کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-03-27 ساعت 12:50)masmori نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 11:57)MJAVADIAN نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 11:49)masmori نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 11:31)MJAVADIAN نوشته:  سلام بچه ها.
ما (من و همسرم) نوبت دوم واکسن ام ام آر دهم فروردین هست و نوبت مصاحبه مان 14 اردیبهشت. به عبارتی 12 اردیبهشت میریم واسه مدیکال. میگن باید 1 ماه از تاریخ واکسن بگذره و برا ما هم دقیقا میشه 1 ماه و 2 روز.
به نظرتون چکار کنیم بهتره؟
دلم نمیخواد پول اضافه بدم تو دبی...ولی از طرف دیگه نگرانم که نکنه ایراد بگیرن.
کسی هست که یه جورایی دقیقا 1 ماه قبل مدیکال واکسن زده باشه؟ Sad

با سلام
شما که یک ماه را تا آن زمان سپری کرده اید پس چه جای نگرانی؟
من که بیست روز قبل از مصاحبه زدم و مشکلی پیش نیامد.
آنچه ممکن است نگران آن باشیم شارژ دوباره برای تزریق واکسن های نزده است زیرا حدود دویست هزارتومان هزینه هر کدام است!

سلام. مرسی از راهنماییتون. نگرانیم از این بابته که دقیقا 1 ماه و دو روز میشه و میترسم اختلال ایجاد کنه تو مدیکال ..
پس شما 20 روز قبل از مصاحبه ام ام آر زدین و مشکلی نبود؟ دکتر ایراد نگرفت؟
شما تو کارت زرد هم تاریخ درست را وارد کردین یا جابجا کردین تاریخو؟

من که هیچ گونه اشکالی در این فاصله یک ماه شما نمی بینم.
می خواستم جابجا کنم اما خانم دکتر پاستور نپذیرفت Shy
ایرادی نگرفتن فقط واکسن آنفولانزا نزده بودم که دویست تومان ناقابل دادم و دو تا عکس هم کم داشتم که رفتم هفتاد هزارتومان برای چهار تا عکس دادم...
نمی خوام نگرانتون کنم اما آنچه خواندم وشنیدم اینه که تا حدی این قضیه مدیکال کلینیک تا کلینیک و کشور به کشور فرق می کنه و شاید کمی سلیقه ای باشه. مثلن در آنکارا واکسن td دو مرحله ایست اما در دبی سه مرحله باید زده شده باشه.

سلام تو سایت سفارت زده اخرین واکسن رو حداقل قبل یک مته بزنید.در نتیجه واسه شما بدون شک مشکلی نخواهد داشت.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: MJAVADIAN
(2015-03-28 ساعت 03:40)Nima4185 نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 12:50)masmori نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 11:57)MJAVADIAN نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 11:49)masmori نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 11:31)MJAVADIAN نوشته:  سلام بچه ها.
ما (من و همسرم) نوبت دوم واکسن ام ام آر دهم فروردین هست و نوبت مصاحبه مان 14 اردیبهشت. به عبارتی 12 اردیبهشت میریم واسه مدیکال. میگن باید 1 ماه از تاریخ واکسن بگذره و برا ما هم دقیقا میشه 1 ماه و 2 روز.
به نظرتون چکار کنیم بهتره؟
دلم نمیخواد پول اضافه بدم تو دبی...ولی از طرف دیگه نگرانم که نکنه ایراد بگیرن.
کسی هست که یه جورایی دقیقا 1 ماه قبل مدیکال واکسن زده باشه؟ Sad

با سلام
شما که یک ماه را تا آن زمان سپری کرده اید پس چه جای نگرانی؟
من که بیست روز قبل از مصاحبه زدم و مشکلی پیش نیامد.
آنچه ممکن است نگران آن باشیم شارژ دوباره برای تزریق واکسن های نزده است زیرا حدود دویست هزارتومان هزینه هر کدام است!

سلام. مرسی از راهنماییتون. نگرانیم از این بابته که دقیقا 1 ماه و دو روز میشه و میترسم اختلال ایجاد کنه تو مدیکال ..
پس شما 20 روز قبل از مصاحبه ام ام آر زدین و مشکلی نبود؟ دکتر ایراد نگرفت؟
شما تو کارت زرد هم تاریخ درست را وارد کردین یا جابجا کردین تاریخو؟

من که هیچ گونه اشکالی در این فاصله یک ماه شما نمی بینم.
می خواستم جابجا کنم اما خانم دکتر پاستور نپذیرفت Shy
ایرادی نگرفتن فقط واکسن آنفولانزا نزده بودم که دویست تومان ناقابل دادم و دو تا عکس هم کم داشتم که رفتم هفتاد هزارتومان برای چهار تا عکس دادم...
نمی خوام نگرانتون کنم اما آنچه خواندم وشنیدم اینه که تا حدی این قضیه مدیکال کلینیک تا کلینیک و کشور به کشور فرق می کنه و شاید کمی سلیقه ای باشه. مثلن در آنکارا واکسن td دو مرحله ایست اما در دبی سه مرحله باید زده شده باشه.

سلام تو سایت سفارت زده اخرین واکسن رو حداقل قبل یک مته بزنید.در نتیجه واسه شما بدون شک مشکلی نخواهد داشت.
سلام.ممنون
پس، ما فردا میریم برا تزریق نوبت دوم. Smile Smile Smile Smile
کیس نامبر: 2015AS49xx / ارسال فرم اول: 26 May / تعداد افراد کیس: 2نفر / سفارت: آنکارا -> دبی / تاریخ مصاحبه: 4 May
تشکر کنندگان:
دوستان من تو سفرنامه ۲۰۱۳ خوندم ک اگه ۵ ماه از مرحله دوم mmr گذشته باشه ، برا امارات، دکتر برات نسخه واکسنو میپیچه!
درسته آیا؟!؟ و باید ۱۲۵ درهم پیاده بشم؟
من هفته اول مهر مرحله دوم زدم
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 15:07)Iaccept نوشته:  دوستان من تو سفرنامه ۲۰۱۳ خوندم ک اگه ۵ ماه از مرحله دوم mmr گذشته باشه ، برا امارات، دکتر برات نسخه واکسنو میپیچه!
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
نه دوست من
اون مصونیت 10ساله داره
این موضوع برای مدیکال انکارا صدق میکنه نه ابوظبی
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Iaccept ، Memolk
(2015-03-28 ساعت 16:11)babak12 نوشته:  
(2015-03-28 ساعت 15:07)Iaccept نوشته:  دوستان من تو سفرنامه ۲۰۱۳ خوندم ک اگه ۵ ماه از مرحله دوم mmr گذشته باشه ، برا امارات، دکتر برات نسخه واکسنو میپیچه!
ممنون

Smile زندگی زیباست Smile
نه دوست من
اون مصونیت 10ساله داره
والا تو سفرنامه ابوظبی ۲۰۱۳ بود صفحه آخر!
در ضمن همشون از طریق csc تو امپست دبی یا ابوظبی ثبت نام کرده بودند!!!
ولی من مطمعنم برا امارات ثبت نام csc لازم نیست
درسته!؟

Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 16:55)Iaccept نوشته:  
ممنون

Smile زندگی زیباست Smile
نه دوست من
اون مصونیت 10ساله داره
درسته!؟

Smile زندگی زیباست Smile

دوست عزیز خیالتون راحت باشه, دبی نیاز به هیچ گونه پست نداره ، هم مدارک رو شخصا همون روز مصاحبه تحویل میدید هم پاسپورت رو بعد از مصاحبه شخصا تحویل میگیرید .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: babak12 ، Iaccept ، ostokhan ، Memolk
(2015-03-28 ساعت 16:55)Iaccept نوشته:  
ممنون

Smile زندگی زیباست Smile
نه دوست من
اون مصونیت 10ساله داره
درسته!؟

Smile زندگی زیباست Smile
نه مشکلی پیش نم یاد
برای خود من حدود 4 ماه قبل از مصاحبه زده بودم که اصلا مشکلی پیش نیمد
برای ابوظبی نیازی به ثبت نام csc نیست
نگران نباشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Iaccept
دوستان من امروز رفتم کارت زرد بگیرم واکسن td رو دو بار وارد کرد یکی همون که تو اول دبیرستان تزریق کرده بودم و دومی هم اسفند ماه 93 زده بودم!
td ده سال یک بار زده میشه قضیه این سه مرحله چیه؟
کارتی که موقع تزرق بهم دادن توش نوشته مراجعه بعدی 10 سال بعد.
یکی از دوستان نوشته دوز سوم td رو رفتم تزریق کردم!
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان:
(2015-03-28 ساعت 20:18)golli نوشته:  دوستان من امروز رفتم کارت زرد بگیرم واکسن td رو دو بار وارد کرد یکی همون که تو اول دبیرستان تزریق کرده بودم و دومی هم اسفند ماه 93 زده بودم!
td ده سال یک بار زده میشه قضیه این سه مرحله چیه؟
کارتی که موقع تزرق بهم دادن توش نوشته مراجعه بعدی 10 سال بعد.
یکی از دوستان نوشته دوز سوم td رو رفتم تزریق کردم!
برا من ک فکر کنم فقط مرحله اولو زدم
دو مرحله ی بعدرو خانم دکتر پاستور همینجوری برام وارد کرد Smile ( یادم نیست دقیق ولی ب احتمال ۹۹٪ td بود )
گفتم آبجی چی کا میکنی ،من ک یه مرحله بیشتر نزدم، گف دوس داری اونجا پول زیادی بدی، گفتم نه ، گفت پس هی چی نگو Smile Smile
در ضمن babak12 و sarasara1 بابت پاسخ ممنون ، من با شما کاملا موافق بودم ولی گفتم بازم شاید من اشتباه کنم ( از قدیم گفتن همه چیز را همگان داننSmile )

Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: ostokhan ، babak12 ، sarasara1
دوستان عزیز لطفا یه نفر که از پاسخ و منبع پاسخ مطمعن هست این چند سوال رو زحمت بکشه ،
۱. اگر زمان تزریق واکسن ها خیلی دقیق نباشه مشکلی داره ؟ مثلا برای هپاتیت اولیش رو که زدیم دور دوم بعد از ۱ ماه و دور سوم رو بعد از ۶ ماه از اولی باید زد، حالا اگر مثلا دور دوم رو بعد از ۲ ماه بزنیم مشکلی داره یا این ۱ ماه که گفتند منظور حداقل زمانی که باید بگذره هست و درسته؟
۲. اختلاف زمان تزریق ۳ دور td از هم چقدر باید باشه ؟
۳. برا mmr که به گفته ی آقا بابک میزان زمان گذشته از آخرین تزریق تا زمان مصاحبه مهم نیست آیا برای هپاتیت و td هم همینطوره؟
۴.مننژیت ۲ تا جا رو کارت داره (AC و ACYW) کدامش باید تاریخ بخوره ؟
ضمنا سفارت ابوضبی هست، پیشاپیش ممنون از پاسخ.
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
ممنون

Smile زندگی زیباست Smile
نه دوست من
اون مصونیت 10ساله داره

والا منم کاملا گیج شدم...منم مرحله دوم mmr رو تو هفته اول مهر زدم و نیمه دوم می هم مصاحبه دارم و تو شهر خودمون گفتن حتما باید سه مرحله mmr بزنید زنگ زدم پاستور میگه کی گفته 3 بار همون 2بار کافیه...الان تو سفر نامه ابوظبی 2013 نوشته از زمان آخرین تزریق mmr تا مصاحبه نباید ببشتر از پنج ماه باشه. ..والا موندم چی کار کنم دوستان
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
بله ببینید هر واکسن مصونیت ۱۰ ساله داره
و نکته بعد ایش اینکه فاصله دو تا واکسن نباید از زمان تعیین شدش کمتر باشه
شما میتونی هپاتیت رو یکی رو الان بزنی یکیش رو یه ماه و نیم بعد ، ولی نمیتونی ۲۰ روز بعد دومی رو بزنی
همه واکسن ها پروتیین هستن مخصوصا هپاتیت
ولی فقط ام ام ار واکسن ویروس دار هست و یک ماه قبل از مصاحبه نباید تزریق شه!
تشکر کنندگان:
یعنی ببخشید من یه نوبت. ام ام آر 12 شهریور زدم یه نوبت 12مهر زدم و نیمه دوم می مصاحبه دارم دوباره ام ام آر بزنم؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-03-29 ساعت 01:40)endeavour نوشته:  یعنی ببخشید من یه نوبت. ام ام آر 12 شهریور زدم یه نوبت 12مهر زدم و نیمه دوم می مصاحبه دارم دوباره ام ام آر بزنم؟

نه نيازي نيست 2 نوبت كافيه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: endeavour
(2015-03-29 ساعت 01:40)endeavour نوشته:  یعنی ببخشید من یه نوبت. ام ام آر 12 شهریور زدم یه نوبت 12مهر زدم و نیمه دوم می مصاحبه دارم دوباره ام ام آر بزنم؟

من خودم ام ام آر رو دو نوبت زدم نوبت دوم تو مهر ماه بود و اسفند مصاحبه داشتم ايرادي نگرفتن
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: endeavour

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان