کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام
وقت بخیر
ممنون از راهنمائي هاتون
من هنوز برا واکسن ها اقدامی نکردم، کیس نامبرم حدودای4500 اگه از مرداد شروع کنم دیر نیست?
تشکر کنندگان:
(2014-08-01 ساعت 16:48)samirakn نوشته:  سلام
وقت بخیر
ممنون از راهنمائي هاتون
من هنوز برا واکسن ها اقدامی نکردم، کیس نامبرم حدودای4500 اگه از مرداد شروع کنم دیر نیست?
سلام
به غیر از هپاتیت بقیه رو رو از ابان به بعد شروع کنید بهتره
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، amin arefi ، samirakn
(2014-08-01 ساعت 16:48)samirakn نوشته:  سلام
وقت بخیر
ممنون از راهنمائي هاتون

سلام وقت بخیر

شما باید ببینید دوست عزیز بعضی از واکسن ها پریود شش ماهه دارند ( 3 نوبته مثل هپاتیت ) ... لذا زمانبندی درستی بفرمایید . اگر مثل 2014 باشه احتمالا شما بهمن اسفندید اگر اشتباه نکنم ....
الان هم مرداد است دوست عزیز ...
پس میتونید شروع کنید .
موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، amin arefi
سلام خدمت دوستان
تبریک بابت برنده شدنتون
کارت زرد بین المللی رو هم میتونید از شهرستان خودتون اقدان کنید و بگیرید و نیازی نیست که همش برید تهران
شماره کیس : 2014AS0049$$ / تاریخ رویت قبولی: 1 می 2013
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ 2013
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب

تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، Iaccept
(2014-07-21 ساعت 12:20)zohreh-gh نوشته:  با سلام
برای واکسن به مرکز پاستور مراجعه کردیم و پزشک مربوطه به ما گفت چون سن شما بالا است (48 و 54) نیازی به واکسن هپاتیت نیست. اما واکسن های دیفتری کزار تزریق شد و تا مراحل بعدی ان و همچنین ام ام ار نیز که از 3 ماه و نیم قبل از مصاحبه مرحله اول و یک ماه قبل از آن نیز مرحله دوم باید تزریق شود. و با باقی واکسنها نیازی نیست.
- دوستانی که آشنا به این امر هستند، ایا واقعا به واکسنهای دیگه نیازی نیست؟ از پاسخگویی شما پیشاپیش تشکر می کنم.
دوست عزیز: ما هم رفتیم پاستور تجزیش همینو به ما گفتند رنج سنی ما هم مثل شما بود.
تشکر کنندگان:
درود
دوستان حتما تست ابله مرغون بدن تا نتیجه آزمایش تو کارت زردشون وارد شه Tongue
تشکر کنندگان: babak12 ، aidaz
سلام
اگر برای مصاحبه فقط مرحله اول واکسن هارو بزنیم مشکلی پیش میاد؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
(2014-08-02 ساعت 09:07)h_researcher نوشته:  سلام

سلام
مشكلي پيش نمياد فقط بايد مابقي واكسنها رو اونجا برنيد كه متحمل هزينه زيادي ميشيد
به نظر من تا زمان مصاحبه مي تونيد تمام واكسنهارو كامل كنيد بجز هپاتيت كه يك پروسه زمانبر داره
مثلا براي هپاتيت اگه نوبت اول و دوم زده باشيد نوبت سوم همزمان با مديكال شما باشه هر جا كه مصاحبه داشته باشيد براي شما تزريق مي كنن اگر هم نباشه وقتي برگشتي بايد نوبت سوم بايد بزنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amin arefi
سلام :دوستان به نظر شما کجا واکسن mmr بزنیم بهتر؟Cool
تشکر کنندگان:
(2014-08-01 ساعت 21:25)hamed shayan نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 12:20)zohreh-gh نوشته:  با سلام
برای واکسن به مرکز پاستور مراجعه کردیم و پزشک مربوطه به ما گفت چون سن شما بالا است (48 و 54) نیازی به واکسن هپاتیت نیست. اما واکسن های دیفتری کزار تزریق شد و تا مراحل بعدی ان و همچنین ام ام ار نیز که از 3 ماه و نیم قبل از مصاحبه مرحله اول و یک ماه قبل از آن نیز مرحله دوم باید تزریق شود. و با باقی واکسنها نیازی نیست.
- دوستانی که آشنا به این امر هستند، ایا واقعا به واکسنهای دیگه نیازی نیست؟ از پاسخگویی شما پیشاپیش تشکر می کنم.
دوست عزیز: ما هم رفتیم پاستور تجزیش همینو به ما گفتند رنج سنی ما هم مثل شما بود.
ولی ما رفتیم همه واکسنهارو برامون زدن!Cool
تشکر کنندگان: babak12 ، قصه گو
(2014-08-02 ساعت 11:58)kimfar نوشته:  سلام :دوستان به نظر شما کجا واکسن mmr بزنیم بهتر؟Cool

سلام
هيچ فرقي نمي كنه دوست عزيز
من خودم اينجا زدم تو کلینیک كودكان طبقه دوم
اينم ادرسش
خ استاد مطهري-خ ميرعماد-نبش كوچه ششم -بيمارستان مهرداد
تلفن:88754385-88543592
قبلش زنگ بزنید برای همان روز وقت بگیرید
در 2 نوبت به فاصبه 1 ماه
هر نوبت 40.000 تومان
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: kimfar ، amirarsalan20 ، amin arefi ، A_A ، قصه گو
(2014-08-02 ساعت 12:13)babak12 نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 11:58)kimfar نوشته:  سلام :دوستان به نظر شما کجا واکسن mmr بزنیم بهتر؟Cool

سلام
اينم ادرسش
در 2 نوبت به فاصبه 1 ماه
هر نوبت 40.000 تومان
بابک عزیز جایی نزدیکتر که تو طرحم نباشه سراغ نداریRolleyes
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، قصه گو
(2014-08-02 ساعت 10:57)babak12 نوشته:  

سلام
مشكلي پيش نمياد فقط بايد مابقي واكسنها رو اونجا برنيد كه متحمل هزينه زيادي ميشيد
به نظر من تا زمان مصاحبه مي تونيد تمام واكسنهارو كامل كنيد بجز هپاتيت كه يك پروسه زمانبر داره
مثلا براي هپاتيت اگه نوبت اول و دوم زده باشيد نوبت سوم همزمان با مديكال شما باشه هر جا كه مصاحبه داشته باشيد براي شما تزريق مي كنن اگر هم نباشه وقتي برگشتي بايد نوبت سوم بايد بزنيد

در صورتی اونجا می زنن که نوبت بعدی واکسن رسیده باشد،مگه زودتر از موعد واکسن میزنن؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: amirarsalan20
(2014-08-02 ساعت 12:39)h_researcher نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 10:57)babak12 نوشته:  

سلام

در صورتی اونجا می زنن که نوبت بعدی واکسن رسیده باشد،مگه زودتر از موعد واکسن میزنن؟؟؟

بله در صورتي ميزني كه نوبت بعدي رسيده باشه
مثل هپاتيت و mmr .......
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-02 ساعت 12:15)kimfar نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 12:13)babak12 نوشته:  

سلام
اينم ادرسش
در 2 نوبت به فاصبه 1 ماه
هر نوبت 40.000 تومان
بابک عزیز جایی نزدیکتر که تو طرحم نباشه سراغ نداریRolleyes
kimfar جان
اينم آدرسايي كه تو طرح نيستن تقريباSmile البته
نقل از feri efa
واکسن MMM درمانگاه بهگر. تهران خیابان آزادی ابتدای بهبودی. تلفن 66051321
واکسنmmrدرمانگاه پگاه خیابان خواجه عبدالله انصاری
کلینیک 16 آذر دانشگاه تهرانبالاتر از پل رومی ساختمان پزشکان 1775 دکنر رستم باستان زاده تلفن 22234191
شریعتی اسدی دکتر رادان 22205702
قیطریه بین پارک و صدر- کلینیک قیطریه --22212327-9
انتهای بلوار کشاورز (تقاطع بلوار کشاورز با خیابان دکتر قریب)، خیابان دکتر قریب، پایین‌تر از بیمارستان امام خمینی، مرکز طبی کودکان
در غرب تهران درمانگاه بهراد در اشرفی اصفهانی. نرسیده به برج نگین رضا - کنار نمایندگی هیوندا - تلفن ۴۴۰۵۹۷۶۰
کلینیک دانشگاه تهران (انقلاب-ابتدای خ.16 آذر-روبروی دانشگاه تهران - تلفن تماس: 66418400) میباشد که روزهای چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح واکسن میزنه.
اميدوارم كه مفيد بوده باشه
البته بازم با بيمارستان هماهنگ كن فكر كنم 5 به بعد هم وقت ميده از اين نظر ميگم كه متقاضي خيلي زياده (البته نوزادان Big Grin)و واكسنها تازه هستند
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، amirarsalan20 ، kimfar ، amin arefi ، Abdorrezaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان