کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-04-04 ساعت 07:59)masmori نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 21:07)endeavour نوشته:  دوستانی که ابوظبی تشریف بردن مصاحبه و کودک سه ساله دارن لطفا بگن که چه واکسن هایی باید تزریق بشه؟مرسی

یه بچه سه ساله در هر جای دنیا که کلی واکسن باید زده باشه(از پولیو گرفته تا ام آر تا ب ث ژ..) شما رکورد واکسن ایران کودک را ببرین پاستور تا مشخص کنن.
حتی اینجام میتونید اونو اسکن کنید شاید بشه کمک کرد.
یادتان باشه که دبی هر واکسن دویست هزارتومن آب میخورهSad

مرسی از پاسختون......اینجا کارت واکسنش کامله و تا دو سالگی همه واکسنها رو زده
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من نوبت سوم هپاتیت باید ۱۳ اپریل بزنم با توجه به اینکه کلیر شدم و باید برم ترکیه و میخوام مدیکالمو تمدید کنم باید چه کار کنم .من با تجریش تماس گرفتم گفتن میتونی همین امروز بیای بزنی ..باید دوباره کارت زرد بگیرم بررا همین یه واکسن?? قیمت واکسن دکتر اونگان چنده?? ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2015-04-04 ساعت 10:03)Habib120 نوشته:  سلام دوستان من نوبت سوم هپاتیت باید ۱۳ اپریل بزنم با توجه به اینکه کلیر شدم و باید برم ترکیه و میخوام مدیکالمو تمدید کنم باید چه کار کنم .من با تجریش تماس گرفتم گفتن میتونی همین امروز بیای بزنی ..باید دوباره کارت زرد بگیرم بررا همین یه واکسن?? قیمت واکسن دکتر اونگان چنده?? ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن
سلام
تو تاپیک کلیرنس گفتم
هپاتیت نمیخواد برای بالای 18 سال
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2015-04-04 ساعت 12:20)satan نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 10:03)Habib120 نوشته:  سلام دوستان من نوبت سوم هپاتیت باید ۱۳ اپریل بزنم با توجه به اینکه کلیر شدم و باید برم ترکیه و میخوام مدیکالمو تمدید کنم باید چه کار کنم .من با تجریش تماس گرفتم گفتن میتونی همین امروز بیای بزنی ..باید دوباره کارت زرد بگیرم بررا همین یه واکسن?? قیمت واکسن دکتر اونگان چنده?? ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن
سلام
تو تاپیک کلیرنس گفتم
هپاتیت نمیخواد برای بالای 18 سال
بله نیاز نیست
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان، من هيچ كدام از واكسن ها را نزدم نامه دوم هم تو اوايل عيد دريافت كردم و حدود يك ماه وقت دارم تا مصاحبه، چند جا دوستان نوشته بودند كه يك ماه قبل از مصاحبه هيچ واكسني نزنيد حالا بايد چي كار كنم بزنم يا نه بايد خارج بزنم؟؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-04-04 ساعت 10:03)endeavour نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 07:59)masmori نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 21:07)endeavour نوشته:  دوستانی که ابوظبی تشریف بردن مصاحبه و کودک سه ساله دارن لطفا بگن که چه واکسن هایی باید تزریق بشه؟مرسی

یه بچه سه ساله در هر جای دنیا که کلی واکسن باید زده باشه(از پولیو گرفته تا ام آر تا ب ث ژ..) شما رکورد واکسن ایران کودک را ببرین پاستور تا مشخص کنن.
حتی اینجام میتونید اونو اسکن کنید شاید بشه کمک کرد.
یادتان باشه که دبی هر واکسن دویست هزارتومن آب میخورهSad

مرسی از پاسختون......اینجا کارت واکسنش کامله و تا دو سالگی همه واکسنها رو زده

اگر همه را زده میمونه آنفولانزا که الان فصلش نیست (تا شهریور).
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: endeavour
(2015-04-04 ساعت 21:38)M.d نوشته:  سلام به همه دوستان، من هيچ كدام از واكسن ها را نزدم نامه دوم هم تو اوايل عيد دريافت كردم و حدود يك ماه وقت دارم تا مصاحبه، چند جا دوستان نوشته بودند كه يك ماه قبل از مصاحبه هيچ واكسني نزنيد حالا بايد چي كار كنم بزنم يا نه بايد خارج بزنم؟؟؟

فقط mmr را نباید یک ماه قبل بزنید بقیه را که باید بزنیدمثل td.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: Mahmood129
سلام به همه دوستان، من هيچ كدام از واكسن ها را نزدم نامه دوم هم تو اوايل عيد دريافت كردم و حدود يك ماه وقت دارم تا مصاحبه، چند جا دوستان نوشته بودند كه يك ماه قبل از مصاحبه هيچ واكسني نزنيد حالا بايد چي كار كنم بزنم يا نه بايد خارج بزنم؟؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-05 ساعت 08:51)M.d نوشته:  سلام به همه دوستان، من هيچ كدام از واكسن ها را نزدم نامه دوم هم تو اوايل عيد دريافت كردم و حدود يك ماه وقت دارم تا مصاحبه، چند جا دوستان نوشته بودند كه يك ماه قبل از مصاحبه هيچ واكسني نزنيد حالا بايد چي كار كنم بزنم يا نه بايد خارج بزنم؟؟؟
خيلي از واكسن ها رو طبق برنامه پاستور ميتونين بزنين غير از mmr هرچي كم بود تو مديكال ميزنن واستون ولي هركدومشونو 100 درهم ميگيرن و mmr دقيقا نميدونم ولي گرونتره
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
سلام. من کارت زردمو تازه گرفتم و ماه دیگه هم مصاحبه دارم. میخواستم بپرسم غیر از کارت زرد باید جواب تست آنتی بادی هم با خودم ببرم؟ یا فقط کارت زرد کافیه؟
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
بله کارت زرد رو ببرید همراه با تست آبله مرغون
ازشون کپی داشته باشید که کپی رو بدید بهتره و کارت اصلی رو بهتون برگردونن
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
سلام. دوستان میدونید برای تمدید مدیکال چه مدارکی باید با خودم ببرم؟ واکسن خاصی نباید بزنم حدود 5 ماه از مدیکال قبلی گذشته
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 18:28)hilda60 نوشته:  بله کارت زرد رو ببرید همراه با تست آبله مرغون
ازشون کپی داشته باشید که کپی رو بدید بهتره و کارت اصلی رو بهتون برگردونن
ان ام سی دوبی که اصل کارت زرد رو به ما برگردوند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-04-05 ساعت 17:01)farnaz s نوشته:  سلام. من کارت زردمو تازه گرفتم و ماه دیگه هم مصاحبه دارم. میخواستم بپرسم غیر از کارت زرد باید جواب تست آنتی بادی هم با خودم ببرم؟ یا فقط کارت زرد کافیه؟
سلام،من نتیجه تست رو تو کارت زرد وارد کردم و یه کپی از کارت زرد بردم که دکتر کپی رو گرفت،چیزی نگفت و نخواست.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: hilda60 ، mandikhanum
(2015-04-03 ساعت 22:38)leila25 نوشته:  [quote='Memolk' pid='490906' dateline='1399131771']
از کی اقدام کنیم برای واکسیناسیون...؟؟
[/quoهte]
بهترین حالت 7-8 ماه قبل از مصاحبه هست که میتونی واکسیناسیونتونو کامل کنین فقط اول تشریف ببرین پاستور راهنمایی میکنن بعد برنامه ریزی کنین
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60 ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان