کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
رسول جان شما اول تاپیک رو بخون دستت میاد
البته نمیدونم مدیکال شما با مدیکال لاتاری یکی هست یا نه
فقط هر چی واکسن زدی بگو تو کارت زرد برات بنویسه که با خودت ببری
پاستور هم میری کپی پاسپورت هم ببر
دکتر های دوبی خیلی فرقی ندارن بنظر من البته می تونی سفرنامه ها رو بخونی و امار کلی اش دستت بیاد.
فقط mmr رو اگر کمتر از یک ماه مونده به مصاحبت نزن ! ویروس زندس اخلال ایجاد میکنه .

موفق باشی
تشکر کنندگان: hilda60 ، rasool54 ، m.ghoreishi
سلام دوستان
من کیس نامبرم 69xx هست. ولی واکسن هام 4ماهی می شه رفتم پاستور زدم. آیا خیلی عجله کردم؟ امکان داره مشکلی پیش بیاد؟
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان:
نه عزیزم
مشکلی نیست خیلی هم کار خوبی کردین واکسن ها دوره 10 ساله داره
کارت زردتون هم مال هر وقت باشه مشکلی نداره
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، hilda60
(2015-03-04 ساعت 00:55)مریم معینی نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 20:44)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 14:47)k1_m_1358 نوشته:  دوستان سلام
دو نفر از كيس ما پاسپورتشون رو عوض كرديم ، الان توي كارت بين المل كه پاستور صادر كرده شماره پاسپورتاي قديمي هست ، به نظرتون لازمه كارت ها رو عوض كنيم؟
اخه هزينه زياده ١٠٠ تومان ميگيرن مجدد واسه دو تا كارت.
دوستان با منشي خانم دكتر صحبت كرديم گفت نياز نيست عوض كنيد، فقط پاسپورت قديمي رو همراهتون داشته باشين

دوست عزیز شما مصاحبتون نزدیک به مصاحبه ماست از الان کارت زرد بین المللی رو گرفتید؟ نیازی نیست نزدیک مصاحبه باشه؟ انفولانزا رو چکار کردید؟
سلام بله ما كارت رو خيلي وقت پيش گرفتيم مشكلي نيست كه نزديك مصاحبه نباشه مشكلي نيست ، انفولانزا رو هم يه نوبت دو ماه پيش واسه پسرم زديم ، به دكتر هم ايميل زدم گفت براي اپريل نياز نيست ، نوبت دوم پسرم و خودمون رو نميزنيم
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام دوستان
شاید خیلیاتون این نکترو بدونید ولی بازم گفتنش خالی از لطف نیست Smile
برا مدیکال کپی کارت واکسنو بدین و اصلشو نگه دارین
در ضمن اعتبار کارت واکسن ده سالس Smile

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: hilda60 ، Abdorrezaa ، MJAVADIAN
دوستان من مصاحبه ام در ارمنستان روز چهارشنبه هست، باید از دکتری که روز زوج هست وقت بگیرم یا روز فرد؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
دوستان که تو شهرستان هستن کارت زردو کجا پر کردین و واکسن هارو زدین? ما بزور تونستیم هپاتیت و کزازو بزنیم چون اصلا قبول نمیکردن این کارو بکنن ! چه برسه هلال احمر بخاد کارت زردو پر کنه!
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: MJAVADIAN
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، توی کارت بین المللی واکسیناسیون، اولین واکسن که نوشته،dt/dtp، و مربوط به دوران بچگی مون بوده، تاريخ هاش چه جوريه? من درمانگاه والفجر شیراز که رفتم، به خانم گفتم مهرش کن، گفت که نمیشه مربوط به بچگيت بوده و الان نمی تونم تو کارت زرد بزرگسالان واردش کنم!!!
حالا بی زحمت اونايي که مهرش کردن عکسش رو بزارن ببینم چه جوریه تاریخ هاش و چند نوبته?
ممنونم.
2 ما مصاحبمون هفته سوم آپریل ابوظبی، آنفولانزا لازم نیس بزنیم?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 13:40)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، توی کارت بین المللی واکسیناسیون، اولین واکسن که نوشته،dt/dtp، و مربوط به دوران بچگی مون بوده، تاريخ هاش چه جوريه? من درمانگاه والفجر شیراز که رفتم، به خانم گفتم مهرش کن، گفت که نمیشه مربوط به بچگيت بوده و الان نمی تونم تو کارت زرد بزرگسالان واردش کنم!!!
حالا بی زحمت اونايي که مهرش کردن عکسش رو بزارن ببینم چه جوریه تاریخ هاش و چند نوبته?
ممنونم.
2 ما مصاحبمون هفته سوم آپریل ابوظبی، آنفولانزا لازم نیس بزنیم?

سلام
خود انسيتو پاستور يا درمانگاهاي مجاز در شهرستانها تاريخ زمان قديم رو محاسبه مي كنن و بر اساس تاريخ تولدتون تاريخ ها رو ثبت مي كنن. تو تهران كه براي ما يه نوبت تي دي زد و سه نويت ثبت كرد. تي دي بايد سه نوبت ثبت شه. ام ام آر رو ما يه بار زديم برامون دو بار ثبت كرد. مي گفت يه بار تو بچگي زديد. ما هم هفته سوم آپريل مصاحبمونه. و نيازي به آنفولانزا نيست. اما ما زديم. هپاتيت هم اصلاً لازم نيست. اما ما يه نوبت زديم. ممنژيت و اين چيزاي ديگه هم كه اصلاً اصلاً لازم نيست. اگه اون درمانگاهي كه رفتيد گيجه، پيشنهاد مي كنم جاي ديگه بريد.
براي ويزاي ما هم دعا كنيد.

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2015-03-06 ساعت 17:08)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
شاید خیلیاتون این نکترو بدونید ولی بازم گفتنش خالی از لطف نیست Smile
برا مدیکال کپی کارت واکسنو بدین و اصلشو نگه دارین
در ضمن اعتبار کارت واکسن ده سالس Smile

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}

نیازی نیست دوست من
خودشون کپی میگرن و اصلشو با ی نسخه از گزارش پزشکی به شما بر می گردونن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht
سلام دوستان عزیز،
یک مطلب در خصوص مدیکال کودکان باید عنوان کنم. من یک فرزند دو سال و نیم دارم که معمولا در ایران پس از انجام واکسیناسیون تا 2 سالگی دیگه تا زمان مدرسه واکسن نمی زنند. ولی وقتی برای مدیکال رفتیم دکتر گفت که باید همه واکسن ها زده می شد، برای همین هم 4 تا واکسن دیگه همونجا زدند مثل آنفولازا و ام ام ار و حدود 1500 درهم پرداخت کردیم . این مطلب رو گفتم که شاید اونهایی که هنوز وقت دارن بتونند واکسن های کودکانشان را تکمیل کنند و از هزینه اضافی جلوگیری بشه.
ممنون از همه
تشکر کنندگان: laleht ، hilda60
و اما اطلاعات واقعی واقعی درمورد واکسن ها
1- مشاوره دکترای پاستور رو بریزین دور .اسماشونو نمیگم
2- دیفتری کزاز علیرغم ادعای دکترای پاستور که میگن برا آنکارا دوتا لازمه ، حتما سه تا بزنید، حتما حتما چون تو انکاراواسه ما به زور وعلیرغم اصرار من تزریق کرد سومیشو قیمت 70 دلار ناقابل برای هرنفر ولی تو ایران رایگانه. به صحبتای پاستوریها گوش ندید و حتما سه تا بزنید
3-ام ام ار اگه جدید دوتا زدید اشکال نداره ولی اگه یکیشو هفت هشت سال پیش زدید( ما اولیشو 2003 زده بودیم و دومیشو جدید. متاسفانه با مشاوره غلط پاستوریها که گفتن کافیه دونفر 100 دلار هم ازاینجا دادیم رفت ) قبول نمیکنه ومیگه اون ام ار هست و ام ام ار نیست ویکی نوش جان میکنه. قیمت برا هرنفر 50 دلار
4- علیرغم مشاوره اشتباه پاستور، اصلا هپاتیت نیاز نیست و تو انکارا توکارت واکسن جدید هم واستون وارد نمیکنه چون میگه برا امریکا نیاز نیست. ولی با اصرار من توکارت واکسن جدید وارد کرد هپاتیت هارو.
5- مننژیت برا بچه های تا 18 سال نیاز نیست. این پاستوریها 100 تومن رودست ماگذاشتن وتو انکارا اصلا توکارت واکسن پسرم وارد نکردن و گفتن برا امریکا نیاز نیست ولی بااصرار من و با اکراه وارد کردن.
6-اگه ابله مرغون گرفتید و اگه حتی نتایجشم داشته باشید دکترانکارا قبول نمیکنه ولی شما اصرار کنید تا با 71 لیر(حدود 30دلار) براتون تست انتی بادی بنویسه.قیمت این واکسن 80 دلاره. به ما میخواست به زور تزریق کنه که بهش توضیح دادیم وتست نوشت.
5- قبل از هرواکسنی بپرسید که این چه واکسنیه و اصلا نترسید اون توضیح میده بهتون. یعنی باید توضیح بده چون ممکنه حساسیت داشته باشید به اون واکسن
6- ویزیت برا هرنفر 100دلار
7- ازمایش خون و عکس قفسه سینه (برای بیماری سل) جمعا 47.5 دلار
8- کارت واکسن جدیدتونو دقت کنید همه واکسنارو ( حتی هپاتیت که برا امریکا نیاز نیست)وارد کرده باشه، چون کارت زرد رو ازتون میگیره و بر نمیگردونه واگه برا جای دیگه نیاز داشته باشید هیچ مدرکی ندارید.
9- درمورد قیمت واکسنا سووال کنید اشکالی نداره و جواب میدن و قبض رسید هم ازشون بگیرید درکل همشون خوش اخلاق و پاسخگو هستن..ازهیچی نترسید چون وقتی پولی پرداخت میکنید رسید حقتونه.
10- برا بچه های بالای دوسال بجای ازمایش خون وعکس قفسه سینه ، تست تی بی زیر پوستی میزنه که 40 دلاره و سه روز بعد اگه ورم نکرده باشه که هیچ ولی اگه متورم باشه عکس قفسه سینه و ازمایش خون مینویسه که ازبیماری سل مطمئن بشه.
11- اگه به واکسن خاصی حساسیت دارید توایران بدید دکتر انگلیسی بنویسه ، قبول میکنن. من خانومم به ام ام ار حساسیت داشت که گفت دکترش باید تافردا فکس بزنه اینجا ولی ما شمارشو نداشتیم و واکسنو زد.
12- اون دوستایی که میگن برا ما ام ام ار بارسومم تزریق کرده احتمالا شرایطشون مث ما بوده که با مشاوره اشتباه پاستوریا رفتن اونجا، چون من به دکتر اونگان توضیح دادم که بیشتر از دوتا ام اس میاره، درجواب گفت میدونم ولی شما فقط یکی تزریق کردید چون اون قدیمیه ام ار بوده و نه ام ام ار
13- پول دادن برا واکسن دیفتری کزاز که تو ایران رایگانه خیلی خیلی خیلی زور داره 140 دلار رو من هنوز فراموش نکردم که نتیجه مشاوره اشتباه پاستوریها بود.140 دلار یعنی 360 لیر میدونید چقدر پوله!!!!!؟
درضمن هزینه کل مدیکال سه نفر ما شد حدود 750 دلار.

دکتر اونگان الکی الکی به هیچکس واکسن نمیزنه ، دلیلشو بپرسید و بعدا برا دوستان اشتراک بذارید مث من

درپایان امیدوارم با توضیحات 100 درصد واقعی من وعلیرغم اینکه ما 240 دلار(دیفتری و ام ام ار) مفت رو درنتیجه مشاوره اشتباه پاستوریها هدر دادیم امیدوارم شما دوستان از این به بعد از پرداخت پول مفت در درمانگاه انکارا راحت بشید. با 240 دلار ( 620 لیر)میشد یه چمدون لباس پرکرد.

برای ماهم ارزو کنید سریع کلیر بشیم برامون کافیه.
ازسفردرانکارا لذت ببرید وحسابی خرید کنید که ارزونه لباس ها.Smile
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، HERMES7 ، laleht ، hilda60 ، Bahar JJ ، AliReza.Sh
(2015-03-12 ساعت 12:38)mohammad.1011 نوشته:  و اما اطلاعات واقعی واقعی درمورد واکسن ها
2- دیفتری کزاز علیرغم ادعای دکترای پاستور که میگن برا آنکارا دوتا لازمه ، حتما سه تا بزنید، حتما حتما چون تو انکاراواسه ما به زور وعلیرغم اصرار من تزریق کرد سومیشو قیمت 70 دلار ناقابل برای هرنفر ولی تو ایران رایگانه. به صحبتای پاستوریها گوش ندید و حتما سه تا ..........................................................

فرمايش شما كاملا متين
اما اگه قبلش خودتون كمى سرچ ميكردين ميتونستين به دكتر پاستور إصرار كنين بزنه مثلا سر ما گفت دو تا td من إصرار كردم نه لطفا سه تا بزنين چون قبلش ليست واكسن هاى مورد نياز مهاجرت به امريكا رو درآورده بودم متاسفانه بعضي دوستان تنها مرجع شون شده مهاجرسرا و حتى تاپيك ها رو هم كامل مطالعه نميكنن
ولى باز دست شما درد نكنه كه حداقل اگرچه تجربه تلخى واسه خودتون بود ولى باز اين اطلاعات رو در اختيار همه گذاشتين
موفق باشين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: hilda60 ، amin.forouzandeh ، Bahar JJ
(2015-03-12 ساعت 12:38)mohammad.1011 نوشته:  و اما اطلاعات واقعی واقعی درمورد واکسن ها
2- دیفتری کزاز علیرغم ادعای دکترای پاستور که میگن برا آنکارا دوتا لازمه ، حتما سه تا بزنید، حتما حتما چون تو انکاراواسه ما به زور وعلیرغم اصرار من تزریق کرد سومیشو قیمت 70 دلار ناقابل برای هرنفر ولی تو ایران رایگانه. به صحبتای پاستوریها گوش ندید و حتما سه تا بزنید
3-ام ام ار اگه جدید دوتا زدید اشکال نداره ولی اگه یکیشو هفت هشت سال پیش زدید( ما اولیشو 2003 زده بودیم و دومیشو جدید. متاسفانه با مشاوره غلط پاستوریها که گفتن کافیه دونفر 100 دلار هم ازاینجا دادیم رفت ) قبول نمیکنه ومیگه اون ام ار هست و ام ام ار نیست ویکی نوش جان میکنه. قیمت برا هرنفر 50 دلار
4- علیرغم مشاوره اشتباه پاستور، اصلا هپاتیت نیاز نیست و تو انکارا توکارت واکسن جدید هم واستون وارد نمیکنه چون میگه برا آمریکا نیاز نیست. ولی با اصرار من توکارت واکسن جدید وارد کرد هپاتیت هارو.
5- مننژیت برا بچه های تا 18 سال نیاز نیست. این پاستوریها 100 تومن رودست ماگذاشتن وتو انکارا اصلا توکارت واکسن پسرم وارد نکردن و گفتن برا آمریکا نیاز نیست ولی بااصرار من و با اکراه وارد کردن.
6-اگه ابله مرغون گرفتید و اگه حتی نتایجشم داشته باشید دکترانکارا قبول نمیکنه ولی شما اصرار کنید تا با 71 لیر(حدود 30دلار) براتون تست انتی بادی بنویسه.قیمت این واکسن 80 دلاره. به ما میخواست به زور تزریق کنه که بهش توضیح دادیم وتست نوشت.
5- قبل از هرواکسنی بپرسید که این چه واکسنیه و اصلا نترسید اون توضیح میده بهتون. یعنی باید توضیح بده چون ممکنه حساسیت داشته باشید به اون واکسن
6- ویزیت برا هرنفر 100دلار
7- ازمایش خون و عکس قفسه سینه (برای بیماری سل) جمعا 47.5 دلار
8- کارت واکسن جدیدتونو دقت کنید همه واکسنارو ( حتی هپاتیت که برا آمریکا نیاز نیست)وارد کرده باشه، چون کارت زرد رو ازتون میگیره و بر نمیگردونه واگه برا جای دیگه نیاز داشته باشید هیچ مدرکی ندارید.
9- درمورد قیمت واکسنا سووال کنید اشکالی نداره و جواب میدن و قبض رسید هم ازشون بگیرید درکل همشون خوش اخلاق و پاسخگو هستن..ازهیچی نترسید چون وقتی پولی پرداخت میکنید رسید حقتونه.
10- برا بچه های بالای دوسال بجای ازمایش خون وعکس قفسه سینه ، تست تی بی زیر پوستی میزنه که 40 دلاره و سه روز بعد اگه ورم نکرده باشه که هیچ ولی اگه متورم باشه عکس قفسه سینه و ازمایش خون مینویسه که ازبیماری سل مطمئن بشه.
11- اگه به واکسن خاصی حساسیت دارید توایران بدید دکتر انگلیسی بنویسه ، قبول میکنن. من خانومم به ام ام ار حساسیت داشت که گفت دکترش باید تافردا فکس بزنه اینجا ولی ما شمارشو نداشتیم و واکسنو زد.
12- اون دوستایی که میگن برا ما ام ام ار بارسومم تزریق کرده احتمالا شرایطشون مث ما بوده که با مشاوره اشتباه پاستوریا رفتن اونجا، چون من به دکتر اونگان توضیح دادم که بیشتر از دوتا ام اس میاره، درجواب گفت میدونم ولی شما فقط یکی تزریق کردید چون اون قدیمیه ام ار بوده و نه ام ام ار
13- پول دادن برا واکسن دیفتری کزاز که تو ایران رایگانه خیلی خیلی خیلی زور داره 140 دلار رو من هنوز فراموش نکردم که نتیجه مشاوره اشتباه پاستوریها بود.140 دلار یعنی 360 لیر میدونید چقدر پوله!!!!!؟
درضمن هزینه کل مدیکال سه نفر ما شد حدود 750 دلار.

دکتر اونگان الکی الکی به هیچکس واکسن نمیزنه ، دلیلشو بپرسید و بعدا برا دوستان اشتراک بذارید مث من

درپایان امیدوارم با توضیحات 100 درصد واقعی من وعلیرغم اینکه ما 240 دلار(دیفتری و ام ام ار) مفت رو درنتیجه مشاوره اشتباه پاستوریها هدر دادیم امیدوارم شما دوستان از این به بعد از پرداخت پول مفت در درمانگاه انکارا راحت بشید. با 240 دلار ( 620 لیر)میشد یه چمدون لباس پرکرد.

برای ماهم ارزو کنید سریع کلیر بشیم برامون کافیه.
ازسفردرانکارا لذت ببرید وحسابی خرید کنید که ارزونه لباس ها.Smile

ببینید پاستور مقصر نیست پروتوکل بهداشت مهاجرت به کشورها فرق میکنه و خانم دکتر پاستور قوانین خودشو اجرا میکنه من خودم هرچه اصرار کردم که td سه مرحله ست متوجه نمیشدن یا حرف خودشون رو میزدن و یا مننزیت روبرای نوجوان نمیزنن ویا حتی آنفولانزا رو. تو تاپیک واکسن در بخش مهاجرت خانوادگی نوشته بودم شاید بهتر بود کلن یک تاپیک برا واکسن باشه که همه مطلع شن و هزینه اضافی ندن. وانگهی بعضی وقتا سلیقه هم وارد این قضیه میشه من خودم چندتا هزینه اضافی دادم با اینکه میدونستم به مشکل بر میخورم شاید بهتر باشه واکسن خارج از پاستور زده بشه و اونا وارد کنن
ودست آخر آنکه شما صحیح فرمودید واکسن آثار زیان باری روی بدن داره...
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان:
فرمايش شما كاملا متين
اما اگه قبلش خودتون كمى سرچ ميكردين ميتونستين به دكتر پاستور إصرار كنين بزنه مثلا سر ما گفت دو تا td من إصرار كردم نه لطفا سه تا بزنين چون قبلش ليست واكسن هاى مورد نياز مهاجرت به امريكا رو درآورده بودم متاسفانه بعضي دوستان تنها مرجع شون شده مهاجرسرا و حتى تاپيك ها رو هم كامل مطالعه نميكنن
ولى باز دست شما درد نكنه كه حداقل اگرچه تجربه تلخى واسه خودتون بود ولى باز اين اطلاعات رو در اختيار همه گذاشتين
موفق باشين

دوست عزیز سلام.
من و همسرم همه واکسنهایی که تو سایت دکتر اونگان بودو (بجز اونایی که به سن و سال ما مربوط نمیشد) تزریق کردیم ولی واسه اولین دفعه اینجا دیدم که td باید سه بار تزریق بشه! میشه لطفا بفرمایید شما از چه مرجع معتبری در مورد نوع و تعداد تزریق هر واکسن اطلاعات جمع کردید و در صورت امکان لینکشو بزارید.
ممنونم از لطف شما / با آرزوی موفقیت واسه همه قبولی های 2015.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان