کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-07-09 ساعت 07:55)behdadK نوشته:  1- خیر فرقی نداره . دکتر تجریش خوش اخلاق تر و با حوصله تره و حرف رو هم گوش میده اگر لازم بود تغییراتی در کارت میده اما از نظر اعتبار هیچ فرقی با هم ندارند.
2- اگر ابوظبی میرید حتما سه سری به فاصله 0 1 6 (یعنی سومی ماه هفتم) باید درج بشه . اگر فرصت نمیکنید 3 تا رو بزنید و پاستور هم قبول نمیکنه اینطور براتون درج کنه 2 تا به فاصله 0 1 که یکماه حداکثر تا مصاحبه فاصله داشته باشه درج کنید کافیه. ابوظبی روی TD حساسه اما آنکارا و ایروان مشکلی با این تاریخ های شما ندارند (هرچند آنکارا دکتر اونگان کار خودش رو میکنه 2-3 تا واکسن در کل مهمونید)
3- اگر نگرفتید نمیصرفه اینجا واکسن بزنید. تقریبا هزینه ای که میدید همون هزینه ایست که در اونجا می پردازید با این تفاوت که این واکسن های اینجا قاچاق هستن و معلوم نیست که جواب بدن. ضمنا اگر آنکارا باشید اونگان شما رو به احتمال 90% مهمون واکسن آبله خواهد کرد حتی اگر بدترین آبله قرن رو قبلا گرفته باشید. قبل از همه اینها یه تست آنتی بادی بدید شاید گرفتید و خبر ندارید و اگ نشون میداد مقاومید همین تست رو با خودتون ببرید (به پاستور هم بدید وارد کنه)
واقعا از جوابهای کاملتون ممنونم فقط یک سوال دیگه من میتونم بقیه واکسن ها رو در پاستور تجریش وارد کنم ؟ یا حتما باید برم میدان پاستور؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-09 ساعت 13:14)حسین69 نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 07:55)behdadK نوشته:  1- خیر فرقی نداره . دکتر تجریش خوش اخلاق تر و با حوصله تره و حرف رو هم گوش میده اگر لازم بود تغییراتی در کارت میده اما از نظر اعتبار هیچ فرقی با هم ندارند.
2- اگر ابوظبی میرید حتما سه سری به فاصله 0 1 6 (یعنی سومی ماه هفتم) باید درج بشه . اگر فرصت نمیکنید 3 تا رو بزنید و پاستور هم قبول نمیکنه اینطور براتون درج کنه 2 تا به فاصله 0 1 که یکماه حداکثر تا مصاحبه فاصله داشته باشه درج کنید کافیه. ابوظبی روی TD حساسه اما آنکارا و ایروان مشکلی با این تاریخ های شما ندارند (هرچند آنکارا دکتر اونگان کار خودش رو میکنه 2-3 تا واکسن در کل مهمونید)
3- اگر نگرفتید نمیصرفه اینجا واکسن بزنید. تقریبا هزینه ای که میدید همون هزینه ایست که در اونجا می پردازید با این تفاوت که این واکسن های اینجا قاچاق هستن و معلوم نیست که جواب بدن. ضمنا اگر آنکارا باشید اونگان شما رو به احتمال 90% مهمون واکسن آبله خواهد کرد حتی اگر بدترین آبله قرن رو قبلا گرفته باشید. قبل از همه اینها یه تست آنتی بادی بدید شاید گرفتید و خبر ندارید و اگ نشون میداد مقاومید همین تست رو با خودتون ببرید (به پاستور هم بدید وارد کنه)
واقعا از جوابهای کاملتون ممنونم فقط یک سوال دیگه من میتونم بقیه واکسن ها رو در پاستور تجریش وارد کنم ؟ یا حتما باید برم میدان پاستور؟
قربان شما هر جایی میتونین واکسنتون رو تزریق کنید. بعدش نامه بگیرید از دکترش ببرید پاستور براتون وارد کنن. قاعدتا نباید مشکلی باشه که از کجا گرفتید کارت رو اگرم باشه واسه اینه که اون 15 تومن هزینه کارت رو مجدد بگیرن که بعید میدونم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام در مورد واکسن mmr میخواستم بدونم جند نوبت و با چه فاصله ایی باید تزریق بشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-07-09 ساعت 13:38)kimfar نوشته:  سلام در مورد واکسن mmr میخواستم بدونم جند نوبت و با چه فاصله ایی باید تزریق بشه؟

سلام دوست عزيز
در 2 نوبت است به فاصله 1 ماه به 1 ماه
و مي توانيد براي تزريق به اين جا مراجعه كنيد
بيمارستان مهرداد-تهران-استاد مطهري-خ ميرعماد -نبش كوچه ششم-بيمارستان مهرداد 88754385-88543592
فقط قبلش تماس بگيريد و وقت بگيريد
هزينه هر بار تزريق 40.000 تومان است
بعد از تزريق به شما گواهي مي دن براي ارائه به انيستور پاستور براي وارد كردن در كارت بين المللي
موفق باشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: kimfar ، farhad_syd
(2014-05-27 ساعت 13:11)atefeh60 نوشته:  سلام
برای اصفهان مرکزی برای واکسیناسیون وجود داره؟ یا حتما تهران باید اومد؟
برای واکسن زدن در اصفهان باید برید به آدرس : خیابان سعادت آباد ، آب 250 ، پشت مصلا ، هلال احمر
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2014-07-09 ساعت 13:46)babak12 نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 13:38)kimfar نوشته:  سلام در مورد واکسن mmr میخواستم بدونم جند نوبت و با چه فاصله ایی باید تزریق بشه؟

سلام دوست عزيز
بيمارستان مهرداد-تهران-استاد مطهري-خ ميرعماد -نبش كوچه ششم-بيمارستان مهرداد 88754385-88543592
بعد از تزريق به شما گواهي مي دن براي ارائه به انيستور پاستور براي وارد كردن در كارت بين المللي
موفق باشيد

خیلی ممنون از توضیحاتتون.....Rolleyes
تشکر کنندگان: babak12
(2014-07-09 ساعت 14:18)kimfar نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 13:46)babak12 نوشته:  

سلام دوست عزيز
موفق باشيد

خیلی ممنون از توضیحاتتون.....Rolleyes
خواهش مي كنم
فقط دوست عزيز يك نكته يادم رفت اشاره كنم
اين واكسن حتما 2 ماه قبل از مصاحبه زده باشيد
چون اين واكسن ويروس زنده است و باعث خلل در آزمايش مديكال شما ميشه
موفق باشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK ، mandikhanum
(2014-07-09 ساعت 13:29)behdadK نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 13:14)حسین69 نوشته:  
قربان شما هر جایی میتونین واکسنتون رو تزریق کنید. بعدش نامه بگیرید از دکترش ببرید پاستور براتون وارد کنن. قاعدتا نباید مشکلی باشه که از کجا گرفتید کارت رو اگرم باشه واسه اینه که اون 15 تومن هزینه کارت رو مجدد بگیرن که بعید میدونم

ممنونم متوجه شدم ولی فقط یه سوال دیگه. سفارت من ابوظبی هست اگه من همین کارت واکسن که توی اون واکسن دیفتری کزاز در دو نوبت به فاصله 10 سال وارد شده را تغییر ندم و ببرم مدیکال ابوظبی چه اتفاقی می افته؟
تشکر کنندگان:
دو حالت اتفاق میافته. یا خوش شانسید و ایرادی به شما نمیگیرند. یا بد شانسید و با یه هزینه اضافه واکسن رو دوباره برای شما میزنند و دو تا تاریخ هم به شما اعلام میکنن که برید بعدی هاش رو بزنید که می افته وقتی ایران برگشتید. TD نمیدونم ابوظبی چقدره ولی نهایتش 80 دلار خواهد شد (احتمالا کمتر)
شما میتونین ریسک نکنید پاستور تجریش برید و دوباره بخواهید براتون کارت زرد صادر کنن 0-1-7 توش اعلام کنن .
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: حسین69 ، babak12 ، محبت ، mandikhanum
باتوجه به كيس نامبر بالاي من و احتمال مصاحبه در سال آينده ، بنظر شما اشكال داره از همين حالا واكسن ها رو تزريق كنم؟چون مصونيت اكثر واكسن ها دوسال به بالاست .درسته؟
حدود كيس نامبر من 8000هست.
تشکر کنندگان:
(2014-07-09 ساعت 16:49)salar5452 نوشته:  باتوجه به كيس نامبر بالاي من و احتمال مصاحبه در سال آينده ، بنظر شما اشكال داره از همين حالا واكسن ها رو تزريق كنم؟چون مصونيت اكثر واكسن ها دوسال به بالاست .درسته؟
دوست عزیز اشکال نداره
ولی بهترین حالت این که به زمان مصاحبه نزدیک باشه
یعنی سال دیگه اقدام کنید
البته اگر واکسن هپاتیت نزدید جون چند مرحله ای هست از هفته دیگه شروع کنید
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: nedaba ، behdadK ، salar5452 ، محبت ، nasim ، پرستو ، mandikhanum
(2014-07-09 ساعت 17:07)babak12 نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 16:49)salar5452 نوشته:  باتوجه به كيس نامبر بالاي من و احتمال مصاحبه در سال آينده ، بنظر شما اشكال داره از همين حالا واكسن ها رو تزريق كنم؟چون مصونيت اكثر واكسن ها دوسال به بالاست .درسته؟
دوست عزیز اشکال نداره
یعنی سال دیگه اقدام کنید
موفق باشید

اگه پزشک محل مصاحبه ی شما منصف باشه، برای بالای ۱۸ سال هپاتیت رو نمیخوان
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، salar5452 ، پرستو ، babak12
و البته با توجه به اینکه هزینه چندانی این واکسن نداره و بیماری بسیار خطرناکی است سوای اینکه شما آمریکا بخواهید بروید یا نه حتما پیشنهاد میکنم این واکسن رو بزنید. حتما که نباید یک قانون شما رو وادار به مراقبت از خودتون کنه:دی
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، salar5452 ، محبت ، پرستو
دوست عزیز اشکال نداره
یعنی سال دیگه اقدام کنید
موفق باشید
ممنون از راهنماييتون.
بااينكه ميدونيم كه سال ديگه نوبت مصاحبه ماست ولي به اين فكر ميكنيم كه همه كارارو انجام بديم و فقط منتظر مصاحبه باشيم.حداقل انتظار يك كار رو بكشيم.
تشکر کنندگان: پرستو ، babak12
(2014-07-09 ساعت 18:30)نیلان نوشته:  
دوست عزیز اشکال نداره
یعنی سال دیگه اقدام کنید
موفق باشید

اگه پزشک محل مصاحبه ی شما منصف باشه، برای بالای ۱۸ سال هپاتیت رو نمیخوان
دوست عزیز من، اصلا همچین چیزی نیست که به انصاف دکتر ربط داشته باشه!
شما باید تو ایران تمام واکسن ها رو کامل کنین و تو کارت زرد انستیتو پاستور ثبت کنه.
وگرنه اونور کلی گرون براتون میوفته.
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: salar5452 ، babak12 ، behdadK ، محبت ، Sara_lphmkf ، پرستو ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان