کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-04-30 ساعت 12:58)saman98 نوشته:  دوستان يه سوال من چند سال قبل شايد بالاي بيست سال پيش عمل اپانديس داشام و جاي عمل عم روي شكمم معلومه ! ولي هيچ مدركي ازش ندارم چه كار كنم ؟

همسر بنده هم مثل شما بودند.. ومدرکی نداشتن...
ولی هیچ مشکلی بوجود نیومد... البته ما ارمنستان بودیم و ازقبل از منشی دکتر کریستین سوال کردیم که گفت نیازی نیست....
حالا اگه دوستان برای ابوظبی و آنکارا رو اطلاع دارن . در اختیار بذارن...
در ضمن امضاتون هم درست بشه خیلی بهتر دوستان میتونن کمک کننSmileSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، SomeOneX
سلام دوستان
من تاریخ مصاحبه م 20 خرداد شده.واکسن هپاتیت 3 بار واکسن TD 1 بار(خانم دکتر بخشنده گفتن 1 بار کافیه) و واکسن mmr هم فعلا 1 بار در 20 فروردین زدم.به نظرتون با توجه به تاریخ مصاحبه و این که تا 1 ماه قبل از زمان مدیکال نباید واکسن زد، واکسن 2 mmr رو 20 اردیبهشت بزنم؟واکسن آبله مرغان و آنبولانزا کی بزنم؟ مرسی
تشکر کنندگان:
(2015-04-30 ساعت 13:28)mohad00 نوشته:  سلام دوستان
من تاریخ مصاحبه م 20 خرداد شده.واکسن هپاتیت 3 بار واکسن TD 1 بار(خانم دکتر بخشنده گفتن 1 بار کافیه) و واکسن mmr هم فعلا 1 بار در 20 فروردین زدم.به نظرتون با توجه به تاریخ مصاحبه و این که تا 1 ماه قبل از زمان مدیکال نباید واکسن زد، واکسن 2 mmr رو 20 اردیبهشت بزنم؟واکسن آبله مرغان و آنبولانزا کی بزنم؟ مرسی

سلام
پیشنهاد من اینه که الان واکسن ابله رو بزن. انفولانزا هم با توجه به تاریخ مصاحبه اصلا نیاز نداری. نوبت دوم mmr رو هم 17 -18 اردیبهشت بزن(اجباری نیست که دقیق 30 روز فاصله داشته باشه)
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mohad00
(2015-04-29 ساعت 21:15)kamalir36 نوشته:  دوست گرامی متشکرم از پاسختون.آیا دکتر در مورد عمل جراحی ازتون سوال کرد و مدارک خواست؟

بله دوست عزیز.
یکی از سوالهایی که حتما از شما می پرسند اینه که جراحی داشتید یا خیر. من سه ماه بود که جراحی مغز کرده بودم و حال مساعدی هم نداشتم. و دکتر با دیدن صورت من خودش متوجه شد. البته همسرم براش کاملا توضیح داد که سه ماهه جراحی کردم و دوران نقاهتو می گذرونم. من قبل از مصاحبه از دکترم یه نامه گرفتم که جراحی با موفقیت انجام شده و من سلامت هستم و مورد مشکوکی نیست.
دکتر هم برام آرزوی سلامتی کرد و بقیه آزمایشات را برام نوشت که همون روز انجامدادم.(آزمایش خون و عکس قفسه سینه). جای نگرانی نیست. برای محکم کاری شما هم یک نامه از دکترتون بگیرید. البته اگر جراحی شما زیبایی بوده نیازی نیست.
[/q
بسیار ممنونم دوست عزیز امیدوارم از این به بعد همواره سالم وتندرست باشید.فکر میکنم همینکه این درمان ها در اینجا روی میده خودش جای شکر داره.چرا که هزینه های اونطرف کمر شکنه. انشاله با سلامتی کامل ویزاتونو بگیرید و راهی بشید. مشکل من Colon Cancer بود وظاهرا بخیر گذشت.شاد باشید.
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
با سلام و احترام خدمت دوستان مهاجر سرایی

من یک موردی پیش اومده در مورد مدیکال برام که میخواستم از شما ها بپرسم .

من هفته پیش نامه دومم اومد که محل مصاحبه از آنکارا به ایروان تغییر کرد .
تاریخ رو 11 jun ساعت 2 اعلام کردند . من به دکتر در ایروان ایمیل زدم و توضیح دادم که اعضای کیس من 3 نفر هست و یک بچه 4 ساله دارم .
دکتر هم جواب داد که 9 jun بیاید برای انجام مدیکال .
بعدش من ایمیل زدم دوباره که دکتر مگر من چون بچه 4 ساله دارم تست مدیکال بیشتر از 4 روز طول نمیکشه پس چرا به من گفتین 9 jun یعنی 2 روز قبلش .
که الان ایمیل رو جواب داده و گفته :

Dear Maysam,

As you know, all applicants from 2 to 15 year-old must undergo PPD test, which can be checked after 72 hours.
For  applicants over 15 years the min time for preparing the medical exam is 24 hours.
Your results will be ready on the next day.
But PPD results will be ready on Friday.
You can just drop this papers on the US Embassy drop-box.
Waterways, you have to be in my office on 5 June.

این ایمیل دوم رو من درست متوجه نشدم .
یعنی من میتونم همون 9 ام برم و بعد از مصاحبه جواب مدیکال رو ببرم ؟
یا خود دکتر جواب رو براشون میفرسته ؟
حالا سوال من از شما اساتید اینه
بالاخره من 9 jun برم یا 5 jun ؟
میشه رفت آزمایش داد بعد برگشت و بعد دوباره رفت ؟
چون از 5 ام تا 11 ام روز مصاحبه 8 روزه و اگر من بخوام هوایی برم ارمنستان باید چهار شنبه یعنی 3 jun برم که اینجوری میشه 10 روز ... و این خیلی زمان زیادیه

دوستان لطفا راهنماییی کنید
شماره کیس :2015AS5xxx/ارسال فرمها: یادم نیست /تعدادا افراد کیس:3نفر/دریافت نامه دوم:28 آپریل /کنسولگری:آنکارا که تغییرش دادن به ایروان/مصاحبه:11 جون (یکضرب شدم) /گرفتن ویزا: بخاطر مشکلی که برای سفارت بوجود اومد 28 جون Cool /مقصد : کالیفرنیا Glendale
تشکر کنندگان: ehsan_pars
ما هم جواب آزمایشمون بعد از مصاحبه آماده شد که بعد از مصاحبه دوباره اومدیم بیمارستان جواب رو گرفتیم و دوباره بردیم سفارت و داخل صندوق انداختیم
از این نظر مشکلی نیست چون خود آفیسر هم این قضیه رو میدونه
فقط اینکه باید خودتون جواب رو ببرید تحویل سفارت بدید.
منشی دکتر کریستین (خانم جنیس) خیلی خوب فارسی صحبت میکنن . میتونین شمارشو از تو سایت پیدا کنید و باهاشون تماس بگیرید و یا با وایبر... تمام سوالاتتون رو با صبر و حوصله پاسخ میدن
موفق باشید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: may3am ، ehsan_pars ، k1_m_1358
(2015-05-01 ساعت 12:45)hilda60 نوشته:  ما هم جواب آزمایشمون بعد از مصاحبه آماده شد که بعد از مصاحبه دوباره اومدیم بیمارستان جواب رو گرفتیم و دوباره بردیم سفارت و داخل صندوق انداختیم
از این نظر مشکلی نیست چون خود آفیسر هم این قضیه رو میدونه
فقط اینکه باید خودتون جواب رو ببرید تحویل سفارت بدید.
منشی دکتر کریستین (خانم جنیس) خیلی خوب فارسی صحبت میکنن . میتونین شمارشو از تو سایت پیدا کنید و باهاشون تماس بگیرید و یا با وایبر... تمام سوالاتتون رو با صبر و حوصله پاسخ میدن
موفق باشید

ممنون از راهنمایی تون
حتما تماس میگیرم با منشی شون
ولی به نظرتون هزینه کدومش کمتر میشه ؟
اینکه من از 5 ام برم و تست مدیکال کارش تموم بشه و با خودم ببرم سفارت یعنی تقریبا 11 روز اونجا باشم
یا اینکه از 9 ام برم مدیکال 11 ام برم مصاحبه برگردم ایران و بعد دوباره برم ایروان و جواب مدیکال رو بگیرم ببرم سفارت و برگردم که نمیدونم چقدر طول میکشه
شماره کیس :2015AS5xxx/ارسال فرمها: یادم نیست /تعدادا افراد کیس:3نفر/دریافت نامه دوم:28 آپریل /کنسولگری:آنکارا که تغییرش دادن به ایروان/مصاحبه:11 جون (یکضرب شدم) /گرفتن ویزا: بخاطر مشکلی که برای سفارت بوجود اومد 28 جون Cool /مقصد : کالیفرنیا Glendale
تشکر کنندگان:
سلام میثم جان
شما همون تاریخی که دکتر گفته برو و نگران جواب مدیکال نباش و هیلدا جانم براتون توضیح دادن. پیشنهاد من اینه که 9 ام برو و بعداز مصاحبه جواب مدیکالو به سفارت تحویل بده(صندوق مخصوص مدارک در سفارت) از فکر اینکه بیای ایرانو برگردی برا جواب مدیکالم بیا بیرون که اصلا به صرفه اقتصادی نیست. موفق باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: may3am ، ehsan_pars ، k1_m_1358 ، hilda60 ، لطف اله
(2015-05-01 ساعت 09:29)may3am نوشته:  با سلام و احترام خدمت دوستان مهاجر سرایی

تاریخ رو 11 jun ساعت 2 اعلام کردند . من به دکتر در ایروان ایمیل زدم و توضیح دادم که اعضای کیس من 3 نفر هست و یک بچه 4 ساله دارم .
بعدش من ایمیل زدم دوباره که دکتر مگر من چون بچه 4 ساله دارم تست مدیکال بیشتر از 4 روز طول نمیکشه پس چرا به من گفتین 9 jun یعنی 2 روز قبلش .

Dear Maysam,

As you know, all applicants from 2 to 15 year-old must undergo PPD test, which can be checked after 72 hours.
For  applicants over 15 years the min time for preparing the medical exam is 24 hours.

چون از 5 ام تا 11 ام روز مصاحبه 8 روزه و اگر من بخوام هوایی برم ارمنستان باید چهار شنبه یعنی 3 jun برم که اینجوری میشه 10 روز ... و این خیلی زمان زیادیه

از کودوم دکتر وقت گرفتید؟
اصلا نگران نباشید در زمان گفته شده حاظر باشید.
از ایمیل های رد و بدل شده پرینت داشته باشید
ارمنستان جای نگرانی نیست :-)
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، hilda60 ، may3am
(2015-05-01 ساعت 14:31)ehsan_pars نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 09:29)may3am نوشته:  با سلام و احترام خدمت دوستان مهاجر سرایی

Dear Maysam,

از کودوم دکتر وقت گرفتید؟
اصلا نگران نباشید در زمان گفته شده حاظر باشید.
از ایمیل های رد و بدل شده پرینت داشته باشید
ارمنستان جای نگرانی نیست :-)

ممنون که راهنمایی کردین
از دکتر کریستین وقت گرفتم

تماس هم گرفتم
منشی گفت شما همون 5 ام بیا که برای 11 ام جوابت حاضر شه
ولی گفت به نظر خودتون هر موقع خواستین اوکی بدید
ولی در مورد بچه تون باید بعد از تزریق دکتر 72 ساعت بعد محل تزریق رو چک کنه

من خودم فکر میکنم نظرم روی 5 ام اونجا بودنه چون دردسر رفت و برگشت نداره ولی هزینه اش یه مقدار زیاد میشه فکر کنم
چون 11 تا 12 روز باید تو ایروان باشیم

در کل ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60
دوستان ببخشید من یکشنبه صبح میخوام برم پاستور. .....عکس که لازم نیست؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
سلام
براى پاستور عكس لازم نيست ببريد.

تشکر کنندگان:
(2015-05-01 ساعت 20:49)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید من یکشنبه صبح میخوام برم پاستور. .....عکس که لازم نیست؟

نه دوست عزیز عکس لازم نیست ولی پاسپورت و گواهی های واکسن هایی که قبلا زدین رو لازم دارن
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-04-26 ساعت 17:40)mandikhanum نوشته:  سلام میشه اگه کسی میدونه توی اصفهان کچا تست آنتی بادی واسه آبله مرغون میگیرن آدرسشو بده
مرسیBig Grin

سلام آقـــــــــــــــــا کسی جواب این سوالو نمیدونه عـــــــــایــــــــــــــا Big Grin
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-02 ساعت 13:28)mandikhanum نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 17:40)mandikhanum نوشته:  سلام میشه اگه کسی میدونه توی اصفهان کچا تست آنتی بادی واسه آبله مرغون میگیرن آدرسشو بده
مرسیBig Grin

سلام آقـــــــــــــــــا کسی جواب این سوالو نمیدونه عـــــــــایــــــــــــــا Big Grin
ما واکسن mmr رو هلال احمر زدیم.
هپاتیت رو هم اونجا میزنن. ممکنه انتی بادی روهم انجام بدن.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، mandikhanum

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان