کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-05-25 ساعت 17:19)farslm نوشته:  سلام دوستان
من واکسن mmr که در کارت زردم نوشته شده دو مرحله هست که یکیش سال 2003 بوده و یکیش ۲۰۱۴ .در مورد آبله مرغون هم در کارت من فقط نوشته شده که در بچگی گرفته بودم. آیا دکتر اونگان واکسن 2003 و تایید آبله رو قبول میکنه ؟ اگر نه هزینش چقدر میشه؟
پیشاپیش ممنونم

mmr دو مرحله و به فاصله یک ماهه است بعید می دانم قبول کنند مضاف بر آن یک تست آنتی بادی آبله مرغان هم انجام بدید و با خودتان ببرید.
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: farslm ، mandikhanum
(2015-05-23 ساعت 20:31)yekta2015 نوشته:  ببخشيد دوستان يه سوال. انفولانزا هم فاصله يك ماهه ميخواد تا قبل مصاحبه؟

فقط برای mmr فاصله باید رعایت شود هرچند خیلی هم اهمیت ندارد
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2015-05-23 ساعت 20:41)mehdi1989 نوشته:  ببخشید. مگه کسانی که تابستان مصاحبه دارند باید انفولانزا بزنند؟

دیدیم خواستند و زدند و شد! Sad
گو اینکه در اصل واکسن آنفولانزا از یک ماه قبل از پاییزوبرای زمستان است نه مربوط به تابستان گرم وطولانی!!
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2015-05-27 ساعت 10:13)masmori نوشته:  
من واکسن mmr که در کارت زردم نوشته شده دو مرحله هست که یکیش سال 2003 بوده و یکیش ۲۰۱۴ .در مورد آبله مرغون هم در کارت من فقط نوشته شده که در بچگی گرفته بودم. آیا دکتر اونگان واکسن 2003 و تایید آبله رو قبول میکنه ؟ اگر نه هزینش چقدر میشه؟
پیشاپیش ممنونم

mmr دو مرحله و به فاصله یک ماهه است بعید می دانم قبول کنند مضاف بر آن یک تست آنتی بادی آبله مرغان هم انجام بدید و با خودتان ببرید.

مرسی از جوابتون . خانوم دکتر پاستور تجریش به من گفت که همون 2003 اوکیه Sad تست آنتی بادی رو ایران نیستم که انجام بدم . میدونید هزینه واکسن ها چقدر میشه؟
کیس نامبر: 2015AS5XXX . سفارت: آنکارا . ارسال اولیه فرم ها: 20 می . ارسال فرم ها بعد از آنلاک : 22 آگوست ، کارنت: 13آوریل ، مصاحبه : 9 جون ، دریافت ویزا یک ضرب
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز.من واکسن اول ام ام آر رو 31 فروردین زدم .میخوام بدونم اگه مرحله دوم رو 12خرداد بزنم از نظر زمانی مشکلی برام پیش میاد یا نه؟ مرسی از جواب
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: mrb ، mojgan m
(2015-05-27 ساعت 17:05)hamed shayan نوشته:  سلام دوستان عزیز.من واکسن اول ام ام آر رو 31 فروردین زدم .میخوام بدونم اگه مرحله دوم رو 12خرداد بزنم از نظر زمانی مشکلی برام پیش میاد یا نه؟ مرسی از جواب

اصولا بايى فاصله 1 ماه باشد ولی
تا 12 خرداد هم کمتر از 6 هفته میشود و ایرادی ندارد
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: hamed shayan ، nora-nora ، masmori ، mojgan m
سلام به دوستان عزيز و گرامي
در ابتدا خواستم يه تشكر ويژه از همه دوستان هميشه در صحنه بكنم كه بدون هيچ چشم داشتي تمام اطلاعات و در اختيار ميزارن و كمك ميكنن
سوالم اينه كه من رفتم براي واكسيناسيون پاستور تجريش،دكترش گفت هپاتيت نياز به زدن نداره و اجباري نيس فقط زير ٢١سال اجباريه و دوم اينكه گفت فقط ارمنستان ابله مرغان ميخاد بقيه جاها نميخاد،خواستم ببينم تاييد ميكنيد دوستاني كه مراحلشو انجام دادن؟
با تشكر و سپاس
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: masmori ، mojgan m
سلام بر همه دوستان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیزم .....
مصاحبم افتاد 15 جولای.....
فقط یه مساله اساسی دارم از امروز یه 1 ماه و 17 روز مونده به مصاحبم..... بنا به یه سری مسائل من اصلا واکسن هامو نزدم.... چیکار کنم حالا؟ سریع برم پاستور تجریش حل میشه؟ یا چیکار کنم بهتره؟ اصلا نمی خوام مشکل پزشکی و واکسن و غیره به سفارت ببرم.... منتظر نظرات و راه کارهای دوستان هستم....
سپاسگذار از همگی شما
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: masmori ، mojgan m
(2015-05-27 ساعت 11:14)farslm نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 10:13)masmori نوشته:  
پیشاپیش ممنونم

مرسی از جوابتون . خانوم دکتر پاستور تجریش به من گفت که همون 2003 اوکیه Sad تست آنتی بادی رو ایران نیستم که انجام بدم . میدونید هزینه واکسن ها چقدر میشه؟

امیدوارم همانطور باشه که خانم دکتر گفتن که هزینه اضافه ندهید در دبی که دویست تا دویست و پنجاه هزارتومان است و احتمال زیاد جاهای دیگه هم معادل همین باشه
تشکر کنندگان: farslm ، mojgan m ، mandikhanum
(2015-05-28 ساعت 01:52)sunnyday نوشته:  سلام دوستان عزیزم .....
مصاحبم افتاد 15 جولای.....
فقط یه مساله اساسی دارم از امروز یه ۱ ماه و 17 روز مونده به مصاحبم..... بنا به یه سری مسائل من اصلا واکسن هامو نزدم.... چیکار کنم حالا؟ سریع برم پاستور تجریش حل میشه؟ یا چیکار کنم بهتره؟ اصلا نمی خوام مشکل پزشکی و واکسن و غیره به سفارت ببرم.... منتظر نظرات و راه کارهای دوستان هستم....
سپاسگذار از همگی شما

خب دوست عزیز چرا نزنید؟! دور اول واکسن ها رو فعلن بزنید تا بعد.
اینجا به مراتب ارزانتر است
تشکر کنندگان: mojgan m
(2015-05-27 ساعت 19:50)Interuniversal نوشته:  سلام به دوستان عزيز و گرامي
در ابتدا خواستم يه تشكر ويژه از همه دوستان هميشه در صحنه بكنم كه بدون هيچ چشم داشتي تمام اطلاعات و در اختيار ميزارن و كمك ميكنن
سوالم اينه كه من رفتم براي واكسيناسيون پاستور تجريش،دكترش گفت هپاتيت نياز به زدن نداره و اجباري نيس فقط زير ٢١سال اجباريه و دوم اينكه گفت فقط ارمنستان ابله مرغان ميخاد بقيه جاها نميخاد،خواستم ببينم تاييد ميكنيد دوستاني كه مراحلشو انجام دادن؟
با تشكر و سپاس

من این هپاتیت را شک دارم که نبایستی زد ولی خب اگه گفتن کاریش نمیشه کرد
آبله مرغان که ترکیه شنیدم میزنند و در دبی از من که سخت نگرفتن و فقط پرسیدند

(2015-05-27 ساعت 17:53)Aghaman نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 17:05)hamed shayan نوشته:  سلام دوستان عزیز.من واکسن اول ام ام آر رو 31 فروردین زدم .میخوام بدونم اگه مرحله دوم رو 12خرداد بزنم از نظر زمانی مشکلی برام پیش میاد یا نه؟ مرسی از جواب

اصولا بايى فاصله ۱ ماه باشد ولی
تا 12 خرداد هم کمتر از ۶ هفته میشود و ایرادی ندارد

درسته!
تا 45 روز به اضافه یک هفته بالا پایین اشکال نداره
تشکر کنندگان: hamed shayan ، mojgan m ، mandikhanum
دوستان، یه توصیه به کسانی که احیانا هنوز کارت زرد بین المللی نگرفتن.
کارت زرد بین المللی تون رو با اصرار هم که شده بگیرید و به حرف و حدیث ها گوش ندید. بعد نقص ها و کمبودهاش رو رفع کنید و هر واکسنی که نیازه رو با توجه به همین تاپیک و مشورت دوستان تزریق کنید و مدارک ش رو ببرید تا واستون واردش کنن. موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: hamed shayan ، mojgan m ، mandikhanum
(2015-05-28 ساعت 10:37)masmori نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 19:50)Interuniversal نوشته:  سلام به دوستان عزيز و گرامي
با تشكر و سپاس

من این هپاتیت را شک دارم که نبایستی زد ولی خب اگه گفتن کاریش نمیشه کرد
آبله مرغان که ترکیه شنیدم میزنند و در دبی از من که سخت نگرفتن و فقط پرسیدند

(2015-05-27 ساعت 17:53)Aghaman نوشته:  

اصولا بايى فاصله ۱ ماه باشد ولی
تا 12 خرداد هم کمتر از ۶ هفته میشود و ایرادی ندارد

درسته!
تا 45 روز به اضافه یک هفته بالا پایین اشکال نداره
دوست عزیز خیلی ممنونم از پاسخ. واقعیت اینه که همسرم همین دوم خرداد عمل خارج کردن کیسه صفرا انجام داد و هنوز حال مساعدی برای حرکت کردن نداره و از لحاظ پزشکی هم نمیدونم زدن این واکسن اشکالی داره یا نه. از طرفی هم مهلت 45 روز ام ام آرمون میخوره به تعطیلی های 15 خرداد واحتمالا قبل از اون. حالا اگر نهایتا نتونستیم در تاریخی که شما گفتید بزنیم.وضعیتمون چطور میشه؟متشکر از صبر و حوصله شما
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
سلام به دوستان.
من یک ماه و 10 روز به مصاحبم مونده واکسن mmr رو نزدم .کجا باید بزنم .
اصلا زمان دارم برای زدنش؟
میشه بفرمایید کلا چه واکسنایی رو باید تو ایران زد؟
مرسی.
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان