کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-05-30 ساعت 20:29)farshad_dg نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 10:49)pmoudi نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 13:27)farshad_dg نوشته:  
(2015-05-29 ساعت 08:01)Aghaman نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 19:45)farshad_dg نوشته:  سلام به دوستان.
من یک ماه و ۱۰ روز به مصاحبم مونده واکسن mmr رو نزدم .کجا باید بزنم .
اصلا زمان دارم برای زدنش؟
میشه بفرمایید کلا چه واکسنایی رو باید تو ایران زد؟
مرسی.

نباید از زمان زدن ام ام آر تا روز مدیکال کمتر از یک ماه زمان باشه بنابراین اگر وقت دارید سریع بزنید
بیمارستان مهراد به راحتی تزریق میکند
صبح زنگ بزنید وقت بگیرید ( دکتر بهرامی ) بعد از ظهر تشریف ببرید یزنید

مرسی از جواب.
یه سوال ، این واکسن ۲ مرحله ای هستش مرحله دوم رو کی بزنم؟
چون اگه فردا بزنم مرحله بدش می شه نزدیک مصاحبه

ما هم دقیقا همین شرایط رو داشتیم، 40 روز مونده به مصاحبه برای اولین بار MMR رو زدیم.
تو یه کلینیک کودکان تو خیابون خواجه عبدالله... (اگه بخواین مشخصات دقیقش رو پیدا می‌کنم براتون)‌ از همون خانوم دکتری هم که واکسن رو زد خواستیم که گواهی بده که قبلا هم اینو زدیم، اون هم برای ۳ ماه قبل کارت واکسن برامون صادر کرد و مهر زد... ما هم بردیم انیستیتو پاستور و تو کارت زردمون وارد کرد.
(البته باید بگم که خود پاستور ما رو راهنمایی کرد که این کارو بکنیم... Wink )

مرسی از راهنمایی خوبتون .من یه گواهی گرفتم برای ۲/2/94 که بار اول رو زدم.
فاصله یک ماه از دوتا واکسن خوبه؟
بله يك ماه خوبه
البته حداقل یک ماه
نهایتا هم 45 روز
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: farshad_dg ، bahar101
(2015-05-30 ساعت 19:19)masmori نوشته:  راستی قبولی شمارا تبریک میگم

ممنونم از شما
اميدوارم بتونم از تجربيات ارزشمند شما استفاده كنم.
شماره کیس: 51XX - تاریخ رویت قبولی: 7May2015 - کنسولگری: ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر
ارسال فرمهای سری اول: 22May2015-  تاریخ کارنت شدن : 8Feb2016 - تاریخ مصاحبه:17APR2016 - آپدیتها: 19 , 21 آپریل و 6 ، 12 ژوین (تبدیل به Or)
تاریخ کلیرنس:.... - اولین سفر به آمریکا: Big GrinCool - وضعیت کیس ( ارشد عمران - شرکت خصوصی- معاف)
تشکر کنندگان:
(2015-05-30 ساعت 19:16)masmori نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 15:24)aligeocivil نوشته:  با سلام خدمت همسفران عزیر،
میدونم که این پست تکراریه ولی من قبلاً تو همین گروه توضیحات تشریحی کاملی رو در مورد واکسیناسیون رو خونده بودم ولی متاسفانه هر چی میگردم پیداش نمیکنم.
اگر ممکنه هر کسی که قبلاً گذاشته بود دوباره لطف کنه تو گروه پستش کنه ممنون میشم
با تشکر
کیس نامبر 2016AS51xx

برای ورود به هر کشوری یه سری قوانین بهداشتی خاص اون کشور هست که یکیش واکسینه شدنه. حالا این واکسن ها وقتی زده شد توسط کلینیک معتمد همان کشور باید تایید بشه به اضافه یک سری معاینات و گرفتن عکس.
ولی واکسن چون خارج از کشور گرانه توصیه میشه همین جا در انستتیتو پاستور زده بشه و کارت تایید برده بشه چون کلینیک های خارج فقط پاستور را قبول دارند.
اما این واکسن ها چی هست؟
۱. mmr دو مرحله به فاصله 30 تا45 روز
۲.tdسه مرحله 30 روز و ۵ ماه
۳.آنفولانزا برای فصول سرد یک نوبت اعتبارش تا یکساله
۴.هپاتیت سه مرحله 30روز و ۶ماه
۵.آبله مرغان اگر در گذشته مبتلا نشدید
پرسش دیگه بود در خدمتمShy
ممنونم
ميتونم بپرسم اعتبار واكسنهاي mmr - td - هپاتيت چقدره؟
شماره کیس: 51XX - تاریخ رویت قبولی: 7May2015 - کنسولگری: ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر
ارسال فرمهای سری اول: 22May2015-  تاریخ کارنت شدن : 8Feb2016 - تاریخ مصاحبه:17APR2016 - آپدیتها: 19 , 21 آپریل و 6 ، 12 ژوین (تبدیل به Or)
تاریخ کلیرنس:.... - اولین سفر به آمریکا: Big GrinCool - وضعیت کیس ( ارشد عمران - شرکت خصوصی- معاف)
تشکر کنندگان:
(2015-05-31 ساعت 00:12)aligeocivil نوشته:  
میدونم که این پست تکراریه ولی من قبلاً تو همین گروه توضیحات تشریحی کاملی رو در مورد واکسیناسیون رو خونده بودم ولی متاسفانه هر چی میگردم پیداش نمیکنم.
با تشکر
کیس نامبر 2016AS51xx

برای ورود به هر کشوری یه سری قوانین بهداشتی خاص اون کشور هست که یکیش واکسینه شدنه. حالا این واکسن ها وقتی زده شد توسط کلینیک معتمد همان کشور باید تایید بشه به اضافه یک سری معاینات و گرفتن عکس.
ولی واکسن چون خارج از کشور گرانه توصیه میشه همین جا در انستتیتو پاستور زده بشه و کارت تایید برده بشه چون کلینیک های خارج فقط پاستور را قبول دارند.
اما این واکسن ها چی هست؟
ممنونم

تا پنج سال اعتبار دارن
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان: aligeocivil ، bahar101
سلام دوستان ، باز يه سوال تكرارى ، مديكال دبى تست آنتى بادى آبله مرغان پاستور ايران رو قبول ميكنه ؟
شماره كيس : ***۶ - رويت قبولى ۷ مى - افراد كيس : ٢ نفر - ارسال فرم 12جولاى -،كارنت 12 مى - نامه دوم : بيست مى بود كه دوم جون باز شد!! مصاحبه : نهم جولاى - سفارتخانه : ابوظبى - ويزا : يكضرب Big Grin - مقصد : مريلند - ورود : اواخر نوامبر - سوشیال : یک هفته بعد از ورود - گرین کارت : برای همسرم ۶۵ روز بعد از ورود و برای نفر اصلی هنوز منتظرم!!
تشکر کنندگان:
(2015-05-31 ساعت 09:40)behrayan نوشته:  سلام دوستان ، باز يه سوال تكرارى ، مديكال دبى تست آنتى بادى آبله مرغان پاستور ايران رو قبول ميكنه ؟

سلام.
پاستور ایران میگه آره من دیروز از شعبه تجریش پرسیدم.
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
بچه ها من کارت واکسنم رو یک سال و نیم پیش تکمیل کردم مشکل که نداره؟ فردا شبم مسافرم
تشکر کنندگان:
(2015-06-01 ساعت 23:32)Sunlight66 نوشته:  بچه ها من کارت واکسنم رو یک سال و نیم پیش تکمیل کردم مشکل که نداره؟ فردا شبم مسافرم

ایشالله که مشکل نداره اگر کامل زده باشید واکسنارو. موفق باشید
تشکر کنندگان: mandikhanum
سلام به همه دوستان
من یه پسر دارم که ماه جولای یکسالش میشه دقیقا روز بعد از یکسالگی پسرم مصاحبه ماست. و طبق واکسیناسیون کشوری تا الان هم هپاتیت هم تی دی وغیره زده فقط میمونه ام ام ار که یکسالگی باید بزنه اگه یک هفته قبل از مصاحبه تو ایران بزنم ایراد میگیرن اخه میگن تا یکماه ویروس. زنده از این حرفا لطفا منو راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2015-05-31 ساعت 09:15)masmori نوشته:  
با تشکر
کیس نامبر 2016AS51xx

اما این واکسن ها چی هست؟
ممنونم

تا پنج سال اعتبار دارن

سلام به دوستان عزیز.
جسارتا ً مطمئن هستین واکسن TD سه بار باید تزریق بشه؟
2015AS00006xxx<قبولی:1 MAY<کنسولگری:آنکارا <مصاحبه : هفته اول جولای < تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
در ایران طبق قانون td دو مرحله است و حتی خود پاستور هم سه مرحله را قبول نداره و نمیزنه اما در این مورد خاص کلینیک ها ی خارج سه مرحله را قبول دارندو این برای خود من در دبی اتفاق افتاد. بهرحال شما باز هم میتونید بپرسید چون از انکارا و ارمنستان خبر ندارم.
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2015-05-31 ساعت 14:29)farshad_dg نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 09:40)behrayan نوشته:  سلام دوستان ، باز يه سوال تكرارى ، مديكال دبى تست آنتى بادى آبله مرغان پاستور ايران رو قبول ميكنه ؟

سلام.
پاستور ایران میگه آره من دیروز از شعبه تجریش پرسیدم.

برگه ی جواب آزمایش آنتی بادی را میخواهند ، حتما همراهتون باشه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mandikhanum
(2015-06-03 ساعت 21:57)farshad_dg نوشته:  
(2015-05-31 ساعت 09:15)masmori نوشته:  
با تشکر
کیس نامبر 2016AS51xx

اما این واکسن ها چی هست؟
ممنونم

تا پنج سال اعتبار دارن

سلام به دوستان عزیز.
جسارتا ً مطمئن هستین واکسن TD سه بار باید تزریق بشه؟

اگر از آخرین واکسن TD ( نوبت دوم ) که زدید 10 سال نگذشته باشد لازم نیست بار سوم را بزنید ولی حتی اگر یک روز گذشته باشه تو دبی دوباره تزریق میکنند
من دقیقا از شوکلا پرسیدم
تشکر کنندگان: farshad_dg ، m.ghoreishi ، bahar101
سلام
من رفتم واکسن TD رو تو یکی از مراکز بهداشتی اصفهان بزنم، اما نزد، گفت چون بازه زمانیش 10 ساله هستش و هنوز تموم نشده نمیزنم!!! از من اصرار از ایشون نزدن. البته یه کارت بهم داد که مهرش کرد و تاریخ تزریق قبلی واکسن رو که 6 سال پیش بود رو توش نوشت.
چکار کنم؟
TD دوبار باید زده بشه اما اینکه بازه زمانیش 10 ساله هستش مگه مربوط به کزاز نیست؟!!
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان .
چجوری عکس تو سایت میشه گذاشت؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان