کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-08-25 ساعت 19:55)نیلان نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 19:52)aliklz نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 10:32)نیلان نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 21:00)aidin2015 نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 18:57)Mahmood129 نوشته:  سلام دوست عزیز

این مورد به نظر من اتفاق نمیفته . نیازی نیست نگران بشید . با خیال راحت ادامه کارهاتون را بدید . به امید موفقیت شما و خانواده محترم

من رفتم تجریش mmr lk آخریش برای 2003 بود به خانم دکتر اونجا گفتم که باید دوباره بزنم گفتند لازم نیست اگر دوباره بزنید MS میگیرید من هم بیخیال شدم

یک نوبت از mmr کافیه؟
نه کافی نیست برای سفارت ولی خحوده پاستور برات دو تا وارد میکنه
مثل Td
اگه ببینه وقت نیس اونم یه بار بزن دوتا وارد میکنه
خیلی خوبن Smile

ممنون از جوابتون. چه خوب. پس به نظر شما کارتم رو ببرم و بهش بگم من یه نوبت زدم، نوبت دوم رو برای ماه بعد وارد کارت میکنن؟ حتی اگه نوبت اول رو جایی به جز پاستور زده باشم؟
والا من تا حالا نزده بود دیروز زدم یه بار امروز رفتم یکیشو برای 5 سال پیش وارد کرد یکیشو الان که زده بودم
برا شما فکر کنم برعکسه
خودشون میدونن
حتما هم بگو برات تیتره ابله مرغون بنویسن نباشه اونجا واکسن میخوری Smile
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-24 ساعت 21:00)aidin2015 نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 18:57)Mahmood129 نوشته:  سلام دوست عزیز

این مورد به نظر من اتفاق نمیفته . نیازی نیست نگران بشید . با خیال راحت ادامه کارهاتون را بدید . به امید موفقیت شما و خانواده محترم

من رفتم تجریش mmr lk آخریش برای 2003 بود به خانم دکتر اونجا گفتم که باید دوباره بزنم گفتند لازم نیست اگر دوباره بزنید MS میگیرید من هم بیخیال شدم

یک نوبت از mmr کافیه؟
مثل Td
خیلی خوبن Smile

ممنون از جوابتون. چه خوب. پس به نظر شما کارتم رو ببرم و بهش بگم من یه نوبت زدم، نوبت دوم رو برای ماه بعد وارد کارت میکنن؟ حتی اگه نوبت اول رو جایی به جز پاستور زده باشم؟

برای من mmr یه دونه 1987 خورده یه دونم 2003 که گفت دیگه لازم نیست فقط یه ماه مونده به مصاحبه انفولانزا بزنم
تشکر کنندگان: نیلان ، sepideh jan
(2014-08-25 ساعت 21:26)aidin2015 نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 21:00)aidin2015 نوشته:  من رفتم تجریش mmr lk آخریش برای 2003 بود به خانم دکتر اونجا گفتم که باید دوباره بزنم گفتند لازم نیست اگر دوباره بزنید MS میگیرید من هم بیخیال شدم

یک نوبت از mmr کافیه؟
مثل Td
خیلی خوبن Smile

برای من mmr یه دونه 1987 خورده یه دونم 2003 که گفت دیگه لازم نیست فقط یه ماه مونده به مصاحبه انفولانزا بزنم

پس من هم مال بچگیم رو میبرم چون اون رو نشون درمونگاه دادم، قبول نکردن...حالا می برم پاستور. خیلی لطف کردین. موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: aliklz ، sepideh jan
چرا کسی به سوال من جواب نمیده !!!!!! تو یکی از کامنت ها گفته شد واکسن mmr تا 6 ساعت بعد از واکسن دیفتری کزاز حتما باید زده بشه . صحت داره این موضوع؟؟؟؟؟ من mmr رو 1 هفته بعد از دیفتری کزاز زدم
تشکر کنندگان:
(2014-08-20 ساعت 18:08)m.ali نوشته:  [quote='shervin4d' pid='491074' dateline='1399159799']
سلام و تبریک به همه شما بدنده های عزیز. انگار همین 2دهفته پیش بود که تو پاستور تجریش با استرس اینور و اونور میدویدم که واکسنی از قلم نیفته... خیلی سریع تر از اونی که فکر میکنین میرسین اینجا. فقط توجه کنید که پاستور واکسن TDیا همون دیفتری گزاز رو یه مرحله میزنه و یک مرحله هم خودش الکی 10 سال قبل رو وارد میکنه که اکثرا مورد قبول بیمارستان دوبی نبود . اولا باید 3 مرحله نوشته بشه و فاصله هاش باید 1 1 6 باشه یعنی یکی دیگه یک ماه بعد از واکسن اول و سومی هم 6 ماه بعد از اولی تزریق بشه. اگر اصرار کنید تو پاستور براتون به این شکل هم وارد میکنن. من ور مورد واکسن ها توتهران اطلاعاتم کامله چون تازه انجام دادم. اگر کمکی خواستید در خدمتم.

سلام
من به تازگی رفتم پاستور به من گفتند چون سربازی معاف شدی فقط باید واکسن TD و MMR و INFLUENZA بزنی؟ ایا این درسته؟ و چه واکسنهایی باید بزنم؟
سلام/منم رفتم پاستور.درمورد mmr گفت لازم نیست درصورتیکه بچگی این واکسنو زدم.سفارت قبول میکنه؟؟؟؟ درمورد دیفتری کزاز هم چیزی بهم نگفتن
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: sepideh jan
(2014-08-21 ساعت 09:12)behdadK نوشته:  زبان من یکی مو در آورد از بس در هر صفحه نوشتم که ابوظبی 3 بار TD میخواهد و یک نفر فرهیخته از پاستور آمد و گفت پاستور به من گفته 2 بار. از این به بعد هر کدوم از دوستان هرچند بار خواست بزنه پای خودش. هزینه ی اضافی هم که ابوظبی تقبل میکنند نوش جونشون! اگر خانم بخشنده پاستور کارش رو مثل خانم طاهر نژاد بلد بود اینقدر اینجا الکی تاپیک جلو نمی رفت.
هر کسی هم براش مهمه که چند بار باید بزنه زحمت بکشه 2-3 صفحه قبل رو بخونه. خواهشا بحث رو کش ندید 20 صفحه است که هر کسی میاد میگه TD بزنم یا نزنم و یک بار همه واکسن هاش رو اعلام میکنه که تایید بگیره! دوستان یه کم به خودتون زحمت بدید 3 صفحه قبل رو بخونید قبل از اینکه سئوالتون رو مجدد تکرار کنید
دوست عزیز، هموطن، همسفر خانم دکتر بخشنده شخصیتی جدا از دکتر شوکلا و دکتر اونگان و ... است و البته متاسفانه اطلاعاتش از همه ماها هم کمتر است

سلام/
میترسم این سوال رو بپرسم.ولی خوب چیکارکنم ،پاستور به من گفتن واکسنی که موقع عقد زدم (1مرحله)همون واکسن دیفتری کزاز هستش و دیگه نیازی به این واکسن نیست.درسته؟؟؟؟؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
(2014-08-26 ساعت 08:59)امیلی نوشته:  چرا کسی به سوال من جواب نمیده !!!!!! تو یکی از کامنت ها گفته شد واکسن mmr تا 6 ساعت بعد از واکسن دیفتری کزاز حتما باید زده بشه . صحت داره این موضوع؟؟؟؟؟ من mmr رو 1 هفته بعد از دیفتری کزاز زدم
سلام دوست عزيز
اكثر دوستان از جمله خود من به همين روال واكسن MMR تزريق كرديم
مشكلي پيش نمي ياد
نگران نباشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sepideh jan
این رو نگاه کنید.
(2014-08-23 ساعت 12:13)behdadK نوشته:  چقدر قیمت MMR متفاوت است. در تهران از 20 هزار تومن تا 34 هزارتومن تازه مجانی هم گزارش شده!
راستی ما که پاستور رفتیم خانم دکتر بخشنده رو کارد میزدی خونش در نمی آمد. میگفت شما در مهاجرسرا من رو کلافه کردید. هی بین خودتون میگید که TD 0-1-7 باید تزریق بشه منو کچل کردید. همینطوری که من میگم درسته. گفتم اگر لطف کنید واسه ما رو اینطوری وارد کنید و قبول کرد. البته اگر دوستان 2 نوبت قبلا وارد کرده باشند جا برای 0-1-7 ندارند و باید دوباره نفری 50 تومن هزینه بدید دست از سر ایشون بردارید که نمیتوانند مجانی برای شما کارت عوض کنند. زیادی گیر بدهید کلا لج میکنند و از این به بعد 0-1-7 وارد نمیکنند. اما اگر کارت زردتان جدید است و قسمت TD اش خالی و ابوظبی میروید پاپیچ بشوید که 0-1-7 میخواهید.
یاداوری میکنم 0-1-7 فقط برای NMC دبی دکتر شوکلا نیاز است و بقیه جاها مشکلی ندارند. اگر کارت گرفته اید و 2 بار وارد شده از ایشون بخواهید که 2 بار به فاصله 1 ماه نزدیک مصاحبه براتون وارد کنند مصاحبه رفتید شاید شانس آوردید دکتر شوکلا حالشون خوب بود و محل نگذاشتند اما اگر کوک نبود نهایتا مینویسه واکسن کامل نیست و فلان تاریخ باید نوبت سوم تزریق بشه. اگر یکضربی بودید که قسر در رفتید اگر کلیرنس خوردید و از شانستون افتاد در همون بازه سفر دومتون اون 50 تومن رو دوباره باید هزینه کنید. خلاصه کارت را گرفتید و 0-1-7 اگر جا ندارد برایتان وارد کنند دست از سر خانم بخشنده بر دارید
نمونه اش حاجی واشنگتن خودمان است که خودش و همسرش 2 نوب با فاصله 10 سال و دو نوبت با فاصله یک ماه در کارتشان داشتند. دکتر شوکلا نیمه شارژ بود حاجی را ایراد نگرفت ولی همسرشان را اعلام کرد که باید 6 ماه دیگر نوب سوم را بزنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، sepideh jan
سلام
میخواستم بدونم پیشنهاد دوستان برای تزریق واکسن آنفولانزا با کیس نامبر 30xx حدود چه تاریخیه ؟ ممنونم Smile
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-08-26 ساعت 12:33)milad.nas نوشته:  سلام
میخواستم بدونم پیشنهاد دوستان برای تزریق واکسن آنفولانزا با کیس نامبر 30xx حدود چه تاریخیه ؟ ممنونم Smile

سلام دوست عزيز
ترجيحا 1 مانده به زمان مصاحبه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-26 ساعت 12:41)babak12 نوشته:  

سلام دوست عزيز

خب با توجه به کیس نامبر من حدودا یک ماه دیگه خوبه ؟
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-08-26 ساعت 12:43)milad.nas نوشته:  

سلام دوست عزيز

دوست عزيم 1 مانده به زمان مصاحبه
يعني بعد از دريافت نامه دوم و مشخص شدن زمان مصاحبه شما بعد
بايد اين واكسن تزريق كنيد
اين پست مطالعه بفرماييد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK ، A_A ، Alex 2014 ، HERMES7 ، sepideh jan
(2014-08-25 ساعت 20:05)aliklz نوشته:  
(2014-08-24 ساعت 21:00)aidin2015 نوشته:  من رفتم تجریش mmr lk آخریش برای 2003 بود به خانم دکتر اونجا گفتم که باید دوباره بزنم گفتند لازم نیست اگر دوباره بزنید MS میگیرید من هم بیخیال شدم

یک نوبت از mmr کافیه؟
مثل Td
خیلی خوبن Smile

والا من تا حالا نزده بود دیروز زدم یه بار امروز رفتم یکیشو برای 5 سال پیش وارد کرد یکیشو الان که زده بودم
برا شما فکر کنم برعکسه
خودشون میدونن
خیلی ممنون از راهنمایی شما، حتما همین کارو انجام میدم.
انستیتو پاستور هر روز بازهست؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-08-26 ساعت 12:53)babak12 نوشته:  
(2014-08-26 ساعت 12:43)milad.nas نوشته:  

سلام دوست عزيز

دوست عزيم 1 مانده به زمان مصاحبه
يعني بعد از دريافت نامه دوم و مشخص شدن زمان مصاحبه شما بعد
بايد اين واكسن تزريق كنيد
اين پست مطالعه بفرماييد
ما با فایل نامبر کمی کمتر از شما انستیتو پاستور رفتیم واکسن آنفوانزا را زذیم گفت یکسال اعتبار داره من فقط یک نوبت ام ام آر مانده برای یکماه بعد
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: milad.nas ، sepideh jan
(2014-08-26 ساعت 14:23)نیلان نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 20:05)aliklz نوشته:  
(2014-08-25 ساعت 10:32)نیلان نوشته:  یک نوبت از mmr کافیه؟
مثل Td
خیلی خوبن Smile

برا شما فکر کنم برعکسه
خودشون میدونن
خیلی ممنون از راهنمایی شما، حتما همین کارو انجام میدم.
انستیتو پاستور هر روز بازهست؟

بله بازه تا ساعت 2 غیر از جمعه
پنجشنبه هم تا 12 هستن
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان: A_A ، sepideh jan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان