کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان ميخاسم بدون اگه واكسن mmr رو تزريق نكنيم ولي مهرش رو توي كارت بين الملل وارد كنيم مشكلي پيش نمياد؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-08-27 ساعت 00:28)k1_m_1358 نوشته:  دوستان ميخاسم بدون اگه واكسن mmr رو تزريق نكنيم ولي مهرش رو توي كارت بين الملل وارد كنيم مشكلي پيش نمياد؟

سلام.
برای پرشک معتمد مدرک قابل قبول همون کارت زرد بین المللی هست. اگه مطابق با نطر خودشون باشه که قاعدتا ایرادی نمی گیرن. ولی شما برای سلامتی خودتون اینکار رو بکنین. فقط در مورد آبله مرغان اگه تست آنتی بادی دادین ازشون بخواهید که نتیجش رو توی کارت زردتون وارد کنند.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، k1_m_1358 ، sepideh jan
(2014-08-26 ساعت 20:00)aliklz نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 14:23)نیلان نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 20:05)aliklz نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 19:55)نیلان نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 19:52)aliklz نوشته:  نه کافی نیست برای سفارت ولی خحوده پاستور برات دو تا وارد میکنه
مثل Td
اگه ببینه وقت نیس اونم یه بار بزن دوتا وارد میکنه
خیلی خوبن Smile

ممنون از جوابتون. چه خوب. پس به نظر شما کارتم رو ببرم و بهش بگم من یه نوبت زدم، نوبت دوم رو برای ماه بعد وارد کارت میکنن؟ حتی اگه نوبت اول رو جایی به جز پاستور زده باشم؟
والا من تا حالا نزده بود دیروز زدم یه بار امروز رفتم یکیشو برای 5 سال پیش وارد کرد یکیشو الان که زده بودم
برا شما فکر کنم برعکسه
خودشون میدونن
حتما هم بگو برات تیتره ابله مرغون بنویسن نباشه اونجا واکسن میخوری Smile
خیلی ممنون از راهنمایی شما، حتما همین کارو انجام میدم.
انستیتو پاستور هر روز بازهست؟

بله بازه تا ساعت 2 غیر از جمعه
پنجشنبه هم تا 12 هستن

طبق راهنمایی خوبی که به من کردید، من زنگ زدم پاستور گفتن یه دوز که mmr درکودکی زدی رو بیار یه دوز هم که بیست روز پیش زدم می برم، همه رو برام وارد کارت می کنن و دیگه به بوستر احتیاجی نیست، آیا اطلاع دارید که گرفتن تیتر انتی بادی چقدر طول می کشه و هزینه ش چقدره؟ مرسیBig Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
اینجا دهه ی 70 یا 60 کسی هست؟ کیا یادشونه تو دوران مدرسه آخرین بار که واکسن mmr رو زدیم کی بوده؟ سال اول دبیرستان فقط یادمه 1 واکسن زدیم . من نمیخوام ms بگیرم تر و خدا راهنمایی کنین Smile Sad
تشکر کنندگان:
(2014-08-27 ساعت 13:12)نیلان نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 20:05)aliklz نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 19:55)نیلان نوشته:  ممنون از جوابتون. چه خوب. پس به نظر شما کارتم رو ببرم و بهش بگم من یه نوبت زدم، نوبت دوم رو برای ماه بعد وارد کارت میکنن؟ حتی اگه نوبت اول رو جایی به جز پاستور زده باشم؟
والا من تا حالا نزده بود دیروز زدم یه بار امروز رفتم یکیشو برای 5 سال پیش وارد کرد یکیشو الان که زده بودم
برا شما فکر کنم برعکسه
خودشون میدونن

پنجشنبه هم تا 12 هستن

طبق راهنمایی خوبی که به من کردید، من زنگ زدم پاستور گفتن یه دوز که mmr درکودکی زدی رو بیار یه دوز هم که بیست روز پیش زدم می برم، همه رو برام وارد کارت می کنن و دیگه به بوستر احتیاجی نیست، آیا اطلاع دارید که گرفتن تیتر انتی بادی چقدر طول می کشه و هزینه ش چقدره؟ مرسیBig Grin

راستی راجع به ساعات کاری گفتن که پنج شنبه ها کار بین المللی انجام نمی دن. موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من امروز تماس گرفتم پاستور و به خاطر ذیق وقتی که دارم کلی از سوالاتم رو تلفنی پرسیدم و در وقتم صرفه جویی شد
خواستم شماره رو بهتون بدم که شما هم استفاده کنید
۶۶۹۵۳۳۱۱
یه آقای دکتر خیلی با حوصله به دقت برای من توضیح دادن
موفق باشید
تشکر کنندگان: HERMES7 ، sepideh jan
زمان نوبت سوم واكسن هپاتيت ما احتمالا خيلي نزديك به زمان مصاحبه مون تو نوامبر ميفته حالا دو سوال:
1- اگه بشه قبل از رفتن به مصاحبه اين واكسن رو زد آيا به لحاظ اينكه ميگن تا يك ماه قبل از مصاحبه واكسن نزنيد مشكلي پيش نمياد؟ اين قانون شامل هپاتيت هم هست يا فقط MMR؟
2- اگر تا قبل از رفتن به مصاحبه نشه نوبت سوم رو بزنيم آيا پاستور قبول ميكنه تو كارت كامل وارد كنه و بعد مصاحبه بريم براي اين واكسن؟
ممنون
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2014-08-27 ساعت 14:17)Mahboy نوشته:  زمان نوبت سوم واكسن هپاتيت ما احتمالا خيلي نزديك به زمان مصاحبه مون تو نوامبر ميفته حالا دو سوال:
1- اگه بشه قبل از رفتن به مصاحبه اين واكسن رو زد آيا به لحاظ اينكه ميگن تا يك ماه قبل از مصاحبه واكسن نزنيد مشكلي پيش نمياد؟ اين قانون شامل هپاتيت هم هست يا فقط MMR؟
2- اگر تا قبل از رفتن به مصاحبه نشه نوبت سوم رو بزنيم آيا پاستور قبول ميكنه تو كارت كامل وارد كنه و بعد مصاحبه بريم براي اين واكسن؟
ممنون

سلام دوست عزيز
1-نه فقط براي واكسن mmr اين مورد صدق ميكنه چون ويروس زنده ضعيف شده است
2-نه قبول نمي كنه مگر اينكه با دكتر صحبت كنيد و ايشون قانع كنيد با اين حال بعيد مي دونم
اي مورد در نظر بگيريد اگر براي روز مديكال نوبت سوم شما نرسيده باشه دكتر براي شما نوبت سوم تزريق نمي كنه
كه بايد برگرديد ايران و نوبت سوم با خيال راحت بزنيد
وقتي نوبت سوم شما رسيده باشه و به هر دليلي تزريق نكيند ، روز مديكال براي شما تزريق مي كنن و يك هزينه اضافي بايد متحمل بشيد
پس بهترين حالت اين است كه شما حتما اينجا نوبت سوم تزريق كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behdadK ، Mahboy ، sepideh jan
(2014-08-27 ساعت 13:13)نیلان نوشته:  
(2014-08-27 ساعت 13:12)نیلان نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 20:05)aliklz نوشته:  والا من تا حالا نزده بود دیروز زدم یه بار امروز رفتم یکیشو برای 5 سال پیش وارد کرد یکیشو الان که زده بودم
برا شما فکر کنم برعکسه
خودشون میدونن

پنجشنبه هم تا 12 هستن

راستی راجع به ساعات کاری گفتن که پنج شنبه ها کار بین المللی انجام نمی دن. موفق باشید

تیترو من درخواست دادم سه شنبه. خون گرفت ازم گفت هفته بعد زنگ بزن آماده بود بیا بگیر Smile
هزینش15 بود فکر کنم
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:
نامردها اینم هزینه اش رو زیاد کردن! من 5 - 6 تومن دادم برای آبله مرغان و هپاتیت . خیلی پولکی شدن جماعت پاستور گردان! فقط در همین یک ماهه همه چیز حداقل 3 برابر شده
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aliklz ، babak12 ، mizan
(2014-08-26 ساعت 11:05)taba60 نوشته:  
(2014-08-21 ساعت 09:12)behdadK نوشته:  زبان من یکی مو در آورد از بس در هر صفحه نوشتم که ابوظبی 3 بار TD میخواهد و یک نفر فرهیخته از پاستور آمد و گفت پاستور به من گفته 2 بار. از این به بعد هر کدوم از دوستان هرچند بار خواست بزنه پای خودش. هزینه ی اضافی هم که ابوظبی تقبل میکنند نوش جونشون! اگر خانم بخشنده پاستور کارش رو مثل خانم طاهر نژاد بلد بود اینقدر اینجا الکی تاپیک جلو نمی رفت.
هر کسی هم براش مهمه که چند بار باید بزنه زحمت بکشه 2-3 صفحه قبل رو بخونه. خواهشا بحث رو کش ندید 20 صفحه است که هر کسی میاد میگه TD بزنم یا نزنم و یک بار همه واکسن هاش رو اعلام میکنه که تایید بگیره! دوستان یه کم به خودتون زحمت بدید 3 صفحه قبل رو بخونید قبل از اینکه سئوالتون رو مجدد تکرار کنید
دوست عزیز، هموطن، همسفر خانم دکتر بخشنده شخصیتی جدا از دکتر شوکلا و دکتر اونگان و ... است و البته متاسفانه اطلاعاتش از همه ماها هم کمتر است

سلام/
میترسم این سوال رو بپرسم.ولی خوب چیکارکنم ،پاستور به من گفتن واکسنی که موقع عقد زدم (1مرحله)همون واکسن دیفتری کزاز هستش و دیگه نیازی به این واکسن نیست.درسته؟؟؟؟؟
چرا هیچکس جواب منو نمیده آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2014-08-27 ساعت 17:03)taba60 نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 11:05)taba60 نوشته:  
(2014-08-21 ساعت 09:12)behdadK نوشته:  زبان من یکی مو در آورد از بس در هر صفحه نوشتم که ابوظبی 3 بار TD میخواهد و یک نفر فرهیخته از پاستور آمد و گفت پاستور به من گفته 2 بار. از این به بعد هر کدوم از دوستان هرچند بار خواست بزنه پای خودش. هزینه ی اضافی هم که ابوظبی تقبل میکنند نوش جونشون! اگر خانم بخشنده پاستور کارش رو مثل خانم طاهر نژاد بلد بود اینقدر اینجا الکی تاپیک جلو نمی رفت.
هر کسی هم براش مهمه که چند بار باید بزنه زحمت بکشه 2-3 صفحه قبل رو بخونه. خواهشا بحث رو کش ندید 20 صفحه است که هر کسی میاد میگه TD بزنم یا نزنم و یک بار همه واکسن هاش رو اعلام میکنه که تایید بگیره! دوستان یه کم به خودتون زحمت بدید 3 صفحه قبل رو بخونید قبل از اینکه سئوالتون رو مجدد تکرار کنید
دوست عزیز، هموطن، همسفر خانم دکتر بخشنده شخصیتی جدا از دکتر شوکلا و دکتر اونگان و ... است و البته متاسفانه اطلاعاتش از همه ماها هم کمتر است

سلام/
میترسم این سوال رو بپرسم.ولی خوب چیکارکنم ،پاستور به من گفتن واکسنی که موقع عقد زدم (1مرحله)همون واکسن دیفتری کزاز هستش و دیگه نیازی به این واکسن نیست.درسته؟؟؟؟؟
چرا هیچکس جواب منو نمیده آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکبار جواب داده شده بود
این رو نگاه کنید.
(Aug-23-2014 11:13 AM)behdadK نوشته است:
چقدر قیمت MMR متفاوت است. در تهران از 20 هزار تومن تا 34 هزارتومن تازه مجانی هم گزارش شده!
راستی ما که پاستور رفتیم خانم دکتر بخشنده رو کارد میزدی خونش در نمی آمد. میگفت شما در مهاجرسرا من رو کلافه کردید. هی بین خودتون میگید که TD 0-1-7 باید تزریق بشه منو کچل کردید. همینطوری که من میگم درسته. گفتم اگر لطف کنید واسه ما رو اینطوری وارد کنید و قبول کرد. البته اگر دوستان 2 نوبت قبلا وارد کرده باشند جا برای 0-1-7 ندارند و باید دوباره نفری 50 تومن هزینه بدید دست از سر ایشون بردارید که نمیتوانند مجانی برای شما کارت عوض کنند. زیادی گیر بدهید کلا لج میکنند و از این به بعد 0-1-7 وارد نمیکنند. اما اگر کارت زردتان جدید است و قسمت TD اش خالی و ابوظبی میروید پاپیچ بشوید که 0-1-7 میخواهید.
یاداوری میکنم 0-1-7 فقط برای NMC دبی دکتر شوکلا نیاز است و بقیه جاها مشکلی ندارند. اگر کارت گرفته اید و 2 بار وارد شده از ایشون بخواهید که 2 بار به فاصله 1 ماه نزدیک مصاحبه براتون وارد کنند مصاحبه رفتید شاید شانس آوردید دکتر شوکلا حالشون خوب بود و محل نگذاشتند اما اگر کوک نبود نهایتا مینویسه واکسن کامل نیست و فلان تاریخ باید نوبت سوم تزریق بشه. اگر یکضربی بودید که قسر در رفتید اگر کلیرنس خوردید و از شانستون افتاد در همون بازه سفر دومتون اون 50 تومن رو دوباره باید هزینه کنید. خلاصه کارت را گرفتید و 0-1-7 اگر جا ندارد برایتان وارد کنند دست از سر خانم بخشنده بر دارید
نمونه اش حاجی واشنگتن خودمان است که خودش و همسرش 2 نوب با فاصله 10 سال و دو نوبت با فاصله یک ماه در کارتشان داشتند. دکتر شوکلا نیمه شارژ بود حاجی را ایراد نگرفت ولی همسرشان را اعلام کرد که باید 6 ماه دیگر نوب سوم را بزنند.
ساده تر میخواهید؟ شما آنکارا هستید بگویید 2 نوبت به فاصله یک ماه در کارتتان وارد کنند کافی است. یکی را زده اید بعدی را یکماه دیگر اقدام کنید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، mizan
سلام کسی خبر داره تو ترکیه برای مدیکال حتما باید بریم آنکارا پیش دکتر اونگان یا تو استانبول هم میشه رفت؟ من تو 118 مهاجرسرا آدرس یه مرکز پزشکی دیگه بغیر از اونگان رو در استانبول (بیمارستان آمریکایی )نوشته بود حدس میزنم اونجا هم بشه رفت.
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: sepideh jan
سلام دوستان. کسی از اصفهان نمیدونه کجا باید واکسن mmr زد؟ دکتر افقری آمادگاه گفت دیگه نمیزنه . ملا هادی سبزواری هم گفت نه.
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
سلام من رفتم تست ابله دادم پاستور ۷ تومن برای انکارا خوبه داشته باشیم
یه هفته بعد جواب میده بهش گفتم سرم شلوغه یه ماه دیگه بیام بگیرم واکسن انفولانزا رو هم زده باشم Big Grin

راستی واکسن انفولانزا پاستور تجریش تموم شده بود دوستانی که میخوان بزنن حتما زنگ بزنن قبلش! :دی
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، sepideh jan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان