کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-03-31 ساعت 15:37)p00ya2001 نوشته:  [quote='ریحانا' pid='589123' dateline='1427796529']
دخترم آبله مرغان گرفته و در دوران نقاهتش هست کسی میدونه آیا میشه این را به گونه ای ثبت کرد که دیگر در آینده نیازی به واکسن آن نباشد.

فقط تيتر آنتي بادي ازش بگير بعد از پايان دوره و ببر پاستور و همراهتون باشه تو مديكال چه ابوظبي چه انكارا ترجيحا به زبان انگليسي باشه
انشائ الله خير است
[/quote
دوستان اگه ممکنه جواب بدید.من با کیس نامبر 7500 هنوز واکسن ام ام ار رو نزدم.از اونجایی که دو مرحله ای هم هست آیا دیر نشده؟ با تشکر
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
(2015-03-31 ساعت 13:23)saman98 نوشته:  دوستان بچه هامون كه يكي هفده سال و اون يكي ده سالشه ابله مرغان نگرفتند ! واكسن رو همون تركيه ميزنيم حالا سوال من اينه كه عوارضش چيه ؟ مانند گرفتن ابله مرغان دردسر داره ؟ اخه تو كشور غريب و همين طور مصاحبه و.. به نظر سخت مياد
دوستان كسي در مورد عوارضش ميدونه كمكمون كنه ؟
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

تشکر کنندگان:
(2015-03-31 ساعت 16:03)hamed shayan نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 15:37)p00ya2001 نوشته:  [quote='ریحانا' pid='589123' dateline='1427796529']
دخترم آبله مرغان گرفته و در دوران نقاهتش هست کسی میدونه آیا میشه این را به گونه ای ثبت کرد که دیگر در آینده نیازی به واکسن آن نباشد.

فقط تيتر آنتي بادي ازش بگير بعد از پايان دوره و ببر پاستور و همراهتون باشه تو مديكال چه ابوظبي چه انكارا ترجيحا به زبان انگليسي باشه
انشائ الله خير است
[/quote
دوستان اگه ممکنه جواب بدید.من با کیس نامبر 7500 هنوز واکسن ام ام ار رو نزدم.از اونجایی که دو مرحله ای هم هست آیا دیر نشده؟ با تشکر
نه عزیز، برید مرحله اول رو بزنید ۱ ماه دیگه هم مرحله دوم، دیر نیست، ۷۵۰۰ اگر ماه دیگه هم کارنت کنن الان وقت دارید
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: hamed shayan
(2015-03-31 ساعت 02:16)hilda60 نوشته:  
(2015-03-30 ساعت 21:47)golli نوشته:  دوستان من رفتم کارت زرد بگیرم نتایج آزمایش آبله و اوریون با خودم بردم تو کارت زرد واسم نتایج آزمایش وارد کرد بعد زیر برگه آزمایشگاه مهر کرد!
تو پاستور این کارو میکنن یا تاریخ وارد میکنن؟
من چیکار باید بکنم!

ما هم نتیجه تست آبله مرغون رو که بردیم پاستور فقط نتیجه رو نوشت و یه مهر زد
تو مدیکال هم مشکلی پیش نیومد...
حالا برا آنکارا رو نمیدونم

یعنی نتیجه رو با خودکار دستی وارد کرد بعد یه مهر کنار اون نوشته زد و تمام؟ بعد شما nmc فقط کارت رو اراعه کردید یا برگه آزمایشه هم بردید؟
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان:
(2015-03-31 ساعت 17:57)sarasara1 نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 02:16)hilda60 نوشته:  
(2015-03-30 ساعت 21:47)golli نوشته:  دوستان من رفتم کارت زرد بگیرم نتایج آزمایش آبله و اوریون با خودم بردم تو کارت زرد واسم نتایج آزمایش وارد کرد بعد زیر برگه آزمایشگاه مهر کرد!
تو پاستور این کارو میکنن یا تاریخ وارد میکنن؟
من چیکار باید بکنم!

ما هم نتیجه تست آبله مرغون رو که بردیم پاستور فقط نتیجه رو نوشت و یه مهر زد
تو مدیکال هم مشکلی پیش نیومد...
حالا برا آنکارا رو نمیدونم

یعنی نتیجه رو با خودکار دستی وارد کرد بعد یه مهر کنار اون نوشته زد و تمام؟ بعد شما nmc فقط کارت رو اراعه کردید یا برگه آزمایشه هم بردید؟

پاستور نتیجه تست آبله مرغون رو با خودکار وارد کرد و یه مهر هم کنارش زد.... تو بیمارستان ایروان از ما کپی رنگی کارت واکسن رو گرفت و کارت اصلی رو برگردوند . نتیجه تست آبله مرغون رو هم به لاتین و هم به فارسی داشتیم کپی هم از هرکدومش داشتیم. که دکتر ایروان فکر کنم اصلی رو برداشت دقیق یادم نیست
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، sarasara1 ، AliReza.Sh
سال نو بر همه مبارک و آرزوی موفقیت در این راه.

سوالی داشتم : آیا برای عمل بینی و عمل آپاندیس مدارکی لازم هست که همراه داشته باشیم ؟ اگر لازم هست چه مدرکی باید تهیه کنیم ؟
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
اینم جواب nmc دبی بعد از سه بار ایمیل زدن!
یه جواب جنرال ولی مفید
توضیحات کامل داره
هزینه ، واکسن ها برا سن های مختلف و انواع آزمایشات و مدارک لازم و هم چنین آدرس و ...
Dear Sir/ Madam:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal.  Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB,  issuance of the report will be one month later.

The whole examination will take about 2-3 hours. No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening),  charges of AED750  is applicable. From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be one month later and urgent charges are non-refundable.
For the children between 2-14yrs  Mantoux test (test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.68/-. The result will be ready after 48hrs if it is normal.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence,intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.
We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.
Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: dv winner ، MJAVADIAN ، sarasara1 ، masmori
دوست عزیز (Iaccept ) با سلام و تشکر از پست مفید شما.
با این اوصاف آزمایش سل برای کودکان زیر 2 سال انجام نمیشه. فقط میخواستم بدونم برای ما که کودک زیر یک سال داریم همون 2 روز کاری کافی هست؟
آزمایش خاص دیگه ای لازم نیست و من میتونم بلیط رو برای 3 روز قبل از مصاحبه بگیرم؟
**2015AS45 /ارسال فرم260، 19 نوامبر/ ابوظبی
[/code]
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 16:53)dv winner نوشته:  دوست عزیز (Iaccept ) با سلام و تشکر از پست مفید شما.
با این اوصاف آزمایش سل برای کودکان زیر 2 سال انجام نمیشه. فقط میخواستم بدونم برای ما که کودک زیر یک سال داریم همون 2 روز کاری کافی هست؟
آزمایش خاص دیگه ای لازم نیست و من میتونم بلیط رو برای 3 روز قبل از مصاحبه بگیرم؟
سلام دوست من ب نظر من اگه مثلا چهرشنبه صبح مصاحبه دارید یا شنبه یا نهایت یکشنبه صبح برید تا حداکثر تا سه شنبه بعداز ظهر جوابو بگیرین
موفق باشید

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: dv winner
سلام . کسی میدونه برای تمدید مدیکال دوباره لازمه بریم پاستور و واکسن بزنیم؟ اگه لازمه چه واکسنهایی؟ ما تقریبا 4ماه پیش رفتیم ابوظبی مدیکال دادیم و الان دخترم دوساله شده چه واکسنهایی اونجا براش میزنند ؟ تست سل هم باید اینبار بده . بیشتر از 48 ساعت آماده شدن جواب طول میکشه؟
ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
نه دیگه لازم نیست پاستور برین برین همون مرکز پزشکی سفارت که رفته بودین اطلاعات شما رو دارن فقط یه بار دیگه ازمایش خون و عکس سینه دوباره میدین که تو این مدت مشکلی نداشتین باز همون مدارک رو بهتون میدن ببرین سفارت
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-04-02 ساعت 23:29)رضا2015 نوشته:  نه دیگه لازم نیست پاستور برین برین همون مرکز پزشکی سفارت که رفته بودین اطلاعات شما رو دارن فقط یه بار دیگه ازمایش خون و عکس سینه دوباره میدین که تو این مدت مشکلی نداشتین باز همون مدارک رو بهتون میدن ببرین سفارت
آقا رضا ما بايد آزمايش خون و عکس قفسه سينه رو در ايران بديم و همراه خودمون ببريم مثل واکسن هامون؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 23:29)رضا2015 نوشته:  نه دیگه لازم نیست پاستور برین برین همون مرکز پزشکی سفارت که رفته بودین اطلاعات شما رو دارن فقط یه بار دیگه ازمایش خون و عکس سینه دوباره میدین که تو این مدت مشکلی نداشتین باز همون مدارک رو بهتون میدن ببرین سفارت
کلا مدارک پزشکى روبايد به آنکارا بفرستيم
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
نه عزیزان بهتر بود شما از مدارک پزشکی که بار اول دادین یه سری کپی تهیه میکردین که بار دوم استناد کنید بهشون
دکتر های سفارت ازمایشگاه های ایران رو قبول ندارن ! شما با ایمیل و یا نامه ای که کلیر شدین برین پیش دکتر معتمد و دوباره مراحل رو تکرار کنید
تشکر کنندگان: dv winner ، Alex 2014
من دو ماه پیش رفتم پاستور و همه چی رو قبلا زدم گفت هروقت پاسپورت گرفتی بیا
یه ازمایش ابله مرغان هم دادم و قراره ببرم براشون

سوال من اینه ، چقدر زمان میبره کارت صادر کنن ؟ من یکی دو روز قبل از پرواز پاسپورتم میاد
وقت میشه روز اخر ؟
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان