کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-01-27 ساعت 05:21)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 01:30)vahid1432 نوشته:  ممنون و ببخشید که من جوابتون رو ندیدم.
خب اگه توی کارت بین الملل خورده باشه که هپاتیت زدم بازم اونجا باید بزنم؟ یعنی بازم آزمایش می گیرن؟
MMR چیه و کجا باید بزنم؟؟؟

وحید جان اگر 3 نوبت هپاتیت رو زده باشی و در کارتتم وارد شده باشه مطمئنن دکتر قبول خواهد کرد .حساسیت دکتر اونگان به ابله مرغان هستش.
mmr هم در دو مرحله با فاصله یکماه تزریق میشود و واکسن (سرخجه+سرخک+اریون) میشه mmr

مرسی از پاسخت
من یادم هست بچگی آبله مرغان هم گرفتم ولی خب مدرکی ندارم که نشون بدم. همینطور بگم قبول می کنن؟؟

باید در کل چکار کنم که نخوام اونجا هزینه واکسن رو بدم؟؟ خیلی هزینه هاش بالا میره.Sad
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2015-01-27 ساعت 13:19)vahid1432 نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 05:21)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 01:30)vahid1432 نوشته:  ممنون و ببخشید که من جوابتون رو ندیدم.
خب اگه توی کارت بین الملل خورده باشه که هپاتیت زدم بازم اونجا باید بزنم؟ یعنی بازم آزمایش می گیرن؟

وحید جان اگر 3 نوبت هپاتیت رو زده باشی و در کارتتم وارد شده باشه مطمئنن دکتر قبول خواهد کرد .حساسیت دکتر اونگان به ابله مرغان هستش.
mmr هم در دو مرحله با فاصله یکماه تزریق میشود و واکسن (سرخجه+سرخک+اریون) میشه mmr

مرسی از پاسخت
من یادم هست بچگی آبله مرغان هم گرفتم ولی خب مدرکی ندارم که نشون بدم. همینطور بگم قبول می کنن؟؟

باید در کل چکار کنم که نخوام اونجا هزینه واکسن رو بدم؟؟ خیلی هزینه هاش بالا میره.Sad

متاسفانه راهی نداره و بستگی به اخلاق دکتر اونگان داره معدود کیس هایی بودن که هیچ واکسنی دریافت نکردن. توصیه میکنم در این مورد اصلن باهاشون بحث نکنید که تجربه ثابت کرده واکسن های بیشتری دریافت میکنید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: vahid1432 ، m.ghoreishi
یک ماه پیش از معاینات واکسن ویروس زنده نباید تزریق شه مثل MMR وگرنه واکسنهای دیگه که ویروس کشته شده است اشکال نداره. من خودم واکسن مننژیت رو 20 روز مانده به مصاحبه زدم و البته لازم نیست ولی خب زدم. واکسن تب زردم خواستم بزنم گفتم شاید برم آمریکای جنوبی که گفتند فقط برا آفریقای مرکزی و جنوبیه.
برا آبله مرغان باید تست آنتی بادی بدید، جوابش ده روز بعد میاد و تو انستیتو پاستور 10000تومن میگیرند و انجام میدن. من بچگی آبله مرغان نگرفتم ولی تست آنتی بادی دادم که گفت بدنت نسبت بهش مقاوم نیست Smile دکتر اونگان باید زحمتشو بکشه.
تشکر کنندگان: vahid1432 ، laleht ، rbrb-2015
(2015-01-27 ساعت 13:55)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 13:19)vahid1432 نوشته:  [quote='m.ghoreishi' pid='575767' dateline='1422319915']
[quote='vahid1432' pid='575748' dateline='1422306046']
ممنون و ببخشید که من جوابتون رو ندیدم.

مرسی از پاسخت

وحیدجان آبله مرعان اثباتش با وجود آنتی بادی ضد آبله مرغان در خونه که مصونیت دائم هم میده و اثباتش با نمونه خونه که انستیتوپاستور یا آزمایشگاههای تشخیص طبی انجام میدهند. اگر گرفته باشی نیاز به واکسن نیست ولی اونگان میزنه، مگر اینکه شما بگی که اینو میدونی. البته من خودم پزشکم و میدونستم ولی حوصله بحث نداشتم و ترسیدم مشکلی ایجاد بشه اون هم نامردی نکرد و زد. درصورتیکه من آبله مرغان گرفته بودم و لازم نبود و در انستیتو پاستور هم گفتند نیاز نیست.
در مورد واکسنهای چند نوبتی یعنی هپاتیت و mmr هپاتیت را اگر زمانت اجازه میده و فاصله زمانی اجازه میده دم رفتنت بزن ولی mmr چون در آزمایشها اختلال ایجاد میکند نزدیک رفتن نزن تا اونگان خودش برات بزنه اگرچه گرونه ولی چاره ای نیست
در نهایت عزیز من تا اونجا که من میدونم شما مدت زیادی است که توی مهاجرسرا در جاهای مختلف هستی، باید مطالب واکسیناسیون را در بخش مربوطه از اول میخواندی. ولی حالا هم هیچ مشکلی نیست و مطمئن باش از لحاظ مصاحبه مشکلی برای تو پیش نمیاد فقط هزینه ات کمی زیاد میشه که اونم چشمگیر نیست، چون خود من که کارت زردم کامل بود، دو تا واکسن برام زد و خدا تومن هم گرفت. موفق باشی
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: vahid1432 ، areb1356 ، laleht ، vahidbaq ، m.ghoreishi
(2015-01-27 ساعت 15:33)Radwin نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 13:19)vahid1432 نوشته:  [quote='m.ghoreishi' pid='575767' dateline='1422319915']

مرسی از پاسخت

وحیدجان آبله مرعان اثباتش با وجود آنتی بادی ضد آبله مرغان در خونه که مصونیت دائم هم میده و اثباتش با نمونه خونه که انستیتوپاستور یا آزمایشگاههای تشخیص طبی انجام میدهند. اگر گرفته باشی نیاز به واکسن نیست ولی اونگان میزنه، مگر اینکه شما بگی که اینو میدونی. البته من خودم پزشکم و میدونستم ولی حوصله بحث نداشتم و ترسیدم مشکلی ایجاد بشه اون هم نامردی نکرد و زد. درصورتیکه من آبله مرغان گرفته بودم و لازم نبود و در انستیتو پاستور هم گفتند نیاز نیست.
در مورد واکسنهای چند نوبتی یعنی هپاتیت و mmr هپاتیت را اگر زمانت اجازه میده و فاصله زمانی اجازه میده دم رفتنت بزن ولی mmr چون در آزمایشها اختلال ایجاد میکند نزدیک رفتن نزن تا اونگان خودش برات بزنه اگرچه گرونه ولی چاره ای نیست
در نهایت عزیز من تا اونجا که من میدونم شما مدت زیادی است که توی مهاجرسرا در جاهای مختلف هستی، باید مطالب واکسیناسیون را در بخش مربوطه از اول میخواندی. ولی حالا هم هیچ مشکلی نیست و مطمئن باش از لحاظ مصاحبه مشکلی برای تو پیش نمیاد فقط هزینه ات کمی زیاد میشه که اونم چشمگیر نیست، چون خود من که کارت زردم کامل بود، دو تا واکسن برام زد و خدا تومن هم گرفت. موفق باشی

ممنون به خاطر راهنماییتون
آره من چند بار هم رفتم که واکسن بزنم ولی گفتند که باید نامه سفارت که وقت مصاحبه داره رو همراه خودت داشته باشی. به خاطر همین نزدند.
نزدیک رفتن منظورتون تا چند روز قبلش هست؟
هزینه mmr چقدر میشه؟! کلا چند نوبت باید بزنیم؟ سه نوبت هست؟

ببخشید زیاد سوال می پرسم
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
سلام دوستانکسی میدونه اگه یکی معافیت پزشکی داشته باشه ابوظبی مدرکی میخوادواسه اینکه مشکلش چی بوده ؟ یا سوالی میپرسن؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-01-27 ساعت 21:20)rima4499 نوشته:  سلام دوستانکسی میدونه اگه یکی معافیت پزشکی داشته باشه ابوظبی مدرکی میخوادواسه اینکه مشکلش چی بوده ؟ یا سوالی میپرسن؟

سوالی پرسیده نمیشه ، البته اگر موضوع معافیت خیلی خاص باشه تو مدیکال به آن دقت میکنند ولی در مصاحبه چیزی پرسیده نمیشه و کاری به آن ندارند
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: rima4499 ، soruosh ، Iaccept
(2015-01-27 ساعت 16:17)vahid1432 نوشته:  

مرسی از پاسخت

آره من چند بار هم رفتم که واکسن بزنم ولی گفتند که باید نامه سفارت که وقت مصاحبه داره رو همراه خودت داشته باشی. به خاطر همین نزدند.

ببخشید زیاد سوال می پرسم

من از پاستور پرسيدم گفتن ١ ماه قبل از مصاحبه نبايد واكسن تزريق بشه
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-02-02 ساعت 09:29)sara mohajer نوشته:  
(2015-01-27 ساعت 16:17)vahid1432 نوشته:  

مرسی از پاسخت

ببخشید زیاد سوال می پرسم

من از پاستور پرسيدم گفتن ١ ماه قبل از مصاحبه نبايد واكسن تزريق بشه
دوستان عزیز سلام: ببخشید که موضوع جالبی رو مطرح نمیکنم.من 2 ماه پیش بطور اتفاقی متوجه نوعی کنسر در خودم شدم و 2هفته پیش عمل جراحی کردم. ظاهرا که بخیر گذشت .حالا میخواستم بدونم ایا به جهت این عمل تغییر اطلاعاتی خاصی در مورد کیسم یا هرنوع کاری در رابطه با ازمایشات پزشکی یا واکسیناسیون لازم هست انجام بدم یا نه. بسیار ممنون
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
[/quote]
دوستان عزیز سلام: ببخشید که موضوع جالبی رو مطرح نمیکنم.من 2 ماه پیش بطور اتفاقی متوجه نوعی کنسر در خودم شدم و 2هفته پیش عمل جراحی کردم. ظاهرا که بخیر گذشت .حالا میخواستم بدونم ایا به جهت این عمل تغییر اطلاعاتی خاصی در مورد کیسم یا هرنوع کاری در رابطه با ازمایشات پزشکی یا واکسیناسیون لازم هست انجام بدم یا نه. بسیار ممنون
[/quote]
با آرزوی صحت و سلامت برای شما. نخیر هیچ تفاوتی در واکسیناسیون و حتی معاینات پزشکی نداره. چون برای اونها ایمنی دربرابر بیماری های واگیر دار و مسری مهمه و cancer شامل این بیماریها نمیشه. شما دکتر که تشریف بردید و شرح حالتون رو گفتید ازش بخواید تا درصورت امکان از گرفتن عکس قفسه سینه هم صرف نظر کنه، چون اشعهx برا شما مناسب نیست. شاید شاید قبول کرد.
تشکر کنندگان: hamed shayan ، laleht ، soruosh ، p00ya2001
[/quote]
با آرزوی صحت و سلامت برای شما. نخیر هیچ تفاوتی در واکسیناسیون و حتی معاینات پزشکی نداره. چون برای اونها ایمنی دربرابر بیماری های واگیر دار و مسری مهمه و cancer شامل این بیماریها نمیشه. شما دکتر که تشریف بردید و شرح حالتون رو گفتید ازش بخواید تا درصورت امکان از گرفتن عکس قفسه سینه هم صرف نظر کنه، چون اشعهx برا شما مناسب نیست. شاید شاید قبول کرد.
[/quote]
با آرزوي سلامت براي تو دوست عزيز
نه نگران نباش
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hamed shayan
سلام
من امروز با پاستور تماس داشتم
ظاهرا پنجشنبه ها كارت صادر نميكنن ولي اگه قبلا كارت گرفته باشين تاريخ واكسيناسيون ها رو وارد كارت ميكنن:Smile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، rbrb-2015 ، Iaccept
دوستان فرم ds3025 كه نشون دنده واكسيناسيونه تو پاكت ويزاى من نبود ولى نوشته موقع ورود بايد همراهتون باشه و خيلى جاها لازم ميشه من ا ز مديكال فقط يه سى دى دستمه يعنى ممكنه تو پاكت زرد رنگ باشه؟ اگر كسى اطلاع دقيق داره لطفا راهنمايى كنيد

2015AS19XX ANKARA
شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
تشکر کنندگان:
(2015-02-05 ساعت 11:31)negarpak نوشته:  دوستان فرم ds3025 كه نشون دنده واكسيناسيونه تو پاكت ويزاى من نبود ولى نوشته موقع ورود بايد همراهتون باشه و خيلى جاها لازم ميشه من ا ز مديكال فقط يه سى دى دستمه يعنى ممكنه تو پاكت زرد رنگ باشه؟ اگر كسى اطلاع دقيق داره لطفا راهنمايى كنيد

2015AS19XX ANKARA

بله دوست عزیز داخل همون پاکت زرد رنگ ِ
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

تشکر کنندگان:
دوستان من برای تزریق واکسن MMR با مرکز بهداشت (خانه بهداشت) محل سکونتم تماس گرفتم، اول براشون عجیب بود که میخوام MMR بزنم و قبول نمیکردن که از سهمیه کودکان برای من تزریق کنن ولی وقتی برای مسئول مربوطه توضیح دادم با سرپرستش مشورت کرد و بهم گفت روز شنبه حدود ساعت ۱۱ اونجا باشم تا رایگان برامون تزریق کنه. توضیح داد اضافه واکسنی که از تزریق برای نوزادان میمونه و قابل نگهداری نیست رو به ما میزنن.
خواستم تجربه م رو در اختیارتون بذارم اینجوری نه دردسر رفت و آمد به درمانگاه خاصی رو دارید و نه هزینه ای پرداخت میکنید.

تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، Iaccept ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان