کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
من برام بازم یک سوال دیگه پیش اومده من الان دفترچه پزشکی که توش تمام واکسن هام رو زدم رو چک کردم بچه بودم MMR رو زدم . الان هم بازم لازمه تکرار بشه؟ هپاتیت هم سال 75 زدم اون چطور؟

راستی یادم رفت بگم احتمالا جزء کارنتی های دوره اول هستم اگه چیزی نسبت به سال 2014 عوض نشه !!!!!
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-07-13 ساعت 20:11)elchin_f نوشته:  من برام بازم یک سوال دیگه پیش اومده من الان دفترچه پزشکی که توش تمام واکسن هام رو زدم رو چک کردم بچه بودم MMR رو زدم . الان هم بازم لازمه تکرار بشه؟ هپاتیت هم سال 75 زدم اون چطور؟

راستی یادم رفت بگم احتمالا جزء کارنتی های دوره اول هستم اگه چیزی نسبت به سال 2014 عوض نشه !!!!!
سلام دوست عزیز
واکسن MMR مصونیت 10 ساله داره یعنی هر 10 سال باید تکرار بشه
MMR باید دوباره تزریق کنی به احتمال زیاد
واکسن هپاتیت هم مصونیت 10 ساله داره
ولی در مواردی باز تست میگرن اگر نیاز باشه فقط یک یاداوری میزنن
ضمنا به انیستو پاستور تجریش یا مرکزی مراجعه کن همراه با این دفتر چه پزشکی و پاسپورت برای کرفتن کارت زرد و تزریق مابقی واکسنها
البته با توجه به کیس نامبر شما
موفق باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: محبت ، elchin_f ، ریحانا ، USA Grean Card
برندگان شیرازی برای واکسن میتونید به مرکز بهداشت والفجر خ ساحلی مراجعه کنید و واکسنهای هپاتیت و ام ام ار و تی دی رو رایگان تزریق کنید و کارت زرد رو براتون صادر میکنند
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: babak12 ، محبت ، moqadam ، قصه گو
دوستان سلام
از بچهای مشهد اینجا کسی هست و اینکه واکسیناسیونو میشه مشهد انجام داد و از نظر سفارتخونه اعتبار داره یا فقط بایست بریم تهران ? مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-07-13 ساعت 20:24)babak12 نوشته:  
(2014-07-13 ساعت 20:11)elchin_f نوشته:  من برام بازم یک سوال دیگه پیش اومده من الان دفترچه پزشکی که توش تمام واکسن هام رو زدم رو چک کردم بچه بودم MMR رو زدم . الان هم بازم لازمه تکرار بشه؟ هپاتیت هم سال 75 زدم اون چطور؟

سلام دوست عزیز
واکسن MMR مصونیت 10 ساله داره یعنی هر 10 سال باید تکرار بشه
MMR باید دوباره تزریق کنی به احتمال زیاد
واکسن هپاتیت هم مصونیت 10 ساله داره
ولی در مواردی باز تست میگرن اگر نیاز باشه فقط یک یاداوری میزنن
ضمنا به انیستو پاستور تجریش یا مرکزی مراجعه کن همراه با این دفتر چه پزشکی و پاسپورت برای کرفتن کارت زرد و تزریق مابقی واکسنها
البته با توجه به کیس نامبر شما
موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون به امید موفقیت برای تک تک بچه ها
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، قصه گو ، عراقی
(2014-07-14 ساعت 09:45)babisondes نوشته:  دوستان سلام
از بچهای مشهد اینجا کسی هست و اینکه واکسیناسیونو میشه مشهد انجام داد و از نظر سفارتخونه اعتبار داره یا فقط بایست بریم تهران ? مرسی

واکسیناسیون ....مشهد :

مشهد - میدان بيمارستان امام رضا (ع) - مجتمع پزشكان ابن سينا - طبقه 4 5 شنبه ها تعطیل - ساعت 5 تا 8 - دكتر دهقان نيري - تلفن 8597999
موفق باشید
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: babak12 ، salar5452 ، محبت
سلام به همه دوستان

بچه ها این یک اطلاع رسانی هست. من همین الان از انیستیتو پاستور تجریش میام امروز تعرفه های جدید کارت بین الملل اومد و از فردا لازم الاجراست . تا پایان امروز برای کارت زرد با 100/000 ریال صادر میشه و از فردا 500/000 ریال من تعرفه های جدید رو اجازه گرفتم عکس گرفتم و براتون الان ارسال میکنم.

یه موضوع دیگه، خانم دکتری که امروز تو انیستستو پاستور بود این وظیفه رو بهم داد و گفت تو سایت مهاجرسرا ( خوب اینجا رو میشناخت) بنویس واکسن MMR بیش از دو نوبت نباید تزریق بشه چون باعث خدایی ناکرده MS میشه ( زبونم لال ) و برای بچه هایی که از مهر به بعد باید برن برای مصاحبه دو یا سه روز قبل از مصاحبه برن آمپول آنفلونزا رو هم بزنن. من ازشون پرسیدم مگه نباید تا قبل یک ماه همه واکسیناسیون انجام بشه ؟؟ گفتن فقط و فقط واکسنهای ویروس زنده شامل این قانون میشه .

دوستای عزیز این نکته رو دقت کنید که واکسن MMR جزء واکسن ویروس زنده هست و باید هر دو نوبت حتما یکماه قبل از مصاحبه و مدیکال تزریق شده باشه . ( مرسی آقا بابک برای یادآوری این نکته)

ادرس جايي كه MMR تزريق مي كنن (البته ظاهرا با تعيين وقت قبلي)

خ استاد مطهري-خ ميرعماد-نبش كوچه ششم -بيمارستان مهرداد
تلفن:88754385-88543592

دوستای عزیز هر کسی دوست داره امروز حتما بره کاراشو زودتر بکنه .

تعرفه های جدید :
هپاتیت ب 70/000 ریال
صدور کارت بین الملل 500/000 ریال
آزمایش آبله مرغان 70/000 ریال
آزمایش هپاتیت ب 90/000 ریال
ویزیت پزشک 80/000 ریال
MMR هر نوبت 400/000 ریال

امیدوارم این اطلاع رسانی برای همه دوستان عزیزم مفید باشه.

[عکس: 1ac5bb116a29967afb86c92cf1fa8302a44591d7...12f5bb.jpg]
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: babak12 ، samansaba ، Kaveh ، A_A ، محبت ، salar5452 ، ریحانا ، farhad_syd ، mandikhanum
(2014-07-15 ساعت 12:08)elchin_f نوشته:  سلام به همه دوستان

بچه ها این یک اطلاع رسانی هست. من همین الان از انیستیتو پاستور تجریش میام امروز تعرفه های جدید کارت بین الملل اومد و از فردا لازم الاجراست . تا پایان امروز برای کارت زرد با 100/000 ریال صادر میشه و از فردا 500/000 ریال من تعرفه های جدید رو اجازه گرفتم عکس گرفتم و براتون الان ارسال میکنم.

یه موضوع دیگه، خانم دکتری که امروز تو انیستستو پاستور بود این وظیفه رو بهم داد و گفت تو سایت مهاجرسرا ( خوب اینجا رو میشناخت) بنویس واکسن MMR بیش از دو نوبت نباید تزریق بشه چون باعث خدایی ناکرده MS میشه ( زبونم لال ) و برای بچه هایی که از مهر به بعد باید برن برای مصاحبه دو یا سه روز قبل از مصاحبه برن آمپول آنفلونزا رو هم بزنن. من ازشون پرسیدم مگه نباید تا قبل یک ماه همه واکسیناسیون انجام بشه ؟؟ گفتن فقط و فقط واکسنهای ویروس زنده شامل این قانون میشه .

دوستای عزیز این نکته رو دقت کنید که واکسن MMR جزء واکسن ویروس زنده هست و باید هر دو نوبت حتما یکماه قبل از مصاحبه و مدیکال تزریق شده باشه . ( مرسی آقا بابک برای یادآوری این نکته)

ادرس جايي كه MMR تزريق مي كنن (البته ظاهرا با تعيين وقت قبلي)

خ استاد مطهري-خ ميرعماد-نبش كوچه ششم -بيمارستان مهرداد
تلفن:88754385-88543592

دوستای عزیز هر کسی دوست داره امروز حتما بره کاراشو زودتر بکنه .

تعرفه های جدید :
هپاتیت ب 70/000 ریال
صدور کارت بین الملل 500/000 ریال
آزمایش آبله مرغان 70/000 ریال
آزمایش هپاتیت ب 90/000 ریال
ویزیت پزشک 80/000 ریال
MMR هر نوبت 400/000 ریال

امیدوارم این اطلاع رسانی برای همه دوستان عزیزم مفید باشه.

[عکس: 1ac5bb116a29967afb86c92cf1fa8302a44591d7...12f5bb.jpg]
مرسي ولي قبلن ١٥٠٠٠ تومان براي بزرگسالان و ٢٠٠٠٠ تومان براي بچه ها بود اينو كه ميگم مال ١٠ روز پيش كه ما انجام داديم
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
دوستان. برای افراد 45 تا 50 که هیچ سابقه ای از واکسنهاش که قبلا زده اند رو در دست ندارند باید چکار کنند. چطوری باید واکسنهاشونو بزنند.
تشکر کنندگان:
(2014-07-16 ساعت 11:41)member نوشته:  دوستان. برای افراد 45 تا 50 که هیچ سابقه ای از واکسنهاش که قبلا زده اند رو در دست ندارند باید چکار کنند. چطوری باید واکسنهاشونو بزنند.
سلام
برید ازتون تست انتی بادی میگیرن
تشکر کنندگان: member
سلام دوستان یک سوال داشتم .من قبلا ابله مرغان گرفتم .باید حتما تست انتی بادی بدم؟ارمنستان گیر میدن؟می خوان؟
نوع ویزا:CR1
اولین اقدام:february2013
تکمیل مدارک:22jun2014
دریافت نامه دوم وتاریخ مصاحبه:29jun2014
انتقال سفارت از ابوظبی به ایروان
تاریخ مصاحبه 5 اگوست
دریافت ویزا 7 اگوست
ورود به امریکا 29 اگوست 2014
تشکر کنندگان:
(2014-07-16 ساعت 13:31)behi.v نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم .من قبلا ابله مرغان گرفتم .باید حتما تست انتی بادی بدم؟ارمنستان گیر میدن؟می خوان؟
سلام
اگه تو این چند سال اخیر گرفته باشی فکر نکنم بخواد .ولی بهتره از دکتر بپرسی
زنگ بزن پاستور
تشکر کنندگان:
(2014-07-16 ساعت 13:31)behi.v نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم .من قبلا ابله مرغان گرفتم .باید حتما تست انتی بادی بدم؟ارمنستان گیر میدن؟می خوان؟
سلام
بله دوست عزيز
در هر صورتي چه گرفته باشدي چه نه
از شما تست انتي بادي ميگرن براي سطح ايمني شما
كه اگر جواب مثبت باشه فقط داخل كارت واكسن وارد مي كنن
فقط روز مصاحبه حتما جواب تست با خودتون ببريد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behi.v ، USA Grean Card ، farshad varaste

شما اگه بخواهيد ميتونيد به دكتر پاستور بگيد براتون حتي بدون تست وارد كنه كه زديد و اگ ١٠٠% مطمئن هستيد كه ارمنستان مصاحبه ميشيد، مديكال تو ارمنستان خيلي ساده است و دكتراي معتمد ارمنستان سخت گير نيستند رو واكسنها.
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2014-07-16 ساعت 15:06)peymanpakd نوشته:  

شما اگه بخواهيد ميتونيد به دكتر پاستور بگيد براتون حتي بدون تست وارد كنه كه زديد و اگ ١٠٠% مطمئن هستيد كه ارمنستان مصاحبه ميشيد، مديكال تو ارمنستان خيلي ساده است و دكتراي معتمد ارمنستان سخت گير نيستند رو واكسنها.

من شیراز هستم دوست عزیز اینجا هم گفتن اگر میخواید برید ازاد تست انتی بادی بدید.اصلا راهنمایی نکردن که باید باشه یا نه.حدودا 7/8 سال پیش ابله مرغان گرفتم.
نوع ویزا:CR1
اولین اقدام:february2013
تکمیل مدارک:22jun2014
دریافت نامه دوم وتاریخ مصاحبه:29jun2014
انتقال سفارت از ابوظبی به ایروان
تاریخ مصاحبه 5 اگوست
دریافت ویزا 7 اگوست
ورود به امریکا 29 اگوست 2014
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان