کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان در مورد واکسن آنفولانزا آیا برای کسایی که ایندوره کارنت شدن و مصاحبه تو ایام زمستان نیست و فصول شیوع بیماری نیست بازهم باید زده بشه-؟
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان:
نه نیازی نیست بزنین
تشکر کنندگان:
(2015-03-13 ساعت 23:18)amin.forouzandeh نوشته:  فرمايش شما كاملا متين
اما اگه قبلش خودتون كمى سرچ ميكردين ميتونستين به دكتر پاستور إصرار كنين بزنه مثلا سر ما گفت دو تا td من إصرار كردم نه لطفا سه تا بزنين چون قبلش ليست واكسن هاى مورد نياز مهاجرت به امريكا رو درآورده بودم متاسفانه بعضي دوستان تنها مرجع شون شده مهاجرسرا و حتى تاپيك ها رو هم كامل مطالعه نميكنن
ولى باز دست شما درد نكنه كه حداقل اگرچه تجربه تلخى واسه خودتون بود ولى باز اين اطلاعات رو در اختيار همه گذاشتين
موفق باشين

دوست عزیز سلام.
من و همسرم همه واکسنهایی که تو سایت دکتر اونگان بودو (بجز اونایی که به سن و سال ما مربوط نمیشد) تزریق کردیم ولی واسه اولین دفعه اینجا دیدم که td باید سه بار تزریق بشه! میشه لطفا بفرمایید شما از چه مرجع معتبری در مورد نوع و تعداد تزریق هر واکسن اطلاعات جمع کردید و در صورت امکان لینکشو بزارید.
ممنونم از لطف شما / با آرزوی موفقیت واسه همه قبولی های 2015.

سلام
مصاحبه ما ابوظبی هست و من به خود بیمارستان ایمیل زدم و لیست رو برام فرستادن که درست مشابه اونی بود که بچه های از دکتر ارمنستان گرفته بودن شما هم اگه آنکارا هستین رفرنستون میشه همون سایت دکتر اونگان
راستش بر خلاف تجربه تلخ دوستمون از پاستور دکترهای پاستور به من خیلی کمک و راهنمایی کردن حالا تا بریم مصاحبه ببینیم چی میشه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، amin.forouzandeh
سلام
من NMC دبي رفتم فاصله واكسن بچه ها خصوصا كزاز شون نبايد از 5 سال بيشتر باشه به گفته هاي پاستور توجه نكنين بزنين واكس كزاز رو وگرنه مثه ما مهمونتون ميكنن به واكست 100 درهمي
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، HERMES7 ، amin.forouzandeh
سلام
دوستانی که واکسن آبله رو ابوظبی زدن هزینه اش چقدر شد ؟
و اینکه وقتی میپرسن که زدین و بگیم خیر برامون میزنن واکسن رو ؟
کیس نامبر:2015َAS20XX
رویت قبولی: may20
ارسال فرم : 1 Oct
کارنت شدن کیس: Oct
تعداد افراد کیس:یک
نامه دوم: 24 feb
مصاحبه: 12 April
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
کلییر : 27 July
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-03-14 ساعت 09:55)laleht نوشته:  
اما اگه قبلش خودتون كمى سرچ ميكردين ميتونستين به دكتر پاستور إصرار كنين بزنه مثلا سر ما گفت دو تا td من إصرار كردم نه لطفا سه تا بزنين چون قبلش ليست واكسن هاى مورد نياز مهاجرت به امريكا رو درآورده بودم متاسفانه بعضي دوستان تنها مرجع شون شده مهاجرسرا و حتى تاپيك ها رو هم كامل مطالعه نميكنن
ولى باز دست شما درد نكنه كه حداقل اگرچه تجربه تلخى واسه خودتون بود ولى باز اين اطلاعات رو در اختيار همه گذاشتين
موفق باشين

دوست عزیز سلام.
من و همسرم همه واکسنهایی که تو سایت دکتر اونگان بودو (بجز اونایی که به سن و سال ما مربوط نمیشد) تزریق کردیم ولی واسه اولین دفعه اینجا دیدم که td باید سه بار تزریق بشه! میشه لطفا بفرمایید شما از چه مرجع معتبری در مورد نوع و تعداد تزریق هر واکسن اطلاعات جمع کردید و در صورت امکان لینکشو بزارید.

سلام
مصاحبه ما ابوظبی هست و من به خود بیمارستان ایمیل زدم و لیست رو برام فرستادن که درست مشابه اونی بود که بچه های از دکتر ارمنستان گرفته بودن شما هم اگه آنکارا هستین رفرنستون میشه همون سایت دکتر اونگان
راستش بر خلاف تجربه تلخ دوستمون از پاستور دکترهای پاستور به من خیلی کمک و راهنمایی کردن حالا تا بریم مصاحبه ببینیم چی میشه
من دیفتری کزاز رو اصرار کردم سه تا بزنید ولی متاسفانه دکتر پاستور گفت برا انکارا دوتا کافیه. ام ام ار هم چند بار ازش استفتا کردم که گفت خیالت تخت!!!! ماهم برای خیال تخت 240 دلار اضافه دادیم.
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: amin.forouzandeh
(2015-03-14 ساعت 15:06)sardar نوشته:  سلام

اگه آنتي بادي آبله مرغان داريد و در رنج هست معمولا بلاي 100 ميشه مال كسايي كه قبلا گرفتن و واستون نميزنن البته پاستور وارد كارت اصلي ميكنه
ولي فكر كنم هر واكسني 100 درهم باشه آبله و غير آبله نداره
البته 100 درصد مطمئن نيستم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-03-13 ساعت 23:37)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  دوستان در مورد واکسن آنفولانزا آیا برای کسایی که ایندوره کارنت شدن و مصاحبه تو ایام زمستان نیست و فصول شیوع بیماری نیست بازهم باید زده بشه-؟

ازآپریل تا اکتبر نیازی به واکسن انفولانزا نیست
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان:
(2015-03-15 ساعت 14:21)p00ya2001 نوشته:  
(2015-03-14 ساعت 15:06)sardar نوشته:  سلام

اگه آنتي بادي آبله مرغان داريد و در رنج هست معمولا بلاي 100 ميشه مال كسايي كه قبلا گرفتن و واستون نميزنن البته پاستور وارد كارت اصلي ميكنه
ولي فكر كنم هر واكسني 100 درهم باشه آبله و غير آبله نداره
البته 100 درصد مطمئن نيستم

نمیگن زدین میپرسن آبله مرغان گرفتی قبلن یا نه. و اگه نگرفتی یا تیتر کم باشه میزنن. واکسن دبی دویست هزارتومنه. همینجا بزنین خیلی بهتره.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ام ام ار رو من دو بار به فاصله یک ماه از هم زدم حالا این تعداد کافیه برای مدیکال انکارا؟
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان:
موفق باشين

دوست عزیز سلام.

واکسنها که همه جادنیا یکی هستن و نوبتاشون هم استاندارد و سایت cdc.govهمه رو گفته مشکل قوانین برا مسافر از جهان سوم به اروپا و امریکاست که اونم دست کشور مقصدو healthcareشون است. در مورد td به نظر من مثل فردی که اصلن تا حالا واکسن نزده در نظر میگیرن شما رو. پس دو مرحله که مال دوره بچگیه و بعد مرحله سومش که بزرگسالیست.
(2015-03-16 ساعت 11:59)fa15 نوشته:  سلام دوستان
ام ام ار رو من دو بار به فاصله یک ماه از هم زدم حالا این تعداد کافیه برای مدیکال انکارا؟

بله دوست عزیز دو بار به فاصله یک ماه کافیه ولی در نظر داشته باشید از یک ماه مونده به مصاحبه نباید واکسن ام ام ار رو بزنید .چون حاوی ویروس زنده ضعیف شده است و در آزمایشاتتون اختلال ایجاد میکنه .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان:
(2015-03-16 ساعت 11:59)fa15 نوشته:  سلام دوستان

شما جایی شنیدین سه مرحله ست؟ تو دبی که دو مرحله رو قبول کردن
تشکر کنندگان:
من که داشتم واکسن ها رو تکمیل میکردم تو پاستور td رو گفت باید سه بار بزنی منم چون دوبار زده بودم خودشون یکبار دیگه زدن
فقط اگه بچه دارین بگین واکسن انفالانزا رو دوبار وارد کنه چون دکتر اونگا یکی میزنه
واسه واکسن ابله هم اگه جاهاش باشه نمیزنه اگه جاهاش معلوم نباشه میزنه مگر اینکه گیر بدی میگه ازمایش بده که باز بستگی به جواب ازمایش داره
بنظرم به دردسرش نمی ارزه، درست مثل بچه ادم بشینین ابله رو بزنه راحترین
فقط چون کارت واکسن زرد بهتون نمیدن و واکسن هایی که زدین و با توجه به سنتون لازم ندارن رو تو برگه وارد نمیکنن و شما قبلش باید تاکید کنین وارد کنن مثلا من و همسرم هپاتیت رو زده بودیم ولی تو برگه ای که بهمون داد وارد نکرده بود .ما هم چون نمیدونستسم دیگه کار از کار گذشته بود.
خوب حالا شما الان میدونین پس حواستون باشه
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

(2015-03-16 ساعت 12:47)satan نوشته:  من که داشتم واکسن ها رو تکمیل میکردم تو پاستور td رو گفت باید سه بار بزنی منم چون دوبار زده بودم خودشون یکبار دیگه زدن
فقط اگه بچه دارین بگین واکسن انفالانزا رو دوبار وارد کنه چون دکتر اونگا یکی میزنه
واسه واکسن ابله هم اگه جاهاش باشه نمیزنه اگه جاهاش معلوم نباشه میزنه مگر اینکه گیر بدی میگه ازمایش بده که باز بستگی به جواب ازمایش داره
فقط چون کارت واکسن زرد بهتون نمیدن و واکسن هایی که زدین و با توجه به سنتون لازم ندارن رو تو برگه وارد نمیکنن و شما قبلش باید تاکید کنین وارد کنن مثلا من و همسرم هپاتیت رو زده بودیم ولی تو برگه ای که بهمون داد وارد نکرده بود .ما هم چون نمیدونستسم دیگه کار از کار گذشته بود.
من بعد از مصاحبه دوباره رفتم مطب و گفتم که باید واکسنای هپاتیت مارو وارد کنید همچنین مننژیت و ب ٍ ژ پسرم رو. اول قبول نکردن ولی اصرار منطقی من باعث شد دوباره کارت رو برام عوض کنن

(2015-03-16 ساعت 12:47)satan نوشته:  من که داشتم واکسن ها رو تکمیل میکردم تو پاستور td رو گفت باید سه بار بزنی منم چون دوبار زده بودم خودشون یکبار دیگه زدن
من بعد از مصاحبه دوباره رفتم مطب و گفتم که باید واکسنای هپاتیت مارو وارد کنید همچنین مننژیت و ب ث ژ پسرم رو. اول قبول نکردن ولی اصرار منطقی من باعث شد دوباره کارت رو برام عوض کنن
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: hilda60 ، satan ، amin.forouzandeh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان