کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
[quote='ajab1' pid='496356' dateline='1400148276']
دوستان سلام
واکسن MMR چند ماه قبل از مصاحبه نباید زده بشه؟
[/quote
1 ماه مونده به مصاحبه
چون ویروس زنده است و تو ازمایش مدیکال اختلال ایجاد می کنه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 14:34)ajab1 نوشته:  دوستان سلام
واکسن MMR چند ماه قبل از مصاحبه نباید زده بشه؟
سلام
این واکسن و یا هر واکسن حاوی ویروس زنده رو یک ماه مانده به مصاحبه دیگه نباید تزریق بشه.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ajab1
دوستان میشه اسم و آدرس دقیق چند تا کلینیک که واکسن MMR در تهران تریق میکنند رو بگید؟
میگن همه جا نباید رفت چون واکسن تاریخ گذشته یهو میزنن
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
دوستان الان تو برگه برنده شدن نوشته آنکارا یعنی 100% سفارت مصاحبه آنکارا هست یا ممکن هست تغییر کنه؟ ( اون برگه ای که توش کیس نامبر زده نوشته آنکارا ) چون شرایط واکسن ابوظبی مثلا با آنکارا یکم تفاوت میکنه مخصوصا در TD
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 16:00)ajab1 نوشته:  دوستان میشه اسم و آدرس دقیق چند تا کلینیک که واکسن MMR در تهران تریق میکنند رو بگید؟

من امروز رفتم اینجا و قرار شد شنبه زنگ بزنم وقت بهم بدن
ادرس:خیابان مطهری -خیابان میرعماد-نبش کوچه ششم
بیمارستان مهرداد
تلفن:88754385-88543592
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 16:03)ajab1 نوشته:  دوستان الان تو برگه برنده شدن نوشته آنکارا یعنی 100% سفارت مصاحبه آنکارا هست یا ممکن هست تغییر کنه؟ ( اون برگه ای که توش کیس نامبر زده نوشته آنکارا ) چون شرایط واکسن ابوظبی مثلا با آنکارا یکم تفاوت میکنه مخصوصا در TD

میشه تغییر داد
صبر کن تا 19 می دوست عزیز
من می خوام محل مصاحبه عوض کنم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 16:12)babak12 نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 16:03)ajab1 نوشته:  دوستان الان تو برگه برنده شدن نوشته آنکارا یعنی 100% سفارت مصاحبه آنکارا هست یا ممکن هست تغییر کنه؟ ( اون برگه ای که توش کیس نامبر زده نوشته آنکارا ) چون شرایط واکسن ابوظبی مثلا با آنکارا یکم تفاوت میکنه مخصوصا در TD

میشه تغییر داد
صبر کن تا 19 می دوست عزیز
من می خوام محل مصاحبه عوض کنم

منظورم اینه الان اونجا نوشته آنکارا پس سفارت ما آنکارا هست برای مصاحبه یا اینکه بعد از کارنت شدن تعیین میکنن سفارت محل مصاحبه رو؟ (در برگه ای که کیس نابر در آن لحاظ شده و پایین آن ذکر کرده)
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
تشکر کنندگان:
دوست عزیز برای همه اولش میزنه آنکارا. حالا باید فرم ها بیاد ببینیم مثل پارسال جایی داره که سفارت رو انتخاب کنی یا نه.
شرایط فرقی نداره در سفارت های مختلف اما تو ترکیه دکتر اونگا پولکیه حتما 1 یا 2 واکسن براتون میزنه که یکیش که حتما آبله مرغون 100 دلاریه:دی به نظرم اگر آنکارا نهایت هم افتادی زیاد حساسیت به خرج نده. هزینه ات نهایت واسه یه نفر میخواد 400-500 زیادتر شه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Aamed
واکسنmmrدرمانگاه پگاه خیابان خواجه عبدالله انصاری هم تزریق دارند فکر کنم چهارشنبه ها
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 16:08)babak12 نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 16:00)ajab1 نوشته:  دوستان میشه اسم و آدرس دقیق چند تا کلینیک که واکسن MMR در تهران تریق میکنند رو بگید؟

بیمارستان مهرداد

تمام پزشکان متخصص اطفال دارند در مطب ،می تونید در مطب تزریق کنید
:

(2014-05-15 ساعت 19:40)Vandadi نوشته:  با عرض سلام
میخواستم بدونم اگر من همه اینکار ها را تیرماه انجام بدم می تونم همه واکسن های مورد نیاز و بزنم ؟ اچون به من گفتن تاریخ مصاحبه من به احتمال زیاد مهر و ابان هستش و من تهران نیستم میخواستم بدونم از تیرماه میشه همه واکسن ها را زد؟ و چقدر طول می کشه همه واکسن ها را زد مثلا چن روز یا هفته؟

واکسن هپاتیت0_1 _6 هست بهتره اونو زودتر بزنید
CN:2014000058##
ارسال مدارک:1 نوامبر-انکارا در خواست تغییر به ابوظبی
افراد کیس :4 نفر .مقصد:کالیفرنیا
نامه دوم:18 مارچ
مصاحبه:اواسط می/ابوظبی
اپدیت:8جولای-15جولای13 و14 اگوست و1سپتامبر
http://montazersara2014.vvs.ir/
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 22:10)sepidar87 نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 16:08)babak12 نوشته:  

بیمارستان مهرداد

تمام پزشکان متخصص اطفال دارند در مطب ،می تونید در مطب تزریق کنید
:

(2014-05-15 ساعت 19:40)Vandadi نوشته:  با عرض سلام
میخواستم بدونم اگر من همه اینکار ها را تیرماه انجام بدم می تونم همه واکسن های مورد نیاز و بزنم ؟ اچون به من گفتن تاریخ مصاحبه من به احتمال زیاد مهر و ابان هستش و من تهران نیستم میخواستم بدونم از تیرماه میشه همه واکسن ها را زد؟ و چقدر طول می کشه همه واکسن ها را زد مثلا چن روز یا هفته؟

واکسن هپاتیت0_1 _6 هست بهتره اونو زودتر بزنید
سلام ببخشید میشه بپرسم چرا ابوظبی رو انتخاب میکنید برتریش نسبت به انکارا چیه چون واسه منم انکار رو انتخاب کرده اگه جای دیگه بهتره که عوضش کنم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من کیس نامبر **26 دارم، کسی میتونه بگه حدودا کی باید برای مصاحبه برم؟ میخوام این هفته کار واکسیناسیون رو شروع کنم، آیا میرسم تا زمان مصاحبه همه واکسنها رو بزنم؟
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: H Pier
بالای 2650 یا زیر 2650؟
پارسال بالا و پایینش یک ماه با هم تفاوت داشتن . اگر همه چی مثل پارسال باشه یا آذر یا دی مصاحبه دارید. بسته به بالا و پایین بودن از 2650.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، behjat
(2014-05-15 ساعت 23:40)Mahboy نوشته:  سلام دوستان
من کیس نامبر **26 دارم، کسی میتونه بگه حدودا کی باید برای مصاحبه برم؟ میخوام این هفته کار واکسیناسیون رو شروع کنم، آیا میرسم تا زمان مصاحبه همه واکسنها رو بزنم؟

اگر طبق روال 2014 ای ها باشه که فکر میکنم هست مصاحبه شما حدودا ماه دسامبر 2014 یا ژانویه 2015 هست. مطمئنا به واکسن هاتون هم میرسین. پیروز باشین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: محبت ، Mahboy
انیستیتو پاستور شمیران:
آدرس: خ شریعتی - نرسیده به میدان قدس (دست چپ)- پایگاه شمیران انستیتو پاستور- پلاک ۱۹۹۶
تلفن: ۲۲۷۳۰۰۱۴
ساعت کار: ۱۳ - ۸

من رفتم اینجا و اولین واکسین هپاتیت رو زدم
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: dv winner ، ali1985

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان