کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2014-11-10 ساعت 22:30)Qazwsxedc نوشته:  آدرس برای واکسیناسیون در شیراز ؟

بله دوست عزیز جواب سوال شما رو دادم .
K1
تاریخ ارسال مدارک : 2014Feb 14
تاریخ دریافت رسید نامبر : 2014Feb 25
تاریخ اپروو: 8 آگوست 2014
مصاحبه : 23 نوامبر 2014 ابوظبی
دریافت ویزا : 26 نوامبر 2014 CoolBig Grin
ورود به آمریکا : دسامبر 2014
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزيز،
واكسن ام ام ار و كجا تزريق كردين؟ من از هر جا ميپرسم ميگن نميزنن !
ممنون

(2014-11-09 ساعت 21:12)Memolk نوشته:  اولین مرحله MMR و یه دوز هپاتیت فقط برای بالا بردن تیتر چون قبلا زدیم...امروز انجام شد
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزيز،

دوتا سوال داشتم ازحضورتون؛ اول اينكه واكسن mmr و كجا تزريق ميكنن ؟ چون تو صفحات بچه هاي ٢٠١٤ خوندم كه مهاجرسرا كلينيكي توي خ بهبودي قبلا معرفي ميكرد و امروز زنگ زدم مهاجرسرا گفتند خير و نميدونن كجا بايد بريم براي ام ام ار !
دوم اينكه كجا بايد تست آنتي بادي براي ام ام ار و آبله انجام بديم كه مورد تاييد پاستور باشه ؟ اگه مطمئن باشيم كه اوريون و توي بچگي گرفتيم، تا چند سال بدن مصونيت داره ؟

ممنون از راهنماييتون
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

تشکر کنندگان:
آدرس اين درمانگاه و ميشه بدين ؟

(2014-09-21 ساعت 23:27)miyu نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 23:12)farslm نوشته:  
(2014-09-21 ساعت 13:49)miyu نوشته:  دوستاني كه داخل تهران هستن و هنوز واكسن mmr رو نزدن:
من امروز به درمانگاه بهگر تو بهبودي زنگ زدم و گفتن قيمت واكسن هردونوبتش كلا 40 تومن و با دفترچه بيمه ميشه 13تومن!
ساعات واكسن هم از 10:30 تا 12 و توي عصر هم از 5تا7
البته خواستين برين حتما همونروز قبلش تماس بگيرين كه يوقت تموم نكرده باشن

من سه هفته پیش رفتم بهگر برای یک نوبت بدون دفترچه 42 تومن دادم. با دفترچه ظاهرا 35 تومن میشد
ممنون كه گفتين
پس منظورش نوبتي 40تومن بوده!ماشالله هم كه هر هفته قيمتشون تغيير ميكنه!!به من گفت با دفترچه بيمه ميشه ١٣تومن!!!
اين هفته با دفترچه ميرم ببينم بلاخره چقدر ميگيرن!!به هركي يه قيمت گفتن!!

تشکر کنندگان:
(2014-11-11 ساعت 02:10)TajbakhshSalma نوشته:  با سلام به دوستان عزيز،

دوتا سوال داشتم ازحضورتون؛ اول اينكه واكسن mmr و كجا تزريق ميكنن ؟ چون تو صفحات بچه هاي ٢٠١٤ خوندم كه مهاجرسرا كلينيكي توي خ بهبودي قبلا معرفي ميكرد و امروز زنگ زدم مهاجرسرا گفتند خير و نميدونن كجا بايد بريم براي ام ام ار !
دوم اينكه كجا بايد تست آنتي بادي براي ام ام ار و آبله انجام بديم كه مورد تاييد پاستور باشه ؟ اگه مطمئن باشيم كه اوريون و توي بچگي گرفتيم، تا چند سال بدن مصونيت داره ؟

ممنون از راهنماييتون
سلام
می تونید با یکی از مراکز زیر تماس بگیرید و تشریف ببرید برای تزریق mmr

خ استاد مطهري-خ ميرعماد-نبش كوچه ششم -بيمارستان مهرداد
تلفن:88754385-88543592
قبلش زنگ بزنید برای همان روز وقت بگیرید
در 2 نوبت به فاصبه 1 ماه
هر نوبت 40.000 تومان
واکسن MMM درمانگاه بهگر. تهران خیابان آزادی ابتدای بهبودی. تلفن 66051321
واکسنmmrدرمانگاه پگاه خیابان خواجه عبدالله انصاری
کلینیک 16 آذر دانشگاه تهرانبالاتر از پل رومی ساختمان پزشکان 1775 دکنر رستم باستان زاده تلفن 22234191
شریعتی اسدی دکتر رادان 22205702
قیطریه بین پارک و صدر- کلینیک قیطریه --22212327-9
انتهای بلوار کشاورز (تقاطع بلوار کشاورز با خیابان دکتر قریب)، خیابان دکتر قریب، پایین‌تر از بیمارستان امام خمینی، مرکز طبی کودکان
در غرب تهران درمانگاه بهراد در اشرفی اصفهانی. نرسیده به برج نگین رضا - کنار نمایندگی هیوندا - تلفن ۴۴۰۵۹۷۶۰
کلینیک دانشگاه تهران (انقلاب-ابتدای خ.16 آذر-روبروی دانشگاه تهران - تلفن تماس: 66418400) میباشد که روزهای چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح واکسن میزنه.
............
-پاستور تست ابله می گیرن ولی در خصوص تست mmr اطلاعی ندارم که پاستور انجام میده یا نه
بهترین کار این که به پاستور مراجعه کنید و در این خصوص سئوال بفرمایید تا کاملا شما راهنمایی کنن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، shandiz ، laleht ، Mahmood129 ، ajab1
(2014-11-11 ساعت 02:10)TajbakhshSalma نوشته:  با سلام به دوستان عزيز،

ممنون از راهنماييتون

درمانگاه خیریه فرشته جنب مسجد خیریه فرشته (ولی عصر-بالاتر از چهارراه پارک وی) هم mmr میزنن نفری 25000 تومان(بعد از ظهر ها)
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12
دوستان صاحب نظر
پاستور به ما گفت با توجه به سن تون هپاتیت و مننژیت برای شما نیاز نیست آیا درسته این ؟؟
تشکر کنندگان:
سلام. Td چند نوبت باید تزریق شه؟ من یه نوبت ماه پیش زدم
تشکر کنندگان:
(2014-11-11 ساعت 12:21)reytoon نوشته:  دوستان صاحب نظر
پاستور به ما گفت با توجه به سن تون هپاتیت و مننژیت برای شما نیاز نیست آیا درسته این ؟؟

بله بعضی دوستان زدن بعضی هم نزدن ، بستگی به خودتون داره.
خیلی از دوستان ریسک نکردن و گفتن تزریق بشه.
اگر تزریق نکردن بگین توی کارت واکسنتون تاریخ بزنن یا بنویسند نیازی ندارید.
تشکر کنندگان: reytoon ، babak12 ، A_A
(2014-11-11 ساعت 12:40)hesam427 نوشته:  سلام. Td چند نوبت باید تزریق شه؟ من یه نوبت ماه پیش زدم

دو نوبت به فاصله 1 ماه از هم.الان باید برید نوبت دوم رو بزنید
K1
تاریخ ارسال مدارک : 2014Feb 14
تاریخ دریافت رسید نامبر : 2014Feb 25
تاریخ اپروو: 8 آگوست 2014
مصاحبه : 23 نوامبر 2014 ابوظبی
دریافت ویزا : 26 نوامبر 2014 CoolBig Grin
ورود به آمریکا : دسامبر 2014
تشکر کنندگان: Mahmood129
(2014-11-11 ساعت 15:02)aidaone نوشته:  
(2014-11-11 ساعت 12:40)hesam427 نوشته:  سلام. Td چند نوبت باید تزریق شه؟ من یه نوبت ماه پیش زدم

با سلام من فکر میکنم که واکسن ام ام آر را باید دو نوبت به فاصله یکماه بزنید واکسن ت د سه نوبت به فاصله یک و یک و شش ماه باید زده بشه برای اطمینان از پاستور سوال کنید.
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
(2014-11-11 ساعت 01:40)TajbakhshSalma نوشته:  سلام دوست عزيز،
واكسن ام ام ار و كجا تزريق كردين؟ من از هر جا ميپرسم ميگن نميزنن !
ممنون

(2014-11-09 ساعت 21:12)Memolk نوشته:  اولین مرحله MMR و یه دوز هپاتیت فقط برای بالا بردن تیتر چون قبلا زدیم...امروز انجام شد

MMR را درمانگاه هگمتانه اکباتان زدیم... 31000 تومان با دفترچه 26000 تومان

(2014-11-11 ساعت 16:29)behjat نوشته:  

با سلام من فکر میکنم که واکسن ام ام آر را باید دو نوبت به فاصله یکماه بزنید واکسن ت د سه نوبت به فاصله یک و یک و شش ماه باید زده بشه برای اطمینان از پاستور سوال کنید.
h,k
اون 3 نوبتی که شما می فرمایید واکسن هپاتیته نه td
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:

td دو نوبته ولی پاستور به ما گفت که 1 نوبت بزنید
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
پاستور واکسن Td در 2 نوبت براتون تزریق می کن
که یک نوبت با توجه به سن شما براتون داخل کارت وارد می کنن
و یک نوبت هم همون موقع تزریق می کنن و داخل کارت وارد می کنن
که برای مدیکال انکارا و ایروان کافی است
ولی اگر مصاحبه شما ابوظبی است سعی کنید دکتر متقاعد کنید که ترتیب وارد کردن واکسن برای شما به این صورت وارد کنن
0-1-7 تا دکتر شوکلا برای شما تزریقی انجام نده
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Memolk ، A_A ، mania.mazaheri ، nazgol hemati
دوستان عزیزی که شهرستان هستند لطفا دقت کنید برا گرفتن کارت زرد اصلا نیاز نیست هزینه کنید و حتما به پاستور تهران بیاید.تمامی مراکز حلال احمر شهرستان های ووچک و بزرگ کارت زرد بین المللی صادر میکنن.واکسناتونم باهزینه خیلی کمتر تو مراکز بهداشت شهرستانتون بزنید.
مثلا من تو شهر یاسوج تمامی واکسنامو بصورت رایگان زدم بجز مننژیت و آنفولانزا و کارت زردمم از هلال احمر همینجا گرفتم
تشکر کنندگان: vahidbaq ، milad.nas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان