کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-05-05 ساعت 21:10)maryamag نوشته:  کسی مرکز تزریق واکسن تو اصفهان هم میدونه؟

دوست عزیز من از بعضی پرسیدم میگفتند که تو خیابان سعادت آباد بعد از خیابان مصلی(آب 250) هلال احمر بری بگی واسه لاتاری میخوام یه خانمی هست که همه اطلاعاتش دقیقه و انگار که خودش کارمند سفارت باشه دقیق راهنماییت میکنه
تشکر کنندگان: mandikhanum
سلام
کسی هست راهنمایی کنه توی بندرعباس واکسن ها رو کجا انجام میدن؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان گرامی
ایا در ازمایشات پزشکی معاینه چشم هم هست؟ نکته ای که وجود دارد این است که من چشمم را لیزیک کرده ام ایا باید چیزی به انها بگویم؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
با سلام
کسی هست راهنمایی کنه توی رشت واکسن ها رو کجا تزریق میکنند؟
تشکر کنندگان:
با سلام
برای واکسن به مرکز پاستور مراجعه کردیم و پزشک مربوطه به ما گفت چون سن شما بالا است (48 و 54) نیازی به واکسن هپاتیت نیست. اما واکسن های دیفتری کزار تزریق شد و تا مراحل بعدی ان و همچنین ام ام ار نیز که از 3 ماه و نیم قبل از مصاحبه مرحله اول و یک ماه قبل از آن نیز مرحله دوم باید تزریق شود. و با باقی واکسنها نیازی نیست.
- دوستانی که آشنا به این امر هستند، ایا واقعا به واکسنهای دیگه نیازی نیست؟ از پاسخگویی شما پیشاپیش تشکر می کنم.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:
برای بالای 18 سال هپاتیت حتما مورد نیاز نیست اما پیشنهاد میشه برای سلامتی خودتون هم که شده این دو واکسن رو تزریق کنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: mandikhanum
(2014-07-21 ساعت 12:37)behdadK نوشته:  برای بالای 18 سال هپاتیت حتما مورد نیاز نیست اما پیشنهاد میشه برای سلامتی خودتون هم که شده این دو واکسن رو تزریق کنید

سلام
آنفلانزا چطور آقای بهداد؟
فکر می کنم اون هم برای هر سنی لازمه؟ نه؟
شماره کیس: 3XXX
تاریخ رویت قبولی: May
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: June
کارنت شدن کیس: Dec
مصاحبه: Feb
دریافت ویزا: Feb
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2014-07-20 ساعت 18:46)houshym نوشته:  دوستان گرامی
ایا در ازمایشات پزشکی معاینه چشم هم هست؟ نکته ای که وجود دارد این است که من چشمم را لیزیک کرده ام ایا باید چیزی به انها بگویم؟
بله در مدیکال تست شماره چشم هم وجود داره . نگران نباشین من لازک کرده بودم . اونجا ازتون می پرسه چه جراخی و عمل هایی کردین که حقیقت و باید بگین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-07-20 ساعت 01:13)Sanaz Jam نوشته:  
(2014-07-19 ساعت 01:55)Masoods نوشته:  
(2014-07-18 ساعت 15:57)babak12 نوشته:  
(2014-07-18 ساعت 15:04)حامد آیلتس نوشته:  آخه توی این پست سفارت ترکیه نوشته تست های ایران قبول نیست......ملاحظه کنید لطفا...http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html
فقط یک خورده روی تست ابله حساسن و برات اونجا تزریق می کنن
چون می دونن تو ایران این واکسن نیست
به نظر من سفرنامهای انکارا بخون همه چیز دستت میاد از اینجا
ضمنا
فروردین سال دیگه نوبت مصاحبه شماست اگر روال مثل سال قبل باشه
اگر واکسن هپاتیت نزدید شروع کنید چون زمانبر
[
والا ترکیه (خانم اونگان) به واکسن آبله من گیر نداد و فقط یه واکسن آنفولانزا زد (که من نزده بودم چون پارسال خیلی کم وارد شد). کل هزینه مدبکالم فکر کنم شد 145 دلار.

سلام دوستان
من کمی تازه وارد هستم اما دوست دارم کمکی کرده باشم.
تا آنجایی که سفرنامه ها و سایت رو خوندم اگر واکسن ها رو با تاریخ های مناسب خودش بزنیم و در کارت واکسیناسیون بین المللی وارد بشه ( همچنین بعضی چیزها مثل آبله مرغان که تست آنتی بادی میشه داد و احتمالا دکتر معتمد سفارت بپذیره) با امیدواری مورد قبول دکتر معتمد سفارت واقع خواهد شد.
اما آنچه که می گن مورد قبول نیست تا جایی که من خوندم، خود مدیکال تست هایی هست که باید پزشک معتمد سفارت بگیره و تایید بده. مثل عکس قفسه سینه و تست خون و غیره
اگر دوستان پیشکسوت و باسابقه لطف کنن بگن درسته ممنون می شم.
و می خواستم بپرسم کسی می دونه اعتبار واکسن mmr چه مدت هست؟
دوست عزیز عکس از قفسه سینه و توی خود مدیکال ازتون می گیرن نه اینجا ! در مورد تست آنتی بادی آبله . همین جا پاستور ازتون تست می گیره اگه بدنتون مصون بود که هیچ اما اگه نیود بسته به انتجاب محل مصاحبتون براتون می زنن . ه در حال حاضر فقط ایروان این واکسن و نداره و نمی زنه . می گه وقتی رفتی یو اس ای باید بزنی .ام ام آر اگه اشتباه نکنم 10 سال هست اعتبارش
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
تشکر کنندگان: Sanaz Jam ، babak12
(2014-07-20 ساعت 20:07)حامد آیلتس نوشته:  با سلام
کسی هست راهنمایی کنه توی رشت واکسن ها رو کجا تزریق میکنند؟

از هلال احمر و مراکز واکسیناسینونتون سوال کنین . حتما توی رشت انیستتو پاستور وجود داره . شاید این کمکتون کنه http://fa.pasteur.ac.ir/Pages.aspx?id=2105
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، حامد آیلتس
(2014-07-21 ساعت 12:42)Sanaz Jam نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 12:37)behdadK نوشته:  برای بالای 18 سال هپاتیت حتما مورد نیاز نیست اما پیشنهاد میشه برای سلامتی خودتون هم که شده این دو واکسن رو تزریق کنید

سلام
آنفلانزا چطور آقای بهداد؟
فکر می کنم اون هم برای هر سنی لازمه؟ نه؟
آنفولانزا با توجه به فصلش لازم هست و نیست. دوستانی که پاییز و زمستان میرن و شاید اوایل بهار لازم هست اما مثلا اگر سال آینده همین موقع مصاحبه داشته باشید لازم نیست.
اما آنفولانزا رو باید 1 ماه قبل از مصاحبه زد و زودتر از اون فایده ای نداره.(احتمال زیاد پزشک سفارت یه واکسن آنفولانزا شما رو میهمان خواهد کرد)
نکاتی در مورد واکسن آنفولانزا:
1-واکسن آنفولانزا ویروس زنده نیست و نیاز نیست حداقل 1 ماه فاصله داشته باشه تا مدیکال. مخصوصا سری های اول کارنتی شانس بیارند واکسن آنفولانزا را به زحمت نزدیک مصاحبه پیدا میکنند و نمیتونن اون فاصله رو رعایت کنند.
2- واکسن رو که زدید ازشون بخواهید که برچسب روی واکسن رو جدا کنند و روی کارت زردتون بچسبونند.
3- شاید لازم به یاداوری نباشه که واکسن آنفولانزا هر سال تغییر میکنه و فرمول جدیدش با توجه به پیش بینی متخصصات از اپیدمی مدل خاصی از آنفولانزا بروز میشه یعنی واکسن پارسال رو به شرطی که سالم هم نگه دارید نمیتونید برای امسال استفاده کنید.
4- کیفیت واکسن آنفولانزا هم بسته به کشور سازنده اش متفاوته و حتی قیمت متفاوتی هم میتونه داشته باشه. اگر اشتباه نکنم پارسال اول سوئدیش اومد (شک دارم) که بهترین کیفیت رو داشت و کم پیدا میشد (30 تومن حدودا) و داروخانه ها محدود برای اونهایی که شیمی درمانی میکنند و یا امراضی که سیستم ایمینی ضعیفی دارند ارائه میدادند که دوستان با زبون و قربون صدقه و زرنگی واکسن تحویل گرفتند. بعد فرانسوی و ... اش به وفور در بازار پیدا شد و حتی پاستور هم آورد(با قیمت پایین تر) و سوئدیش تمام شد.
5- واکسن آنفولانزا جزو واکسنهاییه که باید زنجیره سرد توش رعایت بشه (مثل هپاتیت) یعنی از وقتی که وارد میشه تا وقتی که به شما تزریق میشه باید در محیط سرد و یه رنج دمایی خاصی قرار داشته باشه و اگر غیر از اون باشه حتی برای یک مدت بسیار کوتاه بی اثر میشه. به خاطر همین سعی کنید حتی المقدور در مراکز دولتی معتبر (مثلا پاستور) این واکسن رو تزریق کنید (البته اگر میخواهید از ایمنیش هم بهره ببرید و فقط نمیخواید کارتتون رو پر کنید) این که از داروخانه بخرید و در دست بگیرید و ببرید بهتون تزریق کنن با تزریق سرم نمکی تفاوت چندانی نخواهد داشت (البته این رو یه متخصص به بنده انتقال داد صحتش رو میشه چک کرد) و درمانگاههای خصوصی معمولا امکان، تجهیزات و دقت رعایت زنجیره سرد رو در زمان انتقال واکسن ندارند و ممکنه واکسن رو جلوی شما از داخل یخچال دربیارند ولی هیچ تضمینی وجود نداره که این واکسن چطور به داخل اون یخچال رسیده.
6- اگر به تخم مرغ حساسیت دارید حتما قبلش به دکتر بگید. چون این واکسن رو در تخم مرغ پرورش میدن احتمال خطراتی حتی در حد مرگ برای کسانی که حساسیت شدید به تخم مرغ دارن وجود داره.

7-در آخر هم یه خبر بدم نمیدونم خوبه یا بد. ایران هم از امسال واکسن آنفولانزا تولید میکنه. البته کل نیاز بازار رو پاسخگو نیست و قراره بعد از 2 سال خودکفا بشیم. شاید نتیجه اش این باشه که واکسن خارجی به این راحتی ها گیر نیاد یا گرون تر بشه و یا شاید نتیجه اش این باشه که واکسن ایرانی ارزان و در دسترس به راحتی در اختیارتون قرار بگیره.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-07-16 ساعت 13:31)behi.v نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم .من قبلا ابله مرغان گرفتم .باید حتما تست انتی بادی بدم؟ارمنستان گیر میدن؟می خوان؟
چرا حتما ازتون تست آنتی بادی گرفته می شه ( پاستور می گیره ) و حتما روز مصاحبه جواب آزمایشو با خودتون ببرین
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، محبت ، farshad varaste
(2014-07-20 ساعت 00:40)khalilkhah نوشته:  
(2014-07-05 ساعت 08:58)negar_afs نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 15:11)m.taheri نوشته:  سلام من اهواز هستم کسی میدونه هلال احمر این کار رو انجام میده یا نه؟
چون هپاتین نزدم از الان شروع کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

خیر.هلال احمر انجام نمیده.ما توی مطب انجام دادیم و گواهی گرفتیم که بعدا پاستور وارد کارت کنه واسمون
MMR و TD را می توانی خیابان 15 کیان آباد (مرکز بهداشت) بزنی, هپاتیت را می توان در درمانگاه حکیم در امانیه زد, هلال احمر کیانپارس (ضلع جنوبی) مننژیت می زنه ولی بعد از ماه مبارک, خود هلال احمر بقیه واکسن ها را راهنمایی می کند, فقط برای MMR مواظب باش اگر زدی دوباره نزنی چون MS می گیری. در ضمن زدن واکسن در مرکز بهداشت مجانی است

درود بر تو
عزیزم اینکه نوشتی واکسن MMR یک بار بزنی و اگر 2 بار بزنی MS می گیری منظورت چیه؟ آیا این حرف رو مطمئن و مستند می زنی؟ راجع به این مسئله اگر چیزی میدونی ممکنه که دقیق تر توضیح بدی؟ با سپاس فراوان از توجه شما
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
درود بر همه دوستان عزیز

آیا کسی از دوستان می دونه که واکسن MMR رو در تهران کجا می شه زد؟

انستیتو پاستور به من گفته که می تونید هر کلینیکی این واکسن رو بزنید. تا حالا با 10 جا تماس گرفتم و گفتن که ما نداریم!

لطفا راهنمایی بفرمایید
با سپاس
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان:
دوست عزیز این واکسن باید از سه ماه قبل مصاحبه شروع شود و نوبت بعدی ان یک ماه قبل از مصاحبه . انستیتو پاستور گفت مراکزی که اقدام به واکسیناسیون اطفال می نمایند می توانند این واکسن را در اختیار شما بگذارند.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان