد میپذیریم.
به نظر من امسال ارمنستان بهترین سفارت میشه
تجربه ثابت که وقتی که یک سال نتایج بد داری ، سال دیگه سعی به جبران میکنی
ارمنستان هم همینه ، 2014 خیلی بد بود و خیلی افراد به خاطر همین موضوع سفارتو عوض کردن ولی به نظرم امسال ارمنستان بیشترین آمار ویزا رو میگیره

-->به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، miyu ، behjat ، kaamiran ، meisamg1362 ، k1_m_1358
دوستان بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که فقط روی کارهای خودتون تمرکز کنید و به انتخاب سفارت کاری نداشته باشید (مگر در موارد خاص) این کار دقیقا مثل رانندگی بعضی دوستانه که دائم لاین عوض میکنن و روی اعصاب بقیه راه میرن.... ما از همون ابتدا فرمها رو طبق اعلام سفارت با انتخاب آنکارا فرستادیم و در نامه دوم خودشون ما رو به ابوظبی فرستادن و این بزرگترین شانس زندگیمون تا این لحظه بود چون جزو آخرین ویزا گرفته های ابوظبی اواخر آگست بودیم....
ای جان ویزا بولتن دوباره coming soon زد.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، نیلان
(2014-10-04 ساعت 11:32)rainolf نوشته:  دوستان بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که فقط روی کارهای خودتون تمرکز کنید و به انتخاب سفارت کاری نداشته باشید (مگر در موارد خاص) این کار دقیقا مثل رانندگی بعضی دوستانه که دائم لاین عوض میکنن و روی اعصاب بقیه راه میرن.... ما از همون ابتدا فرمها رو طبق اعلام سفارت با انتخاب آنکارا فرستادیم و در نامه دوم خودشون ما رو به ابوظبی فرستادن و این بزرگترین شانس زندگیمون تا این لحظه بود چون جزو آخرین ویزا گرفته های ابوظبی اواخر آگست بودیم....

ایشالا که در تمام مراحل زندگی تون شانس و انرژی مثبت همراهتون باشه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: rezasadeghi
اقا مدیر که جدیدا خوش اخلاق هم شدی (بهداد) لطفا بیا یه نظر بده ببینیم کی از حالت کامینگ سون در میاد؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، rezasadeghi ، shahin2737 ، L_haam
(2014-10-04 ساعت 17:06)aghamilad نوشته:  اقا مدیر که جدیدا خوش اخلاق هم شدی (بهداد) لطفا بیا یه نظر بده ببینیم کی از حالت کامینگ سون در میاد؟
بهداد که خوش اخلاقه همیشه بیچاره
درمورد سوالت هم بهداد دقیقتر میدونه ولی حدودا اواخر هفته ی دوم هر ماه فکر کنم میاد

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: aghamilad ، r.bazargan ، A_A
میلاد جان که جدیدا بنده رو خوش اخلاق میبینیBig Grin
اگر ملاحظه فرموده باشی بنده عرض کردم که دیگه پیش بینی نمیکنم زمان رو. ماهیگیری یاد دادم آخرین بار یه نگاه بنداز شما بگو کی منتظر نامه میبایست باشیمWink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aghamilad ، rezasadeghi ، A_A ، babak12 ، saboteur ، ashkansoso65
تا 2 سال قبل ، واسه نوامبر ، 9 اکتبر کارنت شده
امسال هم تقریبا همونه ، یعنی تقریبا 5 روز دیگه

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: aghamilad ، A_A ، نیلان ، shahin2737 ، L_haam ، ashkansoso65
(2014-10-04 ساعت 17:33)behdadK نوشته:  میلاد جان که جدیدا بنده رو خوش اخلاق میبینیBig Grin
اگر ملاحظه فرموده باشی بنده عرض کردم که دیگه پیش بینی نمیکنم زمان رو. ماهیگیری یاد دادم آخرین بار یه نگاه بنداز شما بگو کی منتظر نامه میبایست باشیمWink

یه دونه باشیBig Grin
فکر کنم 9 اکتبر ساعت 18 میاد Cool
اگر درست پیشبینی کردم باید منا بکنی معاونت قبولRolleyes
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، A_A ، rbrb-2015 ، babak12 ، miyu ، ashkansoso65
قبول. اگر شد 9 اکتبر سمتت رو میگذارم دستیار پیشگو. اما باید قول بدی یه خورده اخم کنی:دی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aghamilad ، A_A ، rbrb-2015 ، babak12 ، miyu ، ashkansoso65
(2014-10-04 ساعت 17:49)behdadK نوشته:  قبول. اگر شد 9 اکتبر سمتت رو میگذارم دستیار پیشگو. اما باید قول بدی یه خورده اخم کنی:دی
باشه قبول
پس بی زحمت یه شکلک اخم هم اضافه کنید این کنار
Big GrinTongue
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، babak12 ، miyu ، ashkansoso65
عزیزان ممنون از وقتی که میزارین برای کمک و هم فکری
کیس نامبر من 23XX هست و DS-260 رو 24 جولای آنلاین پر کردم. به نظر دوستان مطلع، مصاحبه من حدودا چه تاریخی میوفته؟
من نامه دوم رو هنوز دریافت نکردم!
این سوال رو بخاطر واکسن میپرسم. سه شنبه 15 مهر ماه میخوام مرحله اول رو بزنم و مرحله دوم میشه 1ماه بعد. از مرحله دوم هم باید یک ماه بگذره تا دکتر زیر نظر سفارت آنکارا گیر نده.
یکم دست پاچه شدم واسه این تاریخ ها که مشکلی به وجود نیاد!

لطفا راهنمایی کنید. یک دنیا سپاس
تشکر کنندگان:
(2014-10-05 ساعت 02:34)Amir.Samar نوشته:  عزیزان ممنون از وقتی که میزارین برای کمک و هم فکری
کیس نامبر من 23XX هست و DS-260 رو 24 جولای آنلاین پر کردم. به نظر دوستان مطلع، مصاحبه من حدودا چه تاریخی میوفته؟
من نامه دوم رو هنوز دریافت نکردم!
این سوال رو بخاطر واکسن میپرسم. سه شنبه 15 مهر ماه میخوام مرحله اول رو بزنم و مرحله دوم میشه 1ماه بعد. از مرحله دوم هم باید یک ماه بگذره تا دکتر زیر نظر سفارت آنکارا گیر نده.
یکم دست پاچه شدم واسه این تاریخ ها که مشکلی به وجود نیاد!

لطفا راهنمایی کنید. یک دنیا سپاس
سلام دوست عزیز
این سئوال شما باید در تایپیک انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری مطرح می کردید ولی استثنا در اینجا پاسخ شما میدم
مشخصه نمیشه دقیقا زمان مصاحبه شما در چه تاریخ است
ولی شما می تونید حدودا برای دسامبر و رانویه حساب کنید
اینم اشاره کنم که بعضی از دوستان طی تماسی که با kcc داستن تاریخ مصاحبه برای دسامبر و رانویه اعلام کردن که تقریبا شرایط شما داشتن (دیر ارسال کردن فرمها )
من به شما پیشنهاد می کنم شما سری اول واکسن mmr
تزریق کنید
برای سری دوم اگر شرایط بود و تونستید فاصله 1 ماه رعایت کنید تا زمان مدیکال که می تونید تزریق کنید در غیر این صورت روز مدیکال برای شما تزریق میشه
ضمنا ایین هم در نظر داشته باشید که فقط این شرایط برای واکسن mmr صدق می کنه نه تمامی واکسنها
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: L_haam ، A_A ، ARSAMNEW ، HERMES7 ، aghamilad ، soruosh ، miyu ، آزاده_امین ، ashkansoso65

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان