کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-08-31 ساعت 17:06)behdadK نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 17:01)aidaz نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 16:30)behdadK نوشته:  اونی که در بچگی تزریق کردیم اگر شما هم دهه پنجاهی و شصتی باشی اگر اشتباه نکنم MR بود و نه MMR. سرخک و سرخچه بود. این طرح بسیج همگانی MMR مربوط به 2 -3 سال میشه که عملا اجرایی هم نشده . پس اگر 10-15 سالتون نیست و سنتون بیشتره این واکسن رو نزدید.
من هفتادیم. کارت واکسن بچگیای منو قبول کرد که.

پس بیشتر از 2 ساله که داره اجرا میشهBig Grin

منم 70ایم ولی زدم mmr رو ms نگیرم!!!!
تشکر کنندگان:
(2014-09-08 ساعت 02:28)امیلی نوشته:  
(2014-08-31 ساعت 16:30)behdadK نوشته:  اونی که در بچگی تزریق کردیم اگر شما هم دهه پنجاهی و شصتی باشی اگر اشتباه نکنم MR بود و نه MMR. سرخک و سرخچه بود. این طرح بسیج همگانی MMR مربوط به 2 -3 سال میشه که عملا اجرایی هم نشده . پس اگر 10-15 سالتون نیست و سنتون بیشتره این واکسن رو نزدید.

امیلی جان منم 71یم به دکتر پاستور هم گفتم که تو بچگی زدم ولی گفت کلا واکسنش تغییر کرده!
نگران نباش حتی اگه اینطورم نباشه بازم بیشتر از 10ساله که زدیم پس ان شاالله طوری نمیشه
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
(2014-09-08 ساعت 02:45)miyu نوشته:  
(2014-09-08 ساعت 02:28)امیلی نوشته:  

امیلی جان منم 71یم به دکتر پاستور هم گفتم که تو بچگی زدم ولی گفت کلا واکسنش تغییر کرده!
نگران نباش حتی اگه اینطورم نباشه بازم بیشتر از 10ساله که زدیم پس ان شاالله طوری نمیشه
تشکر کنندگان:
درود
به همه دوستانی که در لاتاری 2015 برنده شدن یا به هر طریقی با این داستان درگیر هستن اکیدا توصیه میکنم همه این 52 صفحه مربوط به واکسن ها رو بخونن. بعد از خوندنش مطمئن باشید هیچ شبهه ای واستون باقی نمیمونه. ارزشش رو داره. صبر و حوصله و تحقیق رو از همینجا شروع کنیم. چیزایی که باید از الان تمرین کنیم تا همیشه و همیشه ازش استفاده کنیم. مهاجرت ساده نیست و باید خیلی خیلی تلاش کرد.
به امید یکضرب گرفتن تمام دوستان 2015 ... Rolleyes
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan
من به احتمال 100% تا چند روز آینده کارنت میشم
تا الان واکسن هایی که زدم:

دیفتری و کزار

هپاتیت نوبت اول و دوم

MMR نوبت اول

تا 10 روز دیگه نوبت دوم MMR رو میزنم

دیگه واکسن های (آنفولانزا و پنموکوکال و مننگوکال) رو باید بزنم؟ ؟؟؟؟چه موقع بزنم؟ با احتمال اینکه حداکثر تا 2 ماه آینده میرم مصاحبهBig GrinCoolRolleyes
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2014-09-09 ساعت 08:44)r.bazargan نوشته:  من به احتمال 100% تا چند روز آینده کارنت میشم
تا الان واکسن هایی که زدم:

دیفتری و کزار

هپاتیت نوبت اول و دوم

MMR نوبت اول

تا 10 روز دیگه نوبت دوم MMR رو میزنم

دیگه واکسن های (آنفولانزا و پنموکوکال و مننگوکال) رو باید بزنم؟ ؟؟؟؟چه موقع بزنم؟ با احتمال اینکه حداکثر تا 2 ماه آینده میرم مصاحبهBig GrinCoolRolleyes

سلام
این دو تا اخری ( پنموکوکال و مننگوکال) چیه؟
دقت کنید mmr یک ماه قبل باشه از تاریخ مصاحبه اگر شد همون رون انفولانزا رو هم بزنید و بدید براتون کارت رو صادر کنن
بار سوم هپاتیت هم برگشتید بزنید ، به دکتر اونجا هم بگید که تایمش نشده ! نزه الکی!
من یه مننژیت هم زدم که بین علما اختلاف هست سر زدن و نزدنش Big Grin
موفق باشید
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، A_A ، AliReza.Sh
من شرمنده که پیام هامو دیر به دیر چک کردم آدرس دکتر جواد دهقان نیری که در مشهد واکسیناسیون رو انجام میده برای همه اینجا می نویسم.
مشهد, میدان بیمارستان امام رضا, اول خیابان ابن سینا طبقه چهارم تلفن 38597999
البته هزینه هاش به نسبت زیاد میشه من فکر می کنم
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، milad.nas
(2014-09-09 ساعت 20:04)ladank نوشته:  من شرمنده که پیام هامو دیر به دیر چک کردم آدرس دکتر جواد دهقان نیری که در مشهد واکسیناسیون رو انجام میده برای همه اینجا می نویسم.
مشهد, میدان بیمارستان امام رضا, اول خیابان ابن سینا طبقه چهارم تلفن 38597999
البته هزینه هاش به نسبت زیاد میشه من فکر می کنم

اره دوست عزیز من مراجعه کردم به ایشون و واسم کارت صادر کرد ولی خوب هزینه زیادی از من و همسرم گرفت
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: A_A
(2014-09-04 ساعت 13:32)L_haam نوشته:  سلام دوستان عزیز
ما هفته ی پیش هلال احمر آیت ا... خوانساری اصفهان رفتیم. من و همسرم یادمون نبود دبیرستان هپاتیت زدیم یا نه که بهمون گفت اول برید تست آنتی بادی بدید. بعد هم بهمون گفت واکسن های اصفهان کامل نیست و نهایت واسه تکمیل واکسنا و گرفتن کارت زردتون باید برید پاستور. به نظرتون ما رو سر کار گذاشتند؟ آخه دوستان میگفتند هر کس تو مرکز درمانی شهر خودش میتونه واکسنا رو بزنه و کارت بگیره...

دقیقا به من هم ، همین را گفتند که باید برم پاستور تهران چون پاستور به واکسنهایی که شهرهای دیگه زده میشه بعداً برای وارد کردن در کارت زرد به پاستور مراجعه میشه گیر میده (ما ها خودمون به خودمون اعتماد نداریم ، انتظار داریم ترک ها به ما اعتماد داشته باشند؟!!!!!! )
تشکر کنندگان: milad.nas
سلام دوستان

من براي نوامبر كارنت شدم و مرحله اول MMR رو 23 مرداد زدم حالا با توجه به اينكه نامه دومم نيومده ايا 23 شهريور برم واكسن مرحله دوم MMr رو بزنم ياخير ؟ يعني منتظر بشم كه نامه دومم بياد و بعدش برم ؟ لطفا راهنمايي بفرماييد .
شماره كيس :2XXX , رويت قبولي : 1مي ,سفارت :آنكارا , ارسال فرم : 19 مي , تاريخ كارنت :8سپتامبر , نامه دوم : 23 اكتبر , مصاحبه : نيمه اول دسامبر، دریافت ویزا :خودم و دخترم یکضرب (همسرم بعد از 121روز)
تشکر کنندگان: zohreh-gh
(2014-09-11 ساعت 13:05)sami_rg نوشته:  سلام دوستان

من براي نوامبر كارنت شدم و مرحله اول MMR رو 23 مرداد زدم حالا با توجه به اينكه نامه دومم نيومده ايا 23 شهريور برم واكسن مرحله دوم MMr رو بزنم ياخير ؟ يعني منتظر بشم كه نامه دومم بياد و بعدش برم ؟ لطفا راهنمايي بفرماييد .

سلام دوست عزیز
می تونید بزنید مشکلی پیش نمی یاد
نیازی نیست منتظر نامه دوم بشید
چون مصاحبه شما در نوامبر است
با این حال باید مدنظر داشته باشید که 1 ماه قبل از مصاحبه نباید این واکسن تزریق کنید که اگر شما در تاریخ اعلام شده تزریق انجام بدید 1 ماه فاصله هم رعایت شده است
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، A_A ، sami_rg ، r.bazargan
(2014-09-11 ساعت 13:05)sami_rg نوشته:  سلام دوستان

به سلامتی میتونم بپرسم واکسن MMR رو کجا زدید؟
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:
سلام.
در ترکیه بچه های زیر دوسال هم معاینات پزشکی و یا واکسن خاصی باید زمان مصاحبه بزنن؟بالای دوسال گویا تست سل هست.اما زیر دوسال تست و واکسن خاصی هست؟ممنون که جواب میدید دوستان
تشکر کنندگان:
باید بین دو واکسن MMR یک ماه فاصله باشه. نه کمتر نه بیشتر. شما هم دو نوبت رو بزنید با این فاصله به شما تزریق دیگه نمیشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، AliReza.Sh
(2014-09-13 ساعت 10:43)behdadK نوشته:  باید بین دو واکسن MMR یک ماه فاصله باشه. نه کمتر نه بیشتر. شما هم دو نوبت رو بزنید با این فاصله به شما تزریق دیگه نمیشه

سلام

من نوبت دومMMR رو 15 روز دیرتر زدم! دکتر گفت از یک ماه بگذره اشکال نداره! فقط زیر یک ماه نباشه!
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، behdadK ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان