کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-01-06 ساعت 12:45)laleht نوشته:  سلام
برخی دوستان گفتن بعد از اینکه کلیر شدین سعی کنین مدیکال جدید ببرین تا ویزاتون تاریخ اعتبارش به مدیکال قبلی وابسته نباشه و برای اینکار مستلزم این هست که کارت واکسیناسیون زرد رو دوباره ارایه بدی.....
خوب حالا یه سوال یعنی برای صدور مجدد کارت زرد من دوباره سوابق واکسیناسیون رو از کجا بیارم؟ یعنی الان یه کپی ازش نگه دارم که اگه لازم شد اون کپی رو نشون پاستور بدم تا دوباره صادر کنه؟آیا از روی کپی صادر میکنن یا اینکه همین الان تا اصلش دستمه بگم یکی دیگه بدن؟
ببخشین اگه دارم گیج بازی در میارم
دوست عزيز من راجع به نامه دوم اطلاعاتي ندارم ولي وقتي رفته بودم انستيتو پاستور يه خانمي بود كه كارت زرد رو دوباره ميخواست گفتن كپي رو بياري برات دوباره چاپ ميكنيم من خودم شنيدم و ازشونم پرسيدم.
تشکر کنندگان: laleht ، farrokh1675
سلام
دوستان داشتن بیماری مثل دیابت تو روند گرفتن ویزا تاثیر داره؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-01-06 ساعت 13:48)mitra66 نوشته:  سلام
دوستان داشتن بیماری مثل دیابت تو روند گرفتن ویزا تاثیر داره؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

خیر تاثیری نداره نگران نباشید دوستانی بودن که ام اس داشتن و ویزاشون رو گرفتن بیشتر با بیماری های واگیر دار مشکل دارن.
تشکر کنندگان: mitra66 ، m.ghoreishi
(2015-01-06 ساعت 13:48)mitra66 نوشته:  سلام

اون فرمی رو که پزشک معتمد سفارت باید پر کنه و شما در پاکت در بسته میبرین سفارت رو یه زمانی من دانلود کرده بودم حالا اگه پیداش کردم لینکش رو میذارم
توی اون بیشتر روی بیماری های مقاربتی مثل "سیفلیس" تاکید داره و "سل" چون مخصوصا سل در اونجا ظاهرا ریشه کن شده و نمی خوان دوباره بیاد اما بیماری مثل دیابت اصلا نه خطرناک هست نه واگیردار.خیالتون راحت.
مطمئن باشین و موفق
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: mitra66
(2015-01-03 ساعت 21:47)farrokh1675 نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 09:34)saboteur نوشته:  هپاتیت آ ؟ فکر نکنم واکسنی داشته باشه یا اگرم داشته باشه من اطلاع ندارم اما در هر صورت واکسن هپاتیت ب فقط نیاز هستش
با سلام پرسشی داشتم دو ستانی که اطلاع دارند لطفا پاسخ دهند:
واکسن هپاتیت ب در کارت زرد واکسیناسیون تاریخ های مرحله اول ۲۷جون ۲۰۰۷ -----مرحله دوم ۲۷جولای۲۰۰۷------مرحله سوم ۲۷دسامبر ۲۰۰۷ رو نوشته است .هر چه به خانم دکتر بد اخلاق پاستور مرکزی میدان پاستور اصرار کردیم که یا یک واکسن یاد آور بزن ویا یک مهر وتاریخ جدید قبول نکرد و گفت لازم نیست بهش گفتم دکتر ترکیه بالای ۵ سال رو قبول نمیکنه و خرج اضافه رو دستمون میزاره گفت شما اشتباه کردی mmrرو هم زدی اون بهتون تزریق میکنه حالا به نظر شما برم پاستور تجریش و اونجا اقدام کنم چون بچه ها نوشته بودن دکتر خوش اخلاقی داره و یا اصلا بی خیال بشم و خودمون رو به دست دکتر اونگان بسپارم

من و همسرم واکسن هپاتیت را زده بودیم تیترمون هم بالا بود به خانم دکتر در پاستور تجریش گفتیم برای بالا بردن تیتر دوباره بزنیم گفت اگر می خواید بزنید من براتون وارد می کنم...بد نیست باهاشون مشورت کنید..خیلی خوش برخوردن
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
برای ما فقط یه واکسن TD نوشتن که اون را هم زدیم ولی چون سفارتمون ابوظبی هستش باید اصرار کنیم 3 نوبت وارد کنن توی کارت زرد حالا فقط آنفولانزا مونده که 1 ماه قبل از سفر تزریق می کنیم...برای آبله هم چیزی نگفتن باید اون هم واکسن بزنیم؟؟کسی اطلاع داره؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان:
(2015-01-06 ساعت 15:57)Memolk نوشته:  برای ما فقط یه واکسن TD نوشتن که اون را هم زدیم ولی چون سفارتمون ابوظبی هستش باید اصرار کنیم 3 نوبت وارد کنن توی کارت زرد حالا فقط آنفولانزا مونده که 1 ماه قبل از سفر تزریق می کنیم...برای آبله هم چیزی نگفتن باید اون هم واکسن بزنیم؟؟کسی اطلاع داره؟؟

با توجه به کیس نامبرتون احتمالا مصاحبه شما در فصلی انجام میشه که نیازی به واکسن انفولانزا ندارین ولی بازم از دوستان با تجربه در این زمینه کمک بگیرین که خیالتون راحت باشه. در مورد ابله هم اگر در دوران کودکی تزریق انجام شده که مطمئنآ شده فقط تست انتی بادی انجام بدین و جوابشو همراتون داشته باشین
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Memolk
(2015-01-06 ساعت 15:57)Memolk نوشته:  برای ما فقط یه واکسن TD نوشتن که اون را هم زدیم ولی چون سفارتمون ابوظبی هستش باید اصرار کنیم 3 نوبت وارد کنن توی کارت زرد حالا فقط آنفولانزا مونده که 1 ماه قبل از سفر تزریق می کنیم...برای آبله هم چیزی نگفتن باید اون هم واکسن بزنیم؟؟کسی اطلاع داره؟؟
واکسن ابله که اینجا نیست ، اگر قبلا گرفتین برین پاستور و درخواست تیتر انتی بادی رو بدین و اون رو با خودتون ببرین اونجا و به دکتر نشون بدین شاید قبول کرد.
تشکر کنندگان: Memolk ، m.ghoreishi ، A_A
تیتر آبله را که حتما لازم نیست پاستور بگیریم؟؟می شه از آزمایشگاه بیرون بگیریم؟؟؟مشکلی ایجاد نمی کنه؟

تشکر کنندگان:
(2015-01-06 ساعت 16:30)Memolk نوشته:  تیتر آبله را که حتما لازم نیست پاستور بگیریم؟؟می شه از آزمایشگاه بیرون بگیریم؟؟؟مشکلی ایجاد نمی کنه؟
نه مشکلی نداره از بیرون تهیه کنید.
تشکر کنندگان: Memolk ، A_A
(2015-01-06 ساعت 16:30)Memolk نوشته:  تیتر آبله را که حتما لازم نیست پاستور بگیریم؟؟می شه از آزمایشگاه بیرون بگیریم؟؟؟مشکلی ایجاد نمی کنه؟

فقط یه موضوع رو فراموش نکنی که شنیدم دکتر اونگان خیلی بهش حساسه.
اینکه در روز مدیکال حرفی از تست انتی بادی نزن تا دکتر خودش بپرسه و اونموقع بگو قبلا گرفتم و اینم جواب انتی بادیش. باشد که دلش به رحم امده و شمارو مورد لطف خودش قرار بدهد.انشالله :دی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Memolk

دوست عزیز شما تشریف ببرید پاستور و اعلام کنید که محل مصاحبه شما ابوظبی و دکتر روی این واکسن حساس براتون ی نوبت دیگه وارد می کنن البته من خودم 1 ماه مانده به مصاحبه رفتم و برام به تاریخ همون روز ی نوبت بدون تزریق برام وارد کردن و دکتر شوکلا هم ایرادی نگرفت و من واکسنی دریافت نکردم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، Memolk
چشم آقا بابک ولی سفرنامه چی شد؟؟؟؟؟

تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12
(2015-01-06 ساعت 19:24)babak12 نوشته:  

دوست عزیز شما تشریف ببرید پاستور و اعلام کنید که محل مصاحبه شما ابوظبی و دکتر روی این واکسن حساس براتون ی نوبت دیگه وارد می کنن البته من خودم 1 ماه مانده به مصاحبه رفتم و برام به تاریخ همون روز ی نوبت بدون تزریق برام وارد کردن و دکتر شوکلا هم ایرادی نگرفت و من واکسنی دریافت نکردم
سلام بابک جان من دو نوبت هپاتیت و TDرو زدم اما نوبت سوم طبعا تاریخش بعد از مصاحبه میشه دکتر ابوظبی ایراد میگیره ؟ در ضمن همسرم هر سه نوبت هپاتیت رو پنج سال قبل زده که واسش تو کارت زرد وارد کردن در مورد اون چطور مشکلی نیست؟
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-01-07 ساعت 20:04)alireza.moazini نوشته:  
(2015-01-06 ساعت 19:24)babak12 نوشته:  

سلام بابک جان من دو نوبت هپاتیت و TDرو زدم اما نوبت سوم طبعا تاریخش بعد از مصاحبه میشه دکتر ابوظبی ایراد میگیره ؟ در ضمن همسرم هر سه نوبت هپاتیت رو پنج سال قبل زده که واسش تو کارت زرد وارد کردن در مورد اون چطور مشکلی نیست؟
سلام عیلرضا جان
اگه تا قبل از مصاحبه شد که می تونید نوبت سوم هپاتیت برنید در غیر این صورت بعد مصاحبه باید نوبت سوم در هر تاریخی که هست بزنید
برای td هم ی سری به پاستور تجریش بزنید و تقریبا 1 تا 2 مونده به مصاحبه بخواین که ی نوبت بدون تزریق براتون وارد کنه که دکتر اونجا ایرادی نگیره
کلا برای td 3 نوبت باشه
البته کارت زرد به شما بر می گردونن و برای خودشون ی کپی میگرن
دکتر شوکلا مرد خوبی و بی خودی هزینه تراشی نمی کنه
برای همسر شما هم مشکلی نیست
چون تا 10 سال نسبت به این واکسن مصونیت دارن
من خودم 8 سال پیش این واکسن زده بودم و مشکلی پیش نیمد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان