کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-01-07 ساعت 20:18)babak12 نوشته:  
(2015-01-07 ساعت 20:04)alireza.moazini نوشته:  
(2015-01-06 ساعت 19:24)babak12 نوشته:  
(2015-01-06 ساعت 15:57)Memolk نوشته:  برای ما فقط یه واکسن TD نوشتن که اون را هم زدیم ولی چون سفارتمون ابوظبی هستش باید اصرار کنیم 3 نوبت وارد کنن توی کارت زرد حالا فقط آنفولانزا مونده که 1 ماه قبل از سفر تزریق می کنیم...برای آبله هم چیزی نگفتن باید اون هم واکسن بزنیم؟؟کسی اطلاع داره؟؟

دوست عزیز شما تشریف ببرید پاستور و اعلام کنید که محل مصاحبه شما ابوظبی و دکتر روی این واکسن حساس براتون ی نوبت دیگه وارد می کنن البته من خودم 1 ماه مانده به مصاحبه رفتم و برام به تاریخ همون روز ی نوبت بدون تزریق برام وارد کردن و دکتر شوکلا هم ایرادی نگرفت و من واکسنی دریافت نکردم
سلام بابک جان من دو نوبت هپاتیت و TDرو زدم اما نوبت سوم طبعا تاریخش بعد از مصاحبه میشه دکتر ابوظبی ایراد میگیره ؟ در ضمن همسرم هر سه نوبت هپاتیت رو پنج سال قبل زده که واسش تو کارت زرد وارد کردن در مورد اون چطور مشکلی نیست؟
سلام عیلرضا جان
اگه تا قبل از مصاحبه شد که می تونید نوبت سوم هپاتیت برنید در غیر این صورت بعد مصاحبه باید نوبت سوم در هر تاریخی که هست بزنید
برای td هم ی سری به پاستور تجریش بزنید و تقریبا 1 تا 2 مونده به مصاحبه بخواین که ی نوبت بدون تزریق براتون وارد کنه که دکتر اونجا ایرادی نگیره
کلا برای td 3 نوبت باشه
البته کارت زرد به شما بر می گردونن و برای خودشون ی کپی میگرن
دکتر شوکلا مرد خوبی و بی خودی هزینه تراشی نمی کنه
برای همسر شما هم مشکلی نیست
چون تا 10 سال نسبت به این واکسن مصونیت دارن
من خودم 8 سال پیش این واکسن زده بودم و مشکلی پیش نیمد
مرسی از لطفت.
تشکر کنندگان:
آقا ما امروز mmr و td رو زدیم.
اما مرکز بهداشت گفت اینا فقط یه نوبتن و لازم نیست چند بار تزریق کنین.
حالا چگونه کنیم؟

Sent from my SM-N9005
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2015-01-07 ساعت 20:20)tapartoor600 نوشته:  آقا ما امروز mmr و td رو زدیم.
اما مرکز بهداشت گفت اینا فقط یه نوبتن و لازم نیست چند بار تزریق کنین.
حالا چگونه کنیم؟

Sent from my SM-N9005

دوست عزیز
واکسن MMR در دو نوبت با فاصله یکماه و TD برای افراد بالای 50 سال در 3 مرحله و افراد زیر 50 سال در 2 مرحله تزریق میشود
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-01-06 ساعت 15:57)Memolk نوشته:  برای ما فقط یه واکسن TD نوشتن که اون را هم زدیم ولی چون سفارتمون ابوظبی هستش باید اصرار کنیم 3 نوبت وارد کنن توی کارت زرد حالا فقط آنفولانزا مونده که 1 ماه قبل از سفر تزریق می کنیم...برای آبله هم چیزی نگفتن باید اون هم واکسن بزنیم؟؟کسی اطلاع داره؟؟

دوست عزیز شما تشریف ببرید پاستور و اعلام کنید که محل مصاحبه شما ابوظبی و دکتر روی این واکسن حساس براتون ی نوبت دیگه وارد می کنن البته من خودم 1 ماه مانده به مصاحبه رفتم و برام به تاریخ همون روز ی نوبت بدون تزریق برام وارد کردن و دکتر شوکلا هم ایرادی نگرفت و من واکسنی دریافت نکردم
سلام بابک جان من دو نوبت هپاتیت و TDرو زدم اما نوبت سوم طبعا تاریخش بعد از مصاحبه میشه دکتر ابوظبی ایراد میگیره ؟ در ضمن همسرم هر سه نوبت هپاتیت رو پنج سال قبل زده که واسش تو کارت زرد وارد کردن در مورد اون چطور مشکلی نیست؟

دوست عزیزم علیرضا جان
واکسن td برای افراد بالای 50 سال 3 مرحله ای میباشد و افراد زیر این محدوده سنی نیازی به 3 مرحله ندارند و همان 2 مرحله تزریق کافیست
تشکر کنندگان:
(2015-01-07 ساعت 20:36)m.ghoreishi نوشته:  

دوست عزیزم علیرضا جان
واکسن td برای افراد بالای 50 سال 3 مرحله ای میباشد و افراد زیر این محدوده سنی نیازی به 3 مرحله ندارند و همان 2 مرحله تزریق کافیست
مرسی از راهنماییت دوست خوب من.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
m.ghoreishi عزیز
حرف شما درسته البته نه برای مدیکال ابوظبی
برای مدیکال ابوظبی باید شما td در 3 مرحله بزنید
ولی برای مدیکال انکارا و ایروان در این مورد سخت گیری وجو.د نداره
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، A_A
پس یعنی ما td رو ماه بعد دوباره تزریق کنیم؟
در مورد mmr چی؟
با تشکر از راهنمایی های با ارزش شما دوستان

Sent from my SM-N9005
تشکر کنندگان:
(2015-01-07 ساعت 21:54)tapartoor600 نوشته:  پس یعنی ما td رو ماه بعد دوباره تزریق کنیم؟
در مورد mmr چی؟
با تشکر از راهنمایی های با ارزش شما دوستان

Sent from my SM-N9005
دوست عزیز
برای td ی نوبت با توجه به سن شما براتون وارد می کنه و ی نوبت دیگه براتون تزریق می کنه که کلا میشه 2 نوبت که برای انکارا کفایت می کنه
برا ی mmr باید 2 نوبت به فاصله 1 ماه که تزریق کنید
دقت کنید که این واکسن باید 1 ماه قبل از مصاحبه زده باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، m.ghoreishi
پس با توجه به اینکه من و خانومم الان تزریق کردیم و 30 ساله هستیم
منتظر بشیم تا 1 ماه قبل از مصاحبه و اون موقع هر دو رو برای بار دوم تزریق کنیم.

Sent from my SM-N9005
تشکر کنندگان:
(2015-01-07 ساعت 23:17)tapartoor600 نوشته:  پس با توجه به اینکه من و خانومم الان تزریق کردیم و 30 ساله هستیم
منتظر بشیم تا 1 ماه قبل از مصاحبه و اون موقع هر دو رو برای بار دوم تزریق کنیم.

Sent from my SM-N9005
منظور من بیشتر این بود که 1 ماه قبل از مصاحبه این واکسن زده باشید چون ویروس زنده است و تو ازمایشات اختلال ایجاد میکنه
سایت خود دکتر هم بخونید به این موضوع اشاره کرده
با این حال سعی کنید نوبت دوم نزدیک تره مصاحبه بزنید(2 ماه مونده به مصاحبه ) که با رعایت موارد اشاره شده بالا مانعی نداره و بهترم هست
و خداقل این که بهانه ای برای تزریق نخواهد داشت
البته امیدوارم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
ما هيچکدوم از واکسن ها رو نزديم و قرار مصاحبه هنوز مشخص نشده, ميشه همه رو الان بزنيم بعز منتظر قرار مصاحبه شديا بايد صبر کنيم قرار مصاحبه مشخص بشه بعد واکسن ها رو زد؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-01-08 ساعت 03:57)سپیده زمان نوشته:  ما هيچکدوم از واکسن ها رو نزديم و قرار مصاحبه هنوز مشخص نشده, ميشه همه رو الان بزنيم بعز منتظر قرار مصاحبه شديا بايد صبر کنيم قرار مصاحبه مشخص بشه بعد واکسن ها رو زد؟

حداقل هپاتيت نوبت اول را بزنيد و براى بقيه هم برنامه ريزى كنيد كه از نظر زمانى به مشكل نخوريد، td و mmr هم شروع كنيد بد نيست
تشکر کنندگان:
این که من همه واکسن هامو زدم و کارتم رو گرفتم که مشکلی ایجاد نمیکنه؟ با توجه به اینکه شش هزاری هستم

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-01-08 ساعت 07:37)ladank نوشته:  این که من همه واکسن هامو زدم و کارتم رو گرفتم که مشکلی ایجاد نمیکنه؟ با توجه به اینکه شش هزاری هستم

نه کار خوبی کردین
تشکر کنندگان:
(2015-01-08 ساعت 07:37)ladank نوشته:  این که من همه واکسن هامو زدم و کارتم رو گرفتم که مشکلی ایجاد نمیکنه؟ با توجه به اینکه شش هزاری هستم

من هم تمام واكسنهامو بجز نوبت دوم MMR زدم و از اونجايى كه مصونيت اين واكسنها بجز انفولانزا ١٠ سالست بعيد ميدونم مشكلى پيش بياد مگر اينكه دكتر بخواد اب مقطر برامون تزريق كنه Smile
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، elmira behdad ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان