کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دوستان من توی مرداد ماه هپاتیت زدم پاستور
بعد برای مرحله دوم به جای یک ماه ۳۷ روز فاصله افتاد!
و برای مرحله سوم که شش ماه بعد از مرحله ی اول هست برام سوال پیش اومده:
اینکه دقیقا شش ماه بعد از مرحله یک باید بزنم ؟
یا پنج ماه بعد از مرحله دو ، که میشه شش ماه و ۷ روز از مرحله یک!؟
سخت نیست تمرکز کنید متوجه میشید Smile
ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، MJAVADIAN
(2015-02-05 ساعت 16:12)Iaccept نوشته:  دوستان من توی مرداد ماه هپاتیت زدم پاستور
ممنون

Big Grin الان تمرکز کردم در حد ای کیو سان
مراحل به این شکله 0=1=5 یعنی از واکسن اول تا اخر کلآ 6 ماه میشه.
اول که شماره 1بعداز 30 روز شماره 2بعداز اونم 150 روز بعد اخریشو میزنی. افتااااد؟

الکی مثلا من خیلی مسائل پزشکی بلدم SmileSmile
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Iaccept ، rbrb-2015 ، Aghaman ، Aamed ، MJAVADIAN
(2015-02-05 ساعت 16:19)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-05 ساعت 16:12)Iaccept نوشته:  دوستان من توی مرداد ماه هپاتیت زدم پاستور
ممنون

اول که شماره 1بعداز 30 روز شماره 2بعداز اونم 150 روز بعد اخریشو میزنی. افتااااد؟

ه ه، الکی ... خوب اومدی Smile
یعنی شما میرفمایین من شش ماه بعد از مرحله ی یک برم یا پنج ماه بعد از مرحله ی دو!؟
و اینکه پاستور یا nmc این تاریخا براشون خیلی مهمه یا یه هفته اینور اونور تلرانس داره !؟
Smile
ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-02-05 ساعت 16:25)Iaccept نوشته:  
ممنون

یعنی شما میرفمایین من شش ماه بعد از مرحله ی یک برم یا پنج ماه بعد از مرحله ی دو!؟
و اینکه پاستور یا nmc این تاریخا براشون خیلی مهمه یا یه هفته اینور اونور تلرانس داره !؟
Smile
ممنون

بله دقیقآ Wink و اینکه تاریخ دقیق باشه خیلی بهتره ولی در حد 1-2 هفته بگذره مشکلی نیست فقط قبل از موئد نباید تزریق بشه.
مثلا بعداز نوبت اول 40 روز بعدش نوبت 2 رو بزنی مشکلی نداره ولی نمیتونی زودتراز 1 ماه تزریق کنی Tongue
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Iaccept
ما بعد از نوبت اول که یک ماه گذشته رفتیم تا نوبت دوم td و mmr رو تزریق کنن هرچی گفتیم تزریق نکردن و تو مرکز بهداشت گفتن که فقط یکبار کافیه.
حالا قضیه چطوره؟
1 بار کافیه واقعا؟
اونجا پزشک سفارت گیر نده؟

Sent from my SM-N9005
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2015-02-05 ساعت 19:05)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-05 ساعت 16:25)Iaccept نوشته:  
ممنون

Smile
ممنون

بله دقیقآ Wink و اینکه تاریخ دقیق باشه خیلی بهتره ولی در حد 1-2 هفته بگذره مشکلی نیست فقط قبل از موئد نباید تزریق بشه.
مثلا بعداز نوبت اول 40 روز بعدش نوبت 2 رو بزنی مشکلی نداره ولی نمیتونی زودتراز 1 ماه تزریق کنی Tongue

سلام دوستان ما برای مدیکال دوباره بریم ولی تاریخ مدیکال دقیقا میوفته 4 روز قبل از تاریخ واکسن هپاتیت اگه تو ایران بزنم میشه 7 روز قبل به نظر شما چه کار کنم تو ایران بزنم یعنی 7 روز جلوتر یا نه
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ،آیا اینو شنیدین که میگن واکسن آبله مرغون در ایروان نیست؟توی یکس از تاپیکها خوندم،البته من خودم قبللا گرفتم و به خاط پسرم میپرسم،خوب توی ایران هم که نیست؟پس باید چه کنیم؟
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2015-02-07 ساعت 02:09)sepideh jan نوشته:  سلام دوستان ،آیا اینو شنیدین که میگن واکسن آبله مرغون در ایروان نیست؟توی یکس از تاپیکها خوندم،البته من خودم قبللا گرفتم و به خاط پسرم میپرسم،خوب توی ایران هم که نیست؟پس باید چه کنیم؟

اگه تهران زندگى ميكنين پيام خصوصى بدين تلفن مطب دكتر پسرم رو بدم ايشون از امريكا واكسن آبله مرغون ميارن من واسه پسرم زدم.
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7
بالاخره طلسم شکست و اولین واکسن (MMR) رو زدیم،
درصد پایینی داره که این ماه کارنت بشیم،
ولی اگه بشه یکم دیر جنبیدیم و ممکنه نوبت دوم رو نزد دکتر مورد تائید سفارت نوش جان کنیم Wink
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
(2015-02-06 ساعت 00:39)tapartoor600 نوشته:  ما بعد از نوبت اول که یک ماه گذشته رفتیم تا نوبت دوم td و mmr رو تزریق کنن هرچی گفتیم تزریق نکردن و تو مرکز بهداشت گفتن که فقط یکبار کافیه.
حالا قضیه چطوره؟
1 بار کافیه واقعا؟

Sent from my SM-N9005

واکسن TD رو ظاهرا پاستور هم یک مرحله تزریق میکنه ولی دو تاریخ وارد کارت زرد میکنه. ولی MMR باید دو مرحله تزریق بشه و اگه مرکز بهداشت قبول نمیکنه به یکی از درمانگاه ها مراجعه کنید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

تشکر کنندگان:
(2015-02-07 ساعت 07:46)laleht نوشته:  
(2015-02-07 ساعت 02:09)sepideh jan نوشته:  سلام دوستان ،آیا اینو شنیدین که میگن واکسن آبله مرغون در ایروان نیست؟توی یکس از تاپیکها خوندم،البته من خودم قبللا گرفتم و به خاط پسرم میپرسم،خوب توی ایران هم که نیست؟پس باید چه کنیم؟

اگه تهران زندگى ميكنين پيام خصوصى بدين تلفن مطب دكتر پسرم رو بدم ايشون از امريكا واكسن آبله مرغون ميارن من واسه پسرم زدم.

از نظر ایمنی، تزریق واکسن آبله خوبه ولی بعید میدونم دکتر اونگان (سفارت آنکارا) بپذیره چون میدونه این واکسن توی ایران نیست.

تشکر کنندگان:
سلام دوستان درخواست کمک فوری
کسی میدونه واکسن آنفولانزا کجا باید گیر بیاری من چند جا رفتم نداشتن خود انستیتو پاستور مرکزی هم نداشت آیا اصن لازمه تزریق این واکسن با توجه به اینکه من مصاحبم تو عیده ؟
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:
برای بهار و تابستان لازم نیست اما بهار از نظر ابوظبی از 1 آپریل شروع میشه . این پست رو بخونید دکتر شوکلا در جواب یکی که سئوال کرده واکسن آنفولانزا باید بزنیم گفته:
We give flu vaccination till end of flu season,31 March.This can be taken here or in other medical centre.A certificate of vaccination should be brought at time of examination. Dr.Shukla

اگر تا قبل از 31 مارچ میخواهید سراغ دکتر شوکلا بروید واکسن بزنید اگر بعدش بود لازم نیست.

البته خوب خیلی مسخره است برای عید واکسن آنفولانزا بزنید و اصولا واکسنی دیگه نمونده و هر کی لازم داشته زده. از داروخانه های مختلف بپرسید. این مسئله رو هم با پاستور مطرح کنید شاید دلشون سوخت و براتون یه مهر و تاریخ الکی وارد کردند!

http://www.mohajersara.com/thread-6452-p...#pid464428
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، m.ghoreishi ، laleht
(2015-02-06 ساعت 00:39)tapartoor600 نوشته:  ما بعد از نوبت اول که یک ماه گذشته رفتیم تا نوبت دوم td و mmr رو تزریق کنن هرچی گفتیم تزریق نکردن و تو مرکز بهداشت گفتن که فقط یکبار کافیه.
حالا قضیه چطوره؟
1 بار کافیه واقعا؟

Sent from my SM-N9005

پنل وزارت بهداشت ایران یک نوبت td رو کافی میدونه و برای بزرگسال mmr تعریف نشده. این با پنل امریکا و سفارت فرق میکنه به همین دلیل در ایران وقتی درخواست mmr میکنی کارکنان بهداشتی گیج میشن حتی پاستور هم بدرستی دقیق مطابق روال خارج کار نمیکنه. دو نوبت td رو از شما میخوان در مدیکال
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
تشکر کنندگان:
من باپاستور تماس گرفتم وگفتن که باید دومرحله mmr بزنم ویک مرحله td.منم اینا رو زدم .تست آنتی بادی آنفلوآنزام دادم.هپاتیتم قبلا زده بودم،که انگار گفتن کارتشو واسه پاستور ببرم،کافیه.
حالا بعضی جاها خوندم که باید2مرحله td زد!چطوریاس؟
کیس نامبر:***6***2015
تعدادافرادکیس:1نفر
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرم:10آگوست
کارنت:10ژوئن
مصاحبه:6آگوست
وایزا:یه ضربBig Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان