کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-04-03 ساعت 12:24)SomeOneX نوشته:  من دو ماه پیش رفتم پاستور و همه چی رو قبلا زدم گفت هروقت پاسپورت گرفتی بیا
یه ازمایش ابله مرغان هم دادم و قراره ببرم براشون

سوال من اینه ، چقدر زمان میبره کارت صادر کنن ؟ من یکی دو روز قبل از پرواز پاسپورتم میاد
وقت میشه روز اخر ؟
شما اگه تمام واکسن ها رو زده باشی . همچنین ام ام آر رو هم زده باشی از بیرون و تایید شو داشته باشی
همه رو همونجا تو پاستور برات وارد میکنن همون لحظه هم کارت رو بهت میدن
فقط اینکه یه ماه مونده به مصاحبه نباید واکسنی بزنهSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: SomeOneX
یه سوال
چرا کارت زرد ما هنوز دستمونه
ظاهرا مال بعضی ها رو دکتر گرفته ؟
درست میگم یا اشتباه میکنم ؟
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ازمایش انتی بادی همان IgGو IgM هست برای ابله مرغان؟
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: sarasara1 ، masmori
(2015-04-03 ساعت 13:46)Aghaman نوشته:  یه سوال
چرا کارت زرد ما هنوز دستمونه
ظاهرا مال بعضی ها رو دکتر گرفته ؟
درست میگم یا اشتباه میکنم ؟
درود بر شما
کارت زرد خیلی ها را در زمان مدیکال بهشون پس دادند چون نیازی بهشون ندارند . شما کارت های زرد انستیتو پاستور و کپی گزارش مدیکالتون که از NMC گرفتید را در جایی نگهداری کنید( کارت زرد برای سوابق پزشکیتون مفیده ولی مهم کپی گزارش مدیکال برای سفارت است ) .
پیروز و سربلند باشید .
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان:
اگه شما کپی از کارت واکسن داشته باشید دکتر کپی رو برمیداره و اصل رو برمیگردونه... برا هم همین کارو کردن ... بهتره کپی داشته باشیم و اصل برا خودمون باشه شاید بعدا دوباره به درد بخوره....
......
آزمایش آبله مرغون همینه که گفتید البته برا ما یکیش بود دقیقا یادم نمیاد کدومش بود.. ولی اگه دوتاش هم باشه کافیه....
در هر صورت دکتر قبول کرد از ما
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: fa15 ، SomeOneX
(2015-04-03 ساعت 00:40)سپیده زمان نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 23:29)رضا2015 نوشته:  نه دیگه لازم نیست پاستور برین برین همون مرکز پزشکی سفارت که رفته بودین اطلاعات شما رو دارن فقط یه بار دیگه ازمایش خون و عکس سینه دوباره میدین که تو این مدت مشکلی نداشتین باز همون مدارک رو بهتون میدن ببرین سفارت
آقا رضا ما بايد آزمايش خون و عکس قفسه سينه رو در ايران بديم و همراه خودمون ببريم مثل واکسن هامون؟
نه عزیز، باید برید nmc، تو ایران که کسی معتمد سفارت نیست که بخاد به شما مدارک مدیکال برای سفارت بده .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: masmori
دوستانی که ابوظبی تشریف بردن مصاحبه و کودک سه ساله دارن لطفا بگن که چه واکسن هایی باید تزریق بشه؟مرسی
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-04-02 ساعت 10:03)sadegh25 نوشته:  سال نو بر همه مبارک و آرزوی موفقیت در این راه.

سوالی داشتم : آیا برای عمل بینی و عمل آپاندیس مدارکی لازم هست که همراه داشته باشیم ؟ اگر لازم هست چه مدرکی باید تهیه کنیم ؟

دوستان کسی جواب این سوال بنده رو میدونه ؟
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان:
(2014-05-03 ساعت 20:12)Memolk نوشته:  از کی اقدام کنیم برای واکسیناسیون...؟؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-03 ساعت 13:48)fa15 نوشته:  سلام دوستان ازمایش انتی بادی همان IgGو IgM هست برای ابله مرغان؟
بله دوست عزیز. یکی میزان عامل آبله مرغان در بدنه و دیگری میزان آنتی بادی موجود در خون. که با توجه به روش تست توی برگه جواب نوشته از چه حدی به بالا مصونیت وجود داره.
فقط برگه نتیجه رو موقع گرفتن کارت زرد همراهتون ببرین تا داخل کارت زردتون هم وارد کنن.
موفق باشین
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: masmori ، sarasara1
(2015-04-02 ساعت 10:03)sadegh25 نوشته:  سال نو بر همه مبارک و آرزوی موفقیت در این راه.

سوالی داشتم : آیا برای عمل بینی و عمل آپاندیس مدارکی لازم هست که همراه داشته باشیم ؟ اگر لازم هست چه مدرکی باید تهیه کنیم ؟

فقط می پرسن عمل جراحی داشتین یا خیر. اگه به تازه گی عمل کردین مدارکتونو ببرین. مدارک میشه همون خلاصه پرونده.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: sadegh25
(2015-03-31 ساعت 16:15)saman98 نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 13:23)saman98 نوشته:  دوستان بچه هامون كه يكي هفده سال و اون يكي ده سالشه ابله مرغان نگرفتند ! واكسن رو همون تركيه ميزنيم حالا سوال من اينه كه عوارضش چيه ؟ مانند گرفتن ابله مرغان دردسر داره ؟ اخه تو كشور غريب و همين طور مصاحبه و.. به نظر سخت مياد
دوستان كسي در مورد عوارضش ميدونه كمكمون كنه ؟

دوست عزیز هر واکسنی میتونه تا چند روز بعد تب و کمی احساس کسالت بدنبال داشته باشه. گاهی هم هیچ اتفاقی نمیفته.به نظر من حداقل قرص تب بر با خودتان ببرید.
تشکر کنندگان:
(2015-04-03 ساعت 15:58)sarasara1 نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 00:40)سپیده زمان نوشته:  
(2015-04-02 ساعت 23:29)رضا2015 نوشته:  نه دیگه لازم نیست پاستور برین برین همون مرکز پزشکی سفارت که رفته بودین اطلاعات شما رو دارن فقط یه بار دیگه ازمایش خون و عکس سینه دوباره میدین که تو این مدت مشکلی نداشتین باز همون مدارک رو بهتون میدن ببرین سفارت
آقا رضا ما بايد آزمايش خون و عکس قفسه سينه رو در ايران بديم و همراه خودمون ببريم مثل واکسن هامون؟
نه عزیز، باید برید nmc، تو ایران که کسی معتمد سفارت نیست که بخاد به شما مدارک مدیکال برای سفارت بده .

نه آزمایش و نه عکس قفسه سینه ایران را اساسا نمی پذیرند
تشکر کنندگان:
(2015-04-03 ساعت 13:48)fa15 نوشته:  سلام دوستان ازمایش انتی بادی همان IgGو IgM هست برای ابله مرغان؟

آنچه که مهم است IgG ست ولی بعضی آزمایشگا ه ها هر دو را اندازه می گیرند
تشکر کنندگان:
(2015-04-03 ساعت 21:07)endeavour نوشته:  دوستانی که ابوظبی تشریف بردن مصاحبه و کودک سه ساله دارن لطفا بگن که چه واکسن هایی باید تزریق بشه؟مرسی

یه بچه سه ساله در هر جای دنیا که کلی واکسن باید زده باشه(از پولیو گرفته تا ام آر تا ب ث ژ..) شما رکورد واکسن ایران کودک را ببرین پاستور تا مشخص کنن.
حتی اینجام میتونید اونو اسکن کنید شاید بشه کمک کرد.
یادتان باشه که دبی هر واکسن دویست هزارتومن آب میخورهSad
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان