کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-02-26 ساعت 16:38)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 13:00)khalilkhah نوشته:  
(2015-02-25 ساعت 12:03)sardar نوشته:  الان تماس گرفتم انیستو پاستور گفت هلال احمر شهرستان ها کارت زرد میده ولی چقدر معتبر باشه ما نمیدونیم، افتادم تو شک دوستان کسی تجربه اینو داره ؟؟؟؟؟

تا حالا هر کی از شهرستان گرفته و رفته مشکلی نداشته , برای واکسن ها اگر نزدی برو مرکز بهداشت کیان آباد پیش آقای کلاه کج مجانی پات در می اید

اتفاقآ منم اکثر واکسنهامو مرکز بهداشت کیان اباد زدم و اقای کلاه کج رو میشناسم. ایشون اگه واکسنهارو داشته باشن تزریق میکنه ولی اگه نداشته باشن مثل هپاتیت باید از بیرون بصورت ازاد تهیه کنید

آره در نهایت برای گرفتن کارت زرد باید بری هلال احمر که اون هم مجانی کارت میده, منتهی برای انفلانزا (اگر در زمستان مصاحبه داری ) باید دبی بزنی (اینجا اعتباری بهش نیست) برای آبله آزمایشگاه خیابان میهن شرقی تست می گیره که بعد می توانی وارد کارت زرد کنی, خود کارت زرد رو باید هلال احمر مهر کنه (البته قبلش بده مرکز کیان آباد همه واکسن ها را کنارش مهر بزنه) در نهایت هلال با تزریق مننژیت (پولیه) کارت زردت را مهر میکنه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
سلام
تست ابله مرغان رو خود پاستور تجريش نداره؟لازمه بايد تستشو بدم؟مصاحبه م ابوظبيه
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان:
(2015-02-27 ساعت 14:13)miyu نوشته:  سلام
تست ابله مرغان رو خود پاستور تجريش نداره؟لازمه بايد تستشو بدم؟مصاحبه م ابوظبيه

سلام. انستیو پلستور تجریش تست رو انجام میده. واکنس هم داره. قبل از مراجعه باهدشون تماس بگیرید
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: miyu ، r.bazargan
واکسن ابله رو پاستور نداره
گفت یه جارو معرفی میکنه تو میرداماد که اونجا بزنیم ولی قیمتش خیلی بالاست.
پیشنهاد داد که ابله رو بزار دکتر سفارت بزنه ، هم مالی به صرفه تره هم واکسن اضافه نمیخوری و به همون ابله بسنده میکنه.
منم قبول کردم !
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: miyu ، r.bazargan ، A_A
(2015-02-27 ساعت 14:22)rezasadeghi نوشته:  واکسن ابله رو پاستور نداره
گفت یه جارو معرفی میکنه تو میرداماد که اونجا بزنیم ولی قیمتش خیلی بالاست.
پیشنهاد داد که اگه ابله رو بزار دکتر سفارت بزنه ، هم مالی به صرفه تره هم واکسن اضافه نمیخوری و به همون ابله بسنده میکنه.
منم قبول کردم !

اخه انكارا قبول نداره ولي شنيدم nmc قبول ميكنه
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان:
سلام، كسايي كه آبله مرغون گرفتن بايد چيكار كنن كه دكتر واكسنشون رو نزنه؟

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan
(2015-02-28 ساعت 05:59)mpezeshki86 نوشته:  سلام، كسايي كه آبله مرغون گرفتن بايد چيكار كنن كه دكتر واكسنشون رو نزنه؟

در دبی و ارمنستان تا اونجا که می دونم می پرسن که مبتلا شدی یا نه و اگر جواب بله بود دیگه نمیزنن.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، r.bazargan
(2015-02-28 ساعت 05:59)mpezeshki86 نوشته:  سلام، كسايي كه آبله مرغون گرفتن بايد چيكار كنن كه دكتر واكسنشون رو نزنه؟

سلام بهترين كار اينه
كه شما تست آنتي بادي بدين بعد اگه تيترتون مثبت بود يعني بدن شما نسبت با آبله مرغان ايمنه نتيجه ازمايشو ببرين پاستور تو كارت وارد ميكنه كه نتيجه آزمايش مثبته و نياز به واكسن ندارين و جواب آزمايشتونو با خودتون ببرين
من همين كارو كردم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: r.bazargan ، m.ghoreishi
تست آنتی بادی هم اصلا گرون نیست، با بیمه هم انجام میشه واسه من ۵۵۰۰ شد
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام به عزیزان و تشکر از تک تک اعضای فعال تاریخ مصاحبه ام روز سیزدهم فروردین است و دکتر کریستین 11 فروردین ساعت 11:30 نوبت داده و با توجه به اینکه پسرم 12 سال دارد و آزمایش او 72 ساعت زمان می برد چگونه ما می توانیم به موقع به مصاحبه برسیم ؟میشه راهنمایی کنید.
شماره کیس *** 2015AS4 /سفارت :ایروان / مصاحبه 2 آپریل / تعداد 3 نفر / برنده اصلی خودم/ آپدیت کل کیس :7 و 8 آپریل 24 July و 27 July/آپدیت خودم 8 آپریل و با نامه پیگیری 13 جولای , 27 July / کلیر: 27 July تمام نفرات
تشکر کنندگان: hilda60 ، p00ya2001
(2015-03-02 ساعت 01:38)Elahe2015 نوشته:  سلام به عزیزان و تشکر از تک تک اعضای فعال تاریخ مصاحبه ام روز سیزدهم فروردین است و دکتر کریستین 11 فروردین ساعت 11:30 نوبت داده و با توجه به اینکه پسرم 12 سال دارد و آزمایش او 72 ساعت زمان می برد چگونه ما می توانیم به موقع به مصاحبه برسیم ؟میشه راهنمایی کنید.

سلام . شما اگه تو ایمیلی که به دکتر زده باشید و اسم و سن اعضای کیس رو نوشته باشید. دکتر خودشون تشخیص میدن ...
(به ما که تازه روز قبل مصاحبه وقت داده .. مصاحبه مون هم به لطف سفارت بهمون زنگ زدن و ساعت مصاحبه مون رو عوض کردن.. و صبح افتاد. و جواب مدیکال هم آماده نمیشه.. باید بدون مدارک پزشکی بریم سفارت!)
در ضمن شما باید بازم با منشی دکتر هماهنگ کنید و باز هم میتونید به ایشون بگید که وضعیتتون چطوره..
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام عزیزان پسرم 12 سال دارد و واکسن قطره فلج اطفال رو از کودکی تا 6 سالگی در 5 مرحله زده و دوره کامل است تا سال 1388 مرحله پنجم بوده باید دوباره بخاطر تاریخ جدید دوباره بزنیم ؟
شماره کیس *** 2015AS4 /سفارت :ایروان / مصاحبه 2 آپریل / تعداد 3 نفر / برنده اصلی خودم/ آپدیت کل کیس :7 و 8 آپریل 24 July و 27 July/آپدیت خودم 8 آپریل و با نامه پیگیری 13 جولای , 27 July / کلیر: 27 July تمام نفرات
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
دو نفر از كيس ما پاسپورتشون رو عوض كرديم ، الان توي كارت بين المل كه پاستور صادر كرده شماره پاسپورتاي قديمي هست ، به نظرتون لازمه كارت ها رو عوض كنيم؟
اخه هزينه زياده ١٠٠ تومان ميگيرن مجدد واسه دو تا كارت.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
بنظرم ایمیل بدید به nmc بگید پاس قدیم رو با کارت می تونم بیارم یا نه
تشکر کنندگان: k1_m_1358
اگه لازم باشه عوض کنید چون به رفتنتون می عرضه

تشکر کنندگان: k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان