کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان
من چند روز پیش واکسن MMR تزریق کردم نمیدونم تو دوران بچگی این واکسن و تزریق ردن برام یا نه آیا خطری داره؟Sad
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: Rooz
(2014-08-31 ساعت 15:42)r.bazargan نوشته:  سلام دوستان
من چند روز پیش واکسن MMR تزریق کردم نمیدونم تو دوران بچگی این واکسن و تزریق ردن برام یا نه آیا خطری داره؟Sad
منم به دكتر پاستور گفتم كه توي بچگي زدم ولي گفت فرمولش تغيير كرده و واكسن كاملا جديده واسه همين دوباره بايد بزنيم
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz ، r.bazargan
اونی که در بچگی تزریق کردیم اگر شما هم دهه پنجاهی و شصتی باشی اگر اشتباه نکنم MR بود و نه MMR. سرخک و سرخچه بود. این طرح بسیج همگانی MMR مربوط به 2 -3 سال میشه که عملا اجرایی هم نشده . پس اگر 10-15 سالتون نیست و سنتون بیشتره این واکسن رو نزدید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz ، rezasadeghi ، r.bazargan
(2014-08-31 ساعت 16:30)behdadK نوشته:  اونی که در بچگی تزریق کردیم اگر شما هم دهه پنجاهی و شصتی باشی اگر اشتباه نکنم MR بود و نه MMR. سرخک و سرخچه بود. این طرح بسیج همگانی MMR مربوط به 2 -3 سال میشه که عملا اجرایی هم نشده . پس اگر 10-15 سالتون نیست و سنتون بیشتره این واکسن رو نزدید.
من هفتادیم. کارت واکسن بچگیای منو قبول کرد که.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: babak12
(2014-08-31 ساعت 17:01)aidaz نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 16:30)behdadK نوشته:  اونی که در بچگی تزریق کردیم اگر شما هم دهه پنجاهی و شصتی باشی اگر اشتباه نکنم MR بود و نه MMR. سرخک و سرخچه بود. این طرح بسیج همگانی MMR مربوط به 2 -3 سال میشه که عملا اجرایی هم نشده . پس اگر 10-15 سالتون نیست و سنتون بیشتره این واکسن رو نزدید.
من هفتادیم. کارت واکسن بچگیای منو قبول کرد که.

پس بیشتر از 2 ساله که داره اجرا میشهBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Rooz ، rezasadeghi
(2014-08-31 ساعت 09:24)babak12 نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 01:58)behjat نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 01:06)Vandadi نوشته:  سلام
افرادی که اوایل مهرماه وقت مصاحبه دارن کی باید واکسن انفولانزا بزنن با توجه به اینکه می گن 1 ماه زوتر باید زد و در فصل خودش باید زد کی باید تزریق کرد؟
مصاحبه ما سری بعد است ولی رفتیم پاستور واکسن آنفلوانزا را زدیم گفت یکسال اعتبار داره
سلام دوست عزيز
هميشه انفولانزا تو ماه شهريور توزيع ميشه و تزريق مي كنن نگران اين موضوع نباشيد
اگه شما اول مهر مصاحبه داريد مي تونيد الان اقدام كنيد

دوست عزیز این مورد مثل روز روشنه

بله این مطلب صحیح است که انستیتو پاستور به شما گفته که این واکسن 1 سال اعتبار داره، اما برای مصاحبه سفارت نه و برای ایمنی بدن خودتون گفتن. سفارت همه چیز رو از شما جدید و به روز می خواهد. بهترین زمان برای شما جهت تزریق واکسن آنفولانزا از 1 ماه تا 10 روز قبل از زمان مصاحبه می باشد.

البته زیاد نگران نباشید، اگر دیر یا زود زدید و مورد تایید دکتر سفارت نبود، نهایتا دکتر معتمد سفارت دوباره برای شما تجویز می نماید.

موفق باشید
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: babak12
من 2008 رفتم مکه. کارت زرد بین المللی اون موقع گرفتم که توش واکسن مننژیت زدم Smile به درد بخور هست الان؟ توی بچگی هم برای مدرسه واکسنای سه گانه کزاز و دیفتری و سیاه سرفه زدم که مدرکو دارم. کلا اینا به کار میاد؟

عمل جراحی در گذشته ممکنه مشکل ساز شه؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-31 ساعت 19:39)hesam427 نوشته:  من 2008 رفتم مکه. کارت زرد بین المللی اون موقع گرفتم که توش واکسن مننژیت زدم Smile به درد بخور هست الان؟ توی بچگی هم برای مدرسه واکسنای سه گانه کزاز و دیفتری و سیاه سرفه زدم که مدرکو دارم. کلا اینا به کار میاد؟

سلام دوست عزیز
مننژیت نیاز نیست و فقط برای بچه های 11 تا 18 است
ولی کارت واکسن دوران کودکی حتما برای گرفتن کارت زرد همراه شما باشد
نه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-31 ساعت 19:47)babak12 نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 19:39)hesam427 نوشته:  من 2008 رفتم مکه. کارت زرد بین المللی اون موقع گرفتم که توش واکسن مننژیت زدم Smile به درد بخور هست الان؟ توی بچگی هم برای مدرسه واکسنای سه گانه کزاز و دیفتری و سیاه سرفه زدم که مدرکو دارم. کلا اینا به کار میاد؟

سلام دوست عزیز
نه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه
متشکر
من 30 سالمه. کارت واکسن مدرسه از چه جهت به کار میاد؟ در مورد کارت زرد مکه، از همون نمیشه استفاده کنن برای وارد کردن واکسنا؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-31 ساعت 19:52)hesam427 نوشته:  

سلام دوست عزیز
نه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه
متشکر
من 30 سالمه. کارت واکسن مدرسه از چه جهت به کار میاد؟ در مورد کارت زرد مکه، از همون نمیشه استفاده کنن برای وارد کردن واکسنا؟
از این جهت که برای شما واکسن دیفتیری و کزاز تزریق نمی کنن البته با تشخیص دکتر مربوطه
همراه شما باشه اگر مشکلی نباشد (از نظر تاریخ اعتبار کارت)ادامه واکسنها برای شما در ان وارد می کنن در غیر این صورت کارت جدید برای شما صادر می کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7
(2014-08-31 ساعت 20:05)babak12 نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 19:52)hesam427 نوشته:  

سلام دوست عزیز
نه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه
متشکر
از این جهت که برای شما واکسن دیفتیری و کزاز تزریق نمی کنن البته با تشخیص دکتر مربوطه
همراه شما باشه اگر مشکلی نباشد (از نظر تاریخ اعتبار کارت)ادامه واکسنها برای شما در ان وارد می کنن در غیر این صورت کارت جدید برای شما صادر می کنن
لطف کردید. ممنون
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz
Exclamation 
قابل توجه همه دوستان گرامی، مخصوصا خانم های باردار و کسانی که می خواهند اقدام به بچه دار شدن نمایند.

حتما دقت فرمایید چون که ممکن است به علت بی توجهی به مسائل از طرف افراد مختلف این گونه موارد به شما توضیح داده نشده باشد.

1. تمامی افرادی که می بایست واکسن MMR را تزریق نمایند (آقایان، بانوان و کودکان) حتما دقت نمایید که این واکسن را فقط و فقط برای یک بار و کلا در 2 مرحله در طول عمرتان تزریق نمایید. (یعنی فقط 2 بار تلقیح واکسن از طریق سُرنگ به بدن انسان) به این دلیل که تزریق این واکسن بیش از 2 مرتبه باعث ابتلا به بیماری MS می گردد.

2. خانم هایی که واکسن MMR را تزریق می نمایند می بایست که این واکسن را به هیچ وجه در دوران بارداری تزریق نکنند و یا حداقل 3 الی 4 ماه قبل از اقدام برای بچه دار شدن از این واکسن استفاده نمایند. دقت نمایید که در تمام مراحل بارداری به هیچ وجه این واکسن را تزریق ننمایید. به این دلیل که این نوع واکسن حاوی ویروس زنده می باشد و جنین را دچار نقص عضو شدید و عقب ماندگی شدید و یا حتی با مرگ مواجه می سازد.

این را گفتم به این دلیل که بعضی از افراد وظیفه خود را درست انجام نمی دهند و با جان و زندگی مردم بازی می کنند.
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، mbsamani ، r.bazargan ، p.fereidouni ، نیلان ، sepideh jan ، rezasadeghi ، fa15
(2014-08-31 ساعت 20:08)Rooz نوشته:  قابل توجه همه دوستان گرامی، مخصوصا خانم های باردار و کسانی که می خواهند اقدام به بچه دار شدن نمایند.

حتما دقت فرمایید چون که ممکن است به علت بی توجهی به مسائل از طرف افراد مختلف این گونه موارد به شما توضیح داده نشده باشد.

1. تمامی افرادی که می بایست واکسن MMR را تزریق نمایند (آقایان، بانوان و کودکان) حتما دقت نمایید که این واکسن را فقط و فقط برای یک بار و کلا در 2 مرحله در طول عمرتان تزریق نمایید. (یعنی فقط 2 بار تلقیح واکسن از طریق سُرنگ به بدن انسان) به این دلیل که تزریق این واکسن بیش از 2 مرتبه باعث ابتلا به بیماری MS می گردد.

2. خانم هایی که واکسن MMR را تزریق می نمایند می بایست که این واکسن را به هیچ وجه در دوران بارداری تزریق نکنند و یا حداقل 3 الی 4 ماه قبل از اقدام برای بچه دار شدن از این واکسن استفاده نمایند. دقت نمایید که در تمام مراحل بارداری به هیچ وجه این واکسن را تزریق ننمایید. به این دلیل که این نوع واکسن حاوی ویروس زنده می باشد و جنین را دچار نقص عضو شدید و عقب ماندگی شدید و یا حتی با مرگ مواجه می سازد.

این را گفتم به این دلیل که بعضی از افراد وظیفه خود را درست انجام نمی دهند و با جان و زندگی مردم بازی می کنند.

با سلام ولی اینطور که شنیدم در آنکارا دکتر اونگان mmr رو با وجود اینکه تزریق شده بوده 2باره تزریق کردن Sad(((
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان: Rooz ، sepideh jan
ما دیروز تمام واکسیناسیون ها رو انجام دادیم و با توجه به کارت واکسنی که از بچگی داشتیم و بردیم تعداد وتکسن ها کم شد مثلا به خوده من دوتا واکسن مننژیت و انفولانزا زدن.. و کارت زرد رو هم گرفتیم ..اما مساله ای که نگرانمون کرده اینه که نامه دوممون هنوز نیومده و ...
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: sepideh jan
(2014-09-01 ساعت 12:49)morida نوشته:  ما دیروز تمام واکسیناسیون ها رو انجام دادیم و با توجه به کارت واکسنی که از بچگی داشتیم و بردیم تعداد وتکسن ها کم شد مثلا به خوده من دوتا واکسن مننژیت و انفولانزا زدن.. و کارت زرد رو هم گرفتیم ..اما مساله ای که نگرانمون کرده اینه که نامه دوممون هنوز نیومده و ...
خیلی نگران نباشید اگر هم خیلی دیر شد می تونید به kcc میل بفرستید و از وضعیت فرم هاتون مطلع بشید کمتر از یک هفته جوابتونو میدن
مصاحبه: 06 اوت 2014
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان: Rooz ، sepideh jan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان