کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان سلام یه سوالی دارم از دوستانی که تجربه ای از مدیکال دارن لطفا تو خصوصی پیغام بزارن من چند سوال دارم که خیلی ذهنم رو درگیر کرده با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-01-08 ساعت 16:11)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-08 ساعت 07:37)ladank نوشته:  این که من همه واکسن هامو زدم و کارتم رو گرفتم که مشکلی ایجاد نمیکنه؟ با توجه به اینکه شش هزاری هستم

من هم تمام واكسنهامو بجز نوبت دوم MMR زدم و از اونجايى كه مصونيت اين واكسنها بجز انفولانزا ١٠ سالست بعيد ميدونم مشكلى پيش بياد مگر اينكه دكتر بخواد اب مقطر برامون تزريق كنه Smile

مطمىن باش كه اب مقطرو كه ميزنه چون ديروز به هر ٤ نفره ما زد

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، satan
دوستان یه سوال سر راست دارم

هپاتیت رو سه گانه رو سال 85 زدم
فکر کنم mmr بود دبیرستان بودم 5 سال پیش زدم
واکسن های نوزادی و کودکی هم تاریخ و برگه پاستور دارم
کلا فکر نکنم واکسنی باید بزنم

حالا سوال اینجاست
پاستور برم یا تجریش ؟ اخه پاسپورت ندارم و کارت زرد بدون پاسپورت نمیشه که

کلا تا حالا دست رو دست گذاشتم فکر کنم دیر شد
کیسم 50xx
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 02:14)SomeOneX نوشته:  دوستان یه سوال سر راست دارم

هپاتیت رو سه گانه رو سال 85 زدم
فکر کنم mmr بود دبیرستان بودم 5 سال پیش زدم
واکسن های نوزادی و کودکی هم تاریخ و برگه پاستور دارم
کلا فکر نکنم واکسنی باید بزنم

حالا سوال اینجاست
پاستور برم یا تجریش ؟ اخه پاسپورت ندارم و کارت زرد بدون پاسپورت نمیشه که

کلا تا حالا دست رو دست گذاشتم فکر کنم دیر شد
کیسم 50xx

اولا تا فرصت داری پاسپورتتو بگیر که خیالت راحت باشه دومآ با این اوصاف که تعریف کردی و دوره مصونیت 10 ساله واکسنها با حداقل ترین مقدار دریافت واکسن کارتت تکمیل میشه.فکر میکنم پاستور بری بهتر باشه. موفق باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: SomeOneX
سلام دوستان
خواستم يكي دو مورد كه واسم پيش اومده واسه شما بگم
پاستور به ما راجه به آنتي بادي آبله گفت واسه زير 18 سال نميخواد تست بديم ولي هلال احمر اصفهان يه خاني هست خيلي وارده گفت تست بديم كه من واسه پسرم اينكارو كردم حتي گفت واسه هپاتيت هم تست واسه پسرم كه زير 18 ساله بديم
يه خانمي هست تو هلال احمر اصفهان مسئول واكسيناسيون خيل مهربون و دلسوزه اون به ما پيشنهاد داد تو سايت مهاجر سرا بياييم و اطلاعاتمونو تكميل كنيم
خدا خيرش بده
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: babak12 ، areb1356 ، mbsamani
دوستان تمام واكسنايي كه ميگين mmr هپاتيت و كزاز هست ديگه؟ واكسن ديگه اي هم هست از قلم انداخته باشم؟

CN:2015AS5xxx/Ankara
submission of the forms:may 18th
resub. on jul. 20th
مصاحبه: هفته اول جون
دريافت ويزاي يك ضرب D:
تگزاس، دالاس
٢٨ اگست
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 02:00)Pm1212 نوشته:  
(2015-01-08 ساعت 07:37)ladank نوشته:  این که من همه واکسن هامو زدم و کارتم رو گرفتم که مشکلی ایجاد نمیکنه؟ با توجه به اینکه شش هزاری هستم
من هم تمام واكسنهامو بجز نوبت دوم MMR زدم و از اونجايى كه مصونيت اين واكسنها بجز انفولانزا ١٠ سالست بعيد ميدونم مشكلى پيش بياد مگر اينكه دكتر بخواد اب مقطر برامون تزريق كنه Smile

دوستانی که میگن آب مقطر میزنن به این نکته توجه کنن که تزریق آب مقطر فوق العاده دردناکه و اگر بخوان الکی چیزی بزنن باید سِیلین (آب نمک فیزیولوژی) باشه. مطمئن باشید اگر چیزی تزریق می کنن، واکسنه، آب نیست.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: satan ، hamed shayan ، نیلان
(2015-01-09 ساعت 12:20)yekta2015 نوشته:  دوستان تمام واكسنايي كه ميگين mmr هپاتيت و كزاز هست ديگه؟ واكسن ديگه اي هم هست از قلم انداخته باشم؟

سلام
td/tdp
td
mmr
هپاتیت
ابله
انفولانزا
سعی کنید تاپیک هم ی مطالعه داشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Memolk ، vahidbaq ، A_A ، m.ghoreishi
(2015-01-09 ساعت 13:07)vahidbaq نوشته:  

دوستانی که میگن آب مقطر میزنن به این نکته توجه کنن که تزریق آب مقطر فوق العاده دردناکه و اگر بخوان الکی چیزی بزنن باید سِیلین (آب نمک فیزیولوژی) باشه. مطمئن باشید اگر چیزی تزریق می کنن، واکسنه، آب نیست.

ببخشید دوستان کسی میدونه قیمت این واکسن الکی که میگید چقدره؟ دوستانی که تجربه یه واکسن الکی رو داشتن.......میدونم که حدودش که بین 20 تا 200 هست
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 11:33)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان
خواستم يكي دو مورد كه واسم پيش اومده واسه شما بگم
پاستور به ما راجه به آنتي بادي آبله گفت واسه زير 18 سال نميخواد تست بديم ولي هلال احمر اصفهان يه خاني هست خيلي وارده گفت تست بديم كه من واسه پسرم اينكارو كردم حتي گفت واسه هپاتيت هم تست واسه پسرم كه زير 18 ساله بديم
يه خانمي هست تو هلال احمر اصفهان مسئول واكسيناسيون خيل مهربون و دلسوزه اون به ما پيشنهاد داد تو سايت مهاجر سرا بياييم و اطلاعاتمونو تكميل كنيم
خدا خيرش بده
برای اطلاع همه ی دوستان
هر بیماری یی در هر سنی که ایجاد باشه و باهر طول مدتی انتی بادی ایجاد خواهد کرد...به اصطلاح رد پایی همیشه خواهد داشت.. بنابراین اگه میگن این نمیخواد و اون نمیخواد، شما به مرکز دیگری مراجعه کنید که براتون انجام بدن
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
من لیست واکسن هارو از بچه های شرکت پرواز سبز آرزو گرفتم، اما وقتی رفتم انستیتوی تجریش گفت فقط ام ام آر (سه گانه) و در صورت تمایل هپاتیت ب رو بزن و بقیه نیازی نیست. آیا واقعا همینطوره؟ چون بهمن 92 عقد کرده بودم گفت واکسن کزاز هم نمیخواد. میخواستم بپرسم بقیه واکسن ها مثل آنفولانزا نیازی نیست؟؟
اگر نوبت سوم واکسن هپاتیت ب بعد از تاریخ مصاحبه بیفته باید چیکار کنم؟ یعنی احتمالا زمان مصاحبه فروردین یا اردیبهش بشه ، اما نوبت سوم واکسن من خرداده!! البته خود انستیتو میگفت هپاتیت برای زیر 18سال ضروریه!!!
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
(2015-01-10 ساعت 13:33)farnaz s نوشته:  من لیست واکسن هارو از بچه های شرکت پرواز سبز آرزو گرفتم، اما وقتی رفتم انستیتوی تجریش گفت فقط ام ام آر (سه گانه) و در صورت تمایل هپاتیت ب رو بزن و بقیه نیازی نیست. آیا واقعا همینطوره؟ چون بهمن 92 عقد کرده بودم گفت واکسن کزاز هم نمیخواد. میخواستم بپرسم بقیه واکسن ها مثل آنفولانزا نیازی نیست؟؟
اگر نوبت سوم واکسن هپاتیت ب بعد از تاریخ مصاحبه بیفته باید چیکار کنم؟ یعنی احتمالا زمان مصاحبه فروردین یا اردیبهش بشه ، اما نوبت سوم واکسن من خرداده!! البته خود انستیتو میگفت هپاتیت برای زیر 18سال ضروریه!!!
MMR
Td همون دیفتری کزاز
هپاتیت
آنفولانزا که دوستان می گن اگر توی فصل بهار و تابستون وقت مصاحبه دارید نیازی نیست ...الان من متوجه نشدم شما زیر 18 سال هستید؟؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2015-01-10 ساعت 16:12)Memolk نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 13:33)farnaz s نوشته:  من لیست واکسن هارو از بچه های شرکت پرواز سبز آرزو گرفتم، اما وقتی رفتم انستیتوی تجریش گفت فقط ام ام آر (سه گانه) و در صورت تمایل هپاتیت ب رو بزن و بقیه نیازی نیست. آیا واقعا همینطوره؟ چون بهمن 92 عقد کرده بودم گفت واکسن کزاز هم نمیخواد. میخواستم بپرسم بقیه واکسن ها مثل آنفولانزا نیازی نیست؟؟
MMR
Td همون دیفتری کزاز
هپاتیت
آنفولانزا که دوستان می گن اگر توی فصل بهار و تابستون وقت مصاحبه دارید نیازی نیست ...الان من متوجه نشدم شما زیر 18 سال هستید؟؟؟

من بالای 18 سال هستم. منظورم این بود که انستیتو میگفت زیر 18 سال هپاتیت ضروریه اما شما نمیخواد بزنی که من زدم البته!
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 20:13)hilda60 نوشته:  
(2015-01-09 ساعت 13:07)vahidbaq نوشته:  

ببخشید دوستان کسی میدونه قیمت این واکسن الکی که میگید چقدره؟ دوستانی که تجربه یه واکسن الکی رو داشتن.......میدونم که حدودش که بین 20 تا 200 هست

دوستان عزیزم کسی تا به حال از واکسن الکی بهره مند نشده است آیاBig Grin؟؟؟!!!
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
باسلام خدمت دوستان عزیز
من و همسرو فرزند6سالم در هفته اول فوریه مصاحبه در ابوظبی داریم واکسناهمون کاملند (بجز آنفولانزا ) بنظر شما با توجه به اینکه به اواخر زمستان نزدیک می شویم واکسن آنفولانزا را بزنیم یا نه ؟
کیس:2015AS000005XX
تعداد نفرات :3
ارسال فرم 260: 2جولای
مصاحبه :هفته اول فوریه (ایشالا یک ضرب)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان