کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-04-23 ساعت 15:21)ali1980 نوشته:  سلام
ببخشید در معاینه فیزیکی که توسط دکتر انجام می شود باید بصورت کامل برهنه شد؟ برای آقایون چطور؟ برای خانمها چطور؟

تو دبی ما رو کاملاَ‌ بررسی بدنی کردند (کاملاَ برهنه) این یه مسئله عادیه دوست من و نگران نباشین
برای همسرم توسط منشی آقای دکتر انجام شد.
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: asher ، ali1980
سلام
سوال از دوستان این هست که اگر کسی بیماری خاص مثلا (هپاتیت) داشته باشه شرایط به چه صورت میشه؟
آیا اجازه ورود پیدا میکنه؟
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان سوالم ممكنه تكراري باشه ، مي خواستم هزينه ي تقريبي آزمايشات پزشكي رو در آنكارا و ابوظبي و ايروان بدونم ، با تشكر
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-04-29 ساعت 13:27)Macy نوشته:  با سلام
دوستان سوالم ممكنه تكراري باشه ، مي خواستم هزينه ي تقريبي آزمايشات پزشكي رو در آنكارا و ابوظبي و ايروان بدونم ، با تشكر

تو سفر نامه ها راحت میتونین پیدا کنین ، ابوضبی تقریبا ۵۵۰ درهم ، اگه واکسن ها کامل باشن .
شماره کیس: نزدیک 5000|مصاحبه: may|ویزا: یهویی Big Grin | دریافت این کارت سبز کذایی : ۱۱۰ روز پس از ورود

*سفرنامه ابوظبی*

تشکر کنندگان: Macy ، asher
هه هه من نمیدونستم باید برهنه کامل باشیم تو تست پزشکی, همه جا اینطوریه؟ :دی
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: asher
(2015-04-29 ساعت 04:23)kamalir36 نوشته:  
(2015-04-28 ساعت 19:09)hamed shayan نوشته:  دوستان عزیز سلام. من 3 ماه پیش یه عمل جراحی داشتم.ظاهرا باید مدارک مربوط به اعمال جراحی که اخیرا و بتازگی انجام میدهیم را بهمراه خود داشته باشیم.متاسفانه مدارک کاغذی رو بیمه از من گرفت و فقط یک cd ازکلیه مدارک دارم که نمیدونم در مورد ترجمش چکار میشه کرد.بنظرتون همون سی دی رو ببرم کافیه؟با سپاس

دوست عزیز
من هم جراحی داشتم و تمام مدارک پزشکی به علاوه یک نامه به انگلیسی از دکترم گرفتم و روز مدیکال با خودم بردم. مطمئن نیستم که CD را ببینند یا نه ولی محض احتیاط اگه می تونید از مدارک پرینت بگیرید.
دوست گرامی متشکرم از پاسختون.آیا دکتر در مورد عمل جراحی ازتون سوال کرد و مدارک خواست؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
دوست گرامی متشکرم از پاسختون.آیا دکتر در مورد عمل جراحی ازتون سوال کرد و مدارک خواست؟
[/quote]

بله دوست عزیز.
یکی از سوالهایی که حتما از شما می پرسند اینه که جراحی داشتید یا خیر. من سه ماه بود که جراحی مغز کرده بودم و حال مساعدی هم نداشتم. و دکتر با دیدن صورت من خودش متوجه شد. البته همسرم براش کاملا توضیح داد که سه ماهه جراحی کردم و دوران نقاهتو می گذرونم. من قبل از مصاحبه از دکترم یه نامه گرفتم که جراحی با موفقیت انجام شده و من سلامت هستم و مورد مشکوکی نیست.
دکتر هم برام آرزوی سلامتی کرد و بقیه آزمایشات را برام نوشت که همون روز انجامدادم.(آزمایش خون و عکس قفسه سینه). جای نگرانی نیست. برای محکم کاری شما هم یک نامه از دکترتون بگیرید. البته اگر جراحی شما زیبایی بوده نیازی نیست.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، fati.d ، mandikhanum
سلام
6 ماه پیش منم جراحی داشتم و الان پست ها رو دیدم و منم هیچ مدرکی نیاوردم

چجوری راضی کنم دکترو که مشکلی نیست و اوکیم ؟

این بیماری
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60
(2015-04-29 ساعت 23:33)SomeOneX نوشته:  سلام
6 ماه پیش منم جراحی داشتم و الان پست ها رو دیدم و منم هیچ مدرکی نیاوردم

چجوری راضی کنم دکترو که مشکلی نیست و اوکیم ؟

این بیماری

سلام دوست عزیز این عملی که شما انجام دادین به هیچ عنوان مشکل ساز نیست و با توجه به اینکه مصاحبه شما ایروان هستش و دکتر ایروان خیلی حساس نیست پس شمام نگران نباشید و با خیال راحت برید. مهم از نظر اونها ازمایش خون و عکس قفسه سینه هستش که خودشون انجام میدن و کاری به توضیحات شما یا نامه از پزشک ایران ندارن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: SomeOneX ، hilda60 ، mandikhanum
(2015-04-29 ساعت 23:46)m.ghoreishi نوشته:  سلام دوست عزیز این عملی که شما انجام دادین به هیچ عنوان مشکل ساز نیست و با توجه به اینکه مصاحبه شما ایروان هستش و دکتر ایروان خیلی حساس نیست پس شمام نگران نباشید و با خیال راحت برید. مهم از نظر اونها ازمایش خون و عکس قفسه سینه هستش که خودشون انجام میدن و کاری به توضیحات شما یا نامه از پزشک ایران ندارن
خیلی ممنون دوست عزیز
منم نگران نیستم با اینکه عملم لیزری نبود و عمل زخم باز بود و 3 ماه طول کشید تا زخم بسته شه خوب شه ، عکس این بیماری رو سرچ کنید تا یه هفته شبا نمیخوابید Big Grin

سوال رو تخصصی میکنم که فکر نکنم کسی پرسیده باشه Big Grin

الان 90% مکملهای بدنسازی حاوی مواد استروئیدی و از همه بدتر آمفتامینها (شیشه ...) هستن ازمایش خون نشون میده ؟
اینو واسه خودم نمیخوام Big Grin
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2015-04-30 ساعت 00:05)SomeOneX نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 23:46)m.ghoreishi نوشته:  سلام دوست عزیز این عملی که شما انجام دادین به هیچ عنوان مشکل ساز نیست و با توجه به اینکه مصاحبه شما ایروان هستش و دکتر ایروان خیلی حساس نیست پس شمام نگران نباشید و با خیال راحت برید. مهم از نظر اونها ازمایش خون و عکس قفسه سینه هستش که خودشون انجام میدن و کاری به توضیحات شما یا نامه از پزشک ایران ندارن
خیلی ممنون دوست عزیز
منم نگران نیستم با اینکه عملم لیزری نبود و عمل زخم باز بود و 3 ماه طول کشید تا زخم بسته شه خوب شه ، عکس این بیماری رو سرچ کنید تا یه هفته شبا نمیخوابید Big Grin

سوال رو تخصصی میکنم که فکر نکنم کسی پرسیده باشه Big Grin

الان 90% مکملهای بدنسازی حاوی مواد استروئیدی و از همه بدتر آمفتامینها (شیشه ...) هستن ازمایش خون نشون میده ؟
اینو واسه خودم نمیخوام Big Grin

عين همون سوال فرم ٢٦٠ دكتر ميپرسه have you ever been drug abuser و كنترل ميكنه كه چطور اين سوال رو جواب ميدين .
تست خون واسه آزمايشهاى مقاربتى هست اما " احتمالا "تست اعتياد هم انجام ميشه و البته دكتر برخلاف سؤالات ساده بسيار شما رو زير نظر داره البته من تمام اينا رو از تجربه خودم در nmc ابوظبى ميگم مثلا با شيطنت از من پرسيد هيچوقت از دست شوهرت عصبانى شدى بخواى خفش كنى وبه شوهرم گفت پيش اومده از دست خانمت بخواى خودكشى كنى ظاهر اينا ساده و خنده داره اما بسيار روانشناس خوبيند صادقانه صحبت كنين مشكلى پيش نمياد ايشالا .
البته منظورم همون دوستتون
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، SomeOneX
سلام
سوالم از دوستان این هست که اگر کسی بیماری خاص مثلا (هپاتیت) داشته باشه شرایط به چه صورت میشه؟(البته بگم این مشکل از موقع تولد بوده)
آیا اجازه ورود پیدا میکنه؟
در مورد این سوالم دوستان اطلاعات ندارن؟اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-15 ساعت 11:41)behdadK نوشته:  
(2015-04-15 ساعت 10:56)hesam427 نوشته:  سلام. درمانگاه والفجر شیراز زنگ زدم میگه برگ تاریخ مصاحبه باید همراهتون باشه برای تزریق واکسن ام ام آر! برگ تاریخ مصاحبه چیه؟ نامه دوم که الان نمیاد؟ یه ماه قبل مصاحبه هم که نمیشه واکسنی زد؟

اصلا به اونها چه ربط داره؟ امان از این جماعت خود شیرین فضول!
برید یه درمانگاه دیگه. راجع به کیستون و لاتاری و اینکه قبول شدید هم قرار نیست به کسی توضیح بدید!
همین پاستور مفنگی از ما اطلاعات خواست گفت لاتاری قبول شدید ما هم زدیم تو حالش گفتیم نه گفت چی گفتیم دانشجوییمBig Grin حالا دانشجویی اصلا کارت زرد نمیخوادWink

اره میگن تا نامه زمان مصاحبتون نیاد نمیزنیم کارت زرد هم همون موقع میدیم یعنی سر عمر من پرسونل خودشونم هستم منم فقط mmr رو دو مرحله اشو خودم برا خودم و همسرم زدم در ضمن شیراز فقط مرکز والفجره که کارت بین الملی صادر میکنه مجبوریم تا اومدن نامه دوم صبر کنیم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 11:19)hamidrkh نوشته:  سلام،

برای دوستانی که در شیراز هستند باید بگم که مرکز بهداشت والفجر شیراز (خیابان ساحلی جنب فرمانداری) واکسیناسیون رو فقط در روزهای دوشنبه از ساعت 8 تا 10:30 انجام میده و مسئول این کار آقای کرم پور هستند.

من امروز مراجعه کردم و خیلی سریع واکسن ها رو تزریق کردند و کارت واکسن هم صادر کردن و گفتند که برای نوبت بعد 1 ماه دیگه مراجعه کنم.

برای من فقط واکسن های MMR, هپاتیت B و TD رو تزریق کردند و نوبت بعدی هم 1 ماه آینده تزریق میشه.

در خصوص آبله مرغان با توجه به اینکه بنده و همسرم هر دو قبلا گرفتیم، در مرکز بهداشت والفجر به ما گفتند که میتونید از هر آزمایشگاهی در سطح شهر آنتی بادی بگیرید و بگید که انگلیسی واستون گزارش رو پرینت کنن و نیازی به تایید گزارش توسط خود مرکز والفجر یا ذکر اون توی کارت واکسیناسیون نیست. دوستان این موضوع رو تایید می فرمایید؟

سفارت من آنکارا هست و کیس نامبر 7xxx.

با سپاس

سلام دوست عزیز شما که نامه دعوت به مصاحبه نداشتین چطوری اقای کرم پور براتون زد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من از اقای قربانی پرسیدم اون روز اقای کرم پور نبود گفت حتمن باید نامه دعوتتو بیاری تا بزنیم ما هم 7500 انکارا هستیم
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، hamidrkh
دوستان يه سوال من چند سال قبل شايد بالاي بيست سال پيش عمل اپانديس داشام و جاي عمل عم روي شكمم معلومه ! ولي هيچ مدركي ازش ندارم چه كار كنم ؟
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

تشکر کنندگان: