کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-05-28 ساعت 19:45)farshad_dg نوشته:  سلام به دوستان.
من یک ماه و ۱۰ روز به مصاحبم مونده واکسن mmr رو نزدم .کجا باید بزنم .
اصلا زمان دارم برای زدنش؟
میشه بفرمایید کلا چه واکسنایی رو باید تو ایران زد؟
مرسی.

نباید از زمان زدن ام ام آر تا روز مدیکال کمتر از یک ماه زمان باشه بنابراین اگر وقت دارید سریع بزنید
بیمارستان مهراد به راحتی تزریق میکند
صبح زنگ بزنید وقت بگیرید ( دکتر بهرامی ) بعد از ظهر تشریف ببرید یزنید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: farshad_dg
(2015-05-28 ساعت 17:40)hamed shayan نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 10:37)masmori نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 19:50)Interuniversal نوشته:  سلام به دوستان عزيز و گرامي
در ابتدا خواستم يه تشكر ويژه از همه دوستان هميشه در صحنه بكنم كه بدون هيچ چشم داشتي تمام اطلاعات و در اختيار ميزارن و كمك ميكنن
سوالم اينه كه من رفتم براي واكسيناسيون پاستور تجريش،دكترش گفت هپاتيت نياز به زدن نداره و اجباري نيس فقط زير ٢١سال اجباريه و دوم اينكه گفت فقط ارمنستان ابله مرغان ميخاد بقيه جاها نميخاد،خواستم ببينم تاييد ميكنيد دوستاني كه مراحلشو انجام دادن؟
با تشكر و سپاس

من این هپاتیت را شک دارم که نبایستی زد ولی خب اگه گفتن کاریش نمیشه کرد
آبله مرغان که ترکیه شنیدم میزنند و در دبی از من که سخت نگرفتن و فقط پرسیدند

(2015-05-27 ساعت 17:53)Aghaman نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 17:05)hamed shayan نوشته:  سلام دوستان عزیز.من واکسن اول ام ام آر رو 31 فروردین زدم .میخوام بدونم اگه مرحله دوم رو 12خرداد بزنم از نظر زمانی مشکلی برام پیش میاد یا نه؟ مرسی از جواب

اصولا بايى فاصله ۱ ماه باشد ولی
تا 12 خرداد هم کمتر از ۶ هفته میشود و ایرادی ندارد

درسته!
تا 45 روز به اضافه یک هفته بالا پایین اشکال نداره
دوست عزیز خیلی ممنونم از پاسخ. واقعیت اینه که همسرم همین دوم خرداد عمل خارج کردن کیسه صفرا انجام داد و هنوز حال مساعدی برای حرکت کردن نداره و از لحاظ پزشکی هم نمیدونم زدن این واکسن اشکالی داره یا نه. از طرفی هم مهلت 45 روز ام ام آرمون میخوره به تعطیلی های 15 خرداد واحتمالا قبل از اون. حالا اگر نهایتا نتونستیم در تاریخی که شما گفتید بزنیم.وضعیتمون چطور میشه؟متشکر از صبر و حوصله شما

طبیعی است که هر چه زودتر بزنید بهتر است ولی اگر واقعا نمیشود تا یک هفته بعدش هم مشکلی نیست ولی بهتر است با پاستور تجریش خانم دکتر بخشنده تماس بگیرید به خوبی راهنماییتون میکنند
موفق باشید و برای همسرتان هم آرزوی سلامتی میکنم
تشکر کنندگان: hamed shayan
(2015-05-27 ساعت 19:50)Interuniversal نوشته:  سلام به دوستان عزيز و گرامي
در ابتدا خواستم يه تشكر ويژه از همه دوستان هميشه در صحنه بكنم كه بدون هيچ چشم داشتي تمام اطلاعات و در اختيار ميزارن و كمك ميكنن
سوالم اينه كه من رفتم براي واكسيناسيون پاستور تجريش،دكترش گفت هپاتيت نياز به زدن نداره و اجباري نيس فقط زير ٢١سال اجباريه و دوم اينكه گفت فقط ارمنستان ابله مرغان ميخاد بقيه جاها نميخاد،خواستم ببينم تاييد ميكنيد دوستاني كه مراحلشو انجام دادن؟
با تشكر و سپاس

بله از نظر سیستم بهداشتی ایران نیازی نیست ولی در مدیکال شما سه نوبت هپاتیت را لازم دارید
به پزشک پاستور یا هر جای دیگه که مراجعه کردید بفرمایید که حتما میخواهید هپاتیت را بزنید
قطعا تزریق میکنند
در مورد آبله مرغان هم هر سه سفارت حساسند ولی مثلا مدیکال آنکارا دکتر اونگان به شدت سخت گیری میکند و ظاهرا هیچ راهی برای فرار از دست ایشان وجود ندارد و در هر شرایطی واکسن را تزریق میکند
مدیکال دبی و ارمنستان کمتر حساسند و اگر قبلا گرفته باشید و تست آنتی بادی به همراه داشته باشید تست را از شما قبول کرده و واکسن نمیزنند
تشکر کنندگان: hilda60 ، mandikhanum
(2015-05-29 ساعت 08:01)Aghaman نوشته:  
مرسی.

نباید از زمان زدن ام ام آر تا روز مدیکال کمتر از یک ماه زمان باشه بنابراین اگر وقت دارید سریع بزنید

مرسی از جواب.
یه سوال ، این واکسن 2 مرحله ای هستش مرحله دوم رو کی بزنم؟
چون اگه فردا بزنم مرحله بدش می شه نزدیک مصاحبه
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
جهت اطلاع رسانی، ما امروز رفتیم مدیکال - آنکارا - خانم دکتر اونگان ویزیتمون کرد، روال طبق گفته دوستان قبلی بود. به یکی از ما دونفر آبله مرغان زد ولی نفر دوم درخواست تیتر آنتی بادی کرد و انجام شد. کل هزینه 417 دلار.
سابقه واکسیناسیون: دو نوبت TD به فاصله یکماه، دو نوبت MMR به فاصله یکماه، یک نوبت آنفولانزا یکماه قبل از مصاحبه، تیتر آنتی بادی آبله که قبول نکرد. تیتر آنتی بادی هپاتیت.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: farshad_dg ، laleht ، farslm ، m.ghoreishi ، mojgan m ، hamed shayan ، mandikhanum
دوستان عزیز سلام
سوالم اینه که کدوم واکسنها تاریخ اعتبار داره و باید دقت کنیم که روزی که میریم مدیکال از درجه اعتبار ساقط نشده باشه.چون این موضوع خیلی مهمه و میتونیم برنامه ریزی کنیم واسه زدن واکسنهامون.خیلی متشکر.برندهء 2016 هستم.فدای همگی
تشکر کنندگان:
(2015-05-18 ساعت 11:14)laleht نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 10:46)sarasara1 نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 08:32)laleht نوشته:  
(2015-05-18 ساعت 00:46)sarasara1 نوشته:  آی ملت امروز جواب آنتی بادیم اومد هیچ رقمه بدنم حتی نزدیک ایمنم نیست ، کسی جایی سراغ نداره واکسنش رو بشه گیر آورد ؟ البته واکسن رو بفروشنما که بگیرم حتما باید بدم خود حلال احمر تزریق کنن وگرنه تو کارت وارد نمیکنن
من واسه پسرم تهران مطب خصوصی زدم اما هزینه اش کمی زیاده (280هزارتومن) حالا هزینه بلیط شیراز تهران هم حساب کنی Big Grin همونجا تو امارات بزن خودتو خلاص کن عزیزم واکسن آبله مرغان یه کوچولو درد داره ولی عوارض نداره
در ضمن پاستور واکسن آبله مرغان پسر من رو وارد کارت زرد بین المللی هم کرد و nmc ابوظبی هم قبول کردن چرا تو شیراز وارد نمیکنن ؟؟!!

وارد میکنن لاله خانوم ولی باید یکی از مراکز دولتی زده باشه و نامه هم بده، خوب دیگه این کاملا طبیعیه که مطلب خصوصی رو.قبول نداشته باشن، در ضمن حرفت ون منطقی هس، برم همونجا بزنم خیلی بهتره من چن روز دیگه دارم میرم به ریسکش نمیارزه.

برو بسلامت عزیزم ایشالا با دست پر و دل شاد برمیگردی

شاید درست میگی راستش پزشک پسر من یکی از معروفترینهای کودکان تو تهرانه و دکتر پاستور کامل ایشون رو میشناخت شاید بقول شما اگه نمیشناخت منم با این مشکل روبرو میشدم در هر صورت که بخیر گذشت Big Grin Big Grin

یکی توضیح بده آنتی بادی چی هس اصلا؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-05-29 ساعت 21:51)داود یو.اس نوشته:  یکی توضیح بده آنتی بادی چی هس اصلا؟ ممنون

منظور ازمايشى هست كه نشون ميده شما قبلا اين بيمارى رو تجربه كردين يا واكسن اونو تزريق كردين، معمولا دكتر اونگان در انكارا قبول نميكنه،
بنده تست انتى بادى ابله مرغان رو به دكتر كريستين در ايروان ارائه دادم و ايشونم قبول كردن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: داود یو.اس ، mandikhanum
(2015-05-29 ساعت 13:27)farshad_dg نوشته:  
مرسی.

مرسی از جواب.
یه سوال ، این واکسن ۲ مرحله ای هستش مرحله دوم رو کی بزنم؟

اشکالی نداره شما واکسن هایی رو که باید یزنید رو اینجا بزنید که هزینه تون کمتر بشه
اگر لازم شد مابقیش رو تو مدیکال براتون میزنن اگر هم نشد بهتون میگن کدومها رو بعدا بزنید
(2015-05-29 ساعت 22:29)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 21:51)داود یو.اس نوشته:  یکی توضیح بده آنتی بادی چی هس اصلا؟ ممنون

منظور ازمايشى هست كه نشون ميده شما قبلا اين بيمارى رو تجربه كردين يا واكسن اونو تزريق كردين، معمولا دكتر اونگان در انكارا قبول نميكنه،
بنده تست انتى بادى ابله مرغان رو به دكتر كريستين در ايروان ارائه دادم و ايشونم قبول كردن
برای ابله مرغون تست انتی بادی IGg را دادیند؟
تشکر کنندگان:
مرسی.

مرسی از جواب.

ما هم دقیقا همین شرایط رو داشتیم، 40 روز مونده به مصاحبه برای اولین بار MMR رو زدیم.
تو یه کلینیک کودکان تو خیابون خواجه عبدالله... (اگه بخواین مشخصات دقیقش رو پیدا می‌کنم براتون)‌ از همون خانوم دکتری هم که واکسن رو زد خواستیم که گواهی بده که قبلا هم اینو زدیم، اون هم برای 3 ماه قبل کارت واکسن برامون صادر کرد و مهر زد... ما هم بردیم انیستیتو پاستور و تو کارت زردمون وارد کرد.
(البته باید بگم که خود پاستور ما رو راهنمایی کرد که این کارو بکنیم... Wink )
شماره کیس:2015AS47XX ... تاریخ رویت قبولی:4 May...سفارت:آنکارا ... تعداد افراد کیس :۲ نفر... تاریخ مصاحبه: 6 می... وضعیت: Issued... مقصد: سن‌حوزه... آپدیت‌ها: نفر اصلی: 7، 12، 19 می و 20 جولای و نفر دوم: 7 و 12 می...  کلیر: هر دو نفر 29 جولای... صدور ویزا: هر دو نفر 11 آگوست  Big GrinWink
با سلام خدمت همسفران عزیر،
میدونم که این پست تکراریه ولی من قبلاً تو همین گروه توضیحات تشریحی کاملی رو در مورد واکسیناسیون رو خونده بودم ولی متاسفانه هر چی میگردم پیداش نمیکنم.
اگر ممکنه هر کسی که قبلاً گذاشته بود دوباره لطف کنه تو گروه پستش کنه ممنون میشم
با تشکر
کیس نامبر 2016AS51xx
شماره کیس: 51XX - تاریخ رویت قبولی: 7May2015 - کنسولگری: ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر
ارسال فرمهای سری اول: 22May2015-  تاریخ کارنت شدن : 8Feb2016 - تاریخ مصاحبه:17APR2016 - آپدیتها: 19 , 21 آپریل و 6 ، 12 ژوین (تبدیل به Or)
تاریخ کلیرنس:.... - اولین سفر به آمریکا: Big GrinCool - وضعیت کیس ( ارشد عمران - شرکت خصوصی- معاف)
تشکر کنندگان: masmori
(2015-05-30 ساعت 15:24)aligeocivil نوشته:  با سلام خدمت همسفران عزیر،
میدونم که این پست تکراریه ولی من قبلاً تو همین گروه توضیحات تشریحی کاملی رو در مورد واکسیناسیون رو خونده بودم ولی متاسفانه هر چی میگردم پیداش نمیکنم.
اگر ممکنه هر کسی که قبلاً گذاشته بود دوباره لطف کنه تو گروه پستش کنه ممنون میشم
با تشکر
کیس نامبر 2016AS51xx

برای ورود به هر کشوری یه سری قوانین بهداشتی خاص اون کشور هست که یکیش واکسینه شدنه. حالا این واکسن ها وقتی زده شد توسط کلینیک معتمد همان کشور باید تایید بشه به اضافه یک سری معاینات و گرفتن عکس.
ولی واکسن چون خارج از کشور گرانه توصیه میشه همین جا در انستتیتو پاستور زده بشه و کارت تایید برده بشه چون کلینیک های خارج فقط پاستور را قبول دارند.
اما این واکسن ها چی هست؟
1. mmr دو مرحله به فاصله 30 تا45 روز
2.tdسه مرحله 30 روز و 5 ماه
3.آنفولانزا برای فصول سرد یک نوبت اعتبارش تا یکساله
4.هپاتیت سه مرحله 30روز و 6ماه
5.آبله مرغان اگر در گذشته مبتلا نشدید
پرسش دیگه بود در خدمتمShy
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: aligeocivil
راستی قبولی شمارا تبریک میگم
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: aligeocivil
(2015-05-30 ساعت 10:49)pmoudi نوشته:  
مرسی.

مرسی از جواب.

ما هم دقیقا همین شرایط رو داشتیم، 40 روز مونده به مصاحبه برای اولین بار MMR رو زدیم.
تو یه کلینیک کودکان تو خیابون خواجه عبدالله... (اگه بخواین مشخصات دقیقش رو پیدا می‌کنم براتون)‌ از همون خانوم دکتری هم که واکسن رو زد خواستیم که گواهی بده که قبلا هم اینو زدیم، اون هم برای ۳ ماه قبل کارت واکسن برامون صادر کرد و مهر زد... ما هم بردیم انیستیتو پاستور و تو کارت زردمون وارد کرد.
(البته باید بگم که خود پاستور ما رو راهنمایی کرد که این کارو بکنیم... Wink )

مرسی از راهنمایی خوبتون .من یه گواهی گرفتم برای 2/2/94 که بار اول رو زدم.
فاصله یک ماه از دوتا واکسن خوبه؟
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان