کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام یه سوال در مورد اینکه سابقه واکسن های دوران کودکی باید حتما داشته باشیم؟ کلا لیست واکسن برای یه فرد بالغ چی هست ؟
تشکر کنندگان:
نه اجبار نیس
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A
اگه داشته باشید ازین جهت که معلوم میشه چه واکسنایی زدین کمک میکنه. واکسنایی که باید بزنین دیفتیری کزاز ام ام آر آبله مرغون هپاتیت ب (البته تو پاستور دکتر بمن گفت احتیاجی نیست هپاتیت بزنی حالا نمیدونم تا چه حد حرفشون صحت داره ) واکسن آنفولانزا هم اگه مصاحبتون بع پاییز باشه باید بزنین.

K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
مصاحبه ابوظبی 16 نوامبر 2014
دریافت ویزا 19 نوامبر 2014,
ارسال مدارک گرین کارت مارچ 2015
دریافت گرین کارت اکتبر 2015 Cool
تشکر کنندگان: A_A ، amin arefi ، babak12 ، قصه گو
(2014-08-05 ساعت 17:21)shiva201 نوشته:  اگه داشته باشید ازین جهت که معلوم میشه چه واکسنایی زدین کمک میکنه. واکسنایی که باید بزنین دیفتیری کزاز ام ام آر آبله مرغون هپاتیت ب (البته تو پاستور دکتر بمن گفت احتیاجی نیست هپاتیت بزنی حالا نمیدونم تا چه حد حرفشون صحت داره ) واکسن آنفولانزا هم اگه مصاحبتون بع پاییز باشه باید بزنین.

دوست عزيز اگر هپاتيت رو قبلا زديد نيازي به زدن نداره ولي حتما بايد در كارت زرد وارد بشه، ضمنا اگر هم نزديد حتما پيگير باشيد ، چون چند مرحله اي هست زمانگير خواهد بود،
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: قصه گو ، sepideh jan ، babak12 ، A_A
(2014-08-02 ساعت 12:15)kimfar نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 12:13)babak12 نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 11:58)kimfar نوشته:  سلام :دوستان به نظر شما کجا واکسن mmr بزنیم بهتر؟Cool

سلام
هيچ فرقي نمي كنه دوست عزيز
من خودم اينجا زدم تو کلینیک كودكان طبقه دوم
اينم ادرسش
خ استاد مطهري-خ ميرعماد-نبش كوچه ششم -بيمارستان مهرداد
تلفن:88754385-88543592
قبلش زنگ بزنید برای همان روز وقت بگیرید
در 2 نوبت به فاصبه 1 ماه
هر نوبت 40.000 تومان
بابک عزیز جایی نزدیکتر که تو طرحم نباشه سراغ نداریRolleyes

سلام
همسر من هم امروز واکسن mmrرو زد تو خواجه عبدالله سر خیابان هجدهم اگه مسیرش براتون خوبه این جا هم می تونید بزنید!
به امید موفقیت همه بچه های ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: sepideh jan ، babak12 ، kimfar
Big Grin
(2014-07-25 ساعت 16:10)ladank نوشته:  افرادی که در مشهدهستن برای واکسیناسیون و دریافت کارت میتونن برن مطب دکتر جواد دهقان نیری

سلام روزتون خوش،يه سوالى داشتم ميشه لطف كنين آدرس آقاى دكتر رابديد،ممنونWink
تشکر کنندگان:
(2014-08-06 ساعت 01:22)nazgol hemati نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 12:15)kimfar نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 12:13)babak12 نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 11:58)kimfar نوشته:  سلام :دوستان به نظر شما کجا واکسن mmr بزنیم بهتر؟Cool

سلام
هيچ فرقي نمي كنه دوست عزيز
من خودم اينجا زدم تو کلینیک كودكان طبقه دوم
اينم ادرسش
خ استاد مطهري-خ ميرعماد-نبش كوچه ششم -بيمارستان مهرداد
تلفن:88754385-88543592
قبلش زنگ بزنید برای همان روز وقت بگیرید
در 2 نوبت به فاصبه 1 ماه
هر نوبت 40.000 تومان
بابک عزیز جایی نزدیکتر که تو طرحم نباشه سراغ نداریRolleyes

سلام
همسر من هم امروز واکسن mmrرو زد تو خواجه عبدالله سر خیابان هجدهم اگه مسیرش براتون خوبه این جا هم می تونید بزنید!
از راهنماییتون ممنون nazgol hemati عزیز...ما پریروز با ادرسهایی که بابک عزیز داد رفتیم پیش دکتر باستان زاده و واکسن mmr زدیمRolleyes
تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-06 ساعت 15:48)Sara01 نوشته:  Big Grin
(2014-07-25 ساعت 16:10)ladank نوشته:  افرادی که در مشهدهستن برای واکسیناسیون و دریافت کارت میتونن برن مطب دکتر جواد دهقان نیری

سلام روزتون خوش،يه سوالى داشتم ميشه لطف كنين آدرس آقاى دكتر رابديد،ممنونWink

:‌مشهد، میدان بیمارستان امام رضا ،اول خیابان ابن سینا ،مجتمع پزشکان ابن سینا، طبقه چهارم
ساعت کار 5 تا 8.30
تلفن : 8597999
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
سلام
MMR رو اصفهان کجا بزنیم؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزیز و آرزوی موفقیت و گرفتن ویزای یکضرب برای همتون. ببخشید من اولین بارم هستش که مینویسم و زیاد وارد نیستم. 45 ساله هستم و رفتم پاستور تجریش فقط td رو برام زد و گفتن فقط mmr رو بزن . هپاتیت و بقیه واکسنها رو گفتن رنج سنی شما نیست ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چون من سابقه آلرژی دارم و نگرانم اگه اینجا نزنم و روز مدیکال تزریق بشه اگه شوک وارد بشه مشکل پیدا میکنم.ممنونم
تشکر کنندگان:
(2014-08-08 ساعت 17:29)Ali48 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز و آرزوی موفقیت و گرفتن ویزای یکضرب برای همتون. ببخشید من اولین بارم هستش که مینویسم و زیاد وارد نیستم. 45 ساله هستم و رفتم پاستور تجریش فقط td رو برام زد و گفتن فقط mmr رو بزن . هپاتیت و بقیه واکسنها رو گفتن رنج سنی شما نیست ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چون من سابقه آلرژی دارم و نگرانم اگه اینجا نزنم و روز مدیکال تزریق بشه اگه شوک وارد بشه مشکل پیدا میکنم.ممنونم
سلام
شما واکسن آبله مرغان آنفولانزا و Mmr را هم باید تزریق کنید
که البته آبله مرغان در ایران موجود نیست و تست ایمنی آن را در ترکیه قبول نمی کنند آنفولانزا هم چند ماه دیگه توزیع می شود
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، amohammadi348
سلام دوستان ميشه از الان واكسن ها رو زد مشكلي پيش نمياد تا زمان مصاحبه چقدر بايد فاصله زماني داشته باشه؟هر جايي مي تونيم واكسن رو بزنيم و بريم پاستور فقط كارت زرد رو بگيريم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، کسی هست که شیراز واکسن زده باشه و جزییاتش رو به من بگه؟ مرسی
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-08-10 ساعت 14:33)sinapco نوشته:  سلام دوستان ميشه از الان واكسن ها رو زد مشكلي پيش نمياد تا زمان مصاحبه چقدر بايد فاصله زماني داشته باشه؟هر جايي مي تونيم واكسن رو بزنيم و بريم پاستور فقط كارت زرد رو بگيريم؟
بستگي به كيس نامبر شما داره
با اين حال مشكلي پيش نمي ياد ولي با توجه به تجربه دوستان نزديك مصاحبه اقدام كنيد بهتره
البته هپاتيت اگه نزديد شروع كنيد كه زمانبر در 3 نوبت 1.1.6
مثلا ام ام ار ( 2 نوبت به فاصله زماني 1 ماه به 1 ماه) بايد طوري تنظيم كنيد كه 1 ماه قبل از مصاحبه تموم شده باشه چون ويروس زنده است و تو مديكال اختلال ايجاد ميكنه
مابقي واكسنها هم نزديك مصاحبه مثلا 3 الي 4 ماه مونده به مصاحبه اقدام كنيد
بله هر جا مي تونيد بزنيد فقط بايد گواهي بگيريد و به پاستور ارائه بديد براي وارد كردن داخل كارت زرد
البته اگر تهران هستيد بهترين پيشنهاد همون پاستور كه شما راهنمايي مي كنه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: aghamilad ، sinapco ، HERMES7 ، r.bazargan
(2014-08-10 ساعت 14:39)نیلان نوشته:  سلام دوستان، کسی هست که شیراز واکسن زده باشه و جزییاتش رو به من بگه؟ مرسی
(2014-05-04 ساعت 08:22)batigoal_189 نوشته:  شیرازیا حالشو ببرن تو شیراز مجانی واکسن میزنن آدرسش میدونه حر قبل از فرمانداری مرکز بهداشت والفجر. تا پارسال فقط دوشنبه ها صبح باید میرفتین قبل از نه صبح مدارکم کپی پاسپورت مدارکی اگه قبلا واکسنی زدین و نامه قبولی. میگن کیس نامبرتونو کسی نفهمه بهتره پس ترجیحا با یه نرم افزار کیس نامبرتونو عوض کنین. تو پست های پارسالم میتونین بگردین اطلاعات جمع کنین
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، bahreini.ehsan ، HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان