کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-08-28 ساعت 12:09)atefeh60 نوشته:  سلام دوستان. کسی از اصفهان نمیدونه کجا باید واکسن mmr زد؟ دکتر افقری آمادگاه گفت دیگه نمیزنه . ملا هادی سبزواری هم گفت نه.
واکسن MMR به بچه ها می زنن (اولویت با بچه هاست) و واکسنی که باز می کنن تو همون روز باید استفاده کنن وگرنه دیگه قابل استفاده نیست
هر جا که رفتین بگین که من آخر وقت (12.30-1) میام اگه MMR براتون مونده بود برام بزنین
بستگی به شانستون داره + یکم آشنا بازی
خوبیش اینه که اگه راضی شدن که بزنن مجانی می زنن
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، sepideh jan
(2014-08-28 ساعت 12:23)رضا2015 نوشته:  سلام من رفتم تست ابله دادم پاستور ۷ تومن برای انکارا خوبه داشته باشیم
...
نمی دونین جوابش چه عددی باشه معنیش اینه که دوباره باید واکسن زد؟
مال من 8 بود گفت که لب مرزی ولی باید بزنی
آخرش فکر کنم جواب تستم نبرم, شاید به حرفم اطمینان کنن اونجا Tongue
*من آبله مرغون گرفتم
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-28 ساعت 14:29)A_A نوشته:  
(2014-08-28 ساعت 12:23)رضا2015 نوشته:  سلام من رفتم تست ابله دادم پاستور ۷ تومن برای انکارا خوبه داشته باشیم
...
نمی دونین جوابش چه عددی باشه معنیش اینه که دوباره باید واکسن زد؟
مال من 8 بود گفت که لب مرزی ولی باید بزنی
آخرش فکر کنم جواب تستم نبرم, شاید به حرفم اطمینان کنن اونجا Tongue
*من آبله مرغون گرفتم

والا نمیدونم جاتون خالی صبح رفته بودم توچال برگشتنی داشتم رد میشدم یهو گفتم برم تست بدم!
میتونین زنگ بزنین بپرسین احتمالا ۹ هستش که شما لب مرزین Smile
جاتون خالی بعد خون کشی هم یه حلیم سید یحیی نوش جان کردیم؟ جز هزینه ها وارد کنم ایا؟
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، sepideh jan
عجیبه !عددی که واسه آبله مرغان ما بود در حد هزار یا میلیون بود ! یه جوری هم بالاتر از اون خط نشانش بود که هیچکسی نمیتونه شک کنه که مبادا نگرفته باشیم. البته با اون آبله مرغانی که من گرفتم از این کمتر هم انتظار نمیرفت!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، A_A ، sepideh jan
من ۵ ۶ سالم بود فکر کنم که گرفتم یه جای کوچیک هم رو پیشونیم مونده فکر کنم با این اسناد و مدارک بتونم قانع کنم دکتر رو بیخیال بشه نزنه! Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، sepideh jan
(2014-08-28 ساعت 15:00)رضا2015 نوشته:  من ۵ ۶ سالم بود فکر کنم که گرفتم یه جای کوچیک هم رو پیشونیم مونده فکر کنم با این اسناد و مدارک بتونم قانع کنم دکتر رو بیخیال بشه نزنه! Big Grin
آقا منم از این نشونه ها دارم Tongue
ولی بعید می دونم تاثیری روی دکتر داشته باشه
مقاومت بدن براشون مهمه Sad
► ДЯМДИ ◄ نوشته:

تشکر کنندگان: sepideh jan ، babak12 ، HERMES7
(2014-08-21 ساعت 02:13)babak12 نوشته:  
(2014-08-21 ساعت 01:57)h_researcher نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 19:50)babak12 نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 19:44)h_researcher نوشته:  سلام
نیازه جواب آزمایش آبله مرغان رو ترجمه کرد؟؟؟

سلام دوست عزیز
جواب بصورت انگلیسی است و نیاز به ترجمه نیست فقط روز مدیکال همراهتون باشه

سربرگ و مهر جواب آزمایش با عنوان و مهر فارسیه،امکان داره قبول نکنن.برای مصاحبه ایروان رو انتخاب کردم.
من خودم از پاستور گرفتم که تمام اطلاعات بصورت لاتین بود و فقط مهر فارسی خود پاستور خورده بوده
به نظرم از جایی که این جواب گرفتین استعلام کنید
یا در نهایت باید ترجمه کنید
من جواب آبله مرغان را به پاستور بردم و در اونجا وارد کارت زرد کرد ،یعنی به کارت زرد توجه نمیکنن و باید آزمایش ترجمه شدرو همراه داشته باشیم؟؟؟؟!!!اگر اینطور باشه باید برای هر واکسنی هم که میزنیم یک تاییدیه از آزمایشگاه و پزشک داشته باشیم که!!!!Sad
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: نیلان
من که آبله مرغون گرفتم ولی جواب آزمایشم عددش 0 بود. مگه میشه آخه؟؟؟؟؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: sepideh jan ، A_A ، babak12
(2014-08-24 ساعت 11:56)امیلی نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 12:01)s.zare نوشته:  MELON 2015 نوشته:
امروز رفتم پاستو تجريش
هزينه صدور كارت واكسن بين المللي ٥٠ هزار تومان
واكسن انفولانزا ٣٢٥٠٠
سه نفري ٢٧٧ هزار تومان پول داديم اومديم بيرون
--------------------------------------------------------------
ما هم پنج شنبه اونجا بودیم شایدم همدیگرو دیده باشیم.
واکسن MMR گفتند برید بیرون بزنید ما هم رفتیم درمانگاه پگاه توی سید خندان. MMR هر نفر 25 هزار تومان شد.نکته جالب اینه که اونجا بما گفتند نباید بیشتر از 6 ساعت از واکسن دیفتری -کزاز و آنفولانزا گذشته باشه و خوشبختانه نگذشته بود ولی توی پاستور چیزی در این مورد بما نگفتند.

من رفتم پاستور 4 روز پیش واکسن کزازو دیفتریو زدم ولی دکتر نگفت تا 6 ساعت فرصت داری mmr رو بزنی. حالا چیکار کنممممممممم
دوست عزیز اینو از کجا شنیدی؟ من اصلا چنین چیزی نشنیدم تا به حال!ربطی به هم نداره.باز هم سعی کن از پزشک معتمد پاستور بپرسی !منم هر موقع برم میپرسم.
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، A-B
(2014-08-24 ساعت 21:00)aidin2015 نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 18:57)Mahmood129 نوشته:  [quote='Rooz' pid='539793' dateline='1408799140']
سلام بر همه عزیزان

دوستان عزیز از همه شما یک سوال دارم
در صفحه های نخست این موضوع، چند نفر به مورد تزریق نمودن واکسن MMR در 2 نوبت در یک بازه 10 ساله اشاره کرده بودند. و اعلام نموده بودند که در مدت زمان 10 سال هرگز بیش از 2 بار واکسن MMR را تزریق نکنید. چون دانشمندان رابطه مستقیمی بین تزریق بیش از 2 بار در بازه 10 ساله با ابتلا به بیماری MS پیدا کرده بودند.
در یکی از کامنت های دوستان، به این موضوع اشاره شده بود که بعد از مراجعه به دکتر سفارت در ترکیه جهت انجام امور مدیکال، با وجود اینکه واکسن MMR را در 2 نوبت تزریق کرده بودیم و در کارت زردمان وارد شده بود، دکتر سفارت دوباره واکسن MMR را به ما تزریق نمود. این مسئله کمی برای من نگرانی ایجاد کرده و از شما می خواهم که راهنمایی بفرمایید.

با سپاس از همه شما

سلام دوست عزیز

این مورد به نظر من اتفاق نمیفته . نیازی نیست نگران بشید . با خیال راحت ادامه کارهاتون را بدید . به امید موفقیت شما و خانواده محترم

من رفتم تجریش mmr lk آخریش برای 2003 بود به خانم دکتر اونجا گفتم که باید دوباره بزنم گفتند لازم نیست اگر دوباره بزنید MS میگیرید من هم بیخیال شدم
[/quote
دوست عزیز فکر نمیکنم اگر دو بار واکسن ام ام آر در کارت زردتون ورد شده باشه دوباره سفارت این واکسنو براتون زده باشه. اینکار اشتباهه و باید میپرسیدین و نمیذاشتین.شاید اونا و یا شما اشتباه کردین!بعد همواکسن ام ام آر مادام العمره ،این واکسن کزازه که دوره 10 ساله داره!
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2014-08-26 ساعت 12:53)babak12 نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 12:43)milad.nas نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 12:41)babak12 نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 12:33)milad.nas نوشته:  سلام
میخواستم بدونم پیشنهاد دوستان برای تزریق واکسن آنفولانزا با کیس نامبر 30xx حدود چه تاریخیه ؟ ممنونم Smile

سلام دوست عزيز
ترجيحا 1 مانده به زمان مصاحبه

خب با توجه به کیس نامبر من حدودا یک ماه دیگه خوبه ؟

دوست عزيم 1 مانده به زمان مصاحبه
يعني بعد از دريافت نامه دوم و مشخص شدن زمان مصاحبه شما بعد
بايد اين واكسن تزريق كنيد
اين پست مطالعه بفرماييد
مرسی من نخونده بودم این پستو و برام بسیار مفید بود!

(2014-07-21 ساعت 13:05)behdadK نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 12:42)Sanaz Jam نوشته:  
(2014-07-21 ساعت 12:37)behdadK نوشته:  برای بالای 18 سال هپاتیت حتما مورد نیاز نیست اما پیشنهاد میشه برای سلامتی خودتون هم که شده این دو واکسن رو تزریق کنید

سلام
آنفلانزا چطور آقای بهداد؟
فکر می کنم اون هم برای هر سنی لازمه؟ نه؟
آنفولانزا با توجه به فصلش لازم هست و نیست. دوستانی که پاییز و زمستان میرن و شاید اوایل بهار لازم هست اما مثلا اگر سال آینده همین موقع مصاحبه داشته باشید لازم نیست.
اما آنفولانزا رو باید 1 ماه قبل از مصاحبه زد و زودتر از اون فایده ای نداره.(احتمال زیاد پزشک سفارت یه واکسن آنفولانزا شما رو میهمان خواهد کرد)
نکاتی در مورد واکسن آنفولانزا:
1-واکسن آنفولانزا ویروس زنده نیست و نیاز نیست حداقل 1 ماه فاصله داشته باشه تا مدیکال. مخصوصا سری های اول کارنتی شانس بیارند واکسن آنفولانزا را به زحمت نزدیک مصاحبه پیدا میکنند و نمیتونن اون فاصله رو رعایت کنند.
2- واکسن رو که زدید ازشون بخواهید که برچسب روی واکسن رو جدا کنند و روی کارت زردتون بچسبونند.
3- شاید لازم به یاداوری نباشه که واکسن آنفولانزا هر سال تغییر میکنه و فرمول جدیدش با توجه به پیش بینی متخصصات از اپیدمی مدل خاصی از آنفولانزا بروز میشه یعنی واکسن پارسال رو به شرطی که سالم هم نگه دارید نمیتونید برای امسال استفاده کنید.
4- کیفیت واکسن آنفولانزا هم بسته به کشور سازنده اش متفاوته و حتی قیمت متفاوتی هم میتونه داشته باشه. اگر اشتباه نکنم پارسال اول سوئدیش اومد (شک دارم) که بهترین کیفیت رو داشت و کم پیدا میشد (30 تومن حدودا) و داروخانه ها محدود برای اونهایی که شیمی درمانی میکنند و یا امراضی که سیستم ایمینی ضعیفی دارند ارائه میدادند که دوستان با زبون و قربون صدقه و زرنگی واکسن تحویل گرفتند. بعد فرانسوی و ... اش به وفور در بازار پیدا شد و حتی پاستور هم آورد(با قیمت پایین تر) و سوئدیش تمام شد.
5- واکسن آنفولانزا جزو واکسنهاییه که باید زنجیره سرد توش رعایت بشه (مثل هپاتیت) یعنی از وقتی که وارد میشه تا وقتی که به شما تزریق میشه باید در محیط سرد و یه رنج دمایی خاصی قرار داشته باشه و اگر غیر از اون باشه حتی برای یک مدت بسیار کوتاه بی اثر میشه. به خاطر همین سعی کنید حتی المقدور در مراکز دولتی معتبر (مثلا پاستور) این واکسن رو تزریق کنید (البته اگر میخواهید از ایمنیش هم بهره ببرید و فقط نمیخواید کارتتون رو پر کنید) این که از داروخانه بخرید و در دست بگیرید و ببرید بهتون تزریق کنن با تزریق سرم نمکی تفاوت چندانی نخواهد داشت (البته این رو یه متخصص به بنده انتقال داد صحتش رو میشه چک کرد) و درمانگاههای خصوصی معمولا امکان، تجهیزات و دقت رعایت زنجیره سرد رو در زمان انتقال واکسن ندارند و ممکنه واکسن رو جلوی شما از داخل یخچال دربیارند ولی هیچ تضمینی وجود نداره که این واکسن چطور به داخل اون یخچال رسیده.
6- اگر به تخم مرغ حساسیت دارید حتما قبلش به دکتر بگید. چون این واکسن رو در تخم مرغ پرورش میدن احتمال خطراتی حتی در حد مرگ برای کسانی که حساسیت شدید به تخم مرغ دارن وجود داره.

7-در آخر هم یه خبر بدم نمیدونم خوبه یا بد. ایران هم از امسال واکسن آنفولانزا تولید میکنه. البته کل نیاز بازار رو پاسخگو نیست و قراره بعد از 2 سال خودکفا بشیم. شاید نتیجه اش این باشه که واکسن خارجی به این راحتی ها گیر نیاد یا گرون تر بشه و یا شاید نتیجه اش این باشه که واکسن ایرانی ارزان و در دسترس به راحتی در اختیارتون قرار بگیره.
واقعا مممنونم از این پست جالب!
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
(2014-08-27 ساعت 13:12)نیلان نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 20:00)aliklz نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 14:23)نیلان نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 20:05)aliklz نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 19:55)نیلان نوشته:  ممنون از جوابتون. چه خوب. پس به نظر شما کارتم رو ببرم و بهش بگم من یه نوبت زدم، نوبت دوم رو برای ماه بعد وارد کارت میکنن؟ حتی اگه نوبت اول رو جایی به جز پاستور زده باشم؟
والا من تا حالا نزده بود دیروز زدم یه بار امروز رفتم یکیشو برای 5 سال پیش وارد کرد یکیشو الان که زده بودم
برا شما فکر کنم برعکسه
خودشون میدونن
حتما هم بگو برات تیتره ابله مرغون بنویسن نباشه اونجا واکسن میخوری Smile
خیلی ممنون از راهنمایی شما، حتما همین کارو انجام میدم.
انستیتو پاستور هر روز بازهست؟

بله بازه تا ساعت 2 غیر از جمعه
پنجشنبه هم تا 12 هستن

طبق راهنمایی خوبی که به من کردید، من زنگ زدم پاستور گفتن یه دوز که mmr درکودکی زدی رو بیار یه دوز هم که بیست روز پیش زدم می برم، همه رو برام وارد کارت می کنن و دیگه به بوستر احتیاجی نیست، آیا اطلاع دارید که گرفتن تیتر انتی بادی چقدر طول می کشه و هزینه ش چقدره؟ مرسیBig Grin

من در آزمایشگاه مرکزی که در خیابان ولیعصر هست این تست را دادم ،فکر کنم یک هفته تا 10 روز طول کشید.البته دستگاهای آزمایشگاه مرکزی بسیار مجهزه 20 هزار تومان شد.البته من برای آبله مرغان دادم چون گرفته بودم این بیماریو در سن 20 سالگی.
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-08-28 ساعت 16:10)aidaz نوشته:  من که آبله مرغون گرفتم ولی جواب آزمایشم عددش 0 بود. مگه میشه آخه؟؟؟؟؟
اگه عددش اعشاری باشه اونطوریم می خونن
مال من 0.8 بود خود دکتره 8 می خوندش
► ДЯМДИ ◄ نوشته:

کسی میدونه قیمت هر واکسن تو دبی چقده تقریبا؟ مثلا آبله مرغون؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A ، sepideh jan
(2014-08-28 ساعت 23:57)aidaz نوشته:  کسی میدونه قیمت هر واکسن تو دبی چقده تقریبا؟ مثلا آبله مرغون؟

حدودا 125 درهم
نقل از دوستانی که مصاحبه داشتن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، aidaz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان