کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-09-01 ساعت 13:44)adriana نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 12:49)morida نوشته:  ما دیروز تمام واکسیناسیون ها رو انجام دادیم و با توجه به کارت واکسنی که از بچگی داشتیم و بردیم تعداد وتکسن ها کم شد مثلا به خوده من دوتا واکسن مننژیت و انفولانزا زدن.. و کارت زرد رو هم گرفتیم ..اما مساله ای که نگرانمون کرده اینه که نامه دوممون هنوز نیومده و ...
خیلی نگران نباشید اگر هم خیلی دیر شد می تونید به kcc میل بفرستید و از وضعیت فرم هاتون مطلع بشید کمتر از یک هفته جوابتونو میدن

خیلی ممنون از جوابتون ولی یه سوال تا کی وقت برای امادن نامه دوم هست؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 12:16)h.mina93 نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 20:08)Rooz نوشته:  قابل توجه همه دوستان گرامی، مخصوصا خانم های باردار و کسانی که می خواهند اقدام به بچه دار شدن نمایند.

حتما دقت فرمایید چون که ممکن است به علت بی توجهی به مسائل از طرف افراد مختلف این گونه موارد به شما توضیح داده نشده باشد.

1. تمامی افرادی که می بایست واکسن MMR را تزریق نمایند (آقایان، بانوان و کودکان) حتما دقت نمایید که این واکسن را فقط و فقط برای یک بار و کلا در 2 مرحله در طول عمرتان تزریق نمایید. (یعنی فقط 2 بار تلقیح واکسن از طریق سُرنگ به بدن انسان) به این دلیل که تزریق این واکسن بیش از 2 مرتبه باعث ابتلا به بیماری MS می گردد.

2. خانم هایی که واکسن MMR را تزریق می نمایند می بایست که این واکسن را به هیچ وجه در دوران بارداری تزریق نکنند و یا حداقل 3 الی 4 ماه قبل از اقدام برای بچه دار شدن از این واکسن استفاده نمایند. دقت نمایید که در تمام مراحل بارداری به هیچ وجه این واکسن را تزریق ننمایید. به این دلیل که این نوع واکسن حاوی ویروس زنده می باشد و جنین را دچار نقص عضو شدید و عقب ماندگی شدید و یا حتی با مرگ مواجه می سازد.

این را گفتم به این دلیل که بعضی از افراد وظیفه خود را درست انجام نمی دهند و با جان و زندگی مردم بازی می کنند.

با سلام ولی اینطور که شنیدم در آنکارا دکتر اونگان mmr رو با وجود اینکه تزریق شده بوده 2باره تزریق کردن Sad(((

بله دوست عزیز، این مطلبی که شما می فرمایید را من هم از دوستان دیگری شنیده ام که گفته اند که دکتر مجدد این واکسن را تزریق می نماید. در حقیقت صحت این گفته یکی از دوستان را نمی توانیم تایید یا رد کنیم. اما طبق گفته پزشک انستیتو پاستور، خانم دکتر بخشنده و همچنین بعد از تحقیق من در اینترنت در خصوص این موضوع، پی به این مسئله بردم که به صراحت گفته شده بود که احتمال ابتلا به بیماری MS با تزریق بیش از 2 مرتبه واکسن MMR رابطه نزدیکی وجود دارد. شما نیز می توانید با جستجوی این مطلب در اینترنت از کم و بیش ماجرا باخبر شوید.
حالا دیگر اگر دکتر دوباره این واکسن را تجویز می نماید، بحث دیگری است که با کمک اعضای دیگر گروه و مدیران و پیشکسوتان و برندگان سال های قبل و افرادی که اخیرا به مصاحبه تشریف برده اند می بایست این مسئله را به طور جدی پیگیری کنیم.
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: sepideh jan
سلام
واكسن td رو بايد دوبار تزريق كنيم؟آخه من ديروز پاستور رفتم هيچي دراين باره نگفت و فقط يبار td رو برام نوشت وزدم!!فقط گفت mmr دوبار هستش!
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: sepideh jan ، Rooz
(2014-08-31 ساعت 17:06)behdadK نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 17:01)aidaz نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 16:30)behdadK نوشته:  اونی که در بچگی تزریق کردیم اگر شما هم دهه پنجاهی و شصتی باشی اگر اشتباه نکنم MR بود و نه MMR. سرخک و سرخچه بود. این طرح بسیج همگانی MMR مربوط به 2 -3 سال میشه که عملا اجرایی هم نشده . پس اگر 10-15 سالتون نیست و سنتون بیشتره این واکسن رو نزدید.
من هفتادیم. کارت واکسن بچگیای منو قبول کرد که.

پس بیشتر از 2 ساله که داره اجرا میشهBig Grin

من دهه ی ۶۰ هستم، توی رکورد واکسن کودکیم mmr بود که وارد کارت زرد کردن.

(2014-08-29 ساعت 12:52)aidaz نوشته:  
(2014-08-29 ساعت 11:05)نیلان نوشته:  
(2014-08-27 ساعت 15:08)aliklz نوشته:  
(2014-08-27 ساعت 13:13)نیلان نوشته:  
(2014-08-27 ساعت 13:12)نیلان نوشته:  طبق راهنمایی خوبی که به من کردید، من زنگ زدم پاستور گفتن یه دوز که mmr درکودکی زدی رو بیار یه دوز هم که بیست روز پیش زدم می برم، همه رو برام وارد کارت می کنن و دیگه به بوستر احتیاجی نیست، آیا اطلاع دارید که گرفتن تیتر انتی بادی چقدر طول می کشه و هزینه ش چقدره؟ مرسیBig Grin

راستی راجع به ساعات کاری گفتن که پنج شنبه ها کار بین المللی انجام نمی دن. موفق باشید

تیترو من درخواست دادم سه شنبه. خون گرفت ازم گفت هفته بعد زنگ بزن آماده بود بیا بگیر Smile
هزینش15 بود فکر کنم

همون پاستور درخواست تیتر دادین؟ خیلی ممنون Cool

آره همون پاستور انجام میده. اون خانم دکتره می نویسه آزمایش و تو اتاق بغلم آزمایش و میگیرن. ولی به نظرم اگر بری یه جا دیگه بهتره. آزمایش منو که اشتباه انجام دادن بهشون گفتم گفت اگه مطمئنی آبله مرغون گرفتی برو دوباره یه جا دیگه آزمایش رو انجام بده.

فکر کنم دیگه خودشونم فهمیدن که آزمایش هاشون درست نیست، چون این هفته به من گفت نسخه می کنم، برو بیرون انجام بده Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK
(2014-08-30 ساعت 01:26)امیلی نوشته:  جواب تست آنتی بادیه آبله مرغان چند باشه خوبه؟ یکی میشه توضیح بده؟؟؟؟؟

بالای ۱۰
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
می خواستم بدونین که میتونین واسه دریافت کارت زرد و امور واکسیناسیون به هلال احمر در تهرا ن یا شهر خودتون شعبه هلال احمر مراجعه کنین اونها سالهاست واسه حجاج و دانشجویان کارت زرد صادر میکنن و به مراتب از پاستور با انصاف ترن بخصوص که دیگه خانم دکتر طاهر نژاد اونجا نیستن
دوستان شهرستانی بدونن که مراکز مسوول مدیکال ایرانی ها در هرسه سفارت باکارت زرد و هلال احمر یا پاستور اشنایی کامل دارن و مجبور نیستین کارت زرد شهر خوتون رو بیارین تهران دوباره مهر بشه
برای اصفهان هلال احمر خ ایت الله خوانساری
برای شیراز درمانگاه والفجر
کارت زرد صادر میکنن
موفق باشین
تشکر کنندگان: A_A ، Rooz ، babak12 ، Mahmood129
(2014-09-02 ساعت 09:04)lida55 نوشته:  سلام دوستان
می خواستم بدونین که میتونین واسه دریافت کارت زرد و امور واکسیناسیون به هلال احمر در تهرا ن یا شهر خودتون شعبه هلال احمر مراجعه کنین اونها سالهاست واسه حجاج و دانشجویان کارت زرد صادر میکنن و به مراتب از پاستور با انصاف ترن بخصوص که دیگه خانم دکتر طاهر نژاد اونجا نیستن
دوستان شهرستانی بدونن که مراکز مسوول مدیکال ایرانی ها در هرسه سفارت باکارت زرد و هلال احمر یا پاستور اشنایی کامل دارن و مجبور نیستین کارت زرد شهر خوتون رو بیارین تهران دوباره مهر بشه
برای اصفهان هلال احمر خ ایت الله خوانساری
برای شیراز درمانگاه والفجر
کارت زرد صادر میکنن
موفق باشین

برای اهواز هم هلال احمر در خیابان کیانپارس, مجانی کارت زرد می دهد
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: babak12
سلام دوستان عزیز
ما هفته ی پیش هلال احمر آیت ا... خوانساری اصفهان رفتیم. من و همسرم یادمون نبود دبیرستان هپاتیت زدیم یا نه که بهمون گفت اول برید تست آنتی بادی بدید. بعد هم بهمون گفت واکسن های اصفهان کامل نیست و نهایت واسه تکمیل واکسنا و گرفتن کارت زردتون باید برید پاستور. به نظرتون ما رو سر کار گذاشتند؟ آخه دوستان میگفتند هر کس تو مرکز درمانی شهر خودش میتونه واکسنا رو بزنه و کارت بگیره...
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: saboteur
دوستان 2 تا سوال:
1 - با توجه به کیس نامبر ما که حدود 6700 هستش حداکثر تا کی شروع کنیم واکسن هارو خوبه ؟
2- رفتیم اصفهان با کلی دور خود چرخیدن بلاخره مرکز واکسیناسیون رو پیدا کردیم یه خانومی بود گفت یکی 2 تا واکسن هارو ما داریم فقط و باقیشو باید برین تهران پاستور بزنین! کلا از لاتاری هم کامل میدونست چه واکسنهایی باید زد.
بنظرتون چیکار کنیم؟ بریم کامل همه رو تهران بزنیم یا چندتا اصفهان چندتا تهران؟
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: L_haam ، آزاده_امین ، iman2
(2014-09-04 ساعت 13:35)saboteur نوشته:  دوستان 2 تا سوال:
1 - با توجه به کیس نامبر ما که حدود 6700 هستش حداکثر تا کی شروع کنیم واکسن هارو خوبه ؟
2- رفتیم اصفهان با کلی دور خود چرخیدن بلاخره مرکز واکسیناسیون رو پیدا کردیم یه خانومی بود گفت یکی 2 تا واکسن هارو ما داریم فقط و باقیشو باید برین تهران پاستور بزنین! کلا از لاتاری هم کامل میدونست چه واکسنهایی باید زد.
سلام اصفهان من همه رو زدم
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
(2014-09-04 ساعت 13:44)atefeh60 نوشته:  

همین حالا می تونید شروع کنید به واکسن زدن.
هر چند تا رو اصفهان مجانی میزنه، بزنید، بعد باید کارت رو ببرین پاستور که براتون وارد کارت دیگه یی کنن، چون بقیه ی واکسن ها رو پاستور میزنه و فقط وارد کارت خودش میکنه،
توی شهرستان ها واکسن مجانیه ولی همه ی واکسن ها رو ندارن
موفق باشین
تشکر کنندگان: L_haam
(2014-09-04 ساعت 15:10)نیلان نوشته:  

هر چند تا رو اصفهان مجانی میزنه، بزنید، بعد باید کارت رو ببرین پاستور که براتون وارد کارت دیگه یی کنن، چون بقیه ی واکسن ها رو پاستور میزنه و فقط وارد کارت خودش میکنه،
موفق باشین
والا همه رو گفت پولیه Smile)) چیز مفت نداشت Smile)
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-04 ساعت 16:07)saboteur نوشته:  
(2014-09-04 ساعت 15:10)نیلان نوشته:  

موفق باشین
والا همه رو گفت پولیه Smile)) چیز مفت نداشت Smile)

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان:
دوستان اگه تا موقع مصاحبه واکسن هپاتیت نوبت سومو نتونیم بزنیم مشکلی پیش نمیاد؟
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-09-07 ساعت 17:36)mitramagh نوشته:  دوستان اگه تا موقع مصاحبه واکسن هپاتیت نوبت سومو نتونیم بزنیم مشکلی پیش نمیاد؟
اگر زمان مصاحبه نوبت سوم شما رسیده باشه و اینجا تزریق نکنید روز مدیکال برای شما تزریق می کنن که باید به دلار پرداخت کنید که به صرفه نیست
در غیر این صورت اگر نوبت سوم شما برای بعد از مصاحبه است باید وقتی برگشتین نوبت سوم کاملش کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، mitramagh ، Rooz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان