کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-07-26 ساعت 21:44)kourosh han نوشته:  دوستان سلام
برخی اطلاعاتی که دوستان دادن باعث شده که سر در گم بشم وبرای من سوالات زیر پیش بیاد:
1. آیا واکسن ام ام آر مصونیت دائمی ایجاد میکنه یا ده ساله؟
2. بنده دو بار واکسن ام ام آر زدم یکی در سال 1988 ودیگری در سال 2003 وبرای من توی کارت واکسیناسیون پاستور منظور شده .. آیا بایستی مجدد واکسن ام ام آر بزنم؟ يا نياز نيست
ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن
سلام دوست عزیز
مصونیت 10 ساله داره
از شما تست انتی بادی میگیرن
واگر نیاز باشه برای شما تزریق می کنن(البته پاستور این واکسن نداره )
بهترین راه حل اینه که شما به همراه کارت واکسیناسیون
به یکی از مراکز پاستور مراجعه کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، kourosh han
(2014-07-22 ساعت 14:19)محبت نوشته:  
(2014-07-22 ساعت 11:27)khalilkhah نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 18:52)Rooz نوشته:  درود بر تو
عزیزم اینکه نوشتی واکسن MMR یک بار بزنی و اگر 2 بار بزنی MS می گیری منظورت چیه؟ آیا این حرف رو مطمئن و مستند می زنی؟ راجع به این مسئله اگر چیزی میدونی ممکنه که دقیق تر توضیح بدی؟ با سپاس فراوان از توجه شما

البته منظور من بیشتر از دو مرتبه بود, (اگر کسی حواسش نباشد) اینها کلا تایید نشده ولی براساس آمار حیاتی تا حدودی توانسته اند بین تزریق دو واکسن هپاتیت b و همچنین mmr با بیماری ms رابطه برقرار کنند البته شرکت های سازنده این واکسن ها شدیدا آن را رد می کنند. واقعیت امر این است که همه نمی گیرند افرادی که بیماری ms را به صورت نهان دارند در اثر تزریق بی رویه این واکسن ها فعال می شود
سلام
این چه بحثیه آخه؟؟!!
چرا خودتون رو آزار میدید MS یک بیماری ناشناخته ست و هنوز هیچ عاملی براش تعیین نشده و برخی واکسنها رو در تحقیقات خواستن بهش مربوط کنن که کاملا مردود اعلام شد این فرضیه.
واکسنهای هپاتیت و MMR مصونیتی حداقل 10 ساله برای بدن میارن و درسته تزریق یادآورهاشون عوارضی مثل درد و تورم و بروز برخی حساسیتها داره اما قطعا عامل ام اس نیست و در خصوص این واکسنها سعی بشه پس از ثبت دوران نوجوانی اونها یک مرحله یادآور گنجانده بشه و در خصوص TD فقط بچه های ابوظبی سه مرحله بزنید و بقیه 2 مرحله و زمانش هم 0-1-7 هستش .

دوست من ماهم گفتیم احتمال دارد ولی قطعی نیست . آنهم در صورتی که شخص یادش نباشد چند بار واکسن زده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2014-07-21 ساعت 19:30)Rooz نوشته:  درود بر همه دوستان عزیز

آیا کسی از دوستان می دونه که واکسن MMR رو در تهران کجا می شه زد؟

انستیتو پاستور به من گفته که می تونید هر کلینیکی این واکسن رو بزنید. تا حالا با 10 جا تماس گرفتم و گفتن که ما نداریم!

لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس

سلام دوست گرامی،
کلینیک نسیم قیطریه تزریق میکنه. ولی باید تماس بگیری و وقت بگیری.
خانم دکتر هم از ساعت 1 میاد.
موفق باشید.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
تشکر کنندگان: babak12 ، Hagh81
سلام
دوستان شیرازی برا تزریق واکسن و دریافت کارت زرد به کجای شیراز مراجعه کنیم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-07-29 ساعت 13:34)smart نوشته:  سلام
دوستان شیرازی برا تزریق واکسن و دریافت کارت زرد به کجای شیراز مراجعه کنیم؟
ممنون

سلام دوست عزیز شما می تونید به درمانگاه ولفجر در خیابان ساحلی مراجعه فرمایید . فقط دقت فرمایید 2 شنبه ها هستند . کپی برگ قبولی لاتاری + کپی پاسپورت هم نیاز هست با خودتون ببرید
واکسن ها در این مکان به گفته خودشون رایگان است

پیروز باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12
سلام
از بندرعباس کسی اینجا هست که پیگیر واکسن ها باشه؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان تو تهران واکسن mmr رو اینجا هم میزنه
درمانگاه بهگر خیابان آزادی سر خیابان بهبودی.
هر روز صبح و بعد از ظهر قبلش فقط زنگ بزنید
تشکر کنندگان:
من مصاحبم آخر زمستونه اگه از الان شروع کنم واسه واکسنام عیب داره.اشکال داره زودتر شروع کنیم؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان:
(2014-07-29 ساعت 22:54)aidaz نوشته:  من مصاحبم آخر زمستونه اگه از الان شروع کنم واسه واکسنام عیب داره.اشکال داره زودتر شروع کنیم؟

سلام
می تونی هپاتیت بزنی که زمان بر اگر نزدید
بقیه هم حدودا 3 الی 4 ماه مونده به مصاحبه
فقط mmr طوری تنظیم کن که 1 ماه مونده به مصاحبه تموم شده باشه در 2 نوبته به فاصله 1 ماه به 1 ماه
سعی کن برنامه ریزی کنی که تقریبا نزدیک مصاحبه باشه بهتره
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: aidaz
(2014-07-29 ساعت 22:54)aidaz نوشته:  من مصاحبم آخر زمستونه اگه از الان شروع کنم واسه واکسنام عیب داره.اشکال داره زودتر شروع کنیم؟

بعضی واکسنا مثل mmr وهپاتیت چند مرحله ای هستن و باید از الان شروع کنید.به نظر من از الان شروع کنید یا با کارت واکسناتون برید انستیتو پاستور که اونا راهنماییتون کنن.
تشکر کنندگان: aidaz
سلام دوستان، کسی میدونه اصفهان کدوم مرکز میتونیم واکسن ها رو تزریق کنیم؟ برای کارت زرد حتما میرم پاستور ولی می خوام واکسن هارو اگه بشه اصفهان بزنم.ممنون میشم اگه اطلاع دارید پاسخ بدید
تشکر کنندگان: shandiz
(2014-07-30 ساعت 12:13)sunflower00 نوشته:  سلام دوستان، کسی میدونه اصفهان کدوم مرکز میتونیم واکسن ها رو تزریق کنیم؟ برای کارت زرد حتما میرم پاستور ولی می خوام واکسن هارو اگه بشه اصفهان بزنم.ممنون میشم اگه اطلاع دارید پاسخ بدید

در اصفهان
مرکز وکسیناسیون هلال احمر کنار تخت فولاد کارت زرد میده
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان: babak12 ، sunflower00
دوستان بنده 3 ماهی میشه واکسن ها رو شروع کردم
مونده هپاتیت که گفت شش ماه دیگه بیا
از طرفی تو ابان باید برم مصاحبه
تکلیف چیه ؟

تشکر کنندگان:
(2014-07-31 ساعت 12:31)bogey نوشته:  دوستان بنده 3 ماهی میشه واکسن ها رو شروع کردم
مونده هپاتیت که گفت شش ماه دیگه بیا
از طرفی تو ابان باید برم مصاحبه
تکلیف چیه ؟
سلام
خوب یعنی تا زمان مصاحبه نوبت سوم شما نمیرسه؟
اگر نرسید نگران نباش میری بر میگردی بقیشو میزنی و اگر نوبت سوم همزمان با مدیکالتون بشه که اونجا براتون تزریق می کنند
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
با درود
دوستانی که شهرستان هستند میتونن جهت زدن واکسن mmr و td به مراکز بهداشت یک سری بزنن من خودم سال پیش همین کار رو کردم و بدون پرداخت هزینه ای واکسن ها رو تو مرکز بهداشت زدم و فقط گواهی تزریق رو بردم انیستیتو پاستور تجریش تا وارد کارت زرد بکننBig Grin
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان