کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-01-26 ساعت 11:36)laleht نوشته:  
(2015-01-24 ساعت 23:15)Aghaman نوشته:  
(2015-01-24 ساعت 12:32)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان
من مصاحبه ام از آنكارا به ابوظبي تغيير پيدا كرده يه فرزندم 14 سالشه واسه تست توبركولين بايد 72 ساعت زودتر ابوظبي باشيم؟ با اين حساب و تعطيلي جمعه و شنبه ابوظبي و اينكه ما دوشنبه مصاحبه داريم كسي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم

سلام
بر خلاف آنکارا تست سل در دبی یا ابوظبی 48 ساعته انجام میشود ضمنا شنبه هم مراکز مدیکال در دبی کار آزمایش را انجام میدهند
اگر مطالب قبلی را نگاه کنید دوستانی بوده اند که 48 ساعته و حتی کمتر جواب گرفته اند
ما خودمان هم این مشکل را داریم ولی با فرض آزمایش در 48 ساعت داریم اقدام میکنیم
موفق باشیئ
ببخشین از کجا اطمینان دارین 48 ساعت هست؟ آخه تو ایمیلی که به من زدن گفتن جواب تست بچه رو روز چهارم بعد از انجام آزمایشات مدیکال میدن و اگه اینطور باشه من به اندازه سه روز بای زودتر برم چون جمعه توش میفته.
شما کجا خوندین 48 ساعت کافیه ممنون میشم بگین

اگر لطف کنید سفرنامه های امارات را بخوانید موارد مشابهی میبینید که بعد از 48 ساعت جواب دادند ضمنا من در پیام خصوصی هم از یکی از دوستانی که ماه پیش دوبی بوده پرسیده و ایشان دقیقا تاریخ های تست و بازدید را اعلام کردند که حتی کمتر از 48 ساعت طول کشیده بود ، در صورت لزوم بفرمایید تا متن پاسخشان را برایتان ارسال کنم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: laleht
(2015-01-26 ساعت 16:20)Aghaman نوشته:  
من مصاحبه ام از آنكارا به ابوظبي تغيير پيدا كرده يه فرزندم 14 سالشه واسه تست توبركولين بايد 72 ساعت زودتر ابوظبي باشيم؟ با اين حساب و تعطيلي جمعه و شنبه ابوظبي و اينكه ما دوشنبه مصاحبه داريم كسي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم

سلام
بر خلاف آنکارا تست سل در دبی یا ابوظبی 48 ساعته انجام میشود ضمنا شنبه هم مراکز مدیکال در دبی کار آزمایش را انجام میدهند
اگر مطالب قبلی را نگاه کنید دوستانی بوده اند که 48 ساعته و حتی کمتر جواب گرفته اند
موفق باشیئ
ببخشین از کجا اطمینان دارین 48 ساعت هست؟ آخه تو ایمیلی که به من زدن گفتن جواب تست بچه رو روز چهارم بعد از انجام آزمایشات مدیکال میدن و اگه اینطور باشه من به اندازه سه روز بای زودتر برم چون جمعه توش میفته.

اگر لطف کنید سفرنامه های امارات را بخوانید موارد مشابهی میبینید که بعد از 48 ساعت جواب دادند ضمنا من در پیام خصوصی هم از یکی از دوستانی که ماه پیش دوبی بوده پرسیده و ایشان دقیقا تاریخ های تست و بازدید را اعلام کردند که حتی کمتر از 48 ساعت طول کشیده بود ، در صورت لزوم بفرمایید تا متن پاسخشان را برایتان ارسال کنم
مرسی
راستش جرات ریسک ندارم حتی با پاستور صحبت کردم گفتن برو آزمایشگاه تست بده جوابشو بیار برات بزنیم تو کارت بین الملل اما آخه اخیرا این تست رو ابوظبی سخت گیری میکنه حالا میخوام امشب به nmc زنگ بزنم بپرسم تا مطمئن شم چون حتی بچه ها توی پستهاشون گفتن جمعه هم میشه رفت در حالیکه تو ایمیل به من گفتن شنبه تا پنج شنبه
در هر صورت ممنون از پاسختون
حالا تحقیق کردم نتیجشو میذارم حتما
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
(2015-01-26 ساعت 16:53)laleht نوشته:  
(2015-01-26 ساعت 16:20)Aghaman نوشته:  

سلام
موفق باشیئ

مرسی
راستش جرات ریسک ندارم حتی با پاستور صحبت کردم گفتن برو آزمایشگاه تست بده جوابشو بیار برات بزنیم تو کارت بین الملل اما آخه اخیرا این تست رو ابوظبی سخت گیری میکنه حالا میخوام امشب به nmc زنگ بزنم بپرسم تا مطمئن شم چون حتی بچه ها توی پستهاشون گفتن جمعه هم میشه رفت در حالیکه تو ایمیل به من گفتن شنبه تا پنج شنبه
در هر صورت ممنون از پاسختون
حالا تحقیق کردم نتیجشو میذارم حتما

جمعه ها تست نميگیرند فقط جواب آزمایش میدن ، شما اگر پنج شنبه صبح اونجا باشید و تست بدهید حتی اگر 72 ساعت هم بخواهد طول بکشد یکشنبه جواب گرفتید ، هرچند که فکر میکنم شنه هم جوابتان را بدهند
تشکر کنندگان: laleht
خوب چرا روزه شک دار میگیرین دوستان!انستیتو وقتی مطمئن هست چرا اونجا نمیرین!
تشکر کنندگان:
(2015-01-26 ساعت 17:15)hoorshid نوشته:  خوب چرا روزه شک دار میگیرین دوستان!انستیتو وقتی مطمئن هست چرا اونجا نمیرین!
تست PPD رو پاستور نميگيره ولى گفتن اگه آزمايشگاه تست بدين نتيجه رو بيارين براتون وارد ميكنيم فقط نميدونم NMC اونو قبول ميكنه يا نه
من سه شنبه مصاحبه دارم اگه شنبه برم تست آماده شدنش ريسك هست بايد پنج شنبه مديكال بريم اين يعنى چهار شنبه پرواز كنيم Big Grin سه شب أقامت بيشتر البته اين مشكل بچه دارها هست و زوج ها اين مشكل رو ندارن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
همين الان با nmc ابوظبى صحبت كردم گفتن موردى نداره ٤٨ ساعته تست سل بچه رو ميديم بنابراين ميتونين شنبه بيايين و نيازى به بودن پنج شنبه نيست
مرسى از دوستانى كه اينو گفته بودن اما من بخاطر استرس زياد خودم زنگ زدم
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، HERMES7 ، babak12
(2015-01-26 ساعت 19:14)laleht نوشته:  همين الان با nmc ابوظبى صحبت كردم گفتن موردى نداره ٤٨ ساعته تست سل بچه رو ميديم بنابراين ميتونين شنبه بيايين و نيازى به بودن پنج شنبه نيست
مرسى از دوستانى كه اينو گفته بودن اما من بخاطر استرس زياد خودم زنگ زدم

دوست من ما که چندین بار این رو گفتیم
تشکر کنندگان:
(2015-01-26 ساعت 16:14)vahid1432 نوشته:  سلام دوستان
من امروز رفتم واسه واکسن و کارت بین الملل که بهم گفتند اگه امروز بزنید باید ۶ اسفند هم واکسن بزنید و چون شیراز فقط روزای دوشنبه واکسن میزنند و ۶ اسفند هم چهارشنبه است. نوبت بعد میشه ۱۱ اسفند که من اون موقع آنکارا هستم. بهم گفت که دو هفته قبل از پرواز واکسن بزن که نوبت بعد هم ایران باشی.
قبل از اون هم میگفت که باید نامه سفارت داشته باشی که نمیتونستم واکسن بزنم.
به نظرتون مشکلی پیش نمیاد که فقط یک دوره واکسن زده باشم؟ گیر نمی دن؟ آخه راه دیگه ای هم ندارم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

نه مواردی بودند که کسری واکسنهای چند نوبته مثل هپاتیت و MMR داشتند و اونگان خودش زده بود فقط قیمتها وحشتناکه. در هرصورت چون فاصله بین واکسنها و تعداد دوز لازم معلومه چاره ای ندارید. ولی خیالتان راحت از نظر کار پزشکی برایتان مشکل ایجاد نمیکنند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: vahid1432
من امروز رفتم واسه واکسن و کارت بین الملل که بهم گفتند اگه امروز بزنید باید ۶ اسفند هم واکسن بزنید و چون شیراز فقط روزای دوشنبه واکسن میزنند و ۶ اسفند هم چهارشنبه است. نوبت بعد میشه ۱۱ اسفند که من اون موقع آنکارا هستم. بهم گفت که دو هفته قبل از پرواز واکسن بزن که نوبت بعد هم ایران باشی.
به نظرتون مشکلی پیش نمیاد که فقط یک دوره واکسن زده باشم؟ گیر نمی دن؟ آخه راه دیگه ای هم ندارم.

کسی هست راهنماییم کنه؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2015-01-26 ساعت 23:23)vahid1432 نوشته:  

کسی هست راهنماییم کنه؟

همین بالایی جواب شماست استاد
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
(2015-01-26 ساعت 23:19)Radwin نوشته:  

نه مواردی بودند که کسری واکسنهای چند نوبته مثل هپاتیت و MMR داشتند و اونگان خودش زده بود فقط قیمتها وحشتناکه. در هرصورت چون فاصله بین واکسنها و تعداد دوز لازم معلومه چاره ای ندارید. ولی خیالتان راحت از نظر کار پزشکی برایتان مشکل ایجاد نمیکنند.
ممنون و ببخشید که من جوابتون رو ندیدم.
خب اگه توی کارت بین الملل خورده باشه که هپاتیت زدم بازم اونجا باید بزنم؟ یعنی بازم آزمایش می گیرن؟
MMR چیه و کجا باید بزنم؟؟؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

تشکر کنندگان:
(2015-01-27 ساعت 01:30)vahid1432 نوشته:  ممنون و ببخشید که من جوابتون رو ندیدم.
خب اگه توی کارت بین الملل خورده باشه که هپاتیت زدم بازم اونجا باید بزنم؟ یعنی بازم آزمایش می گیرن؟
MMR چیه و کجا باید بزنم؟؟؟

وحید جان اگر 3 نوبت هپاتیت رو زده باشی و در کارتتم وارد شده باشه مطمئنن دکتر قبول خواهد کرد .حساسیت دکتر اونگان به ابله مرغان هستش.
mmr هم در دو مرحله با فاصله یکماه تزریق میشود و واکسن (سرخجه+سرخک+اریون) میشه mmr
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: vahid1432 ، babak12 ، t_arian_n ، soruosh
سلام

دوستمون اطلاعات را خدمت شما گفتن

فقط در مورد اینکه کجا بزنید

چون شما شیراز هستید میتونید برید درمانگاه والفجر - کنار ساحلی هست . اونجا میزنن .
موفق باشی
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: laleht ، vahid1432 ، babak12 ، soruosh
(2015-01-26 ساعت 23:36)Radwin نوشته:  

کسی هست راهنماییم کنه؟

دوست عزیز شما نباید یک ماه قبل از مصاحبه در ایران هیچ واکسنی بزنید. نهایتا مجبورید کسری واکسناتونو همون روز مدیکالتون بزنید
کیس نامبر : 2015as000034xx
تعداد افراد در کیس : خودم
سفارت : آنکارا
دریافت نامه دوم : 12 دسامبر
مصاحبه : فوریه
دریافت ویزا
(2015-01-27 ساعت 10:15)maral.seti نوشته:  
(2015-01-26 ساعت 23:36)Radwin نوشته:  

کسی هست راهنماییم کنه؟

دوست عزیز شما نباید یک ماه قبل از مصاحبه در ایران هیچ واکسنی بزنید. نهایتا مجبورید کسری واکسناتونو همون روز مدیکالتون بزنید

چرا نباید بزنم؟ چه مشکلی پیش میاد؟
آخه هزینه واکسن آنکارا خیلی زیاد هست. واسه واکسن هم تا زمانی که نامه دوم رو نبریم بهمون واکسن نمی زنن.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان