کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
كسي از دوستان مي دونه كه براي گرفتن كارت بين المللي واكسن تو تبريز كجا بايد رفت؟

تشکر کنندگان:
(2015-01-16 ساعت 00:04)mpezeshki86 نوشته:  كسي از دوستان مي دونه كه براي گرفتن كارت بين المللي واكسن تو تبريز كجا بايد رفت؟

معمولا در شهرستانهای بزرگی مثل تبریز این کارت رو از هلال احمر میتونید تهیه کنید. به مرکز واکسیناسیون هلال احمر که مخصوص حجاج هستش مراجعه کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: A_A ، t_arian_n
اگر كسي واكسن MMR رو نزده باشه، و دكتر سفارت اوليش رو براش بزنه، دوميش چي ميشه؟ آيا پروسه ويزاش به تعبيق ميوفته؟

تشکر کنندگان:
در تبریز هپاتیت هلال احمر ، mmr , td مرکز نصف راه دوشنبه و چهارشنبه رایگان و کارت زرد هم از هلال احمر

Sent from my SM-N9005
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2015-01-16 ساعت 05:38)mpezeshki86 نوشته:  اگر كسي واكسن MMR رو نزده باشه، و دكتر سفارت اوليش رو براش بزنه، دوميش چي ميشه؟ آيا پروسه ويزاش به تعبيق ميوفته؟

حیر
نوبت دوم وقتی برکشتین باید بزنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
سلام من نوبت اول واکسنmmr ماه قبل زدم فردا دقیقا نوبت دومیشه ولی تا روز مصاحبه 25 روز میمونه به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان:
(2015-01-16 ساعت 15:57)afshin.as نوشته:  سلام من نوبت اول واکسنmmr ماه قبل زدم فردا دقیقا نوبت دومیشه ولی تا روز مصاحبه 25 روز میمونه به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟

خیر .مشکلی نیست.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان:
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
یه سری از صقحات این تاپیک و خوندم ولی‌کاملا جوابمو نگرفتم....میخواستم بدونم این‌کارت زرد و ما شهریور گرفتیم با توجع به اینکه هنوز مصاحبه نرفتیم‌این‌کارت تاریخ انقاضش‌تموم میشه؟؟؟؟ اصلا کارت زرد تاریخی چیزی داره؟؟؟ که بیشتر از اون تاریخ معتبر نباشه
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2015-01-17 ساعت 01:58)morida نوشته:  یه سری از صقحات این تاپیک و خوندم ولی‌کاملا جوابمو نگرفتم....میخواستم بدونم این‌کارت زرد و ما شهریور گرفتیم با توجع به اینکه هنوز مصاحبه نرفتیم‌این‌کارت تاریخ انقاضش‌تموم میشه؟؟؟؟ اصلا کارت زرد تاریخی چیزی داره؟؟؟ که بیشتر از اون تاریخ معتبر نباشه

خیر دوست عزیز کارت زرد فاقد تاریخ اعتبار میباشد ولی واکسنهایی که تزریق میکنید مهر و تاریخ دارند که در کارت وارد میشوند و به این خاطر است که کارت زرد معتبر میشود
تشکر کنندگان: morida
تشکر کنندگان: p00ya2001
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیز. میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
من وقتی به ‍‍یاستور مراجعه کردم واکسن td رو تزریق کردم ولی خانم دکتر گفت نیازی نیست واکسن mmr رو بزنم و اگه از یه دکتر گواهی بیارم که اونو قبلا زدم اونم همون رو وارد کارت واکسیناسیون میکنه. حالا سوال من اینه که اگه واکسن رو نزنم تو آنکارا از من تست نمیگیرن برای mmr ؟ برای جلوگیری از هزینه اضافی بهتر نیست که برم اینجا بزنم یا اگه تو کارت واکسیناسیونم وارد بشه کافیه؟
کیس نامبر: 2015AS4XXX>تعداد اعضای کیس: دو نفر > سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییر دادن> ارسال فرم ها: 30 jun> کارنت: 10 february> مصاحبه : 26 آپریل> خانم یکضرب و من AP > کلیر : 20 سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2015-01-17 ساعت 21:47)peyman55 نوشته:  سلام به دوستان عزیز. میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
من وقتی به ‍‍یاستور مراجعه کردم واکسن td رو تزریق کردم ولی خانم دکتر گفت نیازی نیست واکسن mmr رو بزنم و اگه از یه دکتر گواهی بیارم که اونو قبلا زدم اونم همون رو وارد کارت واکسیناسیون میکنه. حالا سوال من اینه که اگه واکسن رو نزنم تو آنکارا از من تست نمیگیرن برای mmr ؟ برای جلوگیری از هزینه اضافی بهتر نیست که برم اینجا بزنم یا اگه تو کارت واکسیناسیونم وارد بشه کافیه؟

سلام خير دوست عزيز براى واكسن mmr تست نميگيرن. مهر كفايت ميكنه ولى نهايتا زدن يا نزدن به خودتون بستگى داره، حساسيت دكتر اونگان بيشتر به واكسن ابله مرغان هستش و در صورت نياز تست ميگيره
تشکر کنندگان: peyman55

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان