کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان عزیز
تا جایی که براتون مقدور هست، تمام واکسنها رو در ایران کامل کنید، چون این از لحاظ مالی خیلی به نفعتونه.
اگه واکسنی که لازمه اینجا نزنین و برین اونجا، خیلی گرون براتون تموم میشه.
مثلا اگه قراره یه واکسن تو ایران ۲۰ هزار تومن بشه.
اونجا همین واکسن براتون ۲۰۰ هزار تومن هم بیشتر میوفته.
نتیجه گیری با شما.
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: salar5452 ، babak12 ، behdadK ، behi.v ، محبت ، nasim ، Sara_lphmkf ، پرستو ، ریحانا ، mandikhanum
یه چیزه دیگه هم که هست، آبله مرغونه.
اگه حتی بچگیتون هم این بیماری رو گرفتین، فکر نکنین که میرین اونجا و به اونا میگین بچه بودین این بیماری رو گرفتین و حله!
خیر اینطور نیست!
شما باید تو ایران برین آزمایش تست آنتی بادی آبله مرغون بدین و جوابش رو برای مدیکال اونجا ببرین.
وگرنه اونا براتون این کار و می کنن و خیلی گرون در میاد.
پس حتما این کارو بکنین اینجا و جواب آنتی بادی رو با خودتون ببرین و همون اول کار بهشون بگین که این کارو کردین و اینم جوابشه.
پیروز باشید.
* DV 2014 *
آنچه در این سایت مینویسم صرفا نظرات شخصی من هستند و ممکن است متفاوت با نظرات دیگر باشد. حتی المقدور مطالبی رو نقل میکنم که از صحت آن اطمینان دارم، ولی باز هم بدون شک احتمال اشتباه وجود دارد.
تشکر کنندگان: salar5452 ، babak12 ، behdadK ، behi.v ، محبت ، A_A ، nasim ، Sara_lphmkf ، پرستو ، ریحانا ، mandikhanum
مسئله دیگه ای که هست اینه که، تمام قسمت هایی که تو کارت واکسنتونه و هر وقت میرین که براتون ثبت کنن و مهر بزنن، حتما نگاه کنین و مطمئن شین درست انجام شده و برگتون کامل شده.
مثلا ممکنه کارت و بدین که هپاتیت و براتون ثبت کنن. هپاتیت ۳ دوره داره. ممکنه اونا یکی از این دوره ها رو فراموش کنن مهر کنن و فقط ۲ تاشو انجام بدن! یا هر واکسنه دیگه.
پس حتما دقت کنین.
کاری که من کردم برای بار آخر تو انستیتو پاستور، رفتم پیش دکترشون و ازش خواستم با دقت کارتم رو بررسی کنه و ببینه آیا چیزی از قلم افتاده یا نه. و آیا همه چیز کامله؟
* DV 2014 *
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، محبت ، نیلان ، A_A ، nasim ، m_nikparvaz ، Sara_lphmkf ، پرستو ، mandikhanum
دوستاي عزيز اهوازي
همانطور كه قبلا قول دادم يه سري آدرس از محل واكسيناسيون در اهواز گرفتم،اميدوارم به دردتون بخوره.ضمنا اگه تمايل داشتيد پيام خصوصي بديد كه بدونيم پرچم چندتا اهوازي بالاست....
1-واكسن مننژيت:كيانپارس - خيابان 11 شرقي -مركز توانبخشي هلال احمر(هزينه 33500 تومان-ضمنا بايد بريد ثبت نام كنيد تا به ده نفر برسه بعد تزريق كنن.)
2-واكسن هپايتيت : كيانپارس - خيابان وهابي-نبش خيابان 6 -كلينيك مهرگان(ازداروخانه همونجا واكسن رو 12.000تومان مي خريد و همونجا هم تزريق مي كنن.)
3-واكسن كزاز - ديفتري (مركز بهداشت كيان آباد-بين خيايان 15 و 16)يه آقايي هست بنام آقاي كاهكش اطلاعات خوبي داره
4- واكسن MMR رو هنوز كشف نكردم.
تشکر کنندگان: behdadK ، محبت ، babak12 ، پرستو ، hirsa.abbasian
سلام من یکبار به انستیتو پاستور تجریش مراجعه کردم آقای دکتر گفت هر زمان وقت مصاحبت مشخص شد یک ماه قبلش بیا !!!! من تمام واکسن ها رو زدم فقط یک مشکل که هست سال 82 یکسری آمپول همگانی تو دانشگاه ها و مراکز زدن که کارت صورتی داشت که اصلا یادم نمیاد چه واکسنی بود من اون کارت رو گم کردم کسی یادش هست چی بود و آیا اون هم لازمه برای کارت زرد؟؟
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان:
(2014-07-10 ساعت 12:15)armin021 نوشته:  یه چیزه دیگه هم که هست، آبله مرغونه.
اگه حتی بچگیتون هم این بیماری رو گرفتین، فکر نکنین که میرین اونجا و به اونا میگین بچه بودین این بیماری رو گرفتین و حله!
خیر اینطور نیست!
شما باید تو ایران برین آزمایش تست آنتی بادی آبله مرغون بدین و جوابش رو برای مدیکال اونجا ببرین.
پس حتما این کارو بکنین اینجا و جواب آنتی بادی رو با خودتون ببرین و همون اول کار بهشون بگین که این کارو کردین و اینم جوابشه.
پیروز باشید.

آیا تمام اینا بسته به نظر پزشک معتمد سفارته؟ چون پزشک معتمد راجع به ابله مرغان ازمن پرسید من هم گفتم بچگی گرفتم، گفت باشه قبول، گفتم تیتر آنتی بادی نمیخواد؟گفت نه!!!

(2014-07-11 ساعت 17:45)elchin_f نوشته:  سلام من یکبار به انستیتو پاستور تجریش مراجعه کردم آقای دکتر گفت هر زمان وقت مصاحبت مشخص شد یک ماه قبلش بیا !!!! من تمام واکسن ها رو زدم فقط یک مشکل که هست سال 82 یکسری آمپول همگانی تو دانشگاه ها و مراکز زدن که کارت صورتی داشت که اصلا یادم نمیاد چه واکسنی بود من اون کارت رو گم کردم کسی یادش هست چی بود و آیا اون هم لازمه برای کارت زرد؟؟

دوست عزیز نگران نباشید، از شما میپرسن که مثلا سربازی رفتین و سن شما چقدره و ازدواج کردید؟ اینطوری خودشون میدونن واکسن همگانی چی ها زدید و همه رو وارد میکنن
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: محبت ، elchin_f ، salar5452 ، babak12
(2014-07-09 ساعت 18:30)نیلان نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 17:07)babak12 نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 16:49)salar5452 نوشته:  باتوجه به كيس نامبر بالاي من و احتمال مصاحبه در سال آينده ، بنظر شما اشكال داره از همين حالا واكسن ها رو تزريق كنم؟چون مصونيت اكثر واكسن ها دوسال به بالاست .درسته؟
حدود كيس نامبر من 8000هست.
دوست عزیز اشکال نداره
ولی بهترین حالت این که به زمان مصاحبه نزدیک باشه
یعنی سال دیگه اقدام کنید
البته اگر واکسن هپاتیت نزدید جون چند مرحله ای هست از هفته دیگه شروع کنید
موفق باشید

اگه پزشک محل مصاحبه ی شما منصف باشه، برای بالای ۱۸ سال هپاتیت رو نمیخوان
مسئله انصاف داشتن نیست . اگه اشتباه نکنم ازتون تست می گیرن بدنتون نیاز داشته باشه بهتون می زنن . خیلی از ما ها توی دوران مدرسه این واکسن و زدیم اگه برگه ای دارین با خودتون ببرین انستتو پاستور اگه بدنتون نیاز داشته باشه براتون می زنن اگه نیاز نداشته باشه که تاریخ 3 مرحله ای رو که قبلا زدین توی کارت زرد می نویسن . این واکسن سه مرحله تزریق میشه .
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: محبت ، babak12 ، salar5452 ، m_nikparvaz ، Sara_lphmkf ، پرستو ، mandikhanum
(2014-07-11 ساعت 17:57)نیلان نوشته:  
(2014-07-10 ساعت 12:15)armin021 نوشته:  یه چیزه دیگه هم که هست، آبله مرغونه.
خیر اینطور نیست!
پیروز باشید.

آیا تمام اینا بسته به نظر پزشک معتمد سفارته؟ چون پزشک معتمد راجع به ابله مرغان ازمن پرسید من هم گفتم بچگی گرفتم، گفت باشه قبول، گفتم تیتر آنتی بادی نمیخواد؟گفت نه!!!

(2014-07-11 ساعت 17:45)elchin_f نوشته:  سلام من یکبار به انستیتو پاستور تجریش مراجعه کردم آقای دکتر گفت هر زمان وقت مصاحبت مشخص شد یک ماه قبلش بیا !!!! من تمام واکسن ها رو زدم فقط یک مشکل که هست سال 82 یکسری آمپول همگانی تو دانشگاه ها و مراکز زدن که کارت صورتی داشت که اصلا یادم نمیاد چه واکسنی بود من اون کارت رو گم کردم کسی یادش هست چی بود و آیا اون هم لازمه برای کارت زرد؟؟

دوست عزیز نگران نباشید، از شما میپرسن که مثلا سربازی رفتین و سن شما چقدره و ازدواج کردید؟ اینطوری خودشون میدونن واکسن همگانی چی ها زدید و همه رو وارد میکنن

ممنونم از شما دوست گرامی بابت جوابی که دادید
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: salar5452 ، babak12
امروز كه ٢١ تير هست من رفتم انيستيتو پاستور تجريش و كزاز و هپاتيت زدم.هفت هزار تومان هم پولش شد.خانم دكتر اونجا يك معرفي نامه داد براي مركز بهداشت كه mmr رو اونجا ميزنند .mmrدوبار زده بشه و نوبت دومش ميشه ماه ديگه.و نكته مهم اينجاست كه يك ماه قبل از مصاحبه بايد واكسن ها تموم بشه و گرنه اونجا قبول نميكنند.
براي صدور كارت واكسن بين المللي حتما پاسپورت بايد باشه. و اينطوري كه روي ديوار نوشته بود هزينه صدورش ١٥ هزار تومان هست.
و اينكه اين كزاز و هپاتيت دست درد مي آره Sad
تشکر کنندگان: babak12 ، samansaba ، پرستو
دوستان ما برای لاتاری 2015برنده شدیم و فرم هامونم فرستادیم کیس نامبرمونم اینه ***1
الان به مظر شما ما کی باید برای واکسن ها اقدام کنیم؟؟اصلا چقدر طول میکشه تا مراحل واکسیناسیون انجام بشه؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2014-07-13 ساعت 00:46)morida نوشته:  دوستان ما برای لاتاری 2015برنده شدیم و فرم هامونم فرستادیم کیس نامبرمونم اینه ***1
الان به مظر شما ما کی باید برای واکسن ها اقدام کنیم؟؟اصلا چقدر طول میکشه تا مراحل واکسیناسیون انجام بشه؟
سلام دوست عزیز
به نظر من اگه واکسن هپاتیت نزدی از همنین فردا شروع کن که همین واکسن هپاتیت خودش 3 نوبت است و زمان بر.
در مدت زمان 1 1 6
شما با توجه به کیسر نامبرمون احتمالا تو اکتبر کارنت میشین
زمان بر ترین واکسن شما همین هپاتیت است .به نظر من باز باید برنامه ریزی کنید
فقط یک نکته بگم حتما MMR تا 1 ماه قبل مصاحبه باید تموم شده باشه به دلیل وجود ویروس زنده که اختلالی در مدیکال شما ایجاد نکنه
این واکسن در 2 مرحله به فاصله یک ماه به یک ماه هست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: محبت ، peymanpakd
(2014-07-13 ساعت 00:46)morida نوشته:  دوستان ما برای لاتاری 2015برنده شدیم و فرم هامونم فرستادیم کیس نامبرمونم اینه ***1

دوست عزیز شما از همین الان شروع کن .بری پاستور خودشون بها راهنمایی می کنن اونایی که چند مرحله ای هست و باید از الان شروع کنی یه سر به بولتن سال 2014 بزن حدودی دستت میاد که کیست کارنت می شه اما این صد در صد نخواهد بود مثلا مال ما با 2013 یکسان نبود. موفق باشین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: babak12 ، محبت ، peymanpakd
(2014-07-13 ساعت 01:05)nasim نوشته:  

دوست عزیز شما از همین الان شروع کن .بری پاستور خودشون بها راهنمایی می کنن اونایی که چند مرحله ای هست و باید از الان شروع کنی یه سر به بولتن سال 2014 بزن حدودی دستت میاد که کیست کارنت می شه اما این صد در صد نخواهد بود مثلا مال ما با 2013 یکسان نبود. موفق باشین

میشه راهنماییم کنی از کجا برم توی این سایت؟
تشکر کنندگان: nasim
(2014-07-13 ساعت 01:26)morida نوشته:  

از اینجا دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nasim ، محبت
(2014-07-13 ساعت 01:36)babak12 نوشته:  

از اینجا دوست عزیز

مرسی ممنون

(2014-07-13 ساعت 01:36)babak12 نوشته:  

از اینجا دوست عزیز

مرسی ممنون
تشکر کنندگان: babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان