کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
نوبت سوم هپاتیت من 2 ماه بعد از مصاحبه هست.
آیا مشکلی پیش می یاد؟
آیا کلیرنس می خورم؟
لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2015-04-23 ساعت 17:02)hb.barmaki نوشته:  نوبت سوم هپاتیت من 2 ماه بعد از مصاحبه هست.
آیا مشکلی پیش می یاد؟
آیا کلیرنس می خورم؟
لطفا راهنمایی کنید.

خیالتون راحت هیچ ربطی نداره . ماهم دوسه روز دیگه نوبت سری سوم هپاتیت داریم.
مصاحبمون هم انجام شده... تا جاییکه اطلاع دارم مشکلی پیش نمیاد
موفق باشید.
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: Jefferson
(2015-04-23 ساعت 18:48)hilda60 نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 17:02)hb.barmaki نوشته:  نوبت سوم هپاتیت من 2 ماه بعد از مصاحبه هست.
آیا مشکلی پیش می یاد؟
آیا کلیرنس می خورم؟
لطفا راهنمایی کنید.

خیالتون راحت هیچ ربطی نداره . ماهم دوسه روز دیگه نوبت سری سوم هپاتیت داریم.
مصاحبمون هم انجام شده... تا جاییکه اطلاع دارم مشکلی پیش نمیاد
موفق باشید.

ممنون که جواب دادین
پس این واکسنها برای چی هستند?
درضمن دعا می کنم شوهرتون هم هر چه زودتر ویزا بگیرن
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2015-04-23 ساعت 19:24)hb.barmaki نوشته:  [quote='hilda60' pid='597592' dateline='1429798694']
[quote='hb.barmaki' pid='597560' dateline='1429792327']

ممنون که جواب دادین
پس این واکسنها برای چی هستند?
درضمن دعا می کنم شوهرتون هم هر چه زودتر ویزا بگیرن
خواهش میکنم
تا جاییکه میدونم برای ایمنی خودتون و اینکه وقتی میخوایید وارد امریکا بشید سالم وارد امریکا بشیدBig Grin
شما واکسن ها رو در ایران میزنید تا خدایی نکرده نخوایید اونجا برا مدیکال هزینه اضافی بدید.
شما سعی کنید تمام واکسن هاتون رو در ایران کامل کنید
ان شا الله شما هم موفق و سلامت باشید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: asher ، masmori ، ریحانا
(2015-04-14 ساعت 08:08)santi نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 22:46)rezabfa نوشته:  
(2015-04-13 ساعت 08:46)mohammad.1011 نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 12:29)santi نوشته:  
(2015-04-12 ساعت 12:13)santi نوشته:  
باسلام
دوستان اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنه -
آیا برای تمدید مدیکال ابوظبی تست سل با توجه به اینکه حدود 5 ماه قبل گرفته شده مجدد گرفته می شود.
با درود.
من ابوظبی رو نمیدونم ولی انکارا رو پرسیدم، گفتن عکس قفسه سینه، خون وتست سل برای تمدید مدیکال گرفته میشه. و هپاتیت هم اگه فرزندتون کمتراز سه تا زده باشه دوباره تزریق میکن.
با توجه به اینکه من جوابی تو این گروه پیدا نکردم زنگ زدم ابوظبی و از nmc خودم پرسیدم گفتن برای بزرگسالان همه آزمایشات تکرار میشه و برای فرزند 7 سالم مجدد آزمایش سل گرفته میشه، من بهشون گفتم ما 20 روز از مدیکالمون مونده و اونها گفتن از نظر ما مدیکال 4 ماه هست ولی سفارت میتونه به شما با همون مدیکال قبلی ویزا بده ولی باید تا 20 روز بعدش آمریکا باشی.
با تشکر از همه
شاد باشید
سلام
ممنون ما هفته بعد داریم میریم تمدید مدیکال اگر خبر جدیدی بود اعلام میکنم.
باسلام
ما پنجشنبه رفتیم تمدید مدیکال، آزمایش خون و عکس قفسه سینه برای بزرگسال و تست سل برای بچه مجدد گرفته شد . دقیقا 48 ساعت بعد تست سل برای چک کردن مراجعه کردیم و دو ساعت بعد چک کردن تست سل جوابمون آماده شد.
یکشنبه پاس رو دادیم سفارت و پنجشنبه ویزامون آماده شد.
باتشکر از همه دوستان
موفق باشید
تشکر کنندگان: ریحانا ، hilda60 ، Darious ، kamalir36 ، Alex 2014
سلام میشه اگه کسی میدونه توی اصفهان کچا تست آنتی بادی واسه آبله مرغون میگیرن آدرسشو بده
مرسیBig Grin
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان:
(2015-04-23 ساعت 16:28)hilda60 نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 15:21)ali1980 نوشته:  سلام
ببخشید در معاینه فیزیکی که توسط دکتر انجام می شود باید بصورت کامل برهنه شد؟ برای آقایون چطور؟ برای خانمها چطور؟

در ارمنستان معاینه ایی که دکتر انجام میده (البته برا ما توسط منشی ایشون انجام شد) فقط برای چشم و قد و وزن و فشار خون و یه سری سوال معمولی بود که اصلا نیازی به لباس درآوردن نیست.
فقط برای عکس قفسه سینه پیرهن رو باید دربیارید چه خانوم چه آقا . (البته اونجا فقط خودتون هستید و همراهتون و اون پرستاری که عکس رو میگیره)
ارمنستان برای ما که اینطور بود
حالا ابوظبی و آنکارا رو اگه دوستان اطلاعی دارن در اختیار بذارن
SmileSmile
سلام چون دیدم شما هم ارمنستان مصاحبه رفتید گفتم بهتره از شما بپرسم اما اگه کس دیگه ایم میدونه ممنون میشم که جواب بدین Cool
1.من واکسن mmr رو خیلی زود زدم الان دیدم دوستان نوشتن 3 ماه قبل مصاحبه بزنیم اما من تقریبا 7 یا 8 ماه قبل مصاحبه آخرین مرحلشو زدم آیا مشکلی پیش میاد؟
2.آیا واسه ارمنستان آنتی بادی آبله مرغان نیازه؟
3.آیا من که توی تابستان میرم مصاحبه باید واکسن آنفولانزا بزنم یا نه ؟(واسه محکم کاریBig Grin)
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct

خدايا
كه دركش ميكنند
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-04-26 ساعت 18:06)mandikhanum نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 16:28)hilda60 نوشته:  [quote='ali1980' pid='597531' dateline='1429786289']
سلام چون دیدم شما هم ارمنستان مصاحبه رفتید گفتم بهتره از شما بپرسم اما اگهایوایدیگه ایم میدونه ممنون میشم که جواب بدین Cool
1.من واکسن mmr رو خیلی زود زدم الان دیدم دوستان نوشتن 3 ماه قبل مصاحبه بزنیم اما من تقریبا 7 یا 8 ماه قبل مصاحبه آخرین مرحلشو زدم آیا مشکلی پیش میاد؟
3.آیا من که توی تابستان میرم مصاحبه باید واکسن آنفولانزا بزنم یا نه ؟(واسه محکم کاریBig Grin)
تا جاییکه اطلاع دارم مهم اینه که واکسن ام ام آر داخل کارت زرد وارد شده باشه و فکر نکنم تاریخ چند ماه زودتر مشکلی بوجود بیاره.
. منشی دکتر کریستین به ما گفتن آبله مرغون برای دکتر مهمه بخاطر همین هم ما تست آبله مرغون دادیم و داخل کارت زرد وارد کردیم و نتیجه تست رو هم با خودمون بردیم و ازمون هم گرفتن.
واکسن آنفولانزا هم برا تابستون فکر نکنم نیازی باشه..
.....
باز دوستان اگه جایی رو اشتباه گفتم . اطلاع رسانی کنید.
در ضمن منشی دکتر کریستین فارسی بلد هستن با ایشون راحت میتونید صحبت کنید هم تو وایبر هم تلفنی. شمارشم تو سایت هست. هر سوالی که داشته باشید خیلی قشنگ براتون توضیح میدن
موفق باشیدSmile
تشکر کنندگان: mandikhanum ، asher
(2015-04-26 ساعت 20:10)hilda60 نوشته:  
(2015-04-26 ساعت 18:06)mandikhanum نوشته:  
(2015-04-23 ساعت 16:28)hilda60 نوشته:  [quote='ali1980' pid='597531' dateline='1429786289']
سلام چون دیدم شما هم ارمنستان مصاحبه رفتید گفتم بهتره از شما بپرسم اما اگهایوایدیگه ایم میدونه ممنون میشم که جواب بدین Cool
تا جاییکه اطلاع دارم مهم اینه که واکسن ام ام آر داخل کارت زرد وارد شده باشه و فکر نکنم تاریخ چند ماه زودتر مشکلی بوجود بیاره.
. منشی دکتر کریستین به ما گفتن آبله مرغون برای دکتر مهمه بخاطر همین هم ما تست آبله مرغون دادیم و داخل کارت زرد وارد کردیم و نتیجه تست رو هم با خودمون بردیم و ازمون هم گرفتن.
واکسن آنفولانزا هم برا تابستون فکر نکنم نیازی باشه..
.....
باز دوستان اگه جایی رو اشتباه گفتم . اطلاع رسانی کنید.
در ضمن منشی دکتر کریستین فارسی بلد هستن با ایشون راحت میتونید صحبت کنید هم تو وایبر هم تلفنی. شمارشم تو سایت هست. هر سوالی که داشته باشید خیلی قشنگ براتون توضیح میدن
موفق باشیدSmile
مرسی hilda عزیز از راهنماییت و اینکه اینقدر کامل و با حوصله جواب دادی

خدايا
كه دركش ميكنند
تشکر کنندگان: Memolk ، hilda60
سلام
برای من واکسنtd یه مرحله زدن یعنی یه تاریخ توکارتم هست واسه این واکسن .یعنی دوباره بزنم؟
گزارش تست آنتیبادی همونیکه ازمایشگاه میده بایدباشه شبیه بقیه ازمایشات دیگست نوشتنش یعنی رنجشو نشون داده درسته باید اینطوری باشه ؟.بعد گزارش آنتی بادی برا ی ترجمه باید بدیم؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-28 ساعت 02:48)setin نوشته:  سلام
برای من واکسنtd یه مرحله زدن یعنی یه تاریخ توکارتم هست واسه این واکسن .یعنی دوباره بزنم؟
گزارش تست آنتیبادی همونیکه ازمایشگاه میده بایدباشه شبیه بقیه ازمایشات دیگست نوشتنش یعنی رنجشو نشون داده درسته باید اینطوری باشه ؟.بعد گزارش آنتی بادی برا ی ترجمه باید بدیم؟

خير نيازي نيست نتايج تست آنتي بادي به انگليسي هست واسه دبي يا ابوظبي نياز نيود ترجمه بشهSmile

(2015-04-28 ساعت 02:48)setin نوشته:  سلام
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: asher
دوستان عزیز سلام. من 3 ماه پیش یه عمل جراحی داشتم.ظاهرا باید مدارک مربوط به اعمال جراحی که اخیرا و بتازگی انجام میدهیم را بهمراه خود داشته باشیم.متاسفانه مدارک کاغذی رو بیمه از من گرفت و فقط یک cd ازکلیه مدارک دارم که نمیدونم در مورد ترجمش چکار میشه کرد.بنظرتون همون سی دی رو ببرم کافیه؟با سپاس
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: asher
(2015-04-28 ساعت 19:09)hamed shayan نوشته:  دوستان عزیز سلام. من 3 ماه پیش یه عمل جراحی داشتم.ظاهرا باید مدارک مربوط به اعمال جراحی که اخیرا و بتازگی انجام میدهیم را بهمراه خود داشته باشیم.متاسفانه مدارک کاغذی رو بیمه از من گرفت و فقط یک cd ازکلیه مدارک دارم که نمیدونم در مورد ترجمش چکار میشه کرد.بنظرتون همون سی دی رو ببرم کافیه؟با سپاس

دوست عزیز
من هم جراحی داشتم و تمام مدارک پزشکی به علاوه یک نامه به انگلیسی از دکترم گرفتم و روز مدیکال با خودم بردم. مطمئن نیستم که CD را ببینند یا نه ولی محض احتیاط اگه می تونید از مدارک پرینت بگیرید.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
تشکر کنندگان: khatarnak ، ali1980 ، hamed shayan
دوستان جریان عمل جراحی چیه، مگه واسه عمل جراحی باید مدارک ببریم، من 3سال پیش جراحی زیبایی بینی انجام دادم، مدارکی باید با خودم ببرم؟!!!
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان:
نیاز به مدرک نیست فقط دکتر میپرسه عمل داشتین بگین بینی همین
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، fati.d ، asher ، ehsan_pars

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان