کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین ؟
من برای کارهای مدیکالم در دوبی میتونم به جای nmc به پلی کلینیک دکتر نایال مراجعه کنم چون خیلی به هتلی که رزرو کردم نزدیکه ؟
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-11-05 ساعت 19:26)t_arian_n نوشته:  من چشمام رو جراحی لیزیک انجام دادم
باید مدارکی رو برای دکتر ارائه بدم؟

خیر فقط دکتر ازتون میپرسه جراحی داشتید بگید لیزیک کردم
تشکر کنندگان: t_arian_n
(2014-11-09 ساعت 16:51)milad.nas نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین ؟
من برای کارهای مدیکالم در دوبی میتونم به جای nmc به پلی کلینیک دکتر نایال مراجعه کنم چون خیلی به هتلی که رزرو کردم نزدیکه ؟
سلام دوست عزیز
می تونید از اینجا ملاحضه بفرمایید
http://travel.state.gov/content/dam/visa...0Dhabi.pdf
اگر جزو این لیست باشه می تونید تشریف ببرید برای مدیکال
البته قبلش حتما تماس بگیرید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، milad.nas
سلام دوستان. من میتونم شهرستان واکسن انقلو انزا رو بزنم، توی پستهای اولیه میخوندم که باید لیبل روی واکسن رو روی کارت زرد بچسبونم، اما امروز هر چه کردم از روی ان کنده نمیشد، به نظر شما چه جوریه و برای پاستور چی باید ببرم[emoji6]
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2014-11-09 ساعت 18:58)sunn789 نوشته:  سلام دوستان. من میتونم شهرستات انقلو انزا رو بزنم، توی پستهای اولیه میخوندم که باید لیبل روی واکسن رو روی کارت زرد بچسبونم، اما اروز هر چه کردم از روی ان کنده نمیشد، به نظر شما چه جوریه و برای پاستور چی باید ببرم
سلام
بله می تونید
شما علاوه بر گواهی تزریق می تونید این برچسب هم روی کارت خوتون بچسبونید
که الزامی نیست
جایی که برای شما این واکسن تزریق می کنن باید گواهی تزریق بگیرید و همون به پاستور تهران ارائه بدین برای وارد کردن در کارت زرد
جای نگرانی نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، k1_m_1358
اولین مرحله MMR و یه دوز هپاتیت فقط برای بالا بردن تیتر چون قبلا زدیم...امروز انجام شد
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: babak12
با سلام خدمت دوستان واکسنtdرو در چند نوبت باید تزریق کرد؟در کارت زرد ما فکر کنم جای 2نوبت باشه اما ظاهرا ابوظبی 3نوبت نزا هست.
تشکر کنندگان:
(2014-11-09 ساعت 23:01)alireza.moazini نوشته:  با سلام خدمت دوستان واکسنtdرو در چند نوبت باید تزریق کرد؟در کارت زرد ما فکر کنم جای 2نوبت باشه اما ظاهرا ابوظبی 3نوبت نزا هست.
سلام
2 نوبته داخل کارت وارد میشه
1 نوبت براتون وارد می کنن و نوبت دیگه هم به همون تاریخ روز براتون تزریق میشه
اگر دکتر پاستور قبول کنه بگید براتون در 3 نوبت بصورت 0-1-7 وارد کنه
چون ی خورده دکتر شوکلا روی این واکسن td حساس هستن
البته این هم بگم که نوبت سوم بصورت ص و ری براتون وارد می کنه
به پاستور تجریش مراجعه کنید
ضمنا لطف کنید امضا کامل کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، Memolk ، k1_m_1358 ، R-AL
عذر می خوام امضامو چطور باید کامل کنم؟
تشکر کنندگان:
کنترل پنل ---->پایین سمت راست صفحه ------> ویرایش امضا
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، k1_m_1358
(2014-11-05 ساعت 19:26)t_arian_n نوشته:  من چشمام رو جراحی لیزیک انجام دادم
باید مدارکی رو برای دکتر ارائه بدم؟

سلام دوست عزیز منم لیزیک کرده بودم فقط به دکتر گفتم مدرکی نخواست
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، k1_m_1358 ، A_A ، t_arian_n
(2014-11-09 ساعت 18:58)sunn789 نوشته:  سلام دوستان. من میتونم شهرستان واکسن انقلو انزا رو بزنم، توی پستهای اولیه میخوندم که باید لیبل روی واکسن رو روی کارت زرد بچسبونم، اما امروز هر چه کردم از روی ان کنده نمیشد، به نظر شما چه جوریه و برای پاستور چی باید ببرم[emoji6]

سلام من برچسبی روی کارتم نچسبوندم دبی ایرادی نگرفت کارت زردم از هلال احمر و مرکز بهداشت گرفتم به نظر من نیازی به پاستور نسیت در ضمن در مورد آنفولانزا گواهی دکتر کافیه
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، babak12 ، k1_m_1358 ، آزاده_امین ، A_A ، MJAVADIAN
براي شهر شيراز كجا بايد مراجعه كرد جهت واكسيناسيون؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-10 ساعت 20:45)Qazwsxedc نوشته:  براي شهر شيراز كجا بايد مراجعه كرد جهت واكسيناسيون؟

مرکز بهداشت والفجر کنار فرمانداری .فقط دوشنبه ها ساعت 8:30 تا 10 صبح انجام میدن
K1
تاریخ ارسال مدارک : 2014Feb 14
تاریخ دریافت رسید نامبر : 2014Feb 25
تاریخ اپروو: 8 آگوست 2014
مصاحبه : 23 نوامبر 2014 ابوظبی
دریافت ویزا : 26 نوامبر 2014 CoolBig Grin
ورود به آمریکا : دسامبر 2014
تشکر کنندگان: r.bazargan ، R-AL
آدرس برای واکسیناسیون در شیراز ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان