کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-01-11 ساعت 01:25)amir2015 نوشته:  باسلام خدمت دوستان عزیز
من و همسرو فرزند6سالم در هفته اول فوریه مصاحبه در ابوظبی داریم واکسناهمون کاملند (بجز آنفولانزا ) بنظر شما با توجه به اینکه به اواخر زمستان نزدیک می شویم واکسن آنفولانزا را بزنیم یا نه ؟
کیس:2015AS000005XX
تعداد نفرات :3
ارسال فرم 260: 2جولای
مصاحبه :هفته اول فوریه (ایشالا یک ضرب)

سلام دوست عزیز
ریسک نکنید و انفولانزا رو هم تزریق کنید هم از جهت اطمینان از تکمیل بودن کارت زردتان هم ایمن شدن خودتان نسبت به سرماخوردگی.
در ضمن اگر نزنید و دکتر حساسیت نشان دهد با چندین برابر نسبت به ایران مجبور به تزریق میشوید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: A_A
سلام اگه زمان مدیکال سرما خورده باشیم و عفونت گلو داشته باشیم مشکلی پیش میاد؟
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2015-01-11 ساعت 22:51)atefeh60 نوشته:  سلام اگه زمان مدیکال سرما خورده باشیم و عفونت گلو داشته باشیم مشکلی پیش میاد؟

سلام
خير دوست عزيز مشكلى پيش نمياد
تشکر کنندگان:
(2015-01-11 ساعت 23:30)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 22:51)atefeh60 نوشته:  سلام اگه زمان مدیکال سرما خورده باشیم و عفونت گلو داشته باشیم مشکلی پیش میاد؟

سلام
ممنون دوست عزیز اخه دوستی اینجا گفتن سرما خورده بودن و باعث شده بود مشکل براشون پیش اومده برای همین نگرانم
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2015-01-12 ساعت 20:16)atefeh60 نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 23:30)m.ghoreishi نوشته:  

سلام
ممنون دوست عزیز اخه دوستی اینجا گفتن سرما خورده بودن و باعث شده بود مشکل براشون پیش اومده برای همین نگرانم

خواهش میکنم. اصلان این مورد مهم نبوده و تنها چیزی که باعث اختلال در روند مدیکال میشه (البته خدایی نکرده) وجود بیماریهای واگیر دار مثل سل هپاتیت و... میباشد. فراموش نکنید از یکماه قبل از مصاحبه تزریق هرگونه واکسنی که حاوی ویروس زنده هست ممنوع میباشد
تشکر کنندگان:
واکسن آنفولانزا را 3 هفته قبل مصاحبه زدم،مشکلی پیش میاد؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
(2015-01-13 ساعت 01:16)h_researcher نوشته:  واکسن آنفولانزا را 3 هفته قبل مصاحبه زدم،مشکلی پیش میاد؟؟؟

خیر دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد چون واکسن تزریقی آنفلوآنزا حاوی ویروس کشته شده است.
http://www.irvac.ir/index.php/news-irvac...-uses.html
تشکر کنندگان: h_researcher
سلام دوستان من امروز متوجه شدم برای مارچ کارنت شدم اگه از الان برای واکسن ها اقدام کنم خیلی دیره؟
تشکر کنندگان:
(2015-01-15 ساعت 02:38)rima4499 نوشته:  سلام دوستان من امروز متوجه شدم برای مارچ کارنت شدم اگه از الان برای واکسن ها اقدام کنم خیلی دیره؟

دوست عزیز فکر میکنم منظورتون اینه که برا مارچ مصاحبه دارین.
با این فرض خیلی دیر اقدام کردین ولی از همین فردا شروع کن و با توجه به تاریخ دقیق مصاحبه تا یکماه قبل از مصاحبه هر کدوم از واکسنهارو بزنی بنفع خودت و جیبت عمل کردی .اگر ساکن تهران هستی با پاسپورتت برو پاستور خودشون به بهترین شکل ممکن راهنماییت میکنن
تشکر کنندگان: rima4499
سلام

والا اگه تو سایت سفارت برید نوشته هیچ سابقه واکسنی از ایران رو قبول نمیکنن. من نمیدونم چرا اینهمه بچه ها میرن دنبال کارت زرد بین المللی واکسن. من لینک سایت رو که ثابت کننده این حرفام باشه برات این زیر ضمیمه کردم. به انتهای صحفه بريد که نوشته رکورد واکسن از ایران رو قبول نمیکنه

[url=http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html]http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html

IMPROTANT NOTE: Immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.

تشکر کنندگان:
شاید در سایت بدین شکل نوشته شده باشه اما چیزی که هست در عمل دارن قبول میکنن.
و احتمالا منظورشون اینه بصورت مستقیم قبول ندارند. وقتی دکتر مورد تاییدشون مدارک را تایید کرد طبعا اونا هم قبول میکنند.

کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: laleht ، babak12 ، m.ghoreishi ، A_A ، t_arian_n
(2015-01-15 ساعت 04:34)mpezeshki86 نوشته:  سلام

والا اگه تو سایت سفارت برید نوشته هیچ سابقه واکسنی از ایران رو قبول نمیکنن. من نمیدونم چرا اینهمه بچه ها میرن دنبال کارت زرد بین المللی واکسن. من لینک سایت رو که ثابت کننده این حرفام باشه برات این زیر ضمیمه کردم. به انتهای صحفه بريد که نوشته رکورد واکسن از ایران رو قبول نمیکنه

[url=http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html]http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html
IMPROTANT NOTE: Immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.

ببخشيد اصلا قصد جسارت ندارم ولى ظاهرا شما اصلا حتى يه دونه از سفر نامه هاى دوستان هم نخو ندين كه اين مطلب رو نوشتين از همه كارت واكسيناسيون قبول كردن نهايت يكى دو تا واكسن رو تكرار كردن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: babak12 ، m.ghoreishi ، A_A ، t_arian_n ، rbrb-2015
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز ما هنوز کار نت نشدیم ولي به احتمال زیاد اگه اتفاق خاصی نيفته برا ماه بعد کار نت می شیم، حالا سوالم این که واکسن آنفولانزا رو بزنیم الان یا نه؟ زود نیس?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2015-01-15 ساعت 15:47)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز ما هنوز کار نت نشدیم ولي به احتمال زیاد اگه اتفاق خاصی نيفته برا ماه بعد کار نت می شیم، حالا سوالم این که واکسن آنفولانزا رو بزنیم الان یا نه؟ زود نیس?
الان زوده دوست من
بزارید وقتی کارنت شدید بعد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، t_arian_n
(2015-01-15 ساعت 02:38)rima4499 نوشته:  سلام دوستان من امروز متوجه شدم برای مارچ کارنت شدم اگه از الان برای واکسن ها اقدام کنم خیلی دیره؟
شما حتی زودتر هم باید اقدام می کردید. اما سریع به انستیتو پاستور مراجعه کنید خانم دکتر ساناز بخشنده بسیار با دقت و حوصله مراحل را برای شما توضیح خواهند داد .
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، rima4499 ، A_A ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان