کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
مثل اینکه کسی جواب سوال های منو نمیدونه!
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 19:25)hilda60 نوشته:  سلام دوستان من و همسرم امروز برای واکسیناسیون به پاستور رفتیم و کارت زرد رو گرفتیم هزینه کارت زرد 58 هزارتومن... واکسن هپاتیت هم 7 هزارتومن.....دوستان فقط دقت کنید که مشخصات بالای کارت زرد با مشخصات پاسپورتتون همخونی داشته باشه.
...... من یه مرحله از mmr رو قبلا زده بودم که مرحله دومش رو هم امروز زدم البته نه تو پاستور ... همسرم هم امروز مرحله اولش رو زد و یک ماه دیگه مرحله دوم .... یه سوال؟؟؟ آیا امروز که واکسن رو زدیم برای تاییدش هم همین امروز باید میبردیم پاستور؟؟؟؟؟
.....هپاتیت رو هم خودم سه مرحله اش رو زده بودم و فقط تاریخ هاشو وارد کرد و همسرم نزده بود که دکتر گفت اصلا سفارت هپاتیت افراد بالای هجده سال رو قبول نمیکنه ما هم چون احتمال دادیم دکتر تو ترکیه بخواد برامون بزنه و هزینه بردار میشه یه مرحله اولش رو همسرم زد و موند دو مرحله اش
برای td هم تو کارت زرد من سه تا تاریخ زده ولی برای همسرم چهارتا تاریخ ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!که اخرین تاریخ هر جفتمون امروزه
چرا؟ (من به غیر از mmr امروز واکسنی نزدم)
آنفولانزا رو هم گفتیم نزدیک مصاحبه بزنیم .....
آیا همه چی رو رواله با توجه به کیس نامبرمون؟؟؟؟؟
ممنون میشم در صورت دونستن پاسخ جواب هام رو بدید..... باتشکر
(2014-10-28 ساعت 19:55)hilda60 نوشته:  مثل اینکه کسی جواب سوال های منو نمیدونه!
خیر نیاز نیست همین امروز تشریف ببرید
هر موقع کل واکسنهای شما کامل شد می تونید تشریف ببرید و براتون تو کارت وارد کنن
برای هپایتت هم کار درستی انجام دادین
اگر منظور شما td/tdp مشکلی نداره ی استانداری وجود داره که به همون نسبت با توجه به سن شما برا ی شما وارد می کنن چون شما قبلا این واکسن در دوران کودکی تزریق کردین
انفولانزاهم 1 ماه مونده به مصاحبه بزنید
دوست عزیز اگر این 74 صفحه مطالعه می کردین متوجه می شدید که بارها این سئوالهای پرسیده شده و توسط دوستان پاسخ داده شده
به هر حال امیدوارم به پاسخ مدنظرتون رسیده باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: hilda60 ، HERMES7 ، A_A
(2014-10-28 ساعت 20:28)babak12 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 19:25)hilda60 نوشته:  سلام دوستان من و همسرم امروز برای واکسیناسیون به پاستور رفتیم و کارت زرد رو گرفتیم هزینه کارت زرد 58 هزارتومن... واکسن هپاتیت هم 7 هزارتومن.....دوستان فقط دقت کنید که مشخصات بالای کارت زرد با مشخصات پاسپورتتون همخونی داشته باشه.
...... من یه مرحله از mmr رو قبلا زده بودم که مرحله دومش رو هم امروز زدم البته نه تو پاستور ... همسرم هم امروز مرحله اولش رو زد و یک ماه دیگه مرحله دوم .... یه سوال؟؟؟ آیا امروز که واکسن رو زدیم برای تاییدش هم همین امروز باید میبردیم پاستور؟؟؟؟؟
.....هپاتیت رو هم خودم سه مرحله اش رو زده بودم و فقط تاریخ هاشو وارد کرد و همسرم نزده بود که دکتر گفت اصلا سفارت هپاتیت افراد بالای هجده سال رو قبول نمیکنه ما هم چون احتمال دادیم دکتر تو ترکیه بخواد برامون بزنه و هزینه بردار میشه یه مرحله اولش رو همسرم زد و موند دو مرحله اش
برای td هم تو کارت زرد من سه تا تاریخ زده ولی برای همسرم چهارتا تاریخ ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!که اخرین تاریخ هر جفتمون امروزه
اگر منظور شما td/tdp مشکلی نداره ی استانداری وجود داره که به همون نسبت با توجه به سن شما برا ی شما وارد می کنن چون شما قبلا این واکسن در دوران کودکی تزریق کردین
دوست عزیز اگر این 74 صفحه مطالعه می کردین متوجه می شدید که بارها این سئوالهای پرسیده شده و توسط دوستان پاسخ داده شده

مرسی از جوابتون...ولی من منظورم همون td بود
dtp/dt و td کلا دو نوع واکسن جدا از هم هستند که در قسمت dtp/dt هیچ تاریخی وارد نشده .. و در قسمت td برای همسرم چهار تاریخ و برای من سه تاریخ وارد شده
؟؟؟؟
در ضمن من تمام صفحات رو مطالعه کردم ولی به جواب آخری نرسیدم . شاید هم ندیده باشم.....
با تشکر
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 08:56)p00ya2001 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 08:34)rbrb-2015 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 00:02)mehrdad_123 نوشته:  
(2014-10-26 ساعت 09:16)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان
كسي ميدونه تست آنتي بادي واسه آبله تو اصفهان كجا انجام ميدن؟

2015As34XX
4 نفر آنكارا / رويت قبولي 8 مه2014/ارسال فرمها AUG2014

سلام من رفتم اریترون اول شیخ مفید از شیخ صدوق سمت چپ MMr را گرفت هزینه اش 130 تومن شد
شما برای تست آنتی بادی MMR رفتید؟
میتونم بپرسم برای چی تست دادید؟
سلام
آنتي بادي آبله منظورم بود
من MMR رو زدم
ولي هر دوزش 30 هزار تومن بو.د
تازه يه نوبتم با پارتي بازي مجاني زدم تو مركز بهداشت

من mmr را قبلا زده بودم دیگه نمیخواستم بزنم . من ابله مرغون هم همه میگفتند نگرفتم ولی تو ازمایش معلوم شد ک گرفته بودم ولی کسی نفهمیده بوده . بله اریترون میگیره ازمایشگاه خوبیه
تشکر کنندگان: rbrb-2015
دوستان وساتيد يه راهنمايي مارو بكنن
من كارت زردمو حدودا سه ماه گرفتم و هر سري واكسن مي زنم ميرم بهش اضافه مي كنم
الان كه تاريخ صدرش او پايين براي جولاي هست مشكلي ايجاد مي كنه ؟!
تاريخ همه واكسنا بعد از تاريخ صدور هست
مصاحبه هم كه تو امضامشخصه
با تسكر
بايييييييييي
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 20:43)hilda60 نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 20:28)babak12 نوشته:  

مرسی از جوابتون...ولی من منظورم همون td بود
dtp/dt و td کلا دو نوع واکسن جدا از هم هستند که در قسمت dtp/dt هیچ تاریخی وارد نشده .. و در قسمت td برای همسرم چهار تاریخ و برای من سه تاریخ وارد شده
؟؟؟؟
در ضمن من تمام صفحات رو مطالعه کردم ولی به جواب آخری نرسیدم . شاید هم ندیده باشم.....
با تشکر
خواهش می کنم
خوب حتما مراجعه کنید و بگید براتون dtp/dt وارد کنن طبق همون توضیحی که بالا دادم البته خودشون می دونن
مشکلی نداره برای وارد کردن 3 نوبت برای شما و 4 نوبت برای خانم شما
تازه خیلی به نفع شما شده
خود من باید به پاستور مراجعه کنم و کلی بحث کنم که برای من td در 3 نوبت وارد یعنی یک نوبته دیگه وارد کنه(البته چون من مصاحبه ابوظبی )
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: hilda60
(2014-10-28 ساعت 22:33)Peyman123 نوشته:  دوستان وساتيد يه راهنمايي مارو بكنن
من كارت زردمو حدودا سه ماه گرفتم و هر سري واكسن مي زنم ميرم بهش اضافه مي كنم
الان كه تاريخ صدرش او پايين براي جولاي هست مشكلي ايجاد مي كنه ؟!
تاريخ همه واكسنا بعد از تاريخ صدور هست
مصاحبه هم كه تو امضامشخصه
با تسكر
بايييييييييي
سلام
نه دوست عزیز
چرا مشکل ایجاد کنه
من شرایط شما دارم
نگران نباش
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: Peyman123 ، A_A
سلام به همه دوستان من امروز رفتم برا مدیکال کارت زردم از شهرستان مرکز بهداشت و هلال احمر گرفته بودم هیچ مشکلی پیش نیامد البته دبی اینجوری بود پس اونلیی که دبی میرن برا مدیکال نگران نباشن
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، laleht ، behjat ، rbrb-2015 ، milad.nas ، Memolk
(2014-10-28 ساعت 18:52)sh_mm10 نوشته:  سلام دوستان
کسی اطلاع داره در مدیکال(دبی_ ابوظبی) چه تیترهایی انجام می شه؟دوستان نوشته بودند تیتر واسه mmr انجام می شه ،برای ابله مرغان هم همین طور؟(کودک و بزرگسال)

سلام از ما هیچ تیتری رو نگرفتن اصلا تیتر نمیگرن
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، milad.nas ، sh_mm10 ، A_A
سلام دوستان واکسن آنفولانزا رو چه زمانی قبل از مصاحبه باید تزریق کرد. ممنون
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 18:58)atefeh60 نوشته:  سلام دوستان واکسن آنفولانزا رو چه زمانی قبل از مصاحبه باید تزریق کرد. ممنون

بین یک ماه تا دو هفته .
دوستان دو هفته اخر میزنن که رفتن چک دکتر اونجا نتونه دوباره انفولانزا تزریق کنه!
تشکر کنندگان: babak12 ، atefeh60 ، A_A
سلام...
میخواستم بدونم واکسن آنفولانزا رو فقط سفارت آنکارا میخواد یا ارمنستان هم میخواد؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-11-05 ساعت 17:58)peyman55 نوشته:  سلام...
میخواستم بدونم واکسن آنفولانزا رو فقط سفارت آنکارا میخواد یا ارمنستان هم میخواد؟ ممنون
جزوی از الزامات مدیکال شماست
در هر 3 سفارت
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: shandiz ، A_A
واکسن انفولانزا در nmc دبی برای بعضی فصول سال هست من تو مرداد رفتم لازم نبود و نزدم
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
من چشمام رو جراحی لیزیک انجام دادم
باید مدارکی رو برای دکتر ارائه بدم؟
تشکر کنندگان: shandiz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان